ماشین لباسشویی V12 12/8 کیلو ال جی رنگ دودی 8 کیلو خشک کن WDV1260BRP

LG 12/8kg Washer Dryer AI DD TurboWash360 Black Steel Color WDV1260BRP

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۳۳/۱۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
ال جی
مدل
WDV1260BRP
رنگ
دودی
ظرفیت
12/8 کیلو
تعداد برنامه
16 برنامه
قابلیت بخارشور
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی دودی V12

ماشین لباسشویی ال جی 12.8 کیلو 8 کیلو خشک کن 1400 دور بر دقیقه رنگ دودی v12  دارای موتور اینورتر خطی میباشد که قدرت دهی به دیگ را به صورت مستقیم میدهد تا بتواند انرژی مورد نیاز را تولید نماید . لباسشویی ال جی v12  با موتور اینورتر خطی میتواند در سایلنت کامل عمل کند که در دور بالای 1400 دور کمترین صدا را ایجاد میکند . موتور اینورتر خطی دارای طراحی هوشمند میباشد که از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است و در نتیجه قطعات کم مکانیکی اسطهلاک کمتری ا ایجاد میکند که قطعات از اصطکاک کمتری برخوردار هستند و این قطعات کم مکانیکی نیز لرزش بسیار کمی را ایجاد میکند که در هر زمان از شب و روز میتوانید با خیال راحت استارت را بزنید که موتور بدون صدا و بدون لرزش عمل میکند . موتور اینورتر خطی نرم استارت را میزند و نرم خاموش میگردد که در کل هیچ مزاحمی برای محیط نمیدهد و دیگ بزرگ با 12.8 کیلو بارگیری کمترین تولید صدا را میدهد . توان شستشو در حد توربو واش می تواند در کمترین زمان ممکن سریع ترین شستشو به همراه پاک کنندگی بالایی را به همراه داشته باشد.

خرید لباسشویی 12.8 کیلو الجی 7 کیلو خشک کن مدل V12 دودی

سیستم بخار شور 

ماشین لباسشویی الجیV12  دودی 1400 دور 7 کیلو خشک کن دارای فناوری هوشمند بخار میباشد که لباس ها را در دیگ بخار نرم میکند و به هر بافت و الیاف پارچه نفوذ میکند و بدین شکل لک از بین میرود . بخار شور دار فناوری به روز میباشد که در لباسشویی تعبیه شده است به شیوه ای که اب گیری میکند و در بعد ابگیری جوشانده میشود تا دمای 60 درجه سانتیگراد و در قبل انتشار بخار بارور میشود با مایع شوینده که ذرات ریز بخار بافت لباس  ها را نرم میکند به شیوه ای که بتواند به عمق بافت نفوذ نماید و به هر لک نفوذ کند تا لک را به صورت کامل از هم بپاشد . بخار شور در لباسشویی ال جی V12 با 7 کیلو خشک کن بخار را در دیگ منتشر میدهد که به هر لک به صورت کامل نفوذ میکند و لباس را عاری از لک مینماید که در مراحل شستوشوی دیگر تمیزترین لباس را در پایان تحویل مینماید که در چروک لباس دخیل میباشد و لباسی با کمترین چروک تحویل می گیرید . 

سایر مدل لباسشویی ال جی

مدل ارزان قیمت لباسشویی 9کیلو ال جی

لباسشویی سفید 12کیلو

خرید لباسشویی دودی الجی مدل V12  ساخت 2021 هوشمند

فناوری برنامه هوشمند AI DD

ماشین لباسشویی ال جی 12.8 کیلو دودی 7 کیلو خشک کن 1400 دور V12  دارای فناوری هوشمند شستن لباس میباشد که در اتومات میتوانید فقط با یک استارت برخوردار باشید و نهایت لباس تمیز را تحویل نماید . این برنامه شستوشوی هوشمند AI DD  جنس لباس و نرمی لباس را تشخیص میدهد که در تنظیم اولیه و در کمترین زمان برنامه مورد نیاز را تعیین مینماید و در استارت میگذارد که در نتیجه میتواند هر لباس را تمیز نماید و عاری از لک تحویل دهد . این برنامه هوشمند هر لباس را تشخیص میدهد که چه میزان نرم میباشد و در وزن نیز به صورت خودکار عمل میکند و در دوران دیگ نیز به صورتی مدرن ساخت شده است تا برنامه های ترکیبی را به جریان بگذارد . برنامه های ترکیبی میتواند بنا به بارگیری شما تغییر کند که در چه برنامه ای شستوشو را بدهد . این فناوری به نسبت برنامه شستن DD6  برتر عمل میکند به شیوه ای که 18 درصد بیشتر از لباس ها محافظت میکند . هر جنس لباس و هر الیاف و هر پشم و پارچه را در حفاظت کامل قرار میدهد و بدون محدودیت جنس میتوانید بارگیری را نمایید زیرا دارای فناوری  هوشمند AI DD  میباشد که در نسل نو کارایی را میدهد و لباس را تمیز تحویل میدهد .

خرید لباسشویی الجی رنگ دودی 12.8 کیلو بخارشور مدل V12

صفحه نمایش LED 

 ماشین لباسشویی ال جی 12.8 کیلو 7 کیلو خشک کن 1400 دور V12 رنگ دودی  دارای صفحه نمایش بسیار زیبا تمام لمس میباشد و در کنار این صفحه نمایش لمسی نیز گردان قرار دارد که هر برنامه را به دور خود دارد که با گرداندن گوی میتوانید برنامه مورد نیاز را انتخاب نمایید و در اجرا بگذارید . صفحه نمایش LED  لباسشویی ال جی 12.8 کیلو V12  با 7 کیلو خشک کن در قسمت گردان دارای 16 برنامه میباشد که در انتخاب شما میتواند برنامه دهی  انجام دهد و همچنین در صفحه نمایش لمسی نیز این برنامه ها نمایش داده میشود که در برنامه های هوشمند نیز دخیل شستن میباشد در نتیجه هر برنامه به صورت هوشمند محاسبه میشود که در دید شما در صفحه نمایش لمسی قرار دارد . 

لباسشویی لمسی 12.8 کیلو الجی رنگ دودی 7 کیلو خشک کن

فناوری TRIPLE A 

ماشین لباسشویی ال جی 12.8 کیلو 7 کیلو خشک کن رنگ دودی دارای برنامه هوشمند بهینه سازی انرژی میباشد که در مصرف برق و اب بسیار کمتر عمل میکند . با  اجرای برنامه هوشمند TRIPLE A  در لباسشویی و میزان دوره شستن لباس ها در 39 دقیقه میتواند در مصرف انرژی و مصرف اب بسیار عالی عمل کند زیرا دارای درجه مصرف A  میباشد و در خدمت شما عمل میکند . TRIPLE A  یک فناوری مدرن میباشد که مدیریت موتور لباسشویی ال جی V12  و مدیریت دیگ و مدیریت برنامه ها را در لباسشویی میدهد تا نهایت استفاده را در خدمت بگذارد و در مصرف انرژی کمی برخوردار باشید . 

خرید لباسشویی مارک الجی 12.8 کیلو رنگ دودی

اتصال به موبایل هوشمند 

ماشین لباسشویی ال جی 12.8 کیلو دودی 7 کیلو خشک کن 1400 دور قابلیت اتصال به اینترنت را دارد که از فناوری WIFI  پیروی میکند و در کارایی میتواند به موبایل هوشمند اتصال برقرار کند و برنامه ها و کارایی و هر برنامه هوشمند را در مویایلتان بدهد تا بتوانید در دور از لباسشویی استارت را بزنید و از مراحل و برنامه های سپری شده با خبر شوید . در زمان استارت تا خاموشی به صورتی انلاین برنامه ها را در اختیار میگذارد و تا اخرین برنامه میتوانید به صورت انلاین کارایی را در دست داشته باشید و همچنین در عیب یابی میتواند اخطار را بدهد تا از نقص فنی و مکانیکی با خبر شوید و سریع رفع عیب نمایید . لباسشویی ال جی V12  دودی 12.8 کیلو 7 کیلو خشک کن با اتصال به موبایل هوشمند و تلویزیون میتواند کارایی را بالاتر ببرد که با اتصال به  تلویزیون میتواند از برنامه های GOOGLE ASSISTANT , ALEXA پشتیبانی کند و از این برنامه ها میتوانید تنظیمات و برنامه ها و فناوری هوشمند را در اختیار داشته باشید که بعد از بارگیری میتوانید استارت را بزنید و از هر برنامه در تایم شستوشو با خبر باشید . اتصال به تلویزیون امکان پذیر میباشد که در فناوری هوشمند کنترل صوتی میتواند عمل کند . کنترل صوتی به شیوه ای میباشد که با صدای طبیعی میتوانید کنترل را داشته باشید و برنامه های نیاز را به اجرا بگذارید و در استارت زدن نیز میتوانید با صدای خودتان انجام دهید که در تایم 39 دقیقه ای میتوانید چرخه شستن را داشته باشید .

خرید لباسشویی اتصال به گوشی مارک الجی 12.8 کیلو رنگ دودی مدل V12

لیست ماشین لباسشویی

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
WDV1260BRP
رنگ
دودی
ظرفیت
12/8 کیلو
ظرفیت خشک کن
8 کیلو
دورموتور
1400 RPM
ضمانت 10سال
ویژگی شستشو
تعداد برنامه
16 برنامه
تعداد اپشن
10
فقط شستشو
شستشو خودکار
شستشوی سریع
لباس ورزشی
سنسور کف
سنسور کف زدایی
+Steam
˚TurboWash™360
قابلیت بخارشور
6 Motion DD
Intello DD
شست و شو با اب سرد
دما شست و شو
سرد تا 90 درجه
شستشوی سریع
تمیز کردن خودکار
اضافه کردن لباس
محافظت رنگ
ضدچروک
ضد الرژی
ضد آلرژی لباس کودک
ویژگی موتور
نوع موتور
Direct Drive™ Motor
موتور گیربکسی
سایلنت
Inverter DD Motor
رده مصرف انرژی
+++A
موتور اینورتر
Wifi
هوش مصنوعی
ThinQ
تشخیص هوشمند
تشخیص وزن لباس
اتصال به موبایل
دستیار صوتی
عیب یابی
قفل کودک
زنگ هشدار
دانلود برنامه
مشخصات بدنه
بارگیری
از جلو
باز شدن درب
به چپ
جنس درب
شیشه ای سکوریت
صفحه نمایش
صفحه لمسی
ولوم چرخشی
ضدزنگ
ورودی آب
سرد
ابعاد
(ارتفاع850) (عرض600) (عمق600)
وزن
70 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو