کولر گازی GWH30QF-S3DTB2A/I لومو گری اینورتر 30هزار سرد و گرم

Gree LOMO Inverter T3 Air Conditioner 30K GWA30QF-S3DTB2A/I

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی گری
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد و گرم
توان دستگاه
30000 BTU
گاز مصرفی
R410a
اینورتر
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 30 هزار اینورتر گری لومو

کولرگازی 30000 هزار گری لومو سرد و گرم مدل GWH30QF-S3DTB2A/I از کارایی سبز بهره میبرد یعنی در جهان هستی میتواند در سالم ترین حالت تهویه مطبوع را برایتان به انجام برساند . کارایی سبز و ضد الودگی کارایی را میدهد تا در برترین شیوه بهره برداری را داشته باشید . موتور اینورتر نیز از خدمات دیگر کولرگازی لومو اینورتر میباشد که در تولید صدا بسیار هوشمند عمل میکند که الودگی صوتی را ایجاد نمیکند . دو تیکه پنل و موتور که از طریق لوله های رفت و برگشت میتواند به نصب و اتصال به هم انجام پذیرد که در طول بیش 15 متر میتوانید نصب را انجام دهید . کولرگازی 30 هزار گری لومو دارای فیلتر تصفیه هوا میباشد که در تمیزی کامل میکروب و باکتری کار میکند و تهویه مطبوع را برایتان به انجام میرساند . رادیاتور طلایی در کنار موتور اینورتر قرار دارد که کارایی موتور را علاوه بر هوشمند بودن نیز بالا میبرد و مانع از گرم شدن موتور می گردد . 

خرید کولر گازی مارک گری 30 هزار اینورتر

 

 

موتور قدرتمند اینورتر 

کولرگازی 30000 هزار گری لومو سرد و گرم GWH30QF-S3DTB2A/I دارای موتور قدرتمدن و به روز اینورتر میباشد که تولید انرژی را در مدت زمان کمتر و انتقال مستقیم انجام میدهد و میتواند خدمات تهویه مطبوع را بدهد . کولرگازی گری لومو 30000 هزار سرد و گرم مدل GWH30QF-S3DTB2A/I از موتور اینورتر بهره میبردکه دارای طراحی هوشمند میباشد و میتواند خدمات را به شیوه ای مدرن بدهد . موتور اینورتر خطی از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است که سایز موتور را کوچک تر کرده است و میتواند استارت ارامی را بزند که کارایی را بدهد و همچنین در خاموش شدن نیز بسیار ارام از کار میافتد . موتور اینورتر خطی از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است که تولید صدای کمی دارد زیرا لرزش کمتر و اسطکاک کمتری را دارد و میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت ارایه دهد . موتور دارای شیر انبساط میباشد که تولید انرژی سرد و گرم را انجام میدهد و تهویه مطبوع را در دو گزینه سرد و گرم برایتان به انجام میرساند . قطعات کم مکانیکی طول عمر موتور را بسیار بالا میبرد که ضمانت 10 ساله گری و کمپانی جهانی گری را دارد و میتواند خدمات را در بیش از 2 دهه برایتان به انجام برساند . 

موتور کم مصرف کولر گازی مارک گری 30 هزار

 

 

رادیاتور موتور 

کولرگازی گری موتور اینورتر سرد و گرم دارای رادیاتور طلایی میباشد که در باله های ان از محافظت کامل برخوردار میباشد زیرا دارای روپوش میباشد و از ذرات خورنده محافظت میکند . رادیاتور طلایی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که با طراحی هوشمند میتواند خدمات را در زمینه خنک سازی ارایه دهد و همیشه موتور را در زمینه خنک سازی قرار میدهد . رادیاتور طلایی با  موتور اینورتر تهویه مطبوع را در سیستمی کامل تشکیل میدهد که خدمات را در بالاترین کیفیت به محیط میدهد . رادیاتور طلایی در هوای گرم بسیار مقاوم میباشد و همچنین در هوای شرجی نیز از مقاومت بیشتری برخوردار میباشد . در سرمای سخت زمستانی نیز از استقامت بالایی برخوردار میباشد و همب=یشه هوای سرد و گرم را در خدمت ارایه میدهد . رادیاتور طلایی تز و انتی تز موتور میباشد یعنی در استارت موتور نیز رادیاتور خدمات و کارایی خود را ادامهمیدهد و همیشه عملیات خنک سازی موتور را به انجام میرساند .

خرید کولر گازی مارک گری کم مصرف

 

 

رادیاتور پنل 

کولرگازی 30 هزار سرد و گرم GWH30QF-S3DTB2A/I گری لومو از پنل و موتور تشکیل میشود که در پنل نیز  رادیاتور قرار دارد . رادیاتور میتواند خدمات کیفیتی موتور را به بهترین شیوه ارایه دهد و تهویه مطبوع محیط را با بالاترین کیفیت انجام دهد . رادیاتور پنل تمیزی خود را  همیشه در خود نگه میدارد زیرا دارای لوله خروجی میباشد که عرق ناشی از کار را در خود دفع میکند . رادیاتور پنل عاری از برفک و عاری از رسوب گیری میباشد که در فضای بسته قرار دارد و همیششه در معرض کارایی پنل قرار دارد که از موتور هوای سرد تولید گردد هوای سرد را منتشر مینماید و همچنین در تولید هوای گرم نیز خدمات را در بالاترین کیفیت ارایه میدهد . رادیاتور پنل ریز و از فرمول طراحی بسیار مدرن برخوردار است که در تهویه مطبوع هوا بالاترین کیفیت را دارد و ارایه خدمات را در بالاترین سطح انجام میدهد . موتور 30000 کولرگازی گری لومو GWH30QF-S3DTB2A/I سرد و گرم از هر قطعات هوشمند بهره میبرد که تمام خدمات را در بهترین کیفیت ارایه میدهد و میتواند تهویه مطبوع را در زمینه هوای سرد و گرم برایتان بدهد . 

خرید کولر گازی 30 هزار گری سرد و گرم

 

 

فیلتر تصفیه هوا 

کولرگازی 30000 گری لومو سرد و گرم GWH30QF-S3DTB2A/I در داخل پنل از رادیاتور و فن و تنظیم جهت باد بهره میبرد و همچنین در زمینه فیلتر تصفیه هوا نیز  از فیلترینگ بهره میبرد و میتواند هوای محیط را در بالاترین سطح ارایه دهد . فیلتر تصفیه هوا هر ذرات ریز و درشت را می گیرد و در مرحله اول نیز هوا از فیلتر تصفیه می گذرد که فیلترینگ میتواند ذرات را بگیرد و مانع از انتشار میگردد . فیلتر تصفیه هوا هر میکروب و باکتری را که در هوا معلق میباشد می گیرد و مانع از انتشار می گردد . فیلترینگ ذرات ریز که با چشم قابل دیدن نمیباشد را می گیرد که این ذرات در هوای محیط معلق میباشد و در صورت تهویه مطبوع هوای محیط در دوران قرار می گیرد و این ذرات در گردش به فیلترینگ برمیخورد که باعث حذف میشود و هوایی تمیز را برایتان به ارمغان میاورد . فیلتر تصفیه هوا را اسان میتوانید بردارید و همچنین این فیلتر به اسانی میتوانید تمیز نمایید و بشورید و دباره جای گذاری نمایید که در مدت زمان بسیار طولای میتواند خدمات را برایتان به انجام برساند . 

خرید کولر گازی مارک گری 30 هزار کم مصرف

 

 

 

پنل 

کولرگازی 30000 هزار گری لومو GWH30QF-S3DTB2A/I سرد و گرم دارای پنلی بسیار زیبا و مدرن میباشد که در باکسی از اجزا مکانیکی تشکیل میشود و میتواند خدمات را ارایه دهد . پنل دارای فن تنظیم پرتاب هوا میباشد و میتواند هوای پرتابی را در 4 حالت در محیط انتشار دهد که در ارامش کامل بتوانید استفاده را داشته باشید . میزان تولید صدا در هر حالت استاندارد میباشد که مانع از استراحت شما نمیشود . پنل دارای تنظیم جهت میباشد باد میباشد و میتواند باد را در جهت تنظیم خودتان پرتاب هوا را داشته باشد . هوا میتواند در هر گوشه و ترکیبی به محیط داده شود که در 4 حالت نیز میتوانید محیط را پوشش دهید تا هر استفاده را داشته باشید . در پنل رادیاتور نیز قرار دارد و در بالای فن نیز فیلترینگ تصفیه هوا تعبیه شده است تا در کارایی پنل که نتیجه تهویه مطبوع میباشد و هوای سرد و گرم را میدهد برترین کارایی را به شیوه مدرن بدهد . پنل دارای صفحه نمایش led  میباشد که تنظیمات و حالت کارایی را در دید شما میدهد . 

خرید کولر گازی پنل سفید مارک گری 30 هزار

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد و گرم
مدل
GWA30QF-S3DTB2A/I
تکنولوژی
آمریکا
مونتاژ
چین
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
30000 BTU
گاز مصرفی
R410a
اینورتر
T3
کنترل آمپر 6.8 تا 4
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
فیلتر فرابنفش
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
3
تنظیم دما
حالت خواب
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
2970
ظرفیت گرمایش
2990
قابلیت خنک کردن در دما
18 تا 57 درجه
قابلیت گرم کردن در دما
8- تا 24 درجه
درصد خنک کننده
99.5 درصد
درصد گرمی
99.3 درصد
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-44 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
30 متر
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
25 متر
وزن پنل
21 یلو
وزن موتور
71 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL