یخچال فریزر ال جی X24 کره ساید بای ساید 5 درب اینستاویو رنگ دودی

LG 705L Refrigerator InstaView Door-in-Door X24

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۸۰/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
X24
رنگ
دودی
Door IN Door
InstaView
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال X24 ال جی کره ای اصل

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو الجی کره ای دودی X24  الجی دارای وزنی 167 کیلوگرم با کارتن میباشد که بسیار سنگین میباشد و از جنس فولا ضد زنگ بدنه ساخت شده است تا دوامی بیش از  دهه برایتان بدهد . بسته و باکسی بزرگ و قدرتمند دارید که در اشپزخانه قرار میگیرد و نیاز دارید فضایی مناسب با باکس یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو x24  بدهید . در ارتفاع و عمق و پهنایی دارای اندازه استاندارد میباشد که به شرح زیر می توانید برنامه ریزی شده خدمات را بدهید . ارتفاع 179.7 سانتیمتر و پهنایی 91.2 سانتیمتری دارد و عمق 75.9 سانتیمتری میتواند محیط را بگیرد که با این اندازه ها فضای مناسب را میدهید همچنین دارای وزنی خالص بدون کارتن و فیبر و حفاظ ها 155 کیلوگرم میباشد که در اختیار دارید و هوشمند میباشد یعنی قابلیت اتصال به موبایل و هر دستگاه هوشمند را دارد که از برنامه smart thinq  پیروی نماید . خیلی مهم میباشد که دکوراسیون را طبق دستگاه های اصلی اراسته و تنظیم و تدوین نمایید تا هم فضای کافی بدهید و هم هماهنگی کامل بدهید که هر دستگاه یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی کره ای x24 دودی و ظرفشویی و لباسشویی و مایکروفر و . . . بچینید و در برنامه ریزی خود تان داشته باشید پس بایستی یا یک طراح اشپزخانه یا خودتان زحمت بکشید تا لبالب تنظیمات را بدهید و هیچ دستگاهی از دکوراسیون بیرن نزند و توازن را به هم نزند که بزرگ ترین دستگاه یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو ال جی x24  میباشد . 

خرید یخچال - ساید بای ساید الجی مدل X24 رنگ دودی هوشمند

 

اطلاعات مهم و کاربردی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی کره ای دودی 3 درب X24  دارای حجم 30 فوت میباشد که میتوانید بارگیری داشته باشید و متناسب با سایز بندی بارگیری دهید . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 3 درب 30 فوت دودی الجی کره ای X24  دارای موتور اینورتر خطی میباشد که از میزان تولیدی نویز 40db  دسیبل صدا تولید میکند و همچنین در موتور از گاز گلخانه ای فریون R600A  بهره میبرد تا کارایی را در بالاترین کیفیت بدهد . گاز گلخانه ای فریون R600A  در صورت نشت در محیط اتش نمیگیرد و برای لایه های بالایی کره خاکی همانند لایه اوزون مضر و ضرری ندارد . قابلیت اتصال به موبایل هوشمند را دارد که از برنامه SMART THINQ  پیروی و پشتیبانی میکند تا خدمات را به صورت انلاین در اختیار بگذارد . درب ها در سمت راست و چپ باز میشوند که قسمت راست یخچال و قسمت چپ فریزر میباشد و مدل درب راست DIDDOOR  ضربه ای میباشد . برنامه هوشمند SMART DIAGNOSIS  تعبیه شده است که به کمپانی و مدیر دفتر شرکت الجی در کشور خودتان تماس میگیرد و در تماس گوشی را در بالای یخچال قرار میدهید که در ارتباط یخچال فریزر به کامپیوتر الجی میتواند عیب موجود را اطلاع دهد در کدام قسمت میباشد و همچنین چک کردن تمام قسمت های یخچال فریزر را برایتان میدهد . WIFI  فناوری دیگری میباشد که میتوانید موبایل هوشمندتان را به یخچال فریزر اتصال دهید و از برنامه هوشمند SMART THINQ  پیروی میکند که در خارج از خانه هستید و در مسافرت میتوانید انلاین دخالت در تنظیمات بدهید و یا روشن و خاموش نمایید و یا اینکه در یخ ساز و اب ریز دخیل شوید و یا هر برنامه در کنترل خود داشته باشید دخیل شوید. 

خرید یخچال فریزر - ساید الجی مدل X24 رنگ دودی 5 درب

 

طراحی بیرونی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اسنتاویو ال جی کره ای 30 فوت 3 درب دودی X24  دارای طراحی بیرونی بسیار زیبا میباشد که در قسمت درب هم صفحه نمایش LED  تعبیه شده است و هم ابریز که در خدمت شما ارایه اب سرد و خنک را میدهد . درب ها دارای طراحی باریک و فومی میباشند که عایقی بسیار قوی میباشند تا برترین کیفیت را در فضای داخلی بدهد و بتوانید فضایی سرد و خنک و سرد خشک منجمدی داشته باشید که برای یخچال و فریزر مهم میباشد . ابریز دارای جنس استیل ضد زنگ میباشد که در سالیان سال خدمت میکند و همچنین دارای 3 نوع بازدهی میباشد که یخ خرد و مکعبی و اب سرد را دارد . صفحه نمایش مشکی لمسی با نوردهی LED دارای نوردهی ال ای دی RL LED  میباشد که برنامه های هوشمندتان در کاربرد و مدیریت قرار می دهد تا اسان دسترسی داشته باشید . درب ها دارای قفل کودک میباشد که هر بچه ای نتواند درب ها را باز کند و در صورتی قفل کودک را فعال میکنید که اسیبی به بارگیری شما به وجود نیاید و در برترین کیفیت تازگی و  ارگانیک و پروتئینی حفظ شده دریافت نمایید . صفحه نمایش از جنس فولادی ضد زنگ میباشد که در مقابل رطوبت و گرمی  سردی مقاومت بسیار بالایی را دارد که میتوانید با خیال راحت در هر محیطی بگذارید . 

ساید الجی ساخت کره مدل X24 رنگ دودی 5 درب

 

فضای داخلی یخچال 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی 30 فوت 3 درب دودی X24  دارای یک قفسه بندی متعادل و هوشمند و قابل انعطاف پذیری میباشد که همه قفسه ها را میتوانیدبردارید و دباره جای گذاری نمایید که جنس قفسه ها از شیشه سکوریت سبک نشکن میباشند و با یک دسته نقره ای تزئین شده اند همچنین بر روی درب یخچال قفسه هایی تعبیه شده است که قابلیت تنظیم و بارگیری ریز را دارد و همچنین برای تمیز کردن میتوانید بردارید و دباره جای دهید و تا ظرفیت 2 لیتر بارگیری داشته باشید . نوردهی LED  داده شده است که فضای داخلی را به صورت کامل روشن میکند و بدون نقطه کوری و بدون هر گونه تاریکی و سایه میتوانید دید کاملی داشته باشید . نوردهی LED  کم مصرف و در تولید گرمادهی صفر میباشد که در طول عمر بیشتری و در فضای کمتری محیط را میگیرد . بر روی درب یخچال سمت راست اینستاویو داده شده است که قابلیت بارگیری را دارد و میتوانید نوشیدنی و اجیل و هر محتوای خوراکی را بگذارید که سریع خنک میکند و در بهداشت کامل حفظ مینماید همچنین چون دربی شیشه ای دارد میتوانید فضای داخلی را بدون باز کردن درب اصلی ببینید و طبق دید خود سریع خوراکی را انتخاب و بردارید که در این حالت هم مصرف برق کاهش میابد و هم موتور اینورتر خطی کمتر استارت میخورد و در نتیجه طول عمر بیشتری را همه قسمت باکس یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو دودی الجی 30 فوت 3 درب X24  خواهد داشت . سبد بارگیری یا قفسه بارگیری درب ها H BAR  میباشد که برای بارگیری ریز بسیار مفید میباشد که سبد تخم مرغ را در خود دارد . 

خرید ساید الجی مدل X24 رنگ دودی 5 درب  30 فوت

 

فریزر 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی کره ای دودی 30 فوت 3 درب X24  در قسمت فریزر دارای قفسه بندی بسیار هوشمندناه میباشد که کشوی و دربی در اختیار دارید و در یک ریل مناسب کشو را به بیرون میدهید که کشوی دارای دسته ای نقره ای زیبا میباشد تا اسان به بیرون هل دهید همچنین دارای نوردهی LED 2  میباشد که همه محیط را به شیوه ای کامل روشن مینماید تا دید کافی را همیشه داشته باشید که این نوع لامپ ها بسیار کم مصرف میباشد و در تولید گرما نیز هیچ گرمادهی ندارد . 

خرید ساید الجی مدل X24 رنگ دودی ساخت کره

 

فیلترینگ هایژن پلاس 

یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو در این در 30 فوت 3 درب الجی دودی کره ای X24 دارای فیلترینگ تصفیه هوا میباشد که هر دقیقه و هر ثانیه تصفیه هوا را در محیط میدهد تا بتوانید برترین کیفیت و تازگی را داشته باشید و پروتئین و هر خواص خوب را همیشه حفظ نماید . این فناوری به شما کمک میکند که بوی مواد غذایی بر روی میوه ها ننشیند و یا اینکه هیچ میکروبی در فضای داخلی معلق نباشد . فیلترینگ هایژن HYIGENE FRESH PLUS +  بسیار مفید میباشد زیرا رطوبت را نیز می گیرد که این رطوبت میتواند هم طعم را عوض نماید و هم خوراکی را تغییر دهد که در نتیجه باکسی هوشمند دارید تا برترین کیفیت را در نگه داری برایتان بدهد و از رضایت کاملی برخوردار باشید که LG LIFES GOOD  از زندگی شما هم دخیل میشود  هم رضایت شما را همیشه دریافت میکند که در شرکت و فروشگاه اینترنتی ساوان کالا که دارای نماد اعتماد میباشد خرید را انجام دهید و در کمترین زمان دریافت محصول داشته باشید . 

ساید الجی کره ای مدل X24 رنگ دودی دارای هایژن فرش

لیست قیمت یخچال فریزر

 

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
5 درب
سازنده
ال جی
مدل
X24
رنگ
دودی
Door IN Door
InstaView
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
705 لیتر
گنجایش یخچال
475 لیتر
گنجایش فریزر
230 لیتر
طبقات یخچال
3 طبقه
طبقات در یخچال
6طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
6 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
Smart DiagnosisTM
اتصال به Wifi
هوش مصنوعی
LG ThinQ
SmartThinQ
اتصال به موبایل
عیب یابی هوشمند
پشتیبانی IOT
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
40 DB
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1797) (عرض912) (عمق759)
وزن
155 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
کره
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL