کولر گازی 26000 هزار ال جی Dual Inverter کم مصرف مدل AMP-26K

LG AIR CONDITIONER 26000 btu DUALCOOL Inverter AMP-26K

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۹/۸۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
ال جی
عملکرد
سرد و گرم
توان دستگاه
26000 BTU
گاز مصرفی
R410a
اینورتر
Dual Inverter
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی ال جی 26 هزار 

کولر گازی 26000 ال جی  AMP-26K دارای سیستمی هوشمند میباشد که در دو باکس و یا دو تیکه میتواند در اختیار شما قرار بگیرد که این سیستم از یک موتور و یک پنل تشکیل میشود که موتور در فضای بیرونی و پنل در فضای داخلی نصب میگردد که خدمات تهویه مطبوع را در اختیار قرار میدهد . کولرگازی 26000 ال جی از موتوری قدرتمند بهره میبرد که در سیستم جدید میتواند بهترین کارایی را برایتان به انجام برساند و این موتور اینورتر خطی میباشد که بسیار کم صدا و بدون لرزش در طول عمر مفید میتواند عمل کند و خدمات را ارایه دهد . موتور اینورتر خطی از قطعات کمتر مکانیکی استفاده میکند که در استفاده نیز اسطهلاک کمتری را ایجاد میکند . موتور اینورتر خطی به دلیل اجزا کمتر مکانیکی لرزش کمتری را ایجاد میکندکه این باعث میشود تا موتوری بدون لرزش داشته باشید و همچنین قطعات کمتر مکانیکی نیز باعث اسطهلاک کمتر در کارکرد موتور میشود که در نتیجه طول عمر بیشتری را خدمت موتور قرار میدهد . موتور اینورتر خطی از گاز فریون 410 بهره میبرد که در کارایی نیز بیشترین عملکرد را در مدت زمان بسیار کمی انجام میدهد وهمچنین در صورتیکه به فضای بیرونی درز کند هیچ ضرری به محیط نمیرساند . موتور اینورتر خطی مستقیم انرژی را به پنل انتقال میدهد و این انتقال انرژی نیز به دلیل ساختار و طراحی هوشمندانه موتور میباشد که در کولرگازی 26000 ال جی AMP-26K تعبیه شده است و میتواند خدمات را در طول عمر طولانی ارایه دهد . کولرگازی 26000 ال جی AMP-26K دارای تایدیه شرکت انگلستانی کاربن تراست carbon trust  میباشد که در کشور عزیزمان ایران وجود دارد و میتوانید با خریدی اسان از سایت ساوان کالا در کمترین زمان ممکن جنس خریداری شده را دریافت نمایید . موتور اینورتر خطی دارای 10 سال گارانتی میباشد که در طول عمر مفید در نظر گرفته شده است و میتواند حداکثر تا 20 سال کارایی را داشته باشد که در خدمت شما قرار دارد . موتور اینورتر خطی دارای 40 درصد کاردهی و بازدهی سرمایش بیشتر میباشد به نسبت موتورهای عادی که این باعث میشود تا در انتخاب و خرید کولرگازی ال جی 26000 دارای موتور اینورتر خطی عمل نمایید . 

پنل کولر گازی ال جی 26 هزار AMP-26K

با دوام 

کولرگازی 26000 ال جی اینورتر دار دارای موتوری بسیار قدرتمند دوال اینورتر میباشد که در فضای بیش از 70 متر میتواند محیط را در هوای خنک و گرم برایتان تولید نماید که این کارایی را در مدت زمان بسیار کمی برایتان به انجام میرساند . موتور و کندانسر کولرگازی ال جی 26000 دارای مقاومت بسیار مهمی میباشد که در گرمای سوزان جنوب همچون شهر زیبای اهواز میتواند سالیان سال کارایی را داشته باشد که در گارانتی موتور 10 سال تخمین شده است و این کمترین بازدهی و کارایی موتور میباشد که شرکتی داده است چون موتور در قسمت بیرونی و در مقابل گرد و غبار و گرمای سوزان و هر ذرات دیگری در بیرون نصب میگردد و همچنین چون از الیاژ درجه 1 برای ساخت بدنه موتور و کندانسر و فن ها استفاده شده است بدون دستکاری میتوانید تا 10 سال اولیه استفاده از کولرگازی 26000 ال جی را داشته باشید . 

خرید کولرگازی - 26000 ذنگ پنل سفید سرد و گرم ال جی

به صرفه 

کولرگازی ال جی 26000 مدل AMP-26K بسیار به صرفه میباشد که میتواند در محیط و نشیمن و هال و پذیرایی خدمات را ارایه دهد . این ارایه خدمات میتواند به یک سیستم هوشمند برگردد که در کولرگازی تعبیه شده است همچون موتور اینورتر خطی که میتواند انرژی را مستقیم به محیط انتقال دهد . هنگامیکه انرژی مستقیم به محیط داده میشود  سریع و در مدت زمان کمتری محیط به درجه معتدل و دلخواه شما میرسد که در صورت رسیدن به هوای معتدل میتواند ایست را بزند و اتومات در صورت گرم تر شدن از هوای تعبیه شده به کولرگازی استارت را بزند . سنسور دماسنجی در کولرگازی تعبیه شده است که کارایی کولرگازی را طبق این خاموش و روشن میکند و این کارایی نیز مصرف انرژی را به نصف میرساند . در این صورت قبوض برق نیز در نرخ کمتری قرار می گیرد . فناوری اینورتر خطی تا 70 درصد مصرف انرژی را کاهش میدهد و به نسبت کولرگازی که موتور اینورتر خطی ندارد مصرف بسیار کمتری را دارد . 

خرید کولرگازی - ال جی 26000 مناسب برای هال 70 متری

تولید صدای کم 

کولرگازی 26000 ال جی AMP-26K دارای پنلی بسیار زیبا میباشد که در کمترین صدا میتواند عمل کند و همچنین موتور اینورتر خطی دارای تولید صدای بسیار کمی میباشد که در خانه ها و محیط شما میتواند عمل کند . پنل کولرگازی که مجهز به سنسور تنظیم دمای داخلی میباشد میتواند فن پنل را در کارکردی بسیار کم قرار دهد که در نتیجه هوایی مطبوع و سرد خواهید داشت و همچنین در گرمایش نیز همین عمل را به انجام میرساند . هوایی سرد و مطبوع و کارایی پنل نیز در کمترین سطح میباشد که همیشه میتواند محیط را در دمای معتدل دلخواه شما نگه دارد . 

خرید کولرگازی - ال جی بدون صدا هوشمند قابل اتصال به موبایل

کنترل امپر 

شما میتوانید طبق برق منزل و محل کارتان کولرگازیتان را در معرض استفاده قرار دهید . در منزل شخصی تان که یخچال ساید بای ساید یا دوقلو دارید و یا اینکه دارای دو یخچال هستید که همزمان برق مصرف می کند میتوانید کولرگازی را در 3 مرحله مصرف برق نصب کنید که بهینه سازی میتواند عمل کند و کار اسانی را بریتان به انجام میرساند تا بتوانید در تمامیت استفاده نیز بالاترین کارایی را در خدمت شما مصرف کننده عزیز قرار بدهد . در هنگام استفاده از کولرگازی ال جی 26000 و همچنین روشن بودن تلویزیون و جاروبرقی و یخچال و لباسشویی نیز این کولرگازی میتواند به صورت بهینه شده عمل و در تنظیم 3 مرحله ای عمل کند که هیچ فشاری بر روی برق و وسایل برقی پیش نیاید و ضرر و زیانی متحمل نشوید . 

خرید کولرگازی - ال جی هوشمند کنترل امپر مصرف برق

فیلترینگ 

کولرگازی 26000 ال جی AMP-26K دارای فیلترینگ میباشد میباشد که تمامیت میکروب و باکتری و مواد الرژی زا حذف میکند و هوایی بسیار تمیز را در محیط شما منتشر مینماید . پنل کولرگازی ال جی AMP-26K دارای فیلترینگی میباشد که هوای منتشره همیشه از فیلترینگ رد میشود و در معرض تصفیه قرار داده میشود که در نتیجه میتواند هوای بسیار تمیزی را داشته باشید . هوای منتشره تا 99.99 درصد میتواند میزان باکتری را حذف نماید که این فناوری از طریق فیلترینگ امکان پذیر میباشد . فیلترینگ را در مدت زمان 3 ماه تا 6 ماه میتوانید تمیز نمایید و تعویض هم کنید که همچنین فیلترینگ قابل شست و شو میباشد و دباره میتوانید جای گذاری نمایید . رادیاتور یا کویل داخل پنل دارای فناوری ضد رطوبت و ضد برفک میباشد که به صورت خودکار میتوانید همیشه این رادیات را در تمیزی قرار دهد که میتوانید همیشه پنلی بسیار تمیز را داشته باشید . 

خرید کولرگازی - ال جی 26000 موتور اینورتر دار کم مصرف هوشمند

باله طلایی 

کولرگازی 26000 ال جی دارای موتوری بسیار قدرتمند میباشد که جنس باله های طلایی در ان تعبیه شده است تا در برابر هر گونه گرد و غبار و رطوبت و اب گرفتگی نیز در امان باشد و بتواند همیشه کارایی مورد نیاز را در اختیار قرار دهد . باله طلایی موتور اینورتر خطی میتواند میزان انرژی را در مدت زمان بسیار کمی انتقال دهد و بسیار سریع نیز میزان گرمایش و سرمایش را در محیط انتشار دهد . در موتور باله طلایی در معرض اب و هوا های بسیار متفاوت قرار دارد که در هر زمینه ای میتواند طول عمر مفید بسیار بالایی را داشته باشد . 

خرید کولرگازی - ال جی 26000 دارای رادیاتور طلایی بسیار مقاوم در برابر سرما و گرما

کولرگازی هوشمند 

کولرگازی 26000 ال جی AMP-26K دارای فناوری هوشمند اتصال به اینترنت میباشد که میتوانید همچنین موبایل هوشمندتان را به کولرگازی اتصال دهید و در هر زمان و مکانی نیز استارت و خاموشی را بزنید و همچنین تمامیت برنامه ها را در تنظیم قرار دهید و یا اینکه مدت زمان روشن بودن و خاموشی را در تنظیم قرار دهید که بسیار اسان میتوانید این اتصالات را از طریق فناوری WIFI  انجام دهید . این فناوری هوشمند اتصال به اینترنت کولرگازی ال جی AMP-26K میتواند با دستگاه های دیگر نیز خدمات را انجام دهد یعنی میتواند به تلویزیون هوشمندتان اتصال برقرار کند و در کنار یخچال هوشمند و لباسشویی هوشمند و ظرف شویی هوشمند قرار بگیرد که تنظیمات را انجام میدهید و همچنین در یک دستگاه میتوانید تمامیت تنظیمات را در عمل تنظیم در دست خود داشته باشید . کولرگازی 26000 ال جی AMP-26K این فناوری و مزیت را در خانه هوشمند و مدرن شما در اختیار قرار میدهد تا زندگی در رفاه کامل را همیشه تجربه کنید . 

خرید کولرگازی - ال جی قابلیت اتصال به موبایل هوشمند از طریق WIFI

ضد باکتری 

کولرگازی 26000 ال جی AMP-26K دارای فناوری فیلترینگ میباشد که گرد و غبار را در همین اوایل استفاده حذف مینمایدو در تولید هوای مطبوع نیز ذرات بزرگ گرد و غبار را می گیرد . هوای مطبوع همیشه دارای گرد و غبار ریز و بزرگ میباشد که توسط این فیلترینگ که ذرات ریز را می گیرد و همچنین در استارت نیز ذرات بزرگ را در دام میاندازد در نتیجه میتوانید هوایی بسیار سالم و مطبوع را همیشه دریافت نمایید . شرکت تشخیص کارایی نیز TUV  این تشخیص را دارده است که این فناوری حذف میکروب و باکتری و مواد الرژن زا تا 42 درصد بیشتر کارایی را به انجام میرساند و میتواند تا سالیان سال به صورت مدرن و بسیار تمیز عملکرد را داشته باشد . 

خرید کولرگازی - ال جی 26000 سرد و گرم طراحی بسیار زیبا کولرگازی دو تیکه

قیمت کولر گازی در ساوان کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
ال جی
عملکرد
سرد و گرم
تکنولوژی
کره
مونتاژ
تایلند
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
26000 BTU
گاز مصرفی
R410a
اینورتر
Dual Inverter
کنترل آمپر 6.8 تا 4
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
Ionizer Plasmaster
فیلتر ضد باکتری
فیلتر فرابنفش
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
7
تنظیم دما
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
20800 T3
ظرفیت گرمایش
24500 T3
درصد خنک کننده
99
درصد گرمی
99.7
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-44 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
30 متر
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
25 متر
hOT START
Jet cool
ابعاد
ابعاد پنل
عمق210 عرض345 طول998 میلیمتر
وزن پنل
12.3 کیلو
ابعاد موتور
عمق288 عرض545 طول770 میلیمتر
وزن موتور
45 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو