تلویزیون ال جی 77 اینچ OLED اسمارت 4K مدل C2

LG C2 77 inch 4K Smart 2022 OLED TV

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : تلویزیون ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
ال جی
مدل
C2 2022
کیفیت تصویر
4K OLEDevo
قابلیت ارتقاء تصویر
قابلیت هوشمند
سال ساخت
2022
نقد و بررسی محصول

تلویزیون OLED C2 ال جی

یک سینما با تمام هیجانات در اختیار دارید , در عصر 2022 زندگی میکنید که امروزه تلویزیون از نیازهای اولیه هر خانه می باشد تا ارتباط با دنیای بیرونی را همیشه داشته باشد و با امکاناتی که در تلویزیون ها تعبیه شده است کافیست جستوجوی انلاین در گوگل را انجام دهید تا به هر مکان جغرافیایی دنیا دسترسی داشته باشید و از زمینه فرهنگ و طبیعت و معلومات و ریاضی و فیزیک و تحقیقات و هر زمینه دیگری نیز برخوردار باشید که اگر تسلت بر زبانی نداشته باشید که در صفحه نمایش تلویزیون سرچ نموده اید با ترسنلیت TRANSLATE GOOGLE  میتوانید ترجمه به فارسی داشته باشید و یا هر زبان دیگری تا بهره را از تحقیقات ببرید . در این زمینه فناوری و عصر جدید تلویزیون هوشمند 77 اینچ بزرگ الجی 4K OLEDevo اسمارت C2 2022  خدمات اینترنتی و کیفیتی و بازی در هر زمینه ای میدهد و وسیع بتوانید استفاده داشته باشید . سال 2022 سالی پر از نواوری میباشد که در زمینه لوازم خانگی الکترونیکی اسان تر شدن زندگی شما را به همراه میاورد . 

تلویزیون 77 اینچ ال جی 4K OLEDevo اسمارت C2 2022  دارای طراحی مدرن میباشد که هر قابلیت دکوراسیون را برایتان میدهد که دارای کیفیت تصویری مدرن و پیشرفته نسل جدید OLED EVO  میباشد و در سایز بزرگ نیز قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد و همچنین توسط پایه دیواری نیز میتوانید اویزان نمایید و در یک پایه متعادل با طراحی بسیار زیبا تعادل تلویزیون را در میز تلویزیون شما نگه میدارد تا دیزاین مدرنی داشته باشید . پایه وسط برای سلیقه های متفاوت بسیار ارزشمند میباشد تا نشیمن را اراسته نمایند . بدون حاشیه و بدون قاب و بدون فریم میباشد تا فوکوس خود را بر محتوایتان داشته باشید و همچنین زووم تان بر تصاویر باشد و حواس پرتی نداشته باشید تا درک کامل را در زمان تماشای تصاویر بیاورد . تلویزیون باریک الجی 77 اینچ یک پایه دیوار بزرگ را اراسته میکند که در کنار پرده ها و در کنار دکوراسیون خانه اتان میتواند ستی کامل را به وجود بیاورد همچنین زیبایی خاص را خواهد داد که در مدرنیزه کردن محیط بسیار انتخاب عالی و مدرنی میباشد . تلویزیون 77 اینچ ال جی 4K OLEDevo اسمارت C2  دیزانی باریک دارد که در کنار کمترین فضا را میگیرد که بسیار باریک و کمتر از 2 سانتیمتر پهنا دارد همچنین در براورد اتصالات کمترین کابل نیاز دارد زیرا هوشمندانه عمل میکند و به صورت WIFI  و BLUETOOTH  خدمات را میدهد بدین شکل شلوغی کابلی ندارید و امروزه دنیای ارتباط وایرلس بسیار پیشرفت کرده است تا اسان تر بتوانید از تلویزیون بهره ببرید . 

خرید تلویزیون مارک الجی 77 اینچ اولد مدل C2

 

فرمت و کیفیت ویدیون VIDEO 

تلویزیون 77 اینچ ال جی 4K OLEDevo اسمارت C2 2022  دارای کیفیت تصویر هوشمند میباشد که از نرخ تازه سازی تصاویر 120 هرتزی بهره میبرد و در جریان ارتقا کیفیت تصویری میتواند کیفیتی بلورین را به اشتراک بگذارد که در زمینه روشنایی و تاریکی کیفیت رنگ با جزئیات تصاویر به اشتراک گذاشته میشود . در تاریکی رنگ ها یک سایه دارند که از فرمت ضبط 2K  به پایین میباشد و در نتیجه کیفیت 4K  این سایه را از بین میبرد تا کیفیت رنگ تیره را تیره تر نماید و در روشنایی نیز رنگ ها تفکیک شده به اشتراک گذاشته میشود . رنگ تیره تیره تر میشود که باعث میشود تا تفکیک تصویری ایجاد شود همچنین رنگ های روشن زنده و پویا در دینامیکی بالا میتواند پردازش شود تا کیفیتی برابر با OLEDevo  خلق شود و به نمایش گذاشته شود . کیفیت ویدیو بنا به محتوا پخش میشود یعنی روشنایی و تاریکی صفحه نمایش طبق محیط تنظیم داده میشود که از فرمت های +HDR 10 , HLG , HDR 10 PRO , SDR , DOLBY HDR  پشتیبانی میکند تا فرمت تصویر با کیفیت پایین را تقویت نماید و در کیفیت 4K OLEDevo  به اشتراک بگذارد . AI  کنترل روشنایی را عهده دار میباشد و بنا به محیط شما که اگر برق ها خاموش گردد تنظیم روشنایی را میدهد . AI PICTURE PRO  و  AI UPSCALING  فناوری هوشمند کیفیت تصویر میباشد که کیفیت را با جزئیات به اشتراک میگذارد به شیوه ای که حرفه ای فیلم سینمایی و موزیک تصویری را به اشتراک میگذارد . فیلم ساز FILMMAKED  در تلویزیون 77 اینچ ال جی 4K OLEDevo  C2 2022  تعبیه شده است تا نظریات و هدف کارگردان ساده تر درک شود بدین معنی میباشد تمام افکت های تصویری و ویرایش تصویری و گرافیک اضافه و همچنین در زمینه صدا نیز نویز اضافی و ویرایش صوتی نیز حذف میگردد و در همان کیفیت اولیه تدوین فیلم سینمایی به جریان پخش میرسد . DYNAMIC TONE MAPPING / PRO  برای کیفیت تصویر میباشد تا بتوانید هر کیفیت 2K , FHD , HD  و عادی در میزان پیکسل بندی را ارتقا دهد و اگر در کیفیت 4K  و یا نزدیک به این کیفیت میتواند هر محتوا را به اشتراک بگذارد . کیفیت تصویر 4K OLEDevo  با فرمت های G-Sync , FREE Sync سازگار میباشد تا در زمینه کیفیت برتر ویدیوها یتان خدمت کند . 

در این میان نیز فناوری HGIG در تلویزیون ال جی 77 اینچ 4K OLEDevo اسمارت C2 تعبیه شده است که برای پردازش کیفیت تصویر بازیهای شما مناسب میباشد و برای گرافیک واقعی نیز بسیار تاثیر گذار عمل میکند و به شیوه ای که در اتصال به تلویزیون از طریق پورت ورودی HDMI 2.1  این فرایند بیشتر مورد تقویت قرار دارد که از فرمت های ARR , ALLM و GAME GENER  پشتیبانی کامل را انجام میدهد تا کیفیت بازی در XBOX , PLAY STAITION 5 , PLAYSTATION 4   و هر باکس کنسول بازیتان گرافیک بازی و کیفیت بازی را در همان اصل خود به تلویزیون انتقال میدهد و همچنین دارای تنظیمات بیشتری نیز میباشد که در صفحه نمایش بزرگ تلویزیون ال جی 77 ایچ C2 2022  دارید تا بنا به بازیهایتان کیفیت را در تقویت قرار دهید و سایز بازی را در هر قسمت به صورت کامل داشته باشید . کیفیت بازیها در صافی و روانی کامل به اشتراک گذاشته میشود که تاری تصویری و شکستگی تصویری و کیفیت رنگ کم ندارید و در اصل دارای کیفیتی معادل با 4K OLEDevo  هستید که از نسل نو میباشد . حالت تصویر در برنامه های متعددی قرار دارد و پشتیبانی میشود که به صورتی هوشمد پردازش میگردد و در هر صورتی نیز میتوانید تنظیمات دستی بدهید که این فرمت ها و فناوری ها VIVIE , ECO , CINEMA , STANDARD , FOOTBALL , GAME , ISF EXPERT , FILM MAKED , ISF تاریکی و روشنایی خدمات را میدهد که میتوانید پشتیبانی کامل را همیشه داشته باشید تا تصاویر کم کیفیت و کم فریم را در تقویت کامل قرار دهد و در کیفیت 4K OLEDevo  به اشتراک گذاشته شود . 

خرید تلویزیون اولد 77 اینچ مارک الجی ساخت 2022

 

پلتفرم هوشمند AI THINQ 

تلویزیون 77 اینچ ال جی 4K OLEDevo اسمارت C2 2022  دارای پلتفرم 4 هسته ای میباشد که در تنظیمات اینترنتی میتواند دخیل باشد و این پردازنده هوشمند 4 هسته ای A9 GEN5 AI THINQ  نام سخت افزاری چیپست قدرتمند میباشد که در خدمت تلویزیون قرار دارد . این چیپ قدرتمند مدیریت تمامیت برنامه های تلوزیون را عهده دار میباشد از لحاظ کیفیت و اتصال به اینترنت و WIFI  و برنامه های دیگری که اتصال به تلویزیون را امکان میدهد . AI THINQ  برای برنامه های کنترل صوتی و کنترل اینترنتی هوشمند عمل میکند که در خصوص اینترنت نیز امکان انلاین بودن تلویزیون را میدهد و در مرورگر ها پردازش را خواهد داد که میتوانید اشتراک گذاری داشته باشید . از برنامه های GOOGLE ASSISTANT و ALEXA  پشتیبانی میکند تا دستورات صوتی را به اجرا بگذارد و این دستورات از طریق ریموت کنترل با صدای طبیعی شما امکان پذیر میباشد که دکمه VOICE  را نگه میدارید تا ارتباط با تلویزیون را انجام دهید و صفحه تلویزیون را در مرور وب یا تغییرات دیگری به انجام برساند . همچنین برنامه های اینترنتی سرچ گوگل CHROME , FACEBOOK , GOOGLE PLAY , TWITTER , NETFLIX , AMAZON , ALEXA , YOUTUBE  و هر مرورگر دیگری پردازش کامل را دارد که میتوانید اشتراک گذاری داشته باشید و از ویدیوی جدید یا محتوای جدید اگاه نماید . همچنین از برنامه های GOOGLE HOME , APPLE HOME KIT , YES HOME پشتیبانی میکند تا در خصوص اینترنتی نیز محدودیاتی برای بچه ها وجود داشته باشد این برنامه YES LIVE PLUS  بنا به سن بچه ها اجازه جستوجو را میدهد و شما والدین عزیز با خیال راحت تلویزیون را در اختیار بچه هایتان بگذارید تا جستوجو بدهند .  AIR  PLAY  2 برای اتصال نوری به تلویزیون پشتیبانی میشود و میتوانید موبایل را بدون کابل به تلویزیون الجی 77 اینچ 4K OLEDevo اسمارت C2 2022  به تلویزیون اتصال دهد . ریموت کنترل هوشمند تمام این امکانات اینترنتی و کنترل صوتی را برایتان میدهد تا از دور بهره ببرید . ریموت کنترل هوشمند در 360 درجه میتواند دستورات را پردازش دهد که به فناوری NFC  مجهز میباشد تا در هر زاویه ای خدمات را بدهد . YES DIAL  و  YES LG در مرورگر ها پشتیبانی میشود و همچنین دارای فناوری WIFI  میباشد که اتصال موبایل هوشمند به تلویزیون ال جی 77 اینچ C2  امکان میدهد تا در دنیای مجازی و سوشیال مدیا و هر بازیتان در صفحه نمایش بزرگ استفاده داشته باشید . اتصال موبایل هوشمند به تلویزیون از طریق WIFI  میتواند خدمات را بدهد که برنامه های تلگرام و اینستاگرام و تلگرام و هر برنامه دیگری را در تلویزیون به اشتراک بگذارید و همچنین تلویزیون را به صفحه نمایش موبایلتان تبدیل کنید . هر کارایی موبایلتان را در تلویزیون میتوانید به اشتراک بگذارید و از امکانات و کیفیت تلویزیون ال جی C2 2022  اسمارت 4K OLEDevo  بهره و لذت ببرید . حالت هتل نیز در صفحه نمایش بزرگ تلویزیون ال جی 77 اینچ C2 2022  تعبیه شده است که این صفحه نمایش را به مانیتور کسب و کار نیز تبدیل مینماید . 

تلویزیون مدل C2 ساخت 2022 مارک الجی اسمارت

 

اتصالات با کیفیت تلویزیون الجی LG C2 2022 

تلویزیون ال جی C2 2022  دارای سایز 77 اینچ  در این قسمت به اتصالات میپردازیم مانند WIFI  که اتصال موبایل هوشمند به تلویزیون و اینترنت به تلویزیون الجی 77 اینچ 4K OLEDevo اسمارت C2 2022  امکان میدهد و همچنین از ورژن بالای 80.2 11ac  پشتیبانی میکند و اتصال نوری دیگری بلوتوث bluetooth  تعبیه شده است که از ورژن V5.0  بهره میبرد تا با سرعت بالایی خدمات اتصالی به تلویزیون را انجام دهد . پورت ورودی HDMI  تعبیه شده است که 4 ورودی دارد و همچنین دارای ورودی پورت USB میباشد و پورت های دیگری نیز پردازش میشود مانند کابل اپتیکال و انتن و خط مستقیم اینترنت ALANE  تعبیه شده است . HDMI 2.1  از ورژن eARC  یا نام کامل AUDIO RETURN CHANNEL پشتیبانی میکند تا اتصالات بازی کنسولی و گسترده را در بالاترین کیفیت بدهد یعنی در گرافیک کامل و در کیفیت تصویر کامل و در کیفیت صوت کامل انتقال به تلویزیون را انجام میدهد تا نهایت استفاده را از تلویزیون 77 اینچ ال جی 4K OLEDevo هوشمند C2 2022  ببرید . خروجی صوتی SPDIF نوری و IR بلستر تعبیه شده است تا اتصالات کابلی بیشتری را در هر زمینه ای داشته باشید . 

تلویزیون گیمینگ مارک الجی سری اولد ساخت 2022 مدل C2

 

پک تلویزیون 

تلویزیون 77 اینچ ال جی 4K OLEDevo هوشمند C2 2022  قابلیت بازیافت میباشد که از جنس کارتن کاهی که امروزه در سراسر جهان مورد استفاده قرار میگیرد مانع از الودگی در محیط زیست ما میشود و همچنین بهینه شده در مصرف برق عمل میکند که کم تر از 5 وات برق نیاز دارد و از مدار AC 100~240V 50-60Hz پیروی میکند تا با برق خانگی روشن شود . دارای سنسور نوری میباشد که اگر محیط تاریک باشد نوردهی را کمتر میکند و مانع از صرف انرژی بیشتری میشود و همچنین در روشنایی نیز کیفیت بالای تلویزیون را به نمایش میگذارد تا در روشنایی و تاریکی نیز برترین بهره را داشته باشید . کابل بلستر IR  تعبیه شده است تا مستقیم به برق وصل کنید و راحت و همیشه با یک دکمه استارت را بزنید . از 37 زبان دنیا برای منیوی تلویزیون الجی 77 اینچ 4K  اسمارت C2 2022  پشتیبانی میشود تا اسان تر به برنامه ها بروید و به اجرا بگذارید که به YES OSD LEANGUAGE 37  مشهور میباشد و میتوانید در دسترس داشته باشید . خرید از سایت اینترنتی و معتبر ساوان کالا و مشاوره رایگان  یک تماس با شماره 09188755179 بگیرید و از مراحل خرید و استفاده و گارانتی اطلاعات بیشتری به دست بیاورید . 

خرید تلویزیون اسمارت اولد مارک الجی 77 اینچ 6 میل ضخامت مدل C2

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
سری
C
مدل
C2 2022
سایز
65 اینچ
تکنولوژی صفحه
4K OLEDevo
نوع تلویزیون
OLED
پردازنده تصویر
A9 GEN 5 AI PROCESSOR
سیستم تصویری
نورپردازی
Direct-LED
دقت رنگ
HIGH DYNAMIC HDR
Picture Quality Index
DYNAMIC
کنتراست
DYNAMIC CONTRAST ENHANCER
پنل
IPS
نوع پنل
تخت
زاویه دید
X WIDE ANGLE
رزولوشن صفحه نمایش
3840*2160
کیفیت تصویر
4K OLEDevo
قابلیت ارتقاء تصویر
Dolby Vision IQ
Dolby Vision
حالت فیلم
حالت طبیعی تصویر
فرکانس تصویر
120 هرتز
محدوده دینامیکی
HDR10 Pro-HDR10-HDR-HLG
Quantum HDR
مناسب بازی
سیستم صوتی
سیستم صوتی
2.2 کاناله
صدا هر کانال
10 وات
مجموع قدرت
40 وات
Dolby Atmos
Dolby Digital Plus
Blutooth Audio
سیستم اسمارت
قابلیت هوشمند
سیستم عامل
WebOS
هوش مصنوعی
AI THINQ
مرورگر وب
وای فای
اتصال به موبایل
گالری
Google Assistant
دستیار Alexa
Bixby
بلوتوث
Apple AirPlay
اتصالات جانبی
پورت HDMI
4 عدد
HDMI 2.1
پورت USB
3 عدد
پورت اپتیکال
پورت شبکه
پورت آنتن
گیرنده دیجیتال
سایر امکانات
طراحی
پایه وسط
نصب به دیوار
ریموت کنترل
مدل ریموت کنترل
MR22GN (NFC)
ریموت کنترل موسی
سال ساخت
2022
رنگ
مشکی
تکنولوژی
کره
مونتاژ
اندونزی
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو