کولر گازی هایسنس 24 هزار سرد و گرم گاز R410 مدل QAS-24HT

Hisense Air Conditioner 24000 Btu Wall-mount AC AR18TQHQGWKN

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی هایسنس
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
هایسنس
عملکرد
سرد و گرم
توان دستگاه
24000 BTU
گاز مصرفی
R410a
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 24 هزار هایسنس QAS-24HT

کولرگازی 24000 هایسنس سردوگرم  مدل QAS-24HT قابلیت حذف تمام باکتریها را دارد . کولرگازی 24000 هایسنس سرد و گرم QAS-24HT دارای فیلترینگ بسیار قدرتمند میباشد که در 4 مرحله میتواند تمام باکتریها را حذف نماید و همچنین مورد الرژن زای بسیار ریز را میتواند بگیرد که هوایی صاف  را همیشه دریافت نمایید . این مدل فیلتر میتواند 100 درصد بوی نامطبوع را نیز بگیرد و در تصفیه هوا نیز بسیار کاریزما میتواند عمل کند . فیلترینگ در مرحله اول ذرات نسبتا بزرگ را می گیرد و هوا را خود عبور میدهد و در صافی بعدی نیز باکتریها و میکروب را می گیرد و در دو مرحله بعدی نیز میتواند هر بوی نامطبوع را بگیرد که هوای منتشره در محیط شما در سالم ترین حالت انتشار یابد و همچنین افرادی هستند که به هوای کولرگازی حساسیت دارند و یا اینکه در معرض هوای دورانی اذیت میشوند را میتواند در کنترل قرار دهد که هیچ ضرر تنفسی را ایجاد نمیکند . تمام بچه ها و فرزندان و افراد مسن میتوانند در محیط کولرگازی قراربگیرند و بدون هیچ مزاحمتی در ارامش به زندگی بپردازند زیرا هوای دریافتی در محیط از 4 مرحله صافی و فیلترینگ عبور میکند و در نتیجه تمیزترین هوا را در محیط منتشر میدهد . کولرگازی 24000 هایسنس سرد و گرم QAS-24HT قابلیت اتصال به موبایل هوشمند را دارد که میتواند از طریق wifi  این امکان را برایتان به انجام برساند . 

کولر گازی 24 هزار هایسنس مناسب برای خرید

پنل با دوران فن 4 طرفه 

کولرگازی 24000 هایسنس سرد و گرم مدل QAS-24HT دارای فنی بسیار قدرتمند  و هوشمند میباشد که کارایی را در موارد مختلف برنامه ریزی شده میتواند انجام دهد و همچنین پنل را میتوانید در هز قسمت نصب دهید که هیچ مزاحمتی را در فضای داخلی برایتان ایجاد نمیکند و در دکوراسیون خانه و یا محل کار و یا فروشگاه ها نصب را به راحتی داشته باشید بدون اینکه فکر باد را بکنید که مستقیم به نقطه مورد نظر شما برسد . پنل کولرگازی 24000 هایسنس سرد و گرم دارای حالات فن خروجی با میباشد که میتواند در 4 جهت هوا را مدیریت دهد و در محیط انتشار یابد که هر قسمت را در هوای کاملا مطبوع برایتان ممکن میسازد . در خانه نشسته اید و باد کولرگازی اذیت میکند میتوانید جهت را تغییر دهید و هوا را در اطراف منتشر دهید که این برنامه نیز هوای سرد را در محیط میدهد و محیط را در یک هوای کاملا هم سطح نگه میدارد و مزیت و کارایی را هوشمندانه میدهد . خرید کولرگازی هایسنس سرد و گرم مدل QAS-24HT یک از با ارزش ترین خرید ها میباشد که حتما راضی خواهید بود . 

خرید کولر گازی 24000 هزار هایسنس

پنل کولرگازی هایسنس 

کولرگازی هایسنس 24000 سرد و گرم QAS-24HT دارای یک پنل بسیار زیبا و مدرن میباشد که کارایی را در حد نیاز برایتان تعبیه کرده است و در طراحی نیز بسیار زیبا به رنگ سفید میتواند ارایه خدمات را بدهد . در هر گوشه و هر قسمت محیط خود میتوانید نصب را بدهید زیرا هوایی که منتشر میگردد میتواند به هر گوشه و کنار برسد . پنل در خود رادیاتوری دارد که میتواند خود تمیزی را داشته باشد به شیوه ای که مانع از رسوب گیری و گرفتن ذرات گرد و غبار میتواند همیشه عمل کند . لوله خروجی اب در پنل تعبیه شده است که این میتواند رادیاتور را همیشه تمیز نگه دارد به شیوه ای که عرق رادیاتور را می گیرد و مانع از یخ زدگی و رسوب در رادیاتور داخل پنل میشود . برد برنامه ریزی شده و فن خروجی هوا در پنل تعبیه شده است که میتواند تمام خدمات یک کولرگازی را در هر زمینه ای بدهد و در کنار این فناوریها نیز فیلترینگ تعبیه شده است که صافی کامل در 4 مرحله میباشد که تمیزترین هوا را برایتان به ارمغان میاورد . 

خری کولر گازی 24000 هزار سرد و گرم مارک هایسنس

رادیاتور طلایی 

کولرگازی هایسنس 24000 سرد و گرم QAS-24HT دارای موتوری بسیار قدرتمند میباشد که در کنار این سیستم باله طلایی تعبیه شده است که میتواند انرژی را در سطح بالاتری انتقال دهد که در طول زمان بهبود یافته است. باله طلایی از جنس مس ساخت شده است که میتواند انرژی را در حد 100 درصد انتقال دهد . رادیاتور داخل موتور کولرگازی هایسنس 24000 سرد و گرم QAS-24HT قابلیت رسوب زدایی را دارد که در سالیان سال استفاده میتواند در سالم ترین حالت کیفیت خود را نگه دارد زیرا رسوب را در بدنه نمی گیرد و همچنین در برابر هوای سرد و گرم محیط بسیار مقاوم میباشد و میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت انتقال دهد . 

موتور طلایی کولر گازی 24000 هزار هایسنس

WIFI CONNECTING

کولرگازی 24000 هایسنس سرد و گرم QAS-24HT قابلیت اتصال به موبایل هوشمند را دارد که میتواند تمام برنامه های کولرگازی را برایتان در موبایلتان بدهد و شما بدون نیاز به ریموت کنترل تنظیمات را بدهید . فناوری هوشمند اتصال به موبایل میتواند بسیار کار اسانی را برایتان بدهد و در هر مکان و دور از خانه میتوانید استارت را بزنید و قبل از برگشتن به خانه میتوانید محیط را تهویه دهید و به هوای سرد و گرم مورد نیاز تبدیل نمایید که وارد محیط کار و منزل شدید هوای متناسب به تنظمیت را دریافت مینمایید . قابلیت اتصال به موبایل هوشمند از طریق WIFI  میتواند این امکان را بدهد که به تلویزیون هوشمند نیز اتصال برقرار کند و از یک دستگاه واححد نیز همه وسایل خانگی هوشمند خود را تنظیم نمایید و استارت را بزنید که برترین استفاده را برایتان همیشه میدهد . تلویزیون هوشمند که در خانه دارید که میتواند تلویزیون هایسنس نیز باشد و یا ال جی و یا سامسونگ که میتوانید به اینترنت اتصال برقرار کنید و کولرگازی هوشمند را به تلویزیون اتصال دهید یک زندگیمدرن را برای خودتان خواهید داشت که خدمات را میتوانید از صفحه نمایش بزرگ دریافت نمایید و دستورات را بدهید . 

خرید کولر گازی 24000 هزار متصل به وای فای مارک هایسنس

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
هایسنس
عملکرد
سرد و گرم
مدل
QAS-24HT
تکنولوژی
چین
مونتاژ
چین
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
24000 BTU
گاز مصرفی
R410a
کنترل آمپر 6.8 تا 4
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
3
تنظیم دما
حالت خواب
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
2360
ظرفیت گرمایش
2370
قابلیت خنک کردن در دما
18 تا 54
قابلیت گرم کردن در دما
7- تا 24
درصد خنک کننده
99 درصد
درصد گرمی
99.2 درصد
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-44 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
25 متر
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
10 متر
ابعاد
ابعاد پنل
1080عرض 335ارتفاع 226عمق
وزن پنل
17 کیلو
ابعاد موتور
845عرض 702ارتفاع 363عمق‎
وزن موتور
53 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو