کولر گازی 19000 هزار ال جی دوال اینورتر سرد و گرم AMP-19K

LG Dual Cool 1.5 Ton Air Conditioner 19K Dual Inverter AMP-19K

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
ال جی
عملکرد
سرد و گرم
توان دستگاه
19000 BTU
گاز مصرفی
R410a
اینورتر
Dual Inverter
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی ال جی 19 هزار Dual Inverter

کولرگازی ال جی 19000 دوال اینورتر AMP-19K قابلیت های هوشمند را دارد که به اینترنت اتصال برقرار میکند و همچنین میتواند به عنوان یک مدیریت مصرف انرژی در خانه های شما عمل کند که به توضیح بیشتر میپردازیم . کنترل امپر مصرفی به صورت هوشمند انجام می پذیرد به شیوه ای که یخچال بزرگ 24 ساعته در حال کار کردن است و همچنین گاهی اوقات نیز لباسشویی و ظرفشویی در حال کارکردن است نیز مصرف برق را همزمان بالا میبرد که به توزیع یکنواخت برق لازم میباشد و همچنین کولرگازی از مصرف برق بیشتری برخوردار است برای بازدهی مفید این کنترل امپر مصرفی را به صورت هوشمند انجام میدهد . از 8 امپر مصرفی میتواند به درجه 6 امپر و کمترین مصرف حتی 4 امپر میتواند مصرف را کاهش دهد و بهینه عمل کند که بدون برنامه ریزی میتوانید هر دستگاه پر مصرف برق را با وجود کولرگازی ال جی 19000 مدل AMP-19K راه اندازی نمایید و از زندگی خود در محیط و خانه و هر مکان دیگری نیز ارامش کامل و نهایت استفاده را داشته باشید . 

خرید کولرگازی - 19000 ال جی اینورتردار سرد و گرم

اتصال به اینترنت 

کولرگازی 19000 ال جی AMP-19K قابلیت اتصال به اینترنت را دارد که میتواند از طریق wifi  به سیستم هوشمند خانگی نیز اتصال برقرار کند . سیستم هوشمند خانگی را میتوانید خودتان انتخاب نمایید همچون تلویزیون هوشمند ال جی که قابلیت اتصال به اینترنت و wifi  را دارد میتوانید در یک مدیریت تمامیت وسایل خانگی را داشته باشید . اتصال به اینترنت کولرگازی ال جی 19000 میتواند به موبایل هوشمند نیز متصل گردد و از طریق موبایلتان نیز کنترل کامل را در اختیار داشته باشید و هز تنظیمات را به دلخواه خودتان به انجام برسانید که کلیت کارایی را در اختیار قرار میدهد . اتصال به اینترنت و اتصال به تلویزیون هوشمند میتواند در یک مقطع پیشرفته امکان پذیر شود به صورتیکه لباسشویی یخچال و ظرفشویی و هر دستگاه هوشمند دیگر که به اینترنت اتصال برقرار کند در منیوی پیشرفته تلویزیون بیابید و تنظیمات را در یک مکان به انجام برسانید . این فناوری میتواند کمک بسیار خوبی باشد که در راحتی استفاده نیز میتوانید بیشترین کاربرد را داشته باشید و بیشترین استفاده و بهره را ببرید . که در کنار لوازم خانگی پر مصرف نیز میتوانید بهینه سازی کارایی کولر گازی را در اختیار داشته باشید . 

خرید کولرگازی - ال جی 19000 اتصال به اینترنت و wifi  هوشمند قابلیت اتصال به موبایل

دوال اینورتر 

کولرگازی ال جی AMP-19K با قابلیت پوشش  19000 از موتوری بسیار قدرتمند بهره میبرد که این موتور مستقیم انرژی را منتقل میدهد و میزان بازدهی انرژی را به نسبت موتورهای دیگر 40 درصد بیشتر میتواند عمل کند . موتور اینورتر خطی از گاز فریون 410 a بهره میبرد که در هر صورتی در محیط منتشر گردد و به بیرون از موتور درز یابد هیچ الودگی و الایندگی را ایجاد نمی نماید . موتور اینورتر خطی از اجزا و قطعات کم مکانیکی ساخت شده است که میزان تولید صدای 52 db  دسی بل را دارد که هیچ کم صدا میباشد اذیتی برای محیط ایجاد نمی کند . موتور اینورتر خطی دارای طول عمر بسیار زیادی میباشد همچون که اجزا کم مکانیکی میزان لرزش بسیار کمتری را نیز تولید مینماید و موتور به صورت ثابت همیشه عمل میکند . همچنین قطعات کم مکانیکی نیز اسطکاک کمتری را در موتور اینورتر خطی تولید مینماید که از اسطهلاک موتور به شدت میکاهد و طول عمر را به صورت چشم گیری افزایش میدهد . لرزش کمتر و اسطهلاک کمتر نتیجه طراحی هوشمند میباشد که مختصر موتور را در خط تولید قرار داده است . بسیار ارام استارت داده میشود و در خاموشی نیز بدون لرزش موتور اف میشود و متوجه استارت و خاموشی موتور اینورتر خطی کولرگازی 19000 مدل AMP-19K ال جی نمی شوبد . 

خرید کولرگازی - ال جی 19000 دوال اینورتر سرد و گرم

فیلتر ضد باکتری 

کولرگازی 19000 ال جی AMP-19K داری فیلتر ضد باکتری میباشد که در مرحله اول نیز به صورتی فوق سریع ذرات باکتری بزرگ را می گیرد و مانع از انتشار میگردد تا هوایی تمیز را در محیط داشته باشید . فیلترینگ کولرگازی ضد باکتری و ضد میکروب و مواد الرژن زا میباشد که در صورت انتشار هوای سرد و گرم به محیط تمیزترین هوا را دریافت میکنید . فیلترینگ در بالای قاب پنل تعبیه شده است که با برداشتن قاب میتوانید فیلتر را بردارید و در سریع ترین زمان فیلتر را بشورید و تمیز نمایید و همچنین در تمیزی نیز دباره جای گذاری کنید که پنل کولرگازی با فیلترینگ بسیار تمیز دباره اماده خدمت میباشد و این تمیز کاری فیلترینگ را از 2 ماه تا 6 ماه میتوانید انجام دهید که هوای انتشاره همیشه تمیز باشد . هوای سرد و گرم که در محیط انتشار میابد همیشه از قسمت فیلترینگ عبور میکند و همیشه از این صافی باید گذرا باشد در نتیجه بایستی تمیزی کامل را داشته باشد تا در کیفیت نیز برترین محیط را برای خودتان داشته باشید . فیلترینگ همه باکتری و مواد الرژی زا و میکروب را می گیرد که در خیال راحت بتوانید استفاده را داشته باشید . 

خرید کولرگازی - ال جی 19000 سرد و گرم ضد باکتری ضد الرژن با فیلتر قوی

پنل

کولرگازی 19000 ال جی AMP-19K دارای پنلی بسیار زیبا و مدرن میباشد که در طراحی زیبا میتواند هر دکوراسیون شما را در هر محیط و هر رنگ امیزی نیز اراسته نماید که برترین استفاده را در اختیار شما قرار دهد . پنل کولرگازی 19000 ال جی AMP-19K قابلیت پرتاب هوا را در 3 مرحله دارد که بنا به تنظیمات دلخواه خود میتوانید تنظیمات را به انجام برسانید و همچنین میزان خروجی هوا که در اطراف پراکنده شود نیز به صورت 4 مسیر میتواند عمل کند که در نتیجه میتوانید برترین بهره  را داشته باشید و همچنین در مقابل نیز اتصال به اینترنت را دارد که از طریق wifi  نیز میتوانید این تنظیمات را در اختیار قرار بدهید . پنل کولرگازی که به اینترنت اتصال برقرار میکند تمامیت تنظیمات را در اختیار قرار میدهد که از دور میتوانید تنظیمات را انجام دهید و همچنین از طریق ریموت کنترل میتوانید این فناوری ها را در عمل قرار دهید و در راحتی و نیاز خود نیز میتوانید استفاده را داشته باشید . پنل کولرگازی ال جی دارای فن و رادیات میباشد که هوا را در تمیزی کامل میتواند برایتان تولید نماید و همچنین نیز این رادیاتور همانند یک فیلترینگ هوای تمیز را میتواند تولید نماید که استفاده را در کامل ترین حالت میتواند برایتان به ارمغان بیاورد . 

خرید کولرگازی - ال جی با پنل هوشمند کارایی سرد و گرم اتصال به اینترنت

موتور 

کولرگازی 19000 ال جی AMP-19K دارای موتوری بسیار محکم و کارایی میباشد که از رادیاتور طلایی بهره میبرد که برترین بازدهی را به نسبت رادیاتور ها را میدهد که میتواند تولید هوای سرد و گرم را در کمترین زمان برایتان در اختیار بگذارد . رادیاتور طلایی بسیار سریع میتواند عمل کند که در صورت استارت میتواند سردترین هوا را در پنل انتشار دهد . رادیاتور طلایی از کیفیت و جنس بسیار عالی بهره میبرد که در مقابل گرد و غبار و خیسی اب نیز بسیار مقاوم میباشد و میتواند کارایی را بدهد . در گرمای شدید اهواز وبندرعباس و بندرهای بوشهر و سرمای سخت اردبیل و کوردستان میتواند برترین و بهترین مقاومت را داشته باشد که در 10 سال گارانتی شرکت و کمپانی ال جی میتواند خدمات را بدهد و همچنین تا سالیان میتواند عمل کند که در خدمت شما میتواند خدمات را ارایه دهد که در خرید کولرگازی ال جی AMP-19K میتوانید اصلیت خرید را داشته باشید که تا دو دهه میتوانید بدون هیچ اسطهلاکی استفاده نمایید و بهره ببرید . 

 

موتور کولر گازی  ال جی دوال اینورتر بسیار مقاو

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
ال جی
عملکرد
سرد و گرم
تکنولوژی
کره
مونتاژ
تایلند
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
19000 BTU
گاز مصرفی
R410a
اینورتر
Dual Inverter
کنترل آمپر 6.8 تا 4
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
Ionizer Plasmaster
فیلتر ضد باکتری
فیلتر فرابنفش
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
7
تنظیم دما
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
18000 T3
ظرفیت گرمایش
18800 T3
درصد خنک کننده
99
درصد گرمی
99.7
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-44 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
28 متر
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
25 متر
hOT START
Jet cool
وزن پنل
11 کیلو بدون کارتن
وزن موتور
43 کیلو بدون کارتن
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو