تلویزیون هایسنس 85 اینچ 4K UHD اسمارت A7GQ

Hisense TV 85inch UHD 4K TV SERIES A7GQ

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : تلویزیون هایسنس
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۶۰/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
هایسنس
مدل
A7GQ
کیفیت تصویر
4K UltraHD
قابلیت ارتقاء تصویر
قابلیت هوشمند
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 85 اینچ هایسنس A7GQ

تلویزیون 85 اینچ هایسنس 4K UHD اسمارت A7GQ  به صورت مدرن در دکوراسیون شما قرار میگیرد و از شلوغی کابلی برخوردار نمیباشد زیرا قابلیت اتصال به اینترنت را با فناوری wifi  دارد همچنین فناوری BLUETOOTH  پشتیبانی میشود تا در صورت اتصال سینماخانگی و ساندبار بدون کابل و به صورت وایرلس انجام شود . طراحی تلویزیون هایسنس 85 اینچ با دو پایه در کناره ها میتواند بر روی دکوراسیون قرار بگیرد و از نمایی و ویوی مدرن برخوردار باشید . پایه ها را میتوانید با پیچ های داده شده به تلویزیون اتصال دهید تا تعادل داشته باشد . تلویزیون هایسنس 85 اینچ UHD  قابلیت نصب برو روی دیوار را دارد یعنی سایز بزرگ هایسنس A7GQ دارای پیچ هایی در بدنه باریک پشتی میباشد تا به دیوار نصب گردد . نصب بر روی دیوار کمک میکند تا یک پایه دیوار را تزئین نماید همچنین با لوستر و پرده و پنجره ها ست گردد زیرا کیفیت تصویر بلورین کمک میکند تا فضای خانه را بیشتر جذاب نمایید . کابل های اتصال به تلویزیون که سیستم خارجی را به تلویزیون اتصال میدهید حداقل میباشد زیرا فناوری بلوتوث و WIFI  کمترین نیاز کابلی برای اتصال را براورده میکند همچنین میتوانید کابل ها را مهار نمایید . 

خرید تلویزیون - مارک هایسنس 85 اینچ کیفیت فورکا

 

کیفیت تصویر UHD 

کیفیت تصویر در سال 2021/2022 دارای انقلابی جهشی میباشد که در تلویزیون ها به وجود امده است که میتواند تا یک دهه کیفیت برتر صاف و روان را به نمایش بگذارد اما هایسنس در این فناوری کیفیت تصویر دارای جایگاه علمی و مدرن و تجاری خاص خود میباشد که میتواند رزولویشن را تا 4K UHD  ارتقا دهد و از رقیبان خود عقب نماند . کیفیت تصویر UHD  کمک میکند تا رنگ های بیشتری در صفحه نمایش به اشتراک گذاشته شود یعنی کیفیتی در وضوح 3840*2160 که رزولویشن تصاویر را تشکیل و در نمایش میگذارد . فناوری DOLBY VISION  در تلویزیون هایسنس 85 اینچ UHD اسمارت A7GQ پشتیبانی میشود تا در رنگ بندی تصایر دخالت نماید و برای بازیهای کنسولی و گسترده بتواند تصاویر واقعی اما جذاب را خلق نماید . فناوری HDR  در تلویزیون هایسنس 85 اینچ A7GQ براورد شده است که در تقویت کامل تر HDR 10 , HDR 10+ , HLG  پشتیبانی میشود و بیش از یک میلیارد سایه رنگی را به نمایش میگذارد همچنین کمک میکند تا در سایه و در تاریکی برترین کیفیت را به نمایش بگذارد . کیفیت تصویر در تاریکی بسیار مهم میباشد که بتواند رنگ تیره را تیره تر نماید و یعنی باعث میشود تا جزئیات از دست رفته تصویر را بازیابی نماید و در کیفیت 4K به نمایش بگذارد . کنتراست دقیق CONTRAST ENHANCER  پشتیبانی میشود تا تصاویر تطبیقی در رنگ بندی و در تفکیک صحنه ها به نمایش گذاشته شود همچنین تصاویر را بدون نویز و تاری تصویری به نمایش میگذارد تا صفحه نمایش تخت تلویزیون هایسنس بتواند کیفیت UHD  را به نمایش بگذارد . 

تلویزیون 100 اینچ هایسنس

خرید تلویزیون - مارک هایسنس 85 اینچ اسمارت مدل A7GQ

 

کنترل تصاویر 

تلویزیون هایسنس UHD اسمارت A7GQ دارای رزولویشن 3840*216 میباشد یعنی پیکسل بندی در صفحه نمایش بزرگ متراکم میباشد و از فناوری پیشرفته تر 4K AI UPSCALRE پشتیبانی میکند که باعث میشود تا رنگ بندی را به صورتی کامل در یک میلیارد سایه رنگی به نمایش بگذارد همچنین عمق تصاویر در زووم تصاویر را به صورت صاف و روان به نمایش میگذارد . فناوری برتر AI UPSCALER  باعث میشود تا نویز تصویر حذف شود و شکستگی تصویری را از بین ببرد همچنین در پیکسل بندی و روشنایی هر پیکسل کمک میکند تا تصاویر را در رنگ بندی تفکیک شده به نمایش بگذارد . در هر تصویر پالت های رنگ پشتیبانی میشود تا در تولید تصاویر شگفت انگیز تاثیر گذار باشد همچنین جذابیت بیشتری در هر تصویر طبیعت یا اکشن و یا رویایی میدهد تا شما را در خیال واقعیت محتوای سینمایی قرار دهد و این هدف کیفیت تصویر میباشد تا جذابیت را همیشه برای بینده بدهد .

تلویزیون 85 اینچ - مارک هایسنس اسمارت کیفیت 4K

 

حالت بازی

تلویزیون 85 اینچ هایسنس 4K اسمارت A7GQ  با کیفیت UHD  دارای حالت بازی GAME MODE  میباشد تا بتواند  بازیهای کنسولی و گسترده را در کیفیت UHD  به نمایش بگذارد یعنی تصاویر در بازیها میتواند متغیر باشد که سایز صحنه ها و یا سرعت صحنه ها در پردازش بسیار مهم میباشد اما تلویزیون هایسنس 85 اینچ A7GQ  میتواند هر کیفیت بازی را بدون نویز تصویری و به صورت صاف و روان به نمایش بگذارد همچنین بدون شکستگی تصویری میتواند عمل کند . پورت ورودی HDMI 2.1  در تلویزیون داده شده است تا بدون تاخیر ورودی اتصالات بازیهای کنسولی نظیر XBOX  را بدهد همچنین PS4 , PS5  را میتواند در این پورت اتصال دهد همچنین VRR - ALLM فناوری تاخیر ورودی کم بازیها میباشد که به صورت کامل پشتیبانی میشود . هر بازی کنسولی و گسترده را به تلویزیون اتصال دهید با فناوری VRR / ALLM  به صورت خودکار پشتیبانی میشود تا تاخیر ورودی تصاویر را حذف نماید و بازیها را در ترکیب رنگ و کیفیت 4K  به اشتراک بگذارد . 

خرید تلویزیون - 85 اینچ مارک هایسنس مخصوص گیمینگ

 

فناوری کیفیت صدا و تصویر 

تلویزیون 85 اینچ هایسنس A7GQ  با فناوری های بروز شده و مهم در کیفیت تصویر و کیفیت صدا یعنی DOLBY VISION  و  DOLBY ATMOS  پشتیبانی میکند تا کیفیت تصویر و کیفیت صدا در هماهنگی کامل و در کیفیت برتری به اشتراک گذاشته شود . دالبی ویژن DOLBY VISION  فناوری کیفیت تصویر میباشد تا HDR  را در فیلم سینمایی به اشتراک بگذارد و هر کنتراست دقیق و رنگ بندی پویا را در کیفیت دخالت دهد یعنی در روشنایی و در تاریکی رنگ ها را دقیق تر به نمایش میگذارد و در کنار این کیفیت تصویر DOLBY ATMOS  پشتیبانی میشود تا مکمل کیفیت تصویر باشد و هر صوت را طبق محتوای سینمایی به اشتراک بگذارد . هماهنگی کامل در پخش صدا و تصویر وجود دارد تا دوران صدا به صورت چند بعدی انجام شود و جهت صدا را در تشخیص قرار دهد . 

خرید تلویزیون - مارک هایسنس 85 اینچ کیفیت فورکا وای فای دار

 

تلویزیون هوشمند هایسنس 

هایسنس شرکت چینی معتبر در ضمینه پخش تصاویر و قالب تصاویر توانسته است پیشرفت چشم گیری داشته باشد و از کیفیت بالای 4K UHD  در مدل A7GQ  برخوردار باشد اما در کنار این کیفیت تصویر به صورت هوشمند میتواند در اینترنت شما را سهیم سازد و از اشتراک گذاری در هر مرورگر برخوردار باشید . سیستم عامل پیشرفته و اخرین ورژن VIDAA U5  استفاده میکند تا در سرعت پردازش برنامه های اینترنتی برخوردار باشید و از 4G / 5G  پشتیبانی میکند . اتصال به اینترنت در تلویزیون هایسنس UHD اسمارت A7GQ  ممکن میباشد تا بتوانید در هر مرورگر جستوجو دهید یعنی در مرورگر های CHROME CAST , INTERNET , YOUTUBE , TWITTER , FACEBOOK , GOOGLE SEARCH , AMAZON , GOOGLE ASSISTANT , ALEXA , NETFLIX و . . . پشتیبانی میکند تا بتوانید اشتراک گذاری داشته باشید . فناوری WIFI  در تلویزیون هایسنسن پشتیبانی میشود تا بتوانید بدون سیم و کابل تلویزیون را انلاین کنید و همچنین موبایل هوشمندتان را به تلویزیون اتصال دهید . اتصال موبایل هوشمند به تلویزیون هایسنس 4K UHD اسمارت A7GQ  کمک میکند تا برنامه های موبایل را در تلویزیون داشته باشید نظیر اینستاگرام و تلگرام و واتساپ و هر برنامه دیگری که به صورت تصویریمیتوانید چت نمایید زیرا میتوانید دوربین اکسترنال را به تلویزیون اتصال دهید . با موبایل هوشمندتان بازی انلاین میکنید در صفحه نمایش بزرگ 85 اینچی های سنس A7GQ  میتوانید به پیش ببرید و اول شوید . فیلم و موزیک و عکل شخصی را میتوانید در تلویزیون هوشمند هایسنس 85 اینچی به نمایش بگذارید و از کیفیت 4K UHD برخوردار باشید .

تلویزیون بدون قاب- مارک هایسنس 85 اینچ کیفیت 4K اسمارت

 

قابلیت هنری 

قابلیت هنری یعنی میتوانید بدون هزینه از گالری هنری و اثار هنری جهانی برخوردار باشید که رقم از 370 میلیون قطعه هنری و تاریخی برخوردار میباشد و میتواند شما را در این فناوری و برنامه سهیم سازد . TVHISENCE ART در تلویزیون پشتیبانی میشود که با برنامه VIDAA ART  میتواند پردازش بدهد و صفحه نمایش بزرگ تلویزیون 85 اینچی هایسنس را به یک تابلوی هنری تبدیل نمایید و از جذابیت تصاویر و از کیفیت تصاویر و برترین تصاویر جهانی برخوردار باشید که در کیفیت 4K UHD  به اشتراک گذاشته میشود . 

خرید تلویزیون - 85 اینچ بدون قاب هایسنس مدل A7GQ

 

هیچ فیلمی را از دست ندهید 

 تلویزیون هایسنس A7GQ  در سایز 85 اینچ کیفیت 4K UHD  از فناوری FREE VIEW PLUS  پشتیبامی میکند و با یک دکمه سبز بر روی ریموت کنترل میتواند این برنامه را فعال نماید . برنامه هوشمند FREE VIEW PLUS  برای 7 روز میتواند تنظیمات برنام های در پخش فیلم ها و موزیک و سریال ها را بدهد که در گوشه تلویزیون نمایان میشود تا دباره بازبینی نمایید و به تماشای فیلم بنشینید . ریموت کنترل دارای یک دکمه سبز میباشد که با فشار داردن این فناوری فعال میشود و میتوانید دسترسی و تنظیمات بدهید . 

خرید تلویزیون - 85 اینچ اسمارت مارک هایسنس فول اپشن

 

نور ابی کم 

تلویزیون هایبسنس UHD  اسمارت 85 اینچ A7GQ  قابلیت محافظت از چشمان بیننده را دارد که از شرکت TUV RHEINLAND  گواهی دریافت نموده است یعنی میتوانید بدون اینکه به چشمان شما اسیبی برساند ساعت ها به تماشای تلویزیون بنشینید . حذف نور ابی یا انتشار نور ابی کم باعث میشود تا با خیال راحت از دور و نزدیک به تلویزیون نگاه کنید بدون اینکه اسیبی به چشمان شما وارد شود یعنی کمتر از 20 درصد نور ابی تولید میکند . 

خرید تلویزیون - مارک هایسنس 85 اینچ کیفیت فورکا اسمارت

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
هایسنس
سری
A7
مدل
A7GQ
سایز
85 اینچ
تکنولوژی صفحه
LED
پردازنده تصویر
4K UltraHD
سیستم تصویری
نورپردازی
Direct-LED
دقت رنگ
8bit+FRC
کنتراست
دقیق
نوع پنل
تخت
زاویه دید
Viewing angle
تنظیم روشنایی
رزولوشن صفحه نمایش
3840*2160
کیفیت تصویر
4K UltraHD
قابلیت ارتقاء تصویر
Dolby Vision
حالت فیلم
حالت طبیعی تصویر
فرکانس تصویر
100 هرتز
محدوده دینامیکی
Dolby Vision- HDR10+ HDR
Motion Rate
100
گیمینگ
حالت بازی
مناسب بازی
ALLM
صدا فراگیر بازی
HLG
سیستم صوتی
سیستم صوتی
2 کاناله
مجموع قدرت
30 وات
Dolby Atmos
سیستم اسمارت
قابلیت هوشمند
سیستم عامل
VIDAA U5
مرورگر وب
وای فای
اتصال به موبایل
cpu
Quad core
بلوتوث
اتصالات جانبی
پورت HDMI
4 عدد
eARC
3 HDMI
پورت USB
2 عدد
پورت اپتیکال
پورت شبکه
پورت آنتن
گیرنده دیجیتال
سایر امکانات
طراحی
پایه کنار
نصب به دیوار
قاب بدون حاشیه
ریموت کنترل
مدل ریموت کنترل
BT / ERF3G80H
ابعاد(میلیمتر)
(عرض1903)(ارتفاع1094) (ضخامت85)بدون پایه
وزن
با پایه42.4 - بدون پایه 40
رنگ
مشکی قاب خاکستری
تکنولوژی
چین
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو