ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره 3 طبقه سفید HS661C60W/X

HISENCE DISHWASHER 16 PLACE WAITE - HS661C60W/X

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : ظرفشویی هایسنس
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۰/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
هایسنس
مدل
HS661C60W/X
رنگ
سفید
ظرفیت
16نفره
اینورتر
نقد و بررسی محصول

ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره 3 طبقه سفید  HS661C60W/X

ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره سفید 3 طبقه HS661C60W/X دارای برنامه های متعدد برای شستن ظروف تعداد زیاد شما میباشد که اسان دهی را در اشپزخانه به ارمغان بیاورد و ظرف های تمیز را در خدمت ارایه دهد . برنامه شستن سریع در ظرفشویی تعبیه شده است برای اینکه بهینه شده بتواند عمل کند که این شستن سریع QUICKWASH کمک میکند تا مصرف اب و برق را کاهش دهد و برای محیط زیست و انرژی های مصرفی ما انسانها صرفه جویی کند . شستن سریع بسیار مهم میباشد زیرا تایم خالی ندارید برای تحویل ظروف و بایستی زمان  کمتر صرف نمایید در نتیجه این برنامه به اجرا میگذارید . در کنار شستن سریع برنامه خشک کردن نیز وجود دارد که این برنامه د مرحله پایانی داده میشود یعنی در مرحله اخر تمام بار را خشک میکند که در باردهی شما فقط چند لک اب دارید و با یک دستمال ساده ظرف بدون لک را اماده برای صفره های شما میدهد . خشک کردن به اندازه شستن ظروف مهم میباشد زیرا زمان برای شستن یعنی زمان برای خشک کردن و شما یک باکس بزرگ در اندازه استاندارد دارید که هر دو عمل شستن و خشک کردن رو در یک چرخه به اجرا میگذارد و از کیفیت زندگی مدرن شما سهیم خواهد بود . درب به صورت اتومات بعد چرخه شستن به اندازه 10 سانتیمتر باز میشود به شیوه ای عمل می کند تا بخار و گرمای ناشی از چرخه شستن بیرون بزند و به ظروف هوای ازاد بخورد که لک را بیشتر از ظرف ها پاک میکند و تا 30 درصد بیشتر لک اب را از بین میبرد . 

ظرفشویی 3 طبقه مارک هایسنس 16 نفره رنگ سفید

 

3 طبقه 

ماشین ظرفشویی هایسنس 3 طبقه 16 نفره سفید HS661C60W/X با قفسه بندی  انعطاف پذیری میتوانید هر بار بزرگ و کوچک را جاسازی نمایید . ظرف ها و بشقاب و قابلمه و جامه و دوری از ظروف و بارگیری شما میباشد که اندازه بزرگ تری به نسبت ظروف دیگر دارد در نتیجه قفسه بندی قابل تنظیم ارتفاع و جهش به کناره میباشد تا جاسازی دهید . این تانعطاف پذیری اسان کاری برای بارگیری را میدهد تا بتوانید هر ظرف را در شستن اتومات ظرفشویی هایسنس 3 طبقه 16 نفره سفید HS661C60W/X قرار دهید . طبه بالایی همانند یک سینی میباشد که تکه و قطعه قطعه میباشد یعنی برای 16 نفر انواع چنگال و قاشق و کارد و فنجان و هر ظروف ریز را بارگیری مینماید تا بدون دستان ظرف تان ظرف های تمیز را همیشه در اختیار داشته باشید . 

ظرفشویی 3 طبقه 16 نفره رنگ سفید قیمت مناسب

 

ضد عفونی 

ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره  طبقه سفید HS661C60W/X دارای برنامه هوشمند ضد عفونی کننده ظروف میباشد که در چرخه شستن ظرف ها دخیل میباشد زیرا دارای بوی نامطبوع غذای مانده و یا روغن خود دارای چربی هایی میباشد که اگر بماند بوی بدی را از خود میدهد و با استفاده از این برنامه ضد عفونی هر بوی بد و نامطبوع که در وجود باکتری ها و میکروب ها و قارچ ها هستند را به صورت کامل حذف میکند که در باز کردن درب ظرفشیویی هیچ بوی بدی و هیچ بوی حساسیت زا در محیط انتشار نمیابد که توسط این برنامه همیشه حذف میگردد . برنامه های شستوشو 5 برنامه میباشد که میتوانید در دسترس داشته باشید و ظروف را مهمان تمیزی در ظرفشویی هایسنس قرار دهید تا تمیزترین کیفیت را بدهد . بدین شیوه این برنامه ها هر لک را از بین میبرد و مانع از انتشار بوی بد میشود که در برنامه های شستن دخیل میباشد . این برنامه ها به شما کمک میکند تا استرس از بین بردن لک سخت و ارام را نداشته باشید و ضمانت میکند تا لک را از بین ببرد یعنی برنامه ها به شما کمک میکنند تا لک را با بالاترین سطح از بین ببرد . ظرفشویی هایسنس 16 نفره سفید 3 طبقه HS661C60W/X اسان میتواند برنامه ها را در اختیار بگذارد زیرا دارای صفحه نمایش لمسی میباشد که در یک صفحه نمایش لمس LED  نوردهی را به صورت هوشمنذ میدهد تا در فاصله برترین دید و در زاویه دید کافی بدهد و همچنین در تاچ ساده میتوانید برنامه ها را تعبیه کنید و به اجرا بگذارید . صفحه نمایش هر برنامه مانده را میدهد و همچنین زمان طی شده برای چرخه شستن را برایتان به نمایش میگذارد در نتیجه باکس هوشمند ظرفشویی هایسنس 3 طبقه 16 نفره سفید دارای رخی بسیار زیبا و مدرن میباشد که در ابعاد زیر میتواند اشپزخانه را تجهیز نماید . ارتفاع 84 سانتیمتر و عرض 60 سانتیمتری و عمق 69 سانتی در اختیار دارید که بنا به این اندتازه ها میتوانید جای ظرفشویی را تعبیه نمایید تا دکوراسیون و کابینت را ست ظرفشویی و محیط طراحی و ساخت نمایید . 

خرید ظرفشویی هایسنس 16 نفره 3 طبقه رنگ سفید

 

موتوری بی صدا 

ماشین ظرفشویی هایسنس 16 نفره سفید 3 طبقه HS661C60W/X دارای موتوری بی صدا میباشد که این موتور اینورتر خطی میباشد که در جهان امروزی بسیار مورد استفاده میباشد و در صنعت لوازم خانگی الکترونیکی انقلابی به خصوص را داشته است زیرا با کیفیتی بی صدا و سایلنت عمل میکند و در تولید صدای بسیار کم برخوردار میباشد تا در هر زمانی استارت را بزنید و محدودیتی ندارید که تایم خواب باشد و یا تایم استراحت بزرگان و بچه ها و با خیال راحت همه برنامه ها را میتوانید به اجرا بگذارید که خدمات را همیشه و در هر زمانی میدهد . موتور اینورتر خطی دارای طراحی مدرن میباشد یعنی از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است و در فیزیک موتور اینورتر نیز سایز کوچکی دارد و میتواند خدمات را بدهد . این موتور اینورتر خطی در ظرفشویی هایسنس 16 نفره سفید 3 طبقه HS661C60W/X بی صدا و بدون لرزش و در مدت زمان بیش از 1 دهه میتواند عمل کند که دارای ضمانتی شرکتی هایسنس میباشد و میتواند خدمات ار بدهد . قطعات کم مکانیکی لرزش کمتر و تولید نویز صدای کمتری دارد و همچنین اسطکاک کمتر و اسطهلاک بسیار کمتری را ایجاد میکند . در نتیجه شما موتوری در باکس ظرفشویی هایسنس در اختیار دارید که بی صدا و بدون لرزش و بدون نویز عمل میکند که میزان تولید صدای 54 db  دسیبل را دارد و این بدین معنی میباشد که هیچ مزاحمتی برای شما در اشپزخانه در مورد صوتی ایجاد نمیکند . 

ظرفشویی اینورتر هایسنس 16 نفره 3 طبقه

ویژگی های فنی
مشخصات فنی
سازنده
هایسنس
مدل
HS661C60W/X
رنگ
سفید
ظرفیت
16نفره
تعداد طبقه
3طبقه
مشخصات شستشو
تعداد برنامه
5 برنامه
تعداد آپشن
8 آپشن
خشک کن
شستشوی سریع
شستشو با تاخیر
تشخیص میزان کثیفی ظروف
اسپری آب
شستشوی ظروف بزرگ
شستشو با نصف ظرفیت
حفاظت ظرف شیشه ای
مصرف انرژی
رده مصرف انرژی
+++A
موتور
Inverter Direct Drive
اینورتر
میزان صدا
46 دسیبل
برنامه شستشو
Refrish
AUTO
Machine Clean
عیب یابی
قفل کودک
زنگ هشدار
مشخصات بدنه
تنظیم ارتفاع سبد
سبد قاشق چنگال
بارگیری آسان
شستشوی نیم ظرفیت
جلوگیری از نشت
جنس بدنه
استیل ضدزنگ
صفحه لمسی
ابعاد
ارتفاع 84 - عرض 60 - عمق 59
وزن
52.5 Kg
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو