ماشین لباسشویی هایسنس 12 کیلو بخارشوردار نقره WFQR1214VAJMT

HISENSE WASHING MACHINES 12 KG SILVER TRUE STEAM -WFQR1214VAJMT

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : لباسشویی هایسنس
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۱۹/۷۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
هایسنس
مدل
WFQR1214VAJMT
رنگ
تتانیوم خاکستری
ظرفیت
12کیلوگرم
تعداد برنامه
14 برنامه
قابلیت بخارشور
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی هایسنس 12 کیلو نقره بخارشوردار WFQR1214VAJMT

ماشین ظرفشویی هایسنس 12 کیلو نقره بخار شور دار WFQR1214VAJMT در اشپزخانه های شما میتواند لباس را با برترین شیوه تمیز نماید و خدمات تمیزی لباس برایتان بدهد . اشپزخانه ها در کنار ظرفشویی و یخچال های بزرگ ساید و دوقلو قرار میگیردد که در زیبایی و در دکوراسیون میتواند خدمت کند . ماشین لباسشویی هایسنس WFQR1214VAJMT با 12 کیلو بارگیری لباس میتواند برای خانواده های پر جمعیت برترین انتخاب باشد . سیستم و فناوری بخارشوردار لباسشویی هایسنس نقره ای 12 نفره به شیوه ای عمل میکند که اب گرم را میجوشاند و در دمای 60 درجه سانتیگراد اب گرم را به بخار تبدیل میکند و بخار را از پایین به بالا میدهد تا در دیگ انتشار شود و بخار تمام لباس ها را لمس کند و نفوذ نماید همچنین این بخار شور میتواند به بافت لباسها نقوذ کند و در نرمی هر بافت لباس اگر لکی وجود داشته باشد را نفو میکند و لک سخت را شل میکند تا به صورت کامل از بین ببرد . لباسشویی هایسنس 12 نفره بخارشور دار WFQR1214VAJMT به هر بافت نفوذ میکند که لک سخت با گرمی شل میگردد یعنی در مراحل اولیه 50 درصد لک از بین میرود و در یک مرحله شستن با مواد شوینده لک به صورت کامل از بین میرود . خرید لباسشویی هایسنس از فروشگاه اینترنتی ساوان کالا تحویل سریع را خواهید داشت تا در اشپزخانه مدرن خود از کارایی بهرهمند باشید . 

خرید لباسشویی 12 کیلو مارک هایسنس رنگ سیلور

 

موتور اینورتر 

ماشین لباسشویی هایسنس بخارشوردار نقره ای 12 نفره WFQR1214VAJMT دارای موتور اینورتر خطی میباشد که میتواند به صورتی نرم و بدون نویز و صدای اظافی کار کند تا تمیزی لباسهایتان را بدهد . ماشین لباسشویی هایسنس بخارشوردار 12 نفره WFQR1214VAJMT با موتور اینورتر خطی مجهز میباشد که در تولید انرژی بسیار مدرن عمل میکند و میتواند انرژِی را به صورت مستقیم انتقال دهد . موتور اینورتر خطی به صورتی هوشمند طراحی شده است که میتواند انرژی را در کم ترین زمان تولید نماید و به باکس لباسشویی انتقال دهد همچنین این موتور قدرتمند از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است که از اسطهلاک کمی برخوردار میباشد . اسطهلاک کم بدین شیوه میباشد که قطعات کم ساییدگی کمی باهم دارند در نتیجه تولید صدای کمی دارد و همچنین طول عمر بیشتری را دارا میباشد و در کنار این نیز موتور اینورتر خطی به صورتی نرم استارت را میزند و در خاموشی نیز ارام خاموش می گردد تا کارایی را به صورتی کامل بدهد . قطعات کم مکانیکی لرزش کم تر و تولید صدای کمتری دارد و بدون محدودیت میتوانید در هر زمانی استارت را بزنید . 

لباسشویی بخارشور هایسنس 12 کیلو رنگ سیلور

اضافه کردن لباس 

ماشین لباسشویی هایسنس 12 کیلو بخارشوردار نقره ای دارای فناوری هوشمند اضافه کردن لباس میباشد که میتواند چرخه شستن را در یک دکمه خلاصه نماید و ایست دهد و اسان میتوانید بار اضافه نمایید و همچنین لباسی را که میخواهید از چرخه شستن دراورید را از بار جدا کنید و درب را ببندید که دکمه پلی را میزنید و به چرخه شستن ادامه میدهید . ماشین لباسشویی هایسنس بخارشودار 12 کیلو نقره ای  WFQR1214VAJMT با یک دکمه PAUSE - PLAY  در قسمتی از سینه صفحه نمایش تعبیه شده است که در صورت نیاز میتوانید استفاده کنید تا بار جامانده را در چرخه شستن بگذارید و همچنین باری که بسیار نازک میباشد را از چرخه شستن جدا کنید . فناوری های متعدد در اختیار دارید که بخار شوردار و اضافه بار و موتور اینورتر و برنامه های شستن اتومات و خودکار میتواند برترین چرخه شستن را در خدمت ارایه دهد . 

لباسشویی بخارشور دار هایسنس 12 کیلو رنگ نقره

 

ذخیره مواد شوینده 

ماشین لباسشویی هایسنس12کیلو بخارشوردار نقره ای WFQR1214VAJMT در قسمت کشوی مواد شوینده میتواند خدمات را به صورتی بدهد که نیاز به بارگیری مواد شوینده ندارید و فقط استارت را میزنید و در صورت تمام شدن مواد شوینده میتوانید دباره بارگیری نمایید که این بارگیری مواد شوینده میتواند تا 14 بار عمل کند و فقط استارت را میزنید . ماشین لباسشویی هایسنس  هوشمند مایع شوینده را به چرخه شستن میدهد یعنی طبق بارگیری شما و طبق نیاز مواد شوینده به چرخه شستن اضافه مینماید که این عمل کرد به صورتی بهینه شده عمل میکند و همچنین در مصرف مواد شوینده و زمان چرخه شستن به صورت خودکار تنظیمات را مدهد . منبع ذخیره مواد شوینده در لباسشویی هایسنس نقره 12 نفره WFQR1214VAJMT تا 14 بار استفاده را ذخیره مینماید  و این نیز صرفه جویی وقت را به همراه دارد تا موارد مهم تر زندگی بپردازید و همیشه تایمی برای ازادی بیشتری در اختیار داشته باشید . 

 

هایسنس 12 کیلو بخارشور رنگ سیلور دیگ بزرگ

سرعت جت های اب 

ماشین لباسشویی هایسنس WFQR1214 نقره ای بخارشوردار WFQR1214 دارای جت هایی برای توزیع اب در کشوی و در دیگ میباشد تا سرعت چرخه شستن را بدهد و همچنین تمیزی بیشتری را در کشوی بدهد . جت کشوی برای مواد شوینده بسیار عالی عمل میکند و همه مواد شوینده را در چرخه شستن میدهد که در این میان کشوی را به صورتی کامل هر بار تمیز میکند و در تمیزی میتوانید داشته باشید و هر ان اماده میباشد تا چرخه شستن دباره را داشته باشید . PURE JET در ماشین لباسشویی هایسنس نقره بخارشوردار 12 نفره WFQR1214VAJMT تعبیه شده است که در مواد شوینده نیز حل میشود و این جت ها با سرعت بالایی اب و مواد شوینده که مخلوط میباشد به لباس میدهد تا لک را از هم بپاشد و از بین ببرد . در پایان چرخه شستن لباس ها جت ها اب را به صورتی هوشمند و سریع میدهد تا در نهایت حفاظت از لباسها کف مواد شوینده را از لباس ها جدا کند که ابکش میگوییم و لباسی تمیز دریافت نمایید . ماشین لباسشویی هایسنس بخارشوردار 12 نفره نقره از فروشگاه اینترنتی ساوان کالا تهیه نمایید که در کمترین زمان ممکن و تسویه حساب درب منزل میتوانید در خدمت بگیرید . 

خرید لباسشویی مارک هایسنس 12 کیلو بخارشور رنگ نقره

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
هایسنس
مدل
WFQR1214VAJMT
رنگ
تتانیوم خاکستری
ظرفیت
12کیلوگرم
دورموتور
1400 RPM
ضمانت 10سال
ویژگی شستشو
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد اپشن
6
فقط شستشو
شستشو خودکار
شستشوی سریع
لباس ورزشی
سنسور کف
سنسور کف زدایی
قابلیت بخارشور
شست و شو با اب سرد
دما شست و شو
سرد تا 95 درجه
شستشوی سریع
Jet Wash
تمیز کردن خودکار
اضافه کردن لباس
محافظت رنگ
ضدچروک
ضد الرژی
ضد آلرژی لباس کودک
ویژگی موتور
نوع موتور
Durable Inverter
موتور تسمه ای
رده مصرف انرژی
+++A
موتور اینورتر
امکانات هوشمند
اسمارت
قفل کودک
زنگ هشدار
مشخصات بدنه
بارگیری
از جلو
باز شدن درب
به چپ
جنس درب
شیشه ای پلاستیکی
صفحه نمایش
صفحه لمسی
ولوم چرخشی
ضدزنگ
ورودی آب
سرد
ابعاد
(ارتفاع845) (عرض595) (عمق660)
وزن
71 کیلو
تکنولوژی
چین
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو