یخچال ساید 3 درب Q247 ال جی 30 فوت اینستاویو GC-Q247CSBV

LG 626L InstaView Door-in-Door Refrigerator GC-Q247CSBV

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GC-Q247CSBV
رنگ
سیلور
Door IN Door
InstaView
اینورتر
نقد و بررسی محصول

ساید Q247 ال جی InstaView

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 3 درب 30 فوت نقره ای اینستاویو Q247  دارای فناوری بارگیری وباز کردن درب های 3 گانه میباشد که میتوانید درب فریزر و یخچال را باز نمایید و همچنین با یک فضای مدرزن وزیبای INSTA VIEW  روبرو هستید که راحت میتوانید قبل درب اصلی باز نمایید که با نوردهی LED  روشنایی رزا میدهد و بعد از پایان کار نوردهی اتومات خاموش میگردد . نوردهی LED  میباشد که فضا را اصلا نمیگیرد و در دید کامل شما میتوانید نوشیدنی و هر خوراکی و اجیل خود را سریع دریافت نمایید که در بستن اسان نیز میتوانید خدمات را داشته باشید . این درب مدرن میباشد و برای اینکه در مصرف انرژی  بهینه شده عمل کنید و در موارد کمتری درب اصلی را باز ننمایید میتوانید دسترسس اسان را داشته باشید همچنین مواد مصرفی و نگه داری برای استفاده دباره همانند نوشیدنی را بارگیری مینمایید تا در کمترین زمان نیز بتوانید برداشت داشته باشید . این فناوری کمک میکند تا درب اصلی کمتر باز شود و این بسیار مفید میباشد تا میوه ها و سبزیجات و غذای اماده در مدت زمان بیشتری نگه داری شود و طول عمر میوه جات در تازگی کامل همیشه نگه داری شود  . تا 41 درصد میزان مصرف انرژی را کاهش میدهد زیرا درب اصلی کمتر باز میشود و در صورت برداشت حجم بزرگ تر میوه ها و سبزیها و یا غذای اماده نیاز میباشد درب باز شود . با دو بار کوبیدن به درب شیشه ای نوردهی و روشنایی LED  روشن میشود تا بدون باز کردن درب انتخاب خود را داشته باشید و در زمان کمی نیز برداشت خود را انجام دهید . 

خرید ساید الجی مدل Q274 رنگ سیلور 30 فوت

 

قفسه بطری 

قفسه بطری مخصوص نوشیدنی های شما میباشد که 4 عدد بطری میتوانید بارگذاری دهید و همیشه سرد در خدمت داشته باشید . این قفسه کمک میکند تا در سایز بزرگ تری مثلا بطری 2 لیتری بارگیری نمایید . مهمان ناخوانده دارید مثلا باجناق که داماد ها خیلی از هم خوششون نمیاید و یا اینکه با هم خیلی پسر خاله هستند و بایستی پذیرایی سریعی داشته باشید زیرا میخواهید سریع برن خونه خودشون بطری را از قفسه برمیدارید و نوشابه یا نوشیدنی میوه ای را با یک شیرینی می گذارید تا ساده خدمت را داده باشید در عین حال مدرن و بسیار شیک پذیرایی خود را انجام میدهید . 

خرید ساید بای ساید مارک الجی اینیستاویو مدل Q247

 

قفسه مربا ! 

یخچال فریزر ساید بای ساید 360 فوت 3 درب ایسنتاویو ال جی نقره ای Q247  دارای قفسصه ای هم سطح اما کوچک و شیشه ای و بسیار زیبا میباشد که مربای باز شده و یا عسلی که میماند و یا اینکه کره که در صبحانه مصرف نمیشود و پنیرو خامه و هر صبحانه دیگری را میتوانید در این قفسه بگذارید که در هل دادن به داخل قفسه در فضای بسته قرار میگیرد و محتوای داخلی را در همان کیفیت و ارگانیسک و همان تازگی خود نگه میدارد تا بتوانید استفاده را در بالاترین کیفیت داشته باشید . قفسه بندی مناسب موجب شده است یخچال Q247 گزینه ای مناسب برای خرید باشد. 

ساید بای ساید هوشمند مارک الجی 30 فوت مدل Q247

 

قفسه بندی برای سبزی و میوه ها 

یخچال فریزر ال جی 30 فوت 3 درب اینستاویو نقره ای Q247 دارای قفسه ای قابل تنظیم هوا و رطوبت میباشد که بنا به بارگیری در زمینه میوه جات و سبزیجات عمل میکند به شیوه ای که دارای دکمه ای میباشد تا میزان درجه هوا و رطوبت را در تنظیم بدهد و با یک انتخاب FRUIT OR VEGETABLE  تنظیمات را بدهید تا در زمینه بارگیری شما نگه داری مدرن را بدهد و این فناوری کمک میکند تا در مدت زمان بیشتر میوه ها و سبزیجات را نگه دارد که در تازگی و همان طعم با همان پروتئین و ارگانیک بودن نگه داری را با بالاترین کیفیت میدهد . 

ساید الجی مدل Q247 رنگ سیلور 30 فوت هوشمند

 

فناوری کریسپر 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی نقره ای 30 فوت 3 درب اینستاویو Q247 دارای فناوری MOIST BALANCE CRISPER  میباشد که در قفسه برای سبزیجات و میوه ها تعبیه شده است تا در صورتی بارگیری در هر زمینه ای داشته باشید این فناوری به صورت هوشمند همیشه فعال میباشد و رطوبت زدایی را سریع انجام میدهد و در سطح قفسه متراکم میکند که در محیط و فضای یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت اینستاویو 3 درب نقره ای Q247  متراکم نشود و یک پله سریع تر فضای یخچال فریزر را همیشه تمیز و ساده و کامل نگه داری نماید . 

ساید هوشمند الجی ساخت 2021 سیلور مدل Q247

 

اتصال به موبایل هوشمند 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی Q247  نقره ای اینستاویو 3 درب 30 فوتی قابلیت اتصال به موبایل را دارد که با فناوری هوشمند WIFI  و از طریق برنامه LG THINQ  میتوانید خدمات را داشته باشید . در هر موبایل هوشمند گلکسی و ایفون و اندروید و ویندوز میتوانید اتصال داشته باشید که در اندروید از ورژن 8 به بالا میتوانید بهره داشته باشید . در مدیریت تلویزیون هوشمند نیز میتوانید اتصالات بیشتری داشته باشید که زندگی مدرن را در یک سیستم میتوانید اعم از یخچال فریزر 3 درب اینستاویو Q247  نقره ای ظرفشویی و لباسشویی و هر لوازم خانگی الفکترونیک دیگری را در یک دستگاه کنترل نمایید و مدرن نهایت استفاده را داشته باشید . اتصال به موبایل هوشمند تمام کارایی را در خدمت قرار میدهد تا وقتی به مسافرت میروید و یا خانه نیستید تنظیمات را بدهید و یا خاموش نمایید و یا اینکه در  صورت بروز عیب یا نقصی هشدار را بدهد و سریع رفع اشکال نمایید . 

ساید متصل به گوشی هوشمند مارک الجی مدل Q247

 

فیلتر هایژن فرش 

یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت 3 درب هوشمند ال جی اینستاویو نقره ای Q247  دارای فیلترینگ بسیار قدرتمند همیشه فعال میباشد که در صورت روشن شدن موتور اینورتر خطی این فناوری هوای تصفیه شده در محیط را همیشه در دورانی قرار میدهد تا بوی نامطبوع و یا باکتری ها و میکروب و یا ذرات معلق در فضای داخلی را به صورتی کامل حذف نماید که این عمل را در میزان بالایی 99.99 درصد به انجام میرساند . فیلتر فرش HYIGENE FRESH هاین در قسمت روبروی شما در صورت باز کردن درب قرار دارد که هوایی در فضا انتشار شود از فیلترینگ میگذرد و سریع تصفیه هوا را به انجام میرساند . این فیلتر کمک میکند تا همیشه بوی خوب در یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو  30 فوت 3 درب نقره ای Q247  داشته باشید و در باز کردن درب بویی مطبوع همیشه به مشام برسد و در صورتی میوهن کاملا رسیده در یخچال قرار دهید بو گیری را سریع انجام میدهد و تا وقتی این میوه کاملا رسده در داخل باکس یخچال قرار بگیرد بوی نامطبوع را همیشگی میگیرد . 

ساید اینیستاویو هایژن فرش مدل Q247 سیلور

 

موتور اینورتر خطی 

یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت 3 درب اینستاویو Q247  نقره ای دارای موتوری پر قدرتمند میباشد که به فناوری اینورتر مجهز میباشد و در کارایی نیز بدون مصرف و کم مصرف و سایلنت کامل عمل میکند . موتور اینورتر خطی دارای طراحی مدرن میباشد که از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است و در صورت ساییدن قطعات به هم اسطکاک کمی را دارا میباشد که اسطهلاک موتور را بسیار پایین میاورد همچنین قطعات کم نیز لرزش بسیار کمی را به همراه دارد و در لرزش کم نیز تولید صدای بسیار کمی را دارد همچنین مصرف برق بسیار کمی را دارد زیرا قطعات کمی در معرض کار کردن مکانیکی قرار دارن و میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت بدهد که تولید انرژی را به صورت مستقیم به یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو 30 فوت 3 درب نقره ای Q247  میدهد . 

یخچال ساید اینورتر الجی 30 فوت سیلور مدل Q247

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
ال جی
مدل
GC-Q247CSBV
رنگ
سیلور
Door IN Door
InstaView
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
675 لیتر
گنجایش یخچال
413 لیتر
گنجایش فریزر
262 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
5 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
4 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
یخ ساز دستی
اتصال به Wifi
هوش مصنوعی
LG ThinQ
اتصال به موبایل
عیب یابی هوشمند
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
40 DB
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1790) (عرض9912) (عمق738)
وزن
14 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL