ماشین لباسشویی V12 ال جی 12/8 کیلو 8 کیلو خشک کن سفید WDV1260WRP

LG 12/8kg Front Load Washer Dryer AI DD TurboWash 360 White Color WDV1260WRP

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
ال جی
مدل
WDV1260WRP
رنگ
سفید
ظرفیت
12/8 کیلو
تعداد برنامه
16 برنامه
قابلیت بخارشور
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی V12 ال جی سفید

ماشین لباسشویی ال جی 12.8 کیلو 8 کیلو خشک کن سفید v12  دارای فناوری هوشمند توربو واش میباشد که می تواند چرخه شستن را تا کمتر از یک ساعت به پایان برساند . این فرایند در مدت زمان کم 39 دقیقه به پایان میرسد . لباسشویی ال جی 12.8 کیلو 8 کیلو خشک کن سفید با فناوری هوشمند turbo wash   عمی میکند که در زمان بسیار کمی میتواند لباس ها را تمیز نماید یعنی توسط بخار شور و برنامه های هوشمند aidd  به اجرا گذاشته میشود تا مدت زمان شستن را به حداقل برساند . توربو واش 360 درجه طبل داخلی را در دورانی هوشمند قرار میدهد که میتواند دوران مفید را بدهد زیرا لباس ها را در حفاظت قرار میدهد که با سرعت بالا نیز مرحله شستوشو به پایان داده میشود و میتوانید نهایت استفاده را داشته باشید که بسیار سریع میتوانید لباس تمیز را دریافت نمایید .

خرید لباسشویی 12.8 کیلو الجی رنگ سفید مدل V12

موتور اینورتر خطی 

ماشین لباسشویی ال جی 12.8 کیلو سفید 7 کیلو خشک کن 1400 دور V12  دارای موتوری قدرتمند بی صدا و بدون لرزش میباشد که انرژی را مستقیم به لباسشویی و دیگ میدهد تا وظیفه و کارایی خود را بدهد . موتور کم مصرف بدون محدودیت زمانی میتواند استارت داده شود که بچه در خواب و یا مهمان دارید و یا دیر وقت شب میباشد میتوانید استارت را بزنید زیرا بدون صدا و بدون لرزش عمل میکند و در سایلنت کامل تا بارگیری 12.8 کیلو لباس تمیز تحویل مینماید . موتور اینوتر خطی دارای قطعات کم مکانیکی میباشد که از اسطکاک کمی برخوردار میشود و این اسطکاک کم اسطهلاک را در حدی پایین میاورد که شرکت ال جی 10 سال گارانتی شرکتی برای موتور تعیین نموده است . موتور اینورتر خطی به شیوه ای طراحی شده است که از لرزش کمی برخوردار است و در دور بالا میتواند کمترین لرزش را داشته باشد که بدون محدودیت خدمات را ارایه میدهد و همچنین قطعات کم مکانیکی لرزش را به حداقل میرساند تا بهره وری را بدون محدودیت برایتان بدهد . 

خرید لباسشویی 12.8کیلو الجی رنگ سفید 7 کیلو خشک کن

فناوری TRIPLE A 

ماشین لباسشویی ال جی 12.8 کیلو رنگ سفید 7 کیلو خشک کن 1400 دور V12  دارای فناوری هوشمند کم مصرفی میباشد که در زمینه مصرف برق کمترین مصرف برق و اب را دارد زیرا با برنامه توربو واش مجهز میباشد و با این فناوری یک چرخه شستن را در 39 دقیقه به پایان میرساند . مصرف برق و انرژی به شیوه ای مدرن انجام میپذیرد که در مدت زمان کمتر از 40 دقیقه چرخه شستن به پایان میرسد و همچنین در کارایی موتور و دیگ و برنامه شستوشو کمترین میزان مصرف برق و اب را میدهد که لباسشویی ال جی V12 این فناوری TRIPLE A  را دارا میباشد و در خدمت کارایی لباسشویی عمل میکند تا بهره وری مصرف انرژی را بهینه شده بدهد . 

خرید لباسشویی سفید الجی V12 یخارشور هوشمند

اتصال به اینترنت 

ماشین لباسشویی ال جی 12.8 کیلو سفید 7کیلو خشک کن 1400 دور قابلیت اتصال به اینترنت را دارد که از طریق برنامه هوشمند WIFI  میتوانید لباسشویی را انلاین کنید که برنامه ها را در موبایلتان به اشتراک میگذارد و در دور و در هر زمانی میتوانید استارت را بزنید و در زمینه اجرای برنامه ها و در زمینه سپری شدن برنامه ها اطلاعات کامل را داشته باشید تا بهره وری مدرن را در اختیار بگذارد . از طریق صدای خود میتوانید تنظیمات لباسشویی را بدهید و دستورات صوتی بدهید تا استارت بزند و برنامه های تعبیه شده را به اجرا بگذارد و همچنین قابلیت ناتصال به تلویزیون هوشمند را دارد که در تلویزیون هوشمند و موبایل هوشمند از برنامه های ALEXA , GOOGLE ASSISTANT  میتوانید در این برنامه ها کنترل لباسشویی را داشته باشید و استفاد مدرن را در خانه داشته باشید . فقط بارگیری نمایید و دیگر به لباسشویی دست نزنید و در هر موقعیت زمانی و جغرافیایی میتوانید استارت را بزنید و در تایم سپری شده و برنامه سپری شده با خبر باشید . 

لباسشویی اتصال به اینترنت سفید 12.8 کیلو مدل V12

برنامه شستن AI DD

ماشین لباسشویی ال جی 12.8 کیلو 7 کیلو خشک کن 1400 دور سفید دارای فناوری هوشمند برنامه شستن AI DD  میباشد که در مدیریت کامل به صورت هوشمند برنامه شستن را به اجرا میگذارد . برنامه شستن AI DD  به صورت هوشمند جنس لباس را تشخیص میدهد و همچنین نرمی لباس را تشخیص میدهد و در نیاز بارگیری شما میتوانید استارت را بزنید که برنامه ها هوشمند تعبیه میشود . برنامه هوشمند AI DD تا 18 درصد بیشتر از برنامه های نسل قبل از لباس ها محافظت میکند تا بدون محدودیت بارگیری را انجام دهید و هر لباس حساس و پشم و هر لباس دیگری را بارگیری نمایید که در امنیت کامل و حفظ جنس لباس ها عمل میکند . برنامه شستن AI DD  به شیوه ای کار میکند که در یک چرخه شستن 39 دقیقه ای هر برنامه مورد نیاز در جنس لباس و نرمی لباس را تعبیه میکند تا در این مدت زمانی کم برترین کیفیت تمیزی را دریافت نمایید . همچنین با این برنامه هوشمند تا  30 درصد از چروک لباس ها میکاهد و به صورتی اسان میتوانید به یک بخار هر لباس را صاف نمایید . 

خرید لباسشویی بخارشور الجی 12.8 کیلو سفید مدل V12

برنامه هوشمند TRIPLE A

ماشین لباسشویی ال جی 12.8 کیلو سفید 7 کیلو خشک کن 1400 دور بر دقیقه دارای برنامه مصرف بهینه شده میباشد که در کارایی هوشمند لباسشویی دخیل میباشد و مصرف برق و ارنژی را به حداقل میرساند . فناوری TRIPLE A به صورتی مصرف برق A  را دارد که در مدت زمان کم 39 دقیقه ای یک چرخه شستن را به اتمام میرساند و در این برنامه میتوانید کارایی را مورد کنترل دهید که موتور نرم کار کند و مصرف اب نیز بهینه شده انجام پذیرد تا در مصرف کم انرژی ابی و برقی (انرژی) عمل کند . 

لباسشویی الجی بخارشور 7 کیلو خشک کن 12.8 کیلو سفید

لیست ماشین لباسشویی ال جی 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
WDV1260WRP
رنگ
سفید
ظرفیت
12/8 کیلو
ظرفیت خشک کن
8 کیلو
دورموتور
1400 RPM
ضمانت 10سال
ویژگی شستشو
تعداد برنامه
16 برنامه
تعداد اپشن
10
فقط شستشو
شستشو خودکار
شستشوی سریع
لباس ورزشی
سنسور کف
سنسور کف زدایی
+Steam
˚TurboWash™360
قابلیت بخارشور
6 Motion DD
Intello DD
شست و شو با اب سرد
دما شست و شو
سرد تا 90 درجه
شستشوی سریع
تمیز کردن خودکار
اضافه کردن لباس
محافظت رنگ
ضدچروک
ضد الرژی
ضد آلرژی لباس کودک
ویژگی موتور
نوع موتور
Direct Drive™ Motor
موتور گیربکسی
سایلنت
Inverter DD Motor
رده مصرف انرژی
+++A
موتور اینورتر
Wifi
هوش مصنوعی
ThinQ
تشخیص هوشمند
تشخیص وزن لباس
اتصال به موبایل
دستیار صوتی
عیب یابی
قفل کودک
زنگ هشدار
دانلود برنامه
مشخصات بدنه
بارگیری
از جلو
باز شدن درب
به چپ
جنس درب
شیشه ای سکوریت
صفحه نمایش
صفحه لمسی
ولوم چرخشی
ضدزنگ
ورودی آب
سرد
ابعاد
(ارتفاع850) (عرض600) (عمق600)
وزن
70 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL