یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی J337 نقره 34 فوت GR-J337CSBL

LG Gross 874L Side-by-Side Refrigerator Door-in-Door GR-J337CSBL

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۷۱/۳۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GR-J337CSBL
رنگ
سیلور
Door IN Door
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال 34 فوت سیلور J337 ال جی

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 34 فوت 3 درب 874 لیتری LG J337  دارای امکانات بسیار بالایی میباشد که از این امکانات و تجهیزات با ارزش , میتوانید به موتور اینورتر خطی اشاره نمایید که بسیار کم مصرف میباشد وبسیار عالی در مدت زمان کمی انرژی مصرفی را تولید مینماید همچنین میزان قابل توجهی مصرف انرژی را به 51 درصد کمتر کاهش میدهد و این بدین معنی میباشد که موتوری با طراحی مدرن در اختیار دارید تا بتوانید در استفاده یخچال فریزر داشته بهره ببرید . موتور اینورتر خطی دارای مصرف انرژی کم میباشد زیرا قطعات کم مکانیکی در ان بکار گرفته شده است و میتواند انرژی را به صورت مستقیم انتقال دهد یعنی کمترین کار و بیشترین بازدهی . موتور اینورتر خطی به دلیل قطعات کم مکانیکی اسطکاک کمی دارد و این زمینه سازی برای طول عمر بسیار بالایی میباشد یعنی قابلیت سالم بودن و داشتن طول عمر بسیار بالایی تا 2 دهه را دارد و بیشتر که در کمپانی کره ای ال جی 10 سال گارانتی داده شده است . همچنین این قطعات کم مکانیکی دارای لرزش کم و تولید صدای کم میباشد که تولید نویز بسیار کم 39 دسیبل دارد و این بدین معنی میباشد که کمتر از دیالوگ و گفتوگوی عادی شما تولید صدا دارد و بدین منظور برترین انتخاب برای خانه های شما و خدمت به شما میباشد . یخچال J337 ال جی گزینه مناسب برای خرید میباشد.

خرید ساید 34 فوت دور این دور الجی مدل J337 سیلور

 

فیلتر HYIGENE FRESH  پلاس 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در ال جی 34 فوت 874 لیتری نقره ای دارای فیلترینگ بسیار قوی میباشد که در 24 ساعت شب و روز در 720 ساعت یک ماه و در 8760 ساعت طول یک سال خدمات تصفیه میدهد یعنی در طول شبانه روز و طول سال برترین کیفیت بوی مطبوع را میدهد که هر بارگیری شما در حجم زیاد دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد و در تازگی میتواند در خدمت شما قرار بگیرد . یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی نقره ای 34 فوت 874 لیتری 3 درب J337  با این فیلتر قوی مجهز میباشد که در نگه داری بیشتر عمل میکند یعنی ذرات معلق را سریع میگیرد و مانع از نشستن بر روی مواد خوراکی دیگر میشود . این فیلتر بوی هر غذایتان را میگیرد زیرا هوای سرد همیشه در حال دوران میباشد و بایستی از این فیلتر عبور کند تا تصفیه کاملی بدهد و دارای موقعیت مکانی حساسی میباشد که در مرکز داده شده است تا تصفیه هوا را به خوبی و کامل انجام دهد . این فیلتر بو و طعم غذایتان را در همان تازگی و طعم نگه میدارد زیرا نمیگذارد بوی میوه بر روی سبزیجات بنشیند . 

ساید هایژن فرش الجی 34 فوت مدل J337 سیلور

 

قفسه بندی MEGA 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 34 فوتی 874 لیتری نقره ای در این در 3 درب J337  دارای قفسه بندی بسیار عالی و طراحی هوشمندانه هر قفسه میباشد که قابلیت انعطاف پذیری دارد و میتواند هر بارگیری شما را با بالاترین نحود بدهد یعنی هر ظرفیت بزرگ و کوچک را برایتان میدهد و در بالاترین کیفیت خدمات را میدهد . قفصه بندی را میتوانید بردارید و تمیز نمایید که از جنس شیشه ای میباشید نشکن و روشن تا دید کامل داشته باشید و نوردهی از قفسه ها نفوذ داشته باشد و نقطه کوری نداشته باشید . قفسه بندی بر روی درب نیز داده شده است که میتوانید بطری نوشیدنی تا  لیتر بارگیری دهید و خدمات را داشته باشید و همچنین در قسمت بالایی دارای قفسه بطری میباشد که تا  4 عدد بطری بارگیری میدهید و در اختیار شما خدمات میدهد تا همیشه نوشیدنی اماده و سرد داشته باشید و برای مهمان ناخانده شما همیشه اماده پذیرایی باشید . قفسه بندی فضای کافی برای بارگیری میدهد یعنی برای اجسام بزرگ و کوچک میتوانید اسان جای گذاری دهید و اسان برداشت داشته باشید که درب در زاویه ای عالی باز میشود و اسان نیز بسته میشود تا در برترین کیفیت خدمات هر گزینه استفاده داشته باشید . 

ساید بای ساید الجی مدل J337 سیلور 34 فوت

 

قفسه برای حفظ رطوبت 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 34 فوتی 874 لیتری الجی j337  دارای قفسه ای برای میوه جات و سبزیجات و غذای اماده شما میباشد که طبق بارگیری شما میزان رطوبت اضافی را سریع میگیرد و در عرق گیری مواد غذاییتان کمک میکند تا غذایتان در تازگی کامل و در رطوبت کافی نگه داری شود و این به شما کمک میکند تا تازگی هر میوه و سبزی و هر غذایتان را در رطوبت خود داشته باشید که این رطوبت در محیط اشباع نمیشود بلکه در فضای قفسه و در سقف قفسه متراکم میشودو نه در محیط انتشار میشود و نه بر روی غذا و میوه و سبزیها میماند در نتیجه برترین کیفیت نگه داری دارید . moist balance crisper  فناوری تعبیه شده در این قفسه میباشد که در خدمت دارید یعنی با این فناوری برترین کیفیت و برترین خدمات در حفظ مواد تازه همانند کاهو و سبزی و میوه دارید تا در مدت زمان بیشتری نگه داری برایتان انجام دهد . 

یخچال بدون برقک ساید الجی مدل J337 رنگ سیلور

 

ابعاد 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در ال جی نقره ای 34 فوت 874 لیتری 3 درب j337  دارای ابعاد و اندازه استاندارد در حجم خود میباشد که نیاز دارید کابینت کاری و دکوراسیون را طبق باکس یخچال فریزر ساخت دهید و طراحی را به اجرا بگذارید تا نمایی مدرن و همیشه نو داشته باشید . ارتفاع 178.5 سانتیمتر میباشد و در عمق 89.8 سانتیمتر و در عرض 91.2 سانتیمتر میتواند در محیط شما فضا نیاز داشته باشد تا خدمات و خدمت در زمینه نگه داری مواد غذایی را عهده دار باشد . no frost  یعنی بدون برفک یعنی فضایی کاملا تمیز و فضایی بهداشتی و فضایی مدرن و جادار در اختیار دارید و با خیال راحت میتوانید استفاده نمایید و مواد غذایی و خوراکی خود را به این یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 34 فوت 874 لیتری نقره ای 3 درب ال جی j337  بسپارید . 

اندازه ساید الجی مدل J337 رنگ سیلور 34 فوت وای فای دار

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
ال جی
مدل
GR-J337CSBL
رنگ
سیلور
طرح بنتلی
Door IN Door
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
874 لیتر
گنجایش یخچال
561 لیتر
گنجایش فریزر
313 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
5 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
هوش مصنوعی
LG ThinQ
SmartThinQ
عیب یابی هوشمند
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
41dB
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1785) (عرض912) (عمق898)
وزن
134 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL