یخچال ال جی J247 ساید بای ساید 30 فوت نقره GC-J247SLUV

LG 601L Side-by-Side Door-in-Door Refrigerator GC-J247SLUV

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۵۵/۹۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GC-J247SLUV
رنگ
سیلور
Door IN Door
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال J247 طرح بنتلی 

یخچال فریزر در این در ال جی نقره ای بنتلی 30 فوت 3 درب دارای موتور اینورتر خطی میباشد که این موتور در استقامت بالایی برخوردار میباشد که در نسل جدید موتورهای یخچال فریزر در سراسر جهان خدمت میکند تا بتوانید سالیان سال در بالاترین کیفیت و در سایلنت کامل باستفاده داشته باشید . موتور اینورتر خطی به ارامی استارت داده میشود و نرم خاموش میگردد که در سایلنت و بدون لرزش عمل میکند و این شامل طراحی مدرن میباشد که در موتور تعبیه شده است و بدون محدودیت زمانی همیشه برایتان میتواند خدمت کند . موتور اینورتر خطی در یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 3 درب 30 فوت نقره ای بنتلی داده شده است که دارای قطعات کم میباشد و این قطعات کم مکانیکی در هنگام کار کرد اسطکاک کمی را دارا میباشد و در لرزش بسیار کم تری عمل میکند و در تامین انرژی به صورت مستقیم تامین انرژی مورد نیاز را در کمترین زمان میدهد همچنین در تولید صدا نیز کمترین نویز را دارد که در خدمت شما همیشه عمل می کند . 

ساید دور این دور الجی مدل J247  سیلور

 

دور این دور 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 30 فوت 3 درب نقره ای بنتلی ال جی J247 دارای فناوری بسیار عالی درب در درب میباشد که قبل از باز کردن درب اصلی یخچال در دسترس دارید و میتوانید بارگیری داشته باشید که سریع در خدمت شما خدمات را میدهد و این بدین شیوه میباشد که در صورت بارگیری درب در درب اسان باز میکنید و در استفاده نیز اسان میتوانید نوشیدنی و یا هر مواد مصرفی خود را بردارید و درب را ببندید . درب در درب را که باز میکنید نوردهی LED روشن میشود تا در روشنایی کامل انتخاب را داشته باشید همچنین با یک دکمه خیلی ساده میتوانید در یک مرحله هر دو درب را باز نمایید و به فضای اصلی یخچال دسترسی داشته باشید . این فناوری در مصرف انرژی و کارکرد موتور اینورتر خطی بسیار عالی عمل میکند زیرا همیشه بهینه شده در خدمت دارید و سرمادهی کمتری را از دست میدهید . 

ساید الجی 3 درب مدل J247 رنگ سیلور هوشمند

 

SMART DIAGNOSIS 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 30 فوت 3 درب نقره ای بنتلی ال جی J247 دارای فناوری هوشمند مسیر عیب یابی میباشد که در خدمت دارید و در استفاده اسان میتوانید اگر عیبی وجود داشته باشد سریع رفع عیب نمایید . موبایل خود را بر میدارید و شماره خدماتی شرکت الجی را میگیرید که در تماس با شرکت در قسمت بالایی اتصال یخچال فریزر در این در ساید بای ساید lg j247  با کامپیوتر و سیستم شرکت امکان میدهد که مسیر عیب یابی مشخص میگردد تا سریع اقدام به رفع عیب نمایید و در هزینه نیز کمترین مصرف را در خدمت میدهد زیرا مسیر عیب مشخص میباشد و در کمترین زمان نیز خدمات را دریافت مینمایید.

ساید 30 فوت الجی رنگ سیلور مدل J247 هوشمند

 

فناوری سبزیجات و میوه جات 

MOIST BALANCE CRISPER  در یخچال فریزر ساید بای ساید در این در نقره ای بنتلی 30 فوت 3 درب الجی J247  تعبیه شده است که در انتخاب و بارگیری میتوانید میزان سرمادهی و رطوبت را بدهید و بدین شیوه عمل میکند که دکمه ای تعبیه شده است و با انتخاب خودتان میتوانید استفاده را داشته باشید و . این فناوری در قفسه بسته داده شده است زیرا بارگیری میوه جات را دارید و میزان رطوبت و میزان سرمادهی هوشمندانه و طبق برنامه برای این نوع مواد خوراکی شما تنظیم میگردد تا بتوانید خدمات را در بالاترین کیفیت داشته باشید و همیشه میوه ها و سبزیجات تازه با طراوت و تازگی کامل در اختیار خود و خانواده بگذارید . LG LIFES GOOD .

یخچال هایژن فرش 30 فوت رنگ سیلور مدل J247 قیمت مناسب

 

 یخ ریز 

یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت در این در 3 درب نقره ای بنتلی دارای فناوری و قسمت اب ریز میباشد که در خدمت دارید و اتصال به اب شهری دارد که در صورت تمام شدن اب اتومات اب گیری مینماید تا همیشه و انلاین استفاده را داشته باشید . بدون مختلی و بدون اینکه مغزن تمام شود همیشه استفاده را دارید و همچنین در 3 مرحله اب سرد و یخ خرد و یخ مکعبی خدمات را میدهد . خدمات به شیوه ای میباشد که در اختیار دارید با انتخاب مراحل خود در صفحه نمایش لمسی دریافت اب و یخ را دارید . صفحه نمایش لمسی در بالای اب ریز داده شده است که هر برنامه یخچال فریزر را در اختیار داده است . این صفحه نمایش لمسی به شیوه ای میباشد که هر کارایی وهر برنامه در قسمت فریزر و یخچال را در اختیار داده است که با استفاده اسان میتوانید در هر برنامه دخالت داشته باشید و همچنین تنظیمات را بدهید . در صورت بروز هر نوع اشکالی سریع هشدار میدهد تا اقدام نمایید و رفع عیب نمایید . 

ساید بای ساید الجی هوشمند مدل J247 رنگ سیلور 3 درب

 

مخزن اب باریک 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در نقره ای بنتلی 30 فوت 3 درب ال جی J247  دارای مغزن اب باریک میباشد که در صورت برداشتن مغزن میتوانید فضای بارگیری فریزر  را بیشتر نمایید و همچنین به صورتی باریک طراحی شده است که فضای بارگیری را برایتان همیشه میدهد و در کمترین فضا گیری و در بیشتری فضا برای بارگیری میتوانید استفاده داشته باشید . باریک و مماس با درب قرار دارد که متوجه باکس و مغزن اب نیستید و فقط درب را باز میکنید و استفاده را خواهید داشت و درب ار میبندید . 

یخچال 3 درب ساید مدل J247 سیلور متصل به گوشی

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
ال جی
مدل
GC-J247SLUV
رنگ
سیلور
طرح بنتلی
Door IN Door
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
601 لیتر
گنجایش یخچال
209 لیتر
گنجایش فریزر
405 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
5 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
41dB(A)↓
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1790) (عرض912) (عمق727)
وزن
124 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو