تلویزیون هایسنس 55 اینچ A62G

Hisense TV 4K Smart 55INCH A62G

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : تلویزیون هایسنس
قیمت : ۱۶/۲۰۰/۰۰۰ تومان
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 55 اینچ A62G هایسنس 

هایسنس برند معروف و کمپانی مشهور چینی در زمینه تولید تلویزیون های خود پیشرفت چشم گیری داشته است که بعد از چند برند اصلی جهانی هایسنس دارای جایگاه خاصی میباشد . خاورمیانه و افریقا و بخشهایی از غرب و شرق جهانی از تلویزیون  هایسنس استفاده میکنند . تلویزیون هایسنس مدل A62G  ساخت 2021 میباشد و با کیفیت 4K UHD  تصاویر را به اشتراک میگذارد . همچنین اتصالات کابلی و WIFI  و بلوتوث در دسترس میباشد و قابلیت هوشمند میتواند استفاده تلویزیون را بیش از پیش ارتقا دهد . اما طراحی زیبا و منحصر به خود را دارد و میتواند دکوراسیون را بسیار جذاب نماید .پایه های دوبل در دسترس میباشد و تعادل تلویزیون  بر روی دکوراسیون را حفظ مینماید . از کناره به تلویزیون بنگرید به باریک بودن تلویزیون هایسنس مدل A62G  پی میبرید همچنین قاب پشتی با ظرافت خاصی ساخت شده است . نصب به دیوار و استفاده از تلویزیون همانند یک تابلوی خانگی اما متحرک خانه شما را اراسته تر میکند . کابل ها قابل مهار شدن هستند و در یک خط مستقیم کابلی میتواند شلوغی کابلی حظف نماید , اما کابل های شما برای اتصال بسیار کم میباشند زیرا فناوری وای فای و بلوتوث در دسترس میباشد . گوشه های تلویزیون بدون فریم و بدون حاشیه ساخت شده است که تمرکز شما بر محتوا خواهد بود . بسیار زیبا و بسیار خوش فرم تلویزیون هایسنس 55 اینچ 4K هوشمند A62G 2021  ساخت شده است که استیل دکوراسیون شما را مدرن تر میکند و جذابیت خاصی میدهد .

تلویزیون هایسنس 55 اینچ فورکا مدل A62G

 

کیفیت تصویر برتر 

امروزه سایز تلویزیون برای خانوار ایرانی معمول 55 اینچ میباشد و استاندارد کیفیت تصویر 4K  برای پردازش تصاویر نرمال در عین حال کاملا پیشرفته و هوشمند پخش مینماید . تلویزیون 55 اینچ هایسنس مدل A62G  کیفیت تصویر 4K UHD دارای رزولویشن عرض و ارتفاع 2160/3840 میباشد . صفحه نمایش تلویزیون از فناوری IPS  استفاده میکند . این فناوری روشنایی پیکسل ها را تامین میکند که هر پیکسل دارای روشنایی خود میباشد . کیفیت تصویر UHD  به صورت هوشمند ارتقا داده شده است که از فناوری AI UPSCALER پشتیبانی میکند و هر کیفیت را در محدوده 2K  به 4K  ارتقا میدهد و یا نزدیک به فور کی به اشتراک میگذارد . فناوری NOISE REDUCTION  هر محتوایتان را به تصویری صاف و روان تبدیل میکند و نرخ تازه سازی 60 هرتز را بر محتوا تطبیق میدهد همچنین فریم بندی را یک به یک به اجرا میگذارد . تصاویر دارای فریم بندی هستند که روشنایی و تاریکی و وصل بودن تصاویر که پشت سر هم به اجرا گذاشته میشود تولید تصاویر را میکند ,  فریم بندی اگر ضعیف باشد جزئیات تصاویر و گرافیک محتوا پایین می اید ,  اما کیفیت تصویر UHD  تقویت فریم ها و بازیابی جزئیات تصاویر را میدهد تا کیفیت تصویر به 4K  برسد .  HDR  فناوری برتر کیفیت تصویر میباشد و با انالیز کردن فیلم سینمایی کیفیت تصویر را به 4K UHD  تبدیل میکند یعنی از لحاظ رنگ بندی و نویز تصویر و روشنایی همچنین جزئیات در تاریکی صحنه ها پردازش به عمل میاورد . 

تلویزیون هایسنس 55 اینچ فورکا اسمارت مدل A62G

 

پشتیبانی از اینترنت 

تلویزیون هایسنس مدل A62G  سایز 55 اینچ کیفیت 4K UHD  قابلیت اتصال به اینترنت دارد و به صورت هوشمند خدمات اینترنتی پشتیبانی میکند . فناوری WIFI  و خط مستقیم اتصال به اینترنت در دسترس میباشد تا هر وقت ارزو کنید تلویزیون هایسنس انلاین باشد . سیستم عامل VIDAA  مدیریت برنامه های اینترنتی را میدهد و همانند گالری و لیست شده جستوجوهای شما را دسته بندی شده نمایش میدهد ,  در نتیجه دسترسی سریع تری به علایق خواهید داشت . برنامه های جستوجو گر و اپ های جستوجو گر و موتورهای سرچ در دسترس میباشد که NETFLIX , ALEXA , AMAZON , در دسترس میباشد و با اشتراک گذاری میتوانید با کیفیت بلورین 4K   محتوایتان را در جستوجو نمایید و به نمایش بگذارید . برنامه هوشمند و موتور جستوجوگر NETFLIX  با بیش از 200 میلیون کاربر هر محتوا را با کیفیت 4K  در اختیار میگذارد که در تلویزیون هایسنس A62G  پشتیبانی میشود . برنامه های یوتیوب و تویتر و گوگل سرچ در اختیار میباشد و کافیست از مرورگر استفاده نمایید تا دستورات و ارزوهای شما را به نمایش بگذارد . 

تلویزیون اسمارت هایسنس 55 اینچ بدون قاب مدل A62G

 

کیفیت صدا 

تلویزیون هوشمند هایسنس مدل A62G  سایز 55 اینچ دارای کیفیت صدای 20W  خروجی میباشد . قدرت خروجی بیست وات از دو کانال خروجی پردازش میشود که هر کانال 10W  صدا به محیط میدهد . کدک های کیفیت صوت AAC  به صورت هوشمند بر محتوا تطبیق داده میشود یعنی محتوای سینمایی و ورزش و صوتی کیفیت صدا براورد و به اشتراک گذاشته میشود . فناوری DTS  صدا استفاده میشود که باس و تریبل و کیفیت دیالوگ را صاف و روان به اشتراک میگذارد . صدا بدون نویز و بدون شکستگی تار صوتی پردازش میشود و لذت دیدن فیلم سینمایی از لحاظ موزیک متن و دیالوگ را بالاتر میبرد . کیفیت صدا همانند کیفیت تصویر بسیار مهم میباشد و جذابیت بیشتری و اشتیاق بیشتری به محتوا خواهید داشت که ببینید و لذت ببرید .

خرید تلویزیون - 55 اینچ اسمارت فورکا هایسنس مدل A62G

 

بلوتوث و وای فای 

فناوری بلوتوث و فناوری وای فای کمک میکند تا اتصالات بیشتری به تلویزیون بدهید همانند موبایل هوشمند از طریق فناوری WIFI  که هر بازی و برنامه و فیلم و عکس موبایلتان در صفحه نمایش بزرگ تلویزیون 55 اینچ هایسنس مدل A62G 2021  با کیفیت 4K UHD  به اشتراک گذاشته میشود . وایفای کمک میکند تا تلویزیون انلاین باشد و اتصال موبایلی بدهد . تلویزیون هایسنس A62G  صفحه نمایش بزرگ 55 اینچ را به صفحه نمایش موبایلتان تبدیل میکند و بازیهایتان با کیفیت بهتر و لذت بالاتری پردازش میشود . فناوری بلوتوث امکان میدهد تا موبایل به تلویزیون اتصال برقرار کند تا موزیک های MP3  موبایلتان به اشتراک بگذارد . بلوتوث امکان میدهد تا سینماخانگی و ساندبار به تلویزیون بدون سیم اتصال دهید و از کیفیت بالاتر و بعدیت بیشتر کیفیت صدا برخوردار باشید . 

تلویزیون 55 اینچ هایسنس کیفیت 4K مدل A62G

 

طراحی تلویزیون 

تلویزیون هوشمند هایسنس سایز 55 اینچ دارای طراحی باریک و بسیار زیبا میباشد که رنگ مشکی کمک دکوراسیون مدرن شما خواهد بود . دوبل پایه بغلی و رنگ مشکی پایه ها تعادل تلویزیون و زیبایی دکوراسیون را بسیار زیباتر میکند تا از محیطی مدرن تر برخوردار باشید . تلویزیون جدید هایسنس 55 اینچ مدل A62G  کیفیت 4K UHD  قابلیت نصب به دیوار را دارد و میتوانید با برکت ها اتصال دهید دکوراسیون مدرن کابل نا مرتب نمیخواهد و بایتسی شما فکری به حال کنید ,  اما تلویزیون هوشمند هایسنس A62G ساخت 2021  این مشکل را رفع کرده است و با یک خط مستقیم کابلی میتوانید کابل ها را مهار نمایید و کمترین اتصال کابلی دارید . بدین منظور که فناوری بلوتوث و وای فای اتصال کابلی را کاهش میدهد و تا دلتان بخواهد میتوانید کیفیت صدا را تقویت دهید و یک محیط شلوغ صوتی برای خودتان تولید کنید . تابلوی متحرک خانگی شما در قالب تلویزیون میتواند خدماتی عالی از نظر دکوراسیون بدهد و با نصب به دیوار کمترین فاصله مابین را تشکیل میدهد . بدون قاب و بدون فریم بودن تلویزیون تایید میکند که زووم و فوکوس و ذهن شما بر محتوایتان خواهد بود و حواس پرتی نخواهید داشت .

تلویزیون فورکا وای فای دار هایسنس 55 اینچ مدل A62G بدون قاب

 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL