ماشین لباسشویی ال جی V9 رنگ دودی 10.5 کیلو 7 کیلو خشک کن WV9142BRP

LG 10.5kg Washing Machine AI DD TurboWash 360 Black Steel Color WV9142BRP

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
ال جی
مدل
WV9142BRP
رنگ
دودی
ظرفیت
10.5کیلوگرم
تعداد برنامه
14 برنامه
قابلیت بخارشور
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی V9 ال جی 7 کیلو خشک کن

 ماشین لباسشویی خشک کن 7 کیلو بارگیری 10.5 کیلو دودی ال جی V9  دارای 1400 دور بر دقیقه میباشد که از برنامه هوشمند شستن لباس ها پیروی میکند و میتواند هر لک لباس را در هر تکه از بین ببرد و این برنامه در کنار بخار شور ترکیب شستن در تعبیه برنامه ها را بسیار بالا میبرد تا در پایان چرخه شستن لباسها لباس تمیز و با کیفیت تازگی را دریافت نمایید . AI DD  برنامه ای هوشمند میباشد که در نسل نو با برنامه های نرم افزاری هوشمند بروز رسانی شده است که به صورت ترکیبی هر لباس را در معرض شستن قرار میدهد و برنامه ها را به اجرا میگذارد . 18 درصد بیشتر از برنامه DD6  در نسل قبل برنامه شستن عمل میکند تا در هر جنس لباس و پارچه با خیال راحت بتوانید لباس تمیز را دریافت نمایید . وزن لباس و جنس لباس در این برنامه هوشمند AI DD  تشخیص داده میشود که هوشمند عمل میکند و بنا به بارگیری و جنس لباس برنامه ها را تنظیم مینماید و به اجرا می گذارد . این فناوری AI DD  در لباسشویی ال جی دودی 10.5 کیلو V7  به صورت خودکار نرمی پارچه و لباس را تشخیص میدهد و بنا به بارگیری برنامه را به اجرا میگذارد . 

خرید لباسشویی 10.5 کیلو رنگ دودی 7 کیلو خشک کن مدل V9

توربو واش 

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو دودی 1400 دور خشک کن V7  دارای فناوری TURBO WASH  میباشد که در مدت زمان کم تری میتواند چرخه شستن را به اجرا بگذارد . توربو واش 360 در میزان 39 دقیقه چرخه شستن کامل را به اجرا میگذارد که در مدت زمان بسیار کمی میتواند چرخه شستن را به اجرا بگذارد . TURBO WASH  360 لباسشویی V7  دودی 1400 دور 10.5 کیلو در تنها 39 دقیقه بارگیری کامل میتواند چرخه شستن را به اجرا بگذارد و در عین حال نیز میتواند در این مدت زمان کم هر برنامه هوشمند را به اجرا بگذارد تا هر لک را از بین ببرد . همچنین در مصرف انرژی نیز بسیار بهینه شده عمل میکند تا نهایت بهره را بدهد . در زمینه چرخه شستن لباس نیز زمان کمتری را صرف شستن میکند که از بافت لباسها محافظت میکند که در زمان کمی نیز لباس عاری از لک را دارید که سریع خشک میشود . 

لباسشویی توربو واش 10.5 کیلو الجی رنگ دودی مدل V9

صفحه نمایش لمسی 

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو دودی V9  دارای صفحه نمایش لمسی میباشد که میتواند دکوراسیون اشپزخانه را در انقلای تغییر دهد تا نهایت زیبایی را در محیط به اجرا بگذارد . صفحه نمایش لمسی و رنگ دودی با نوردهی LED  هز زیبایی را در اختیار میگذارد که در زاویه  دید بالا میتوانید برنامه ها را در اطلاع داشته باشید و همچنین در بغل و روبرو و در فاصله زیاد میتوانید برنامه ها را اطلاع داشته باشید  گوی گردان که در چرخش و برنامه ها را در دوران دارد میتوانید برنامه مورد نظر را در اجرا بگذارید و در برنامه های هوشمند نیز برترین چرخه شستن را به اجرا بگذارید . 

صفحه لمسی لباسشویی الجی 10.5 کیلو رنگ دودی مدل V7

بخار شور دار 

ماشین لباسشویی ال جی V7  دودی 10.5 کیلو 1400 دور بر دقیقه دارای فناوری هوشمند STEAM+  میباشد که هر لباس را با هر لکه ای پاک میکند . بخار شور دار با محافظت از الیاف پارچه ها عمل میکند که در ابتدا الیاف را نرم میکند وبافت را شل مینماید و همچنین در لک که نفوذی میباشد را از هم میپاشد و لک را حذف میکند تا لباس بسیار تمیزی را داشته باشید . بخار فناوری هوشمند میباشد که به صورتی عمل میکند اب را تا 60 درجه گرم میکند و به بخار تبدیل میکند و با مواد شوینده ادغام و ترکیب بخار و مایع شوینده را تبدیل میکند که در دیگ بزرگ داده میشود و دیگ را پر از بخار مینماید تا در هر تکه لباس و هر لک و هر الیاف نفوذ کند تا لک را از بین ببرد و در لباسشویی ال جی 10.5 کیلو دودی V7  تمیزترین لباس را  دریافت نمایید . فناوری بخار شور به شیوه ای عمل میکند که هر کک و مک و هر مواد الرژن زا و هر بوی نامطبوع را در زمینه شستن لباس میتواند حذف نماید که در بازکردن درب لباسشویی هیچ بوی نامطبوعی را نخواهید داشت . 

لباسشویی بخار شور الجی 10.5 کیلو رنگ دودی 1400 دور مدل V9 خشک کن 7 کیلو

لباسشویی ال جی هوشمند 

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو دودی 1400 دور V7 خشک کن 7 کیلو دارای فناوری هوشمند اتصال  به اینترنت را دارد که به فناوری LG THINQ تجهیز میباشد . این فناوری قادر میسازد تا به موبایل هوشمندتان اتصال برقرار کند که از طریق فناوری اتصالی WIFI  میتوانید اتصالات را داشته باشید . برنامه های هوشمند ALEXA , GOOGLE ASSISTANT در تلویزیون هوشمند و مبایل هوشمند پردازش میشود که در لباسشویی دخیل میباشد و این برنامه ها میتواند تنظیمات و برنامه ها و هر کارایی را به اشتراک میگذارد که در اختیار دارید که از دور و در هر مکانی میتوانید استارت را بزنید و از تایم سپری و از برنامه طی شده با خبر باشید . همچنین دارای برنامه هوشمند عیب یابی میباشد که شما را در نقص فنی اگاه میسازد و اسان میتوانید رفع نمایید .  

لباسشویی 10.5 کیلو الجی رنگ دودی مدل V9 خشک کن 7 کیلو

اندازه دیگ بزرگ و سایز استاندارد 

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو دودی 7 کیلو خشک کن 1400 دور V7  دارای دیگی بزرگ میباشد که تمام ظرفیت 10.5 کیلو را بارگیری میکند و همچنین در سایز استاندارد و بدون بزرگی سایز باکس لباسشویی این مقدار ظرفیت شستن را دارید . اندازه ارتفاع 85 سانتیمتر و عمق 62 سانت و عرض 60 سانتیمتری دارید که در تشکیل باکس بزرگ میتواند خدمات را ارایه دهد و همچنین در دکوراسیون اشپزخانه کمترین فضا را میگیرد و در تشکیل کابینت میتوانید با استاندار لباسشویی برخوردار باشید . در قسمت زیرین نیز میتوانید مینی واش را تعبیه نمایید که دو طبق کارایی کلی و نصفه را برایتان میدهد تا در ظرفیت 3 کیلو و کمتر بتوانید سریع شستن را اجرا نمایید و در 20 دقیقه لباس تمیز را  دریافت نمایید . 

لباسشویی دیگ بزرگ الجی 10.5 کیلو دودی مدل V9

لیست قیمت ماشین لباسشویی

 

 

 

 

 

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
WV9142BRP
رنگ
دودی
ظرفیت
10.5کیلوگرم
ظرفیت خشک کن
7 کیلو
دورموتور
1400 RPM
ضمانت 10سال
ویژگی شستشو
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد اپشن
8
فقط شستشو
شستشو خودکار
شستشوی سریع
لباس ورزشی
سنسور کف
سنسور کف زدایی
+Steam
˚TurboWash™360
قابلیت بخارشور
6 Motion DD
Intello DD
شست و شو با اب سرد
دما شست و شو
سرد تا 90 درجه
شستشوی سریع
تمیز کردن خودکار
اضافه کردن لباس
محافظت رنگ
ضدچروک
ضد الرژی
ضد آلرژی لباس کودک
ویژگی موتور
نوع موتور
Direct Drive™ Motor
موتور گیربکسی
سایلنت
Inverter DD Motor
رده مصرف انرژی
+++A
موتور اینورتر
Wifi
هوش مصنوعی
ThinQ
تشخیص هوشمند
تشخیص وزن لباس
اتصال به موبایل
دستیار صوتی
عیب یابی
قفل کودک
زنگ هشدار
دانلود برنامه
مشخصات بدنه
بارگیری
از جلو
باز شدن درب
به چپ
جنس درب
شیشه ای سکوریت
صفحه نمایش
صفحه لمسی
ولوم چرخشی
ضدزنگ
ورودی آب
سرد
ابعاد
(ارتفاع850) (عرض600) (عمق620)
وزن
70 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL