یخچال فریزر هایسنس ساید بای ساید 4 درب 30 فوت نقره ای RQ56IN4AC1

Hisense Side By Side Refrigerator 4 Door 561L Silver RQ561N4AC1

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال هایسنس
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۸/۶۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
هایسنس
مدل
RQ56IN4AC1
رنگ
سیلور
اینورتر
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس 30 فوت 4 درب نقره ای RQ56IN4AC1

یخچال فریزر هایسنس ساید بای ساید 30 فوت 4 درب 526 لیتری نقره ای دارای کلاس مصرف انرژی A +میباشد . موتور اینورتر در یخچال فریزر تعبیه شده است که دارای 10 سال گارانتی میباشد و در کل نیز 3 سال ضمانت برای باکس یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس تعبیه شده است که در شکرت و کمپانی هایسنس در خدمت دارید و علاوه بر این نیز گارانتی و خدمات پس از فروش تا 2 سال را دریافت خواهید کرد . کلاس مصرف انرژی A+  میباشد که میزان 373 کیلووات در سال مصرف دارد و از کم مصرفی و بهینه شده بهره میبرد و در شبانه روز میزان مصرف 1.024 کیلووات را دارد . میزان تولید صدا 43 دسیبل میباشد که در بارگیری قسمت فریزر 12 کیلو را میتوانید بارگیری نمایید . 

ساید قیمت مناسب مارک هایسنس 30 فوت 4درب سیلور

 

یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس

یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس 30 فوت 4 درب نقره ای RQ56IN4AC1 از فناوری هوشمند ضد برفک بهره میبرد که در مدت زمان استفاده زیاد بدون برفک میتوانید محیط را داشته باشید . بدون برفک هنگامی عمل میکند که درب را باز میکنید هوای بیرونی با باکس داخلی یخچال فریزر هایسنس ادغام میگردد و در نتیجه برفک زدایی را میدهد به شیوه ای که هوای داخلی را سریع به نوسان تنظیمات دما برمیگرداند و مانع از تولید برفک میشود . فناوری NO FROST  در یخچال فریزر هایسنس ساید بای ساید نقره ای 30 فوت تعبیه شده است که در یخ زدایی عمل میکند و میزان رطوبت را در دمای معینی تنظیم نگه میدارد و همچنین این فناوری باعث میشود تا همیشه مواد داخلی را تازه برایتان نگه دارد و در کیفیت تازگی بدون میکروب و باکتری نگه داری می کند . 

خرید ساید بای ساید مارک هایسنس 4 درب سیلور

 

فناوری خنک کردن دوگانه 

یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس 30 فوت 4 درب نقره ای  RQ56IN4AC1 دارای حجم 561 لیتر میباشد که فضای مناسب برای بارگیری در خدمت دارید . سیستم خنک کننده برای فریزر و یخچال تعبیه شده است که در صورت نیاز قسمت فریزر استارت داده میشود و هوای فریزر را به دمای تنظیم شده میرساند و در قسمت یخچال نیز تنظیم رطوبت و هوا وجود دارد که میتواند تنظیم را انجام دهد . درب یخچال معمولا بیشتر باز میگردد و هوای خنک و رطوبت را بیشتر از دست میدهد اما چون دارای موتور اینورتر میباشد این عمل را در کمترین زمان انجام میدهد که در دوران هوا میزان خطی .5 درجه هوای تعبیه شده میباشد که میتوانید نگه داری مواد غذایی و مواد مصرفی سبزیجات و میوه ها را به یخچال بسپارید که این فناوری نگه داری را در طول عمر بیشتر تازگی مواد خوراکی انجام میدهد . موتور اینورتر خطی بدون صدا و بدون نویز عمل میکند زیرا دارای طراحی هوشمند میباشد که میتواند انرژی را به صورت مستقیم انتقال دهد . موتور اینورتر دیجیتالی کوچک میباشد یعنی از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است و در نتیجه اسطهلاک کمی را دارد و همچنین نوسان و کارایی قطعات کم در موتور صدای کمی را تولید مینماید و همچنین در نویز بسیار کم سایلنت عمل میکند به شیوه ای متوجه نیستید که روشن میباشد و هوای مورد نیاز را در باکس یخچال فریزر هایسنس ساید بای ساید 30 فوت 4 درب نقره ای تامین میکند . 

خرید یخچال- ساید بای ساید هایسنس 30 فوت رنگ نقره

 

نوردهی LED 

یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس 30 فوت 4 درب نقره ای RQ56IN4AC1 دارای نوردهی معینی میباشد که نقطه کور را حذف مینماید و در صورت باریری زیاد مرکزیت و ته یخچال و فریزر را در دید کامل برایتان امکان پذیر مینماید تا نهایت استفاده را در راحتی داشته باشید . نوردهی LED  در یخچال فریزر هایسنس ساید بای ساید 30 فوت 4 درب نقره ای RQ56IN4AC1 تعبیه شده است که به نسبت لامپ های نسل قبلی دارای تامین نوردهی بیشتری و در مصرف انرژی و گرمادهی بسیار بهینه شده عمل میکند تا بتوانید برترین کیفیت را در هنگام باز کردن درب ها داشته باشید و در صورت استفاده مداوم نیز کمترین تولید گرما بدهد زیرا انرژی الکتریکی به انرژی نوری تبدیل میشود . 

یخچال هایسنس قیمت مناسب 4 درب 30 فوت سیلور

 

خنک کننده سریع انجماد سریع 

یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس 30 فوت 4 درب نقره ای در قفسه بندی خچال دارای بارگیری غذای گرم شما میباشد و یا سالادی را در قفسه ها میگذارید که بایستی سریع خنک شود تا مواد خود و خاصیت خود را از دست ندهد در نتیجه بایستی سریع مواد نگه دارنده خنک شود و این فرایند کمک میکند تا تازگی و ارگانیک بودن غذا و میوه و سبزی و سالاد ها حفظ شود . یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس 30 فوت نقره ای 4 درب RQ56IN4AC1 در قسمت فریزر دارای فناوری منجمد سریع میباشد که به SUPER FREEZE  مشهور میباشد که در عرضه انجماد میتواند خدمات را در کمترین زمان بدهد تا بتوانید مواد را در تازگی دریافت نمایید زیرا این فرایند همانند یخچال که به فناوری سوپر FRIGE  تجهیز میباشد تا برنامه ها را در سرعت بالایی به اجرا بگذارد و در نتیجه بتوانید خدمات را با بالاترین کیفیت به انجام برسانید . در قسمت فریزر گوشت را که بارگیری مینمایید بایستی سریع منجمد شود و یا اینکه سبزیجات و میوه جات را که قرار میدهید و در زمان بیشتری مورد مصرف قرار میگیرد سریع انجماد میابد و در تازگی و ارگانیک خواص ویتامینی حفظ میشود تا در زندگی ساده و مدرن خودتان برترین کیفیت را داشته باشید .  

خرید ساید 30 فوت هایسنس رنگ نقره 4 درب

 

تنظیمات دمای داخلی 

یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس 30 فوت 4 درب نقره ای RQ56IN4AC1 دارای تنظیمت قفسه بندی دمای قفسه میباشد که به فناوری MY FRESH CHOICE  تعریف داده شده است که از تنظیم دمای منفی 5 درجه سانتیگراد تا دمای منفی 18 درجه سانتیگراد تنظیمات را برایتان میدهد تا خدمات را دریافت نمایید و در زمینه نگه داری مواد غذایی مثلا گوشت در دمای -18 درجه سانتیگراد میتواند گوشت سریع منجمد شود و برای گوشت ماهی نیز 12- درجه سانتیگراد میتوانید تنظیم دهید همچنین برای سبزیجات که نیاز به دمای کمتری دارد را میتوانید -5 درجه سانتیگراد داشته باشید که هر تنظیم و برنامه را در اختیار دارید تا بتوانید نهایت استفاده را داشته باشید . تنظیمات در قفسه بندی و میزان تازگی میوه جات  و سبزیجات وظیفه اصلی باکس بزرگ یخچال فریزر ساید بای ساید هایسنس 526 لیتری میباشد که در خدمت دارید و از زیبایی خاصی بهره میبرد . 

ساید 30 فوت 4 درب سیلور مارک هایسنس قیمت مناسب

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
4 درب
سازنده
هایسنس
مدل
RQ56IN4AC1
رنگ
سیلور
نوع موتور
Inverter Technology
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
520 لیتر
گنجایش یخچال
300 لیتر
گنجایش فریزر
220 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
5 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
سرمایش سریع
انجماد سریع
تازه نگه داشتن مواد
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1810) (عرض794) (عمق700)
ابعاد فریزر (میلیمتر)
102 کیلو
وزن
102 کیلو
تکنولوژی
چین
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL