یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی X247 نقره ای اینستاویو 668 لیتر GC-X247CSAV

LG 668 Ltr InstaView Door-in-Door Refrigerator GC-X247CSAV

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۶۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GC-X247CSAV
رنگ
سیلور
Door IN Door
InstaView
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال Door-in-Door ال جی X247

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی نقره ای X247  کره ای 30 فوت 3 درب 668 لیتری دارای فناوری و ارایه خدمات اب سرد میباشد که در قسمت فریزر طراحی شده است و میتوانید با یک لیوان اهرم را فشار دهید و اب سرد را دریافت نمایید . جنس ابریز از استیل صد زنگ میباشد که در طول عمر بالایی برخوردار میباشد همچنین ابریز دارای 3 مرحله بازدهی اب سرد و یخ خرد و یخ مکعبی میباشد که میتوانید دریافت خدمات را داشته باشید . ابریز با کنترل صفحه ای در قسمت صفحه نمایش لمسی میتواند بنا به خواست شما تنظیم شود تا اب سرد و یخ را بدهد و همچنین دارای یک مغزن اب سرد میباشد که در درب فریزر داده شده است و با طراحی باریکی میتواند فضای بیشتری برای فریزر بدهد تابارگیری داشته باشید . همچنین مغزن را میتوانید بردارید و تمیز کنید و جای گذاری نمایید که این مراحل به صورتی اسان انجام می شود . صفحه نمایش لمسی در بالای ابریز داده شده است که می توانید هر برنامه و تنظیمات و هر روشن و خاموشی را بدهید تا بتوانید بهره کامل داشته باشید . 

خرید ساید الجی مدل X247 رنگ سیلور

 

اینستاویو در این در 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب نقره ای 668 لیتری ال جی X247  دارای یک درب اضافی و مدرن و کارامد و اسان میباشد که در خدمت دارید و میتوانید بهره کاملی داشته باشید زیرا برترین کیفیت و برترین کارایی را در مدت زمان کمی و در مصرف بهینه شده انرژی می دهد . مصرف انرژی به شیوه ای  میباشد که درب اصلی یخچال باز نمشود در نتیجه سرمادهی از دست نمیدهید . اینستاویو یک فناوری هوشمند میاشد که خوراکیهای مصرفی روزمره را میتوانید بارگیری نمایید یا نوشیدنی که سریع سرد شود و مورد استفاده داشته باشید . اینستاویو با دو ضربه ارام نوردهیش روشن میشود و میتوانید فضای داخلی را ببینید انتخاب نمایید و درب را باز کنید و برداشت داشته باشید با این همه اسان کاری در استفاده یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب نقره ای 668 لیتری الجی X247  دارید . مصرف انرژی را تا 47 درصد کاهش میدهد زیرا با اینستاویو نیز فضای داخلی را دارید که میتوانید هم از بارگیریتان با خبر باشید و هم در برداشت میوه یا سبزی و غذا سرعت عمل بیشتری انجام دهید و در این حالت هم سرما کمتر از دست میدهید و هم کار موتور اینورتر خطی کمتر میشود . 

خرید -ساید الجی اینیستاویو مدل X247 سیلور 30 فوت

 

موتور اینورتر خطی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب نقره ای ال جی 668 لیتری X247  دارای موتوری کم مصرف کوچک بدون صدا و بدون لرزش میباشد که از طراحی مدرنی برخوردار میباشد و میتواند تولید انرژی را به صورت مستقیم به باکس یخچال فریزر انتقال دهد . موتو اینورتر خطی قطعات کم و خلاصه شده ای دارد به شیوه ای که یک پیستون مدار کاری را میدهد و انرژی را مستقیم به باکس میرساند که در این میان هنگام استارت اسطکاک کمتری دارد و در لرزش نیز بسیار کم لرزش پیدا میکند که ثابت و همیشه ادامه فعالیت و تامین انرژی را میدهد و همچنین این قطعات کم مکانیکی تولید صدای بسیار کمی را ایجاد میکند و در نتیجه بدون صدا و بدون لرزش و در نویز کمی تولید انرژی را میدهد . موتور اینورتر خطی دارای مصرف انرژی بسیار کمی میباشد که تا 57 درصد کمتر مصرف انرژی دارد و همچنین میزان نویز تولیدی 41 db  دسیبل میباشد و در قسمت پایین و عقب یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 3 درب 30 فوت 668 لیتری الجی نقره ای x247  قرار دارد و میتواند نویز تولیدی خود را نیز مهار نماید که به فضای بیرونی درز ننماید . در نتیجه بدون صدا و بدون لرزش استارت میزند و در تامین انرژی نیز بدون جلب توجه شما خدمات را میدهد . 

خرید ساید الجی -مدل X247 رنگ سیلور 30 فوت 3 درب

 

قفسه میوه و سبزی 

یخچال فریزر ساید بای ساید اینستویو در این در 3 درب 30 فوت 668 لیتری ال جی نقره ای x247  دارای یک قفسه مخصوص برای میوه ها و سبزیجات میباشد که در انتخاب دادن سرمادهی به شما کمک میکند تا تامین هوای سرد را در بالاترین کیفیت بدهد و این بدین معنی میباشد که اگر میوه بارگیری نمایید قسمت fruit  را میدهید و اگر سبزیجات باشد VEGETABLE  را انتخاب می کنید که میزان رطوبت و تازگی میوه ها و سبزیها را حفظ مینماید که در مدت زمان بیشتری تا 1 هته تازگی و ارگانیک و طعم و بوی بارگیری شما را حفظ می نماید . این قفسه دارای فناوری MOIST N FRESH  میباشد که میتواند رطوبت میوه ها و سبزیجات را بگیرد و در سقف متراکم نماید که در محیط انتشار نمیشود و همچنین بر روی مواد نگه داری شما نمینشیند که در نتیجه هم رطوبت را حفظ مینماید و هم تازگی و شادابی میوه ها و سبزیجات را خواهید داشت . 

ساید الجی بدون برفک مدل X247 اینیستاویو سیلور

 

قفسه بطری و قفسه صبحانه 

یخچال فریزر سایدبای ساید در این در اینستاویو 3 درب 30 فوتی 668 لیتری نقره ای الجی X247  دارای قفسه بطری میباشد که در خدمت دارید و میتوانید بارگیری نمایید که 4 قسمت برای بطری تا ظرفیت 2 لیتری دارید و میتوانید بارگیری نمایید که در قسمت بالایی قرار دارد و این قسمت نیز دارای دریچه هوای سرد میباشد که خیلی سریع نوشیدنی خریداری شما را در فروشگاه میتوانید بارگیری نمایید که در کمتر از یک ساعت سرد میشود و در بازدهی به شما نوشیدنی همیشه خنک در خدمت میدهد . همچنین یک سینی شیشه ای دارد که میتوانید بارگیری  پنیر و خامه و مربا و هر خوراکی صبحانه و عسل را داشته باشید که در تازگی میتواند نگه داری برایتان انجام دهد . این قفسه کشوی میباشد که باریک میباشد و میکشید و داخل میدهید که نگه داری مواد غذایی و خوراکی شما را در بالاترین کیفیت میدهد . اشپزخانه 100 درصد نیاز به یخچال فریزر دارد پس خریدی انجام بدهید تا عمری استفاده نمایید .

خرید ساید بای ساید وای فای دار مارک الجی مدل X247 رنگ سیلور

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
ال جی
مدل
GC-X247CSAV
رنگ
سیلور
Door IN Door
InstaView
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
668 لیتر
گنجایش یخچال
422 لیتر
گنجایش فریزر
246 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
5 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
اتصال به Wifi
هوش مصنوعی
LG ThinQ
SmartThinQ
اتصال به موبایل
عیب یابی هوشمند
پشتیبانی IOT
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
41dB(A)↓
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1790) (عرض912) (عمق738)
وزن
134 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL