یخچال 6 فوت هایسنس RR120 نقره ای هتلی RR120D4AGN

Hisense Refrigerator Single Door 110L RR120D4AGN

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال هایسنس
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
هتلی
سازنده
هایسنس
مدل
RR120D4AGN
رنگ
سیلور
اینورتر
نقد و بررسی محصول

یخچال هایسنس 6 فوت RR120D4AGN

یخچال هایسنس 6 فوت RR120D4AGN نقره ای دارای 110 لیتر بارگیری میباشد که در یک باکس 6 فوتی میتوانید بهره برداری را در زمینه نگه داری مواد مصرفی و غذاییتان داشت باشید که در باغ و در اتاق خواب بزرگ و یا در قسمتی از پذیرایی بگذارید تا اسان دسترسی به نوشیدنی داشته باشید و در خنکی خنک بنوشید . یخچال هایسنس 6 فوت نقره ای RR120D4AGN دارای موتوری کم مصرف میباشد که تا 6 سال ضمانت را میدهد و میتوانید موتور را در ضمانت داشته باشید و همچنین خدمات را به شیوه ای میدهد که بدون صدا و بدون لرزش  کاراییرا خواهید داشت . موتور اینورتر بدون مصرف میباشد که در مدل های مختلفی میتوانید استفاده را داشته باشید . قطعات کم مکانیکی و تولید انرژی را به صورت مستقیم میدهد تا کارایی را با برترین کیفیت داشته باشد . موتور اینورتر خطی اسطهلاک کمی دارد زیرا قطعات کمی استفاده شده است و همچنین لرزش کمی دارد زیرا قطعات کمی دارد و در تولید نویز صدا بسیار کم صدا عمل میکند که در میزان صدای کم خدمات را میدهد و دارای وزنی 20.5 کیلوگرمی میباشد که اسان حمل میشود و اسان میتوانید جابجا نمایید . یک درب می باشد و در باز کردن درب میتوانید دید کاملی داشته باشید که سریع برگیری خواهید داشت و اسان میتوانید باردهی داشته باشید . گازی که در موتور استفاده شده است فرمول فریون R600A  میباشد و میتواند روغن کاری قطعات را داشته باشد تا هوای سرد در مدار یخچال دوران شود و برترین کیفیت هوای سرد را بدهد ه بدون برفک و در میزان یک دمای تعبیه شده میتواند خدمات را بدهد . در قسمت زیرین دارای پایه های بسیار قوی میباشد که در چرخاندن و اسان کاری برای تراز قرار دادن در محیط میتواند اسان تنظیم دهید تا اماده استارت شود و بتوانید در بالاترین کیفیت نهایت بهره را برایتان بدهد . 

خرید یخچال هتلی هایسنس 6 فوت رنگ سیلور

 

8 برنامه تعبیه شده 

یخچال هایسنس نقره ای 6 فوت RR120D4AGN یک درب دارای 8 برنامه میباشد که در یک گردان میتوانید برنامه تنظیم شده را دهید و در اتومات هر برنامه به اجرا گذاشته میشود و بنا به خواست خود میتوانید تنظیمات را بدهید که بنا به بارگیری و محتوایتان تنظیمات قابل تغییر میباشد که اسان در اختیار دارید و سریع خدمات را میدهد . برنامه ها برای نوشیدنی و برای گوشت وبرای غذای  اماده و برای سبزیجات و میوه ها تعبیه شده است تا بنا به بارگیری خدمات را بدهد و نگه داری برایتان به انجام برساند و از کیفیت والایی برخوردار باشید .  همچنین میتوانید برنامه 0 را بدهید که در قسمت یخ ساز میتواند عمل کند به شیوه ای که قسمت یخ ساز با درب بسته میشود و شما دمایی سرد تر را خواهید داشت تا اب را یخ بزند و نوشیدنی سرد تر شود و همچنین مواد گوشتی را در ان قسمت بدهید و بارگیریداشته باشید .  در این قسمت فضایی بسته میباشد که فریزر مانند میباشد و میتواند تازگی مواد نگه داری شده را نگه دارد تا با بالاترین کیفیت خدمات را داشته باشید . همچنین در این قسمت فریزر برفک زدایی دارید و بدون برفک عمل میکند و بنا به استفاده شما کمترین برفک را دارا میباشد و در عمل بسیار کارامد خدمات را میدهد . 

خرید یخچال 6 فوت هایسنس قیمت مناسب

 

قفسه ها 

یخچال هایسنس نقره ای 6 فوت RR120D4AGN دارای قفسه ها بر روی درب میباشد و در داخل نیز دارای قفسه بندی میباشد که میتوانید در دسترس داشته باشید و هر بطری را در داخل بگذارید . بر روی درب دارای یک قفسه بزرگ و بلند میباشد که تا ارتفاع بطری 2 لیتری میتوانید بارگیری داشته باشید و از بارگیری اسان با تعادل بالا برخوردار باشید که در دمای سرد میتوانید سریع سرد شود و در داخل فضای یخچال هایسنس 6 فوت نقره ای RR120D4AGN قابلمه رامیتوانید بارگیری نمایید که در پایین نیز قفسه برای میوه جات تعبیه شده است و میتوانید بارگیری داشته باشید . قفسه میوه ها بسته میشود و در  یک دما نگه داری میشود که در تماس مستقیم هوای سرد قرار نمیگیرد تا رطوبت را از دست ندهد در این صورت تازگی میوه ها در زمان بیشتری حفظ میشود .  

یخچال هتلی مارک هایسنس رنگ نقره 6فوت

 

قفسه برای قابلمه 

یخچال هایسنس 6 فوت نقره ای RR120D4AGN دارای دو قفسه بزرگ تر میباشد که میتوانید قابلمه دارای غذای اماده را بگذارید که سریع سرد میشود و تازگی و رطوبت و پروتئین خود را حفظ میکند تا بتوانید نهایت استفاده را داشته باشید . قفسه دارای کف شیشه ای میباشد که اسان میتوانید بردارید و فضا را بزرگ تر نمایید و همچنین قابل تمیز شدن میباشد که دباره جای گذاری دهید .قفسه بندی دارای نوردهی led  میباشد که کم مصرف عمل میکند و به نسبت لامپ گرمادهی ندارد . در باز کردن درب یخچال هایسنس 6 فوت نقره ای RR120D4AGN نوردهی فعال میشود که تمام باکس 110 لیتری را روشن میکند و برای دید شما برترین کیفیت را خواهد داد .  در قسمت بیرونی فیزیکی باکس یخچال هایسنس 6 فوت نقره ای 110 لیتری RR120D4AGN دارای انداه استاندارد میباشد که در مکان شما قرار میگیرد . ارتفاع 84.2 سانتیمتر میباشد و در عمق 44.6 سانتیمتر و عرض 47.5 سانتیمتر فضای مورد نیاز را خوهد گرفت . این اندازه استاندارد میتواند فضای بسیار کمی را بگیرد و در بازدهی نیز بیشترین کارایی را میدهد . 

یخچال قیمت مناسب هتلی 6 فوت رنگ سیلور مارک هایسنس

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
هتلی
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
1 درب
سازنده
هایسنس
مدل
RR120D4AGN
رنگ
سیلور
نوع موتور
Inverter Technology
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
110 لیتر
گنجایش یخچال
100 لیتر
گنجایش فریزر
10 لیتر
طبقات یخچال
2 طبقه
طبقات در یخچال
3 طبقه
تعداد کشو یخچال
1 عدد
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
رفع بوی بد
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
سرمایش سریع
تازه نگه داشتن مواد
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع842) (عرض475) (عمق446)
وزن
20.5 کیلو
تکنولوژی
چین
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL