کولر گازی 30 هزار هایسنس QAS-30HT سرد و گرم

Hisense Air Conditioner 30000 Btu QAS-30HT

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی هایسنس
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
هایسنس
عملکرد
سرد و گرم
توان دستگاه
30000 BTU
گاز مصرفی
R410a
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی هایسنس 30 هزار QAS-30HT

کولرگازی 30000 هزار هایسنس مدل QAS-30HT قابلیت فناوری پلاسمای هوای سرد را میتواند در کارایی داشته باشد که در منیوی تنظمات میتوانید دسترسی داشته باشید و  هوای سرد بیشتر در کیفیت بالاتر و همچنین عاری از بوی بد و عاری از ذرات ریز را دریافت نمایید که در محیط میتواند تهویه هوای مطبوع را در بالاترین کیفیت به ارمغان بیاورد . پنل کولرگازی هایسنس QAS-30HT سرد و گرم در طراحی بسیار شیک و صفحه نمایش LED  میتواند ارایه اطلاعات را در اختیار بگذارد یعنی از ریموت کنترل میتوانید تنظیمات را بدهید و همچنین در صفحه نمایش زیبا میتوانید دید را داشته باشید . پنل کولرگازی 30000 هایسنس سرد و گرم از فن داخلی را دارد که هوای سرد و گرم را به بیرون میدهد و همچنین از رادیاتور داخلی بهره میبرد که میتواند همیشه خود را تمیز نگه دارد یعنی با لوله خروجی هر برفک و رسوب گیری را از خود دور میکند و دفع را انجام میدهد . پنل با برد الکترونیکی میتواند دستورات را دریافت نماید و از کلیه برنامه های کولرگازی هایسنس 30000 مدلQAS-30HT برخوردار شوید . پنل میتواند سرعت پرتاب هوا را در تنظیم 4 قسمتی انجام دهد یعنی میتوانید از سرعت بالای فن ها برخوردار باشید تا سرعت کم که محیط را در یک دمای کاملا تهویه شده نگه میدارد . همچنین در زاویه پرتاب نیز 4 طرفه میتوانید تنظیمات را داشته باشید و از 4 حالت زاویه پرتاب هوا برخوردار باشید . این تنظیمات نیز کارایی را برایتان به صورت کامل برایتان میدهد که در هر گوشه میتوانید هوای سرد را داشته باشید و همچنین برترین کارایی را همیشه دریافت نمایید . 

خرید کولر گازی 30000 هزار مارک هایسنس

فیلترینگ 4 کاره 

کولرگازی 30000 هایسنس سرد و گرم مدل QAS-30HT از فیلتر پیشرفته چند لایه بهره میبرد که میتواند ذرات ریز را به صورت کامل بگیرد و مانع از نفوذ در هوای پرتابی گردد که تمیز هوا را همیشه میتوانید دریافت نمایید . فیلترینگ 4 کاره میتواند ذرات بزرگ را در مرحله اول بگیرد و همچنین از نفوذ جلوگیری کند . فیلترینگ 4 کاره از 4 لایه ساخت شده است که در بالای فن قرار دارد و با استارت زدن کولرگازی این فیلترینگ نیز همیشه فعال هستند . این فیلترینگ هر ذرات ریز را می گیرد و از نفوذ باکتری و میکروب و ذرات ریز و مواد الرژی زا به صورت کلی جلوگیری میکند که تا 99.9 درصد این وظیفه را به انجام میرساند . این فیلترینگ نیز بوی نامطبوع را می گیرد که هوایی که انتشار میباشد بدون بو و تمیز و عاری از حساسیت باشد که برای بزرگ سالان نیز هیچ ضرری نداشته باشد و بچه ها نیز از هوایی سالم برخوردار باشند تا در امنیت و ارامش کامل برترین زندگی را به لطف کولرگازی هایسنس 30000 سرد و گرم داشته باشند . 

خرید کولر گازی 30000 هزار مارک هایسنس فیلتر دار

تنظیم هوای خانه 

کولرگازی هایسنس 30000 هزار سرد و گرم QAS-30HT قابلیت برنامه هوشمند را دارد که میتواند برایتان بسیار مفید باشد . شما تصمیم می گیرید که به مسافرت بروید و در زمستان سرد خانه را به مدت طولانی ترک میکنید و یا اینکه در تابستان نیز مسافرت را  شروع میکنید این کولرگازی دارای برنامه ای میباشد که میتواند دمای خانه و محیط را در یک سطح 8 درجه سانتیگرادی حفظ نماید که محیط را از یخ زدگی جلوگیری میکند و همچنین در گرمای شدید نیز حفظ مینماید تا وقتی شما به خانه برمیگردید منزلتان و محیط کارتان همیشه اماده باشد که دباره بخواهید دمای خانه را به دمای مورد نیاز برگردانید این منیوی هوشمند میتواند در کمترین زمان و در سرعت بالا هوای مطبوع دلخواه سرد و گرم را بریتان بدهد . از مسافرت برگشتید و سرمای سخت در محیط شما را احاطه کرده و نوزادتان نازک نارنجی نباید سرما بهش بخورد این تنظیم هوای 8 درجه میتواند مانع از بروز هر بیماری در نوزادان و بچه ها و همچنین افراد مسن می گردد . 

کولر گازی 30000 هزار مارک هایسنس سرد و گرم

رادیاتور طلایی 

کولرگازی 30000 هزار هایسنس سرد و گرم مدل QAS-30HT از موتور بسیار قدرتمدن بهره میبرد که گاز کارگذاری شده برای تهویه هوای مطبوع و دادن انرژی سرد و گرم از فریون A 410 بهره میبرد که میتواند خدمات را بدهد و در کنار این فناوری ها نیز رادیاتور طلایی تعبیه شده است که میتواند انرژی را در میزان بیشتری انتقال دهد یعنی با جنس مسی درجه یک ساخت ده است که هر انتقال انرژی را در کمترین زمان ممکن میتواند انتقال دهد . باله طلایی عاری از رسوب گیری میباشد که میتواند خود را از رسوب گیری رها سازد و همیشه در سالمی میتواند خود را نگه دارد . رادیاتور طلایی در برابر گرد و غبار بسیار مقوم میباشد که در گرمای سوزان جنوب میتواند بهره کامل را در سایز بزرگ 30000 همیشه بدهد و از سالیان سال برخورداری کارایی را داشته باشید . در سرمای زمستان که چله زمستان و موتور در فضای بیرونی وجود دارد میتواند برترین حفاظت از خود را داشته باشدکه هیچ یخ زدگی را در خود نمی گیرد و با استارت از پنل میتواند سریع کارایی را بدهد . 

خرید کولر گازی مارک هایسنس 30000 هزار سرد و گرم

موتور طلایی

کولرگازی 30000 هزار هایسنس سرد و گرم مدل QAS-30HT از موتوری بسیار قدرتمند بزرگ بهره میبرد که موتور رتوری میتواند تولید انرژی سرد و گرم را بدهد و در محیط نیز بالاترین سرعت تهویه مطبوع را برایتان بدهد . موتور از یک سیستم رتوری بهره میبرد که با گاز فریون 410a  تجهیز گردیده است و میتواند سردی کولرگازی را در یک مدت زمان بسیار کمی انتقال دهد و همچنین تا میزان 99.99 درصد تولید انرژی را داشته باشد که در محیط نیز میتواند تهویه هوای مطبوع را در کیفیت سرما و گرما بدهد که همیشه و تا 2 دهه میتوانید استفاده را داشته باشید . گاز فریون 410a بسیار قدرتمند میباشد که تولید انرژی را در بالاترین کیفیت میدهد و همچنین اگر این گاز نشت نماید و به محیط درز کند هیچ ضرری به لایه های کره زمین نمیدهد به خصوص لایه ازون که بسیار حساس میباشد . این گاز با فرمول پیشرفته خود میتواند عمل را به انجام برساند و در بالاترین حالت و کیفیت خدمات را بدهد . 

کولر گازی هایسنس

خرید کولر گازی سرد و گرم مارک هایسنس

اتصال به اینترنت 

کولرگازی 30000 هزار هایسنس مدل QAS-30HT قابلیت اتصال به موبایل هوشمند و اینترنت را دارد که میتواند از طریق فناوری WIFI  این امکان برایتان میسر شود . اتصال به اینترنت میتواند خیلی برنامه ها و کیفیت زندگی را برایتان بدهد که تغییر را میتوانید احساس کنید و ظرفیت و کیفیت زندگی را مدرن و بالا ببرید . در خانه تلویزیون هوشمند دارید و میتوانید به اینترنت اتصال برقرار کند کولرگازی 3000 هایسنس را میتوانید به تلویزیون اتصال دهید و تنظیمات را در تلویزیون به انجم برسانید . تلویزیون هوشمند میتواند یخچال و ظرفشویی و لباسشویی و هر وسایل دیگر را در خود اتصال دهد که ما کولرگازی هایسنس 30000 هزار را در تشریح برایتان خواهید داد . اتصال به تلویزیون و موبایل هوشمند امکان پذیر میباشد که موبایل هوشمند میتواند در هر مکان از دنیا تمام تنظیمات را برایتان به انجام برساند و تهویههوای مطبوع را در تنظیمات خودتان داشته باشید . همچنین اتصال به تلویزیون میتواند دیگر امکانات کولرگازی را در اختیار بگذارد که میتوانید تنظیمات کامل را در تلویزیون به انجام برسانید و استارت و خاموشی را بزنید . 

خرید کولر گازی وای فای دار هایسنس 30000 هزار سرد و گرم

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
هایسنس
عملکرد
سرد و گرم
مدل
QAS-30HT
تکنولوژی
چین
مونتاژ
چین
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
30000 BTU
گاز مصرفی
R410a
کنترل آمپر 6.8 تا 4
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
3
تنظیم دما
حالت خواب
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
2990
ظرفیت گرمایش
2995
قابلیت خنک کردن در دما
18 تا 54
قابلیت گرم کردن در دما
7- تا 24
درصد خنک کننده
99 درصد
درصد گرمی
99.5 درصد
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-44 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
30 متر
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
25 متر
وزن پنل
21 کیلو
وزن موتور
70 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL