ماشین لباسشویی V9 ال جی 10.5 کیلو 7 کیلو خشک کن رنگ سفید WV9142BRP

LG 10.5 Front Load Washing Machine AI DD TurboWash 360 White Color WV9142BRP

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
ال جی
مدل
WV9142BRP
رنگ
سفید
ظرفیت
10.5کیلوگرم
تعداد برنامه
14 برنامه
قابلیت بخارشور
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی V9 سفید

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو سفید 7 کیلو خشک کن 1400 دور V9  دارای برنامه هوشمند اتصال به اینترنت میباشد که در فناوری WIFI  میتوانید خدمات را داشته باشید و همچنین هر برنامه بعد از بارگیری را میتوانید در موبایلتان کارگذار نمایید و به اجرا بگذاررید تا استارت را بزنید و در چرخه شستن لباس نیز هر اطلاع را داشته باشید . ماشین لباسشویی ال جی V9  با 7 کیلو خشک کن دارای فناوری هوشمند ALEXA  و  GOOGLE ASSISTANT  میباشد که در تلویزیون هوشمند و موبایلتان میتواند پشتیبانی کامل را داشته باشد و از طریق این برنامه ها میتوانید هر تنظیمات را بدهید و همچنین هر برنامه را به اجرا بگذارید و یا در کل هر برنامه تعبیه شده را در اختیار میگذارد که در تلویزیون و موبایلتان دارید و همچنین هر مسیر فنی را در اختیار میگذارد که در نقص فنی و عیب یابی هوشمند عمل میکند و اخطار عیب و نقص را برای شما میدهد تا از باکس بزرگ لباسشویی در برترین کارایی بهره را ببرید .

خرید لباسشویی 10.5 کیلو الجی رنگ سفید مدل V9

بخار شوردار

ماشین لباسشویی ال جی سفید 10.5 کیلو 7 کیلو خشک کن 1400 دور بر دقیقه V9  دارای فناوری هوشمند بخار شور دار STEAM  میباشد که میتواند هر لک را به صورت کامل از بین ببرد . فناوری بخار در لباسشویی به شیوه ای مدرن عمل میکند که بخار را با مایع ظرف شویی مخلوط می کند که در انتشار دیگ قرار میدهد و قبل از بخار اب جوشانده میشود تا به بخار تبدیل گردد و همچنین بعد از تولید بخار و ترکیب با مواد شوینده به هر لباس با هر الیافی نفوذ میکند که این الیاف را نرم میکند و در الیاف نرم نیز لک استقامت خود را از دست میدهد که بخار با مواد شوینده به لک نفوذ میکند و لک را از هم میپاشد . بخار شور دار بوی نامطبوع را می گیرد و همانند یک فیلتر هوشمند عمل میکند که هر کک و مک و ذرات و مو ها و هر یک که باعث شود تا لباس کثیف شود را از بین میبرد. 

خرید لباسشویی مارک الجی بخارشور دار 10.5 کیلو 7 کیلو خشک کن

برنامه های شستوشوی هوشمند 

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو سفید 1400 دور V9  با 7 کیلو خشک کن دارای برنام های شستوشوی هوشمند میباشد که AI DD  میباشد و میتواند خدمات برنامه شستن را بدون حد و مرز بدهد . ماشین لباسشویی ال جی V9  با 7 کیلو خشک کن با برنامه هوشمند AI DD  جنس لباس را تشخیص میدهد و وزن لباس را نیز تشخیص میدهد که در نرمی لباس میتواند برنامه های شستوشو را بدهد و این برنامه ها بنا به بارگیری و جنس لباس متغیر میباشد که شما فقط با استارت میتوانید این برنامه ها را در اختیار داشته باشید . 18 درصد بیشتر از برنامه های DD6  از لباسها محافظت میکند تا در بارگیری و پس گیری لباس ها از جنس لباس سالم برخوردار باشید و بدون محدودیت هر لباس با جنس حساس را بارگیری نمایید . 

لباسشویی 10.5 کیلو سفید الجی بخارشور مدل V9

فناوری توربو 

ماشین لباسشویی ال جی سفید 10.5 کیلو 1400 دور 7 کیلو خشک کن V9  دارای فناوری موتوری توربو میباشد که میتواند چرخه شستن را در مدت زمان کم 39 دقیقه به پایان برساند . TURBO WASH  در لباسشویی ال جی V9  تعبیه شده است که در مدت زمان بسیار کمی خدمات تمیزی لباس را میدهد و میتوانید لباس تمیز را کمتر از 40 دقیقه دریافت نمایید . توربو واش در مصرف انرژی نیز بسیار خوب عمل میکند زیرا از مصرف برق و اب بهینه شده عمل میکند و در 40 درصد از مصرف اب و مصرف برق میکاهد که برای یک دستگاه شوینده لباس بسیار مفید میباشد و شما را از دسته افراد دوست دار محیط قرار میدهد . کره جنوبی در مقابل مصرف انرژی در سطح جهان تجربیات و تکنولوژی توربو واش را تعبیه نموده است تا در سطح جهانی از مصرف انرژی کاسته شود . این فناوری هوشمند  TURBO WASH  360 درجه عمل میکند که هر تکه لباس را در معرض مواد شوینده قرار میدهد تا در مدت زمان کم نیز برترین کیفیت تمیزی لباس را دریافت نمایید . 

لباسشویی توربو دار مارک الجی 10.5 کیلو مدل V9 سفید

دیگ بزرگ 

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو سفید 7 کیلو خشک کن V9  با قابلیت دوران 1400 دور بر دقیقه دیگ میتواند لباس را بدون اب تحویل شما بدهد و همچنین دیگ بزرگ را در فضایی بهینه شده تعبیه کرده است تا محیط را در فضای بسیار کمی بگیرد و نهایت استفاده را برایتان امکان پذیر نماید . دیگ بزرگ به صورتی طراحی شده است که دوران لباس ها را به صورت هوشمند انجام می دهد که تمرکز لباس ها در وسط میباشد و با هر دور لباس به سمت وسط سوق داده میشود که این کار از لباس و الیاف لباس و هر پارچه ای به صورت کامل محافظت می کند . ارتفاع لباسشویی 85 سانتیمتر میباشد و عرض 60 سانتیمتر و عمق 55 سانتیمتری میتواند خدمات را در اشپزخانه اتان به اجرا بگذارد .دیگ بزرگ می تواند 10.5 کیلو کامل را بارگیری نماید تا در یک خانواد پر جمعیت نیز بتوانید همه لباس ها را در یک دوره شستن داشته باشید . 

خرید لباسشویی 10.5 کیلو مدل V9 بخارشور 7 کیلو خشک کن

مینی واش 

لباسشویی ال جی 10.5 کیلو سفید 7 کیلو خشک کن 1400 دور V9  قابلیت نصب مینی واش را دارد که در زیر لباسشویی میتوانید بگذارید و ست لباسشویی گردد که این امکان را میدهد تا وزن 3 کیلو بارگیری را انجام دهید و در مدت زمان کم 20 دقیقه ای لباس تمیز را تحویل بگیرید تا اماده پوشیدن داشته باشید . مینی واش بسیار زیبا و مدرن می تواند باشد که در عجله و زمانبندی شما عمل میکند تا خیلی سریع لباس و تکه و پیراهن را بشورد و تحویل بگیرید که اماده استفاده می شود . 

لباسشویی مینی واش الجی سفید مدل V9 بخارشور

لیست قیمت ماشین لباسشویی 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
WV9142BRP
رنگ
سفید
ظرفیت
10.5کیلوگرم
ظرفیت خشک کن
7 کیلو
دورموتور
1400 RPM
ضمانت 10سال
ویژگی شستشو
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد اپشن
8
فقط شستشو
شستشو خودکار
شستشوی سریع
لباس ورزشی
سنسور کف
سنسور کف زدایی
+Steam
˚TurboWash™360
قابلیت بخارشور
6 Motion DD
Intello DD
شست و شو با اب سرد
دما شست و شو
سرد تا 90 درجه
شستشوی سریع
تمیز کردن خودکار
اضافه کردن لباس
محافظت رنگ
ضدچروک
ضد الرژی
ضد آلرژی لباس کودک
ویژگی موتور
نوع موتور
Direct Drive™ Motor
موتور گیربکسی
سایلنت
Inverter DD Motor
رده مصرف انرژی
+++A
موتور اینورتر
Wifi
هوش مصنوعی
ThinQ
تشخیص هوشمند
تشخیص وزن لباس
اتصال به موبایل
دستیار صوتی
عیب یابی
قفل کودک
زنگ هشدار
دانلود برنامه
مشخصات بدنه
بارگیری
از جلو
باز شدن درب
به چپ
جنس درب
شیشه ای سکوریت
صفحه نمایش
صفحه لمسی
ولوم چرخشی
ضدزنگ
ورودی آب
سرد
ابعاد
(ارتفاع850) (عرض600) (عمق620)
وزن
70 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL