یخچال فریزر ال جی X267 سیلور ساید اینستاویو 668 لیتر GCX-267PXHN

LG InstaView Door-in-Door Refrigerator 668L Steel Color GCX-267PXHN

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۶۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GCX-267PXHN
رنگ
سیلور
Door IN Door
InstaView
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال سیلور X267 ال جی

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب نقذره ای الجی کره ای مونتاژ چین X267 2021 دارای موتور اینورتر خطی میباشد که کم صدا عمل میکند و دارای لرزشی در حد صفر میباشد و همچنین بدون نویز خدمت میکند و در عین حال کم مصرف میباشد یعنی موتوری قوی با فناوری مدرن در خدمت دارید و میتواند سرمادهی را در بالاترین کیفیت و کمترین زمان و کمترین مصرف انرژی بدهد . موتور اینورتر خطی دارای قطعاتی کم میباشد که خلاصه شده در خدمت دارید یعنی موتوری کوچک با یک پیستون که تولید انرژی را مستقیم به باکس یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو در این در 3 درب  30 فوت X267 2021 میدهد . هنگامی استارت میخورد متوجه نمیشوید و وقتی خاموش میگردد بسیار نرم انجام میدهد زیرا میزان نویز و صدای 36 DB  دسیبل را دارد که در یک گفتوگوی ساده شما کمتر تولید صدا دارد . موتور اینورتر خطی قطعات کمی دارد و در ساییدن لرزش کمی ایجاد میشود همچنین اسطکاک کمی را دارد و در عین حال این باعث میشود تا طول عمر بیشتری دارا باشد که خود دارای 10 سال گارانتی شرکت کره ای الجی می باشد و در همین توضیحات نیز چون قطعات کمی در حال فعالیت هستند تولید صدا و لرزش کمتری دارا میباشد .

خرید ساید الجی مدل X267 سیلور هایزن فرش

 

فیلتر UV تصفیه اب 

یخچال فریزرساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب سیلور X267 2021 در قسمت ابریز دارای فیلترینگ نوری UV  میباشد که در یخچال فریزر داده شده است و میتواند هر برداشت یخ و اب شما را در بالاترین کیفیت بدهد . این فیلتر UV  نوری نازل را فشار میدهید و اب سرازیر میشود یا یخ را دریافت مینمایید فعال میگردد که میکروب و باکتری را از بین میبرد و در تصفیه همیشگی قرار میدهد . UV  یلترینگ بسیار قوی و مدرن میباشد که در یخچال فریزرساید بای ساید در این در 30 فوت 3 درب اینستاویو سیلور KOREAN LG  در اختیار دارید . یخ ریز و اب ریز به شیوه ای عمل میکند که اب سرد همیشه میدهد و یخ مکعبی و یخ خرد را میتوانید دریافت نمایید که در کارایی و در خدمت 3 مرحله فعالیت دارد همچنین دارای صفحه نمایش لمسی بسیار زیبا میباشد که از نوردهی LED  بهره میبرد تا در فاصله نیز دید کافی داشته باشید همچنین با یک لمس ساده میتوانید یخ ریز و اب ریز را کنترل نمایید که دارای فیلترینگ UV  نوری میباشد که همیشه فعال در خدمت دارید . صفحه نمایش لمسی به شما کمک میکند تا هر برنامه را به اجرا بگذارید و تغییرات تنظیمی بدهید و یا استارت و اف را بزنید که باکس یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب سیلور الجی کره ای X267 2021  در کنترل کامل شما قرار میدهد . 

خرید ساید الجی 30 فوت مدل X267 سیلور متصل به وای فای

 

فیلتر تصفیه هوا یخچال فریزر ال جی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو سیلور 30 فوت 3 درب ال جی X267 2021  کره ای دارای فیلترینگ ضد باکتری و میکروب و بوی ناشی از بارگیری میباشد که نام FRESH HYIGENE  استعاری و الکترونیکی دارد تا وظیفه بوگیری را همیشه انجام دهد . این فیلتر قوی به شیوه ای کار میکند که هوای داده شده همیشه در دوران میباشد و اگر ذرات معلقی در فضای داخلی باشد و یا بویی وجود داشته باشد ناشی از بارگیری هوا همیشه از این فیلتر عبور میکند و در معرض تصفیه قرار میگیرد که هوایی تازه و بدون بو و بدون باکتری و میکروب را در خدمت میدهد . 

خرید ساید هیژن فرش مدل X267 رنگ سیلور مارک الجی

 

مدل اینستاویو 

یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو در این در 30 فوت 3 درب ال جی سیلور X267 2021  دارای فناوری اینستاویو درب شیشه ای میباشد که در خدمت دارید و با یک شاسی در قسمت وسط درب میتوانید باز نمایید . همچنین با دو ضربه اهسته و ارام به شیشه نوردهی led  روشن میشود تا فضای داخلی را ببینید و از میزان بارگیری و محتویات خود با خبر شوید و انتخاب خود را سریع انجام دهید که بسیار اسان و مدرن خدمات را برایتان میدهد . همچنین در مصرف انرژی بسیار بهینه شده عمل میکند و مصرف را تا 47 درصد کاهش میدهد تا در بارگیری مواد غذاییتان نگه داری تازگی میوه ها و سبزی ها را افزایش دهد . بدین شیوه عمل میکند که درب کمتر باز میشود و سرمادهی کمتری از دست میدهد در نتیجه موتور کمتر روشن میشود و این به شما کمک میکند تا نوشیدنی همیشه سرد در اینستاویو داشته باشید و با یک اهرم یا شاسی ساده برداشت کنید بدون اینکه درب اصلی را باز نمایید . 

ساید بای ساید الجی مدل X267 سیلور اینیستاویو

 

فناوری fresh balance قفسه میوه 

یخچال فریزرساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب سیلور کره ای الجی x267 2021  دارای فناوری هوشمند در قفسه بندی میباشد که برای سبزیجات و میوه ها داده شده است که به فناوری FRESH BALANCER  مشهور میباشد و در دو دکمه انتخاب دارید که برای میوه ها که بارگیری میوه دارید و برای سبزیجات که بارگیری سبزی دارید تعبیه شده است که میزان رطوبت و میزان تازگی را در خود حفظ مینماید و چون سریع سرد و خنک میکند رطوبت را سریع از دست میدهد که در فضای داخلی منتشر نمیشود بلکه در دیواره قفسه متراکم میشود و این رطوبت بر میوه ها و سبزیجات نیز نمینشیند تا در تازگی و در مدت زمان بیشتری حفاظت را بدهد که این زمان میتواند تا 7 روز دوام داشته باشد تا تازه و با رطوبت دریافت میوه ها و سبزیجات داشته باشید . 

ساید الجی مدل X267 سیلور هوشمند بدون برفک

 

اتصال موبایل هوشمند یخچال فریزر ال جی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب سیلور الجی کره ای X267 2021 دارای فناوری اتصال به موبایل هوشمندتان میباشد که WIFI این اتصال را میدهد . فناوری هوشمند WIFI  میتواند به تلویزیون هوشمند یا موبایل هوشمندتان امکان دهد تا اتصال دهید و از برنامه های هوشمند و کارایی برخوردار باشید بدین شیوه کار میکند که برنامه هوشمند SMART THINQ  میتواند مدیریت یخچال فریزر سایدبای ساید اینستاویو در این در سیلور 30 فوت 3 درب ال جی X267 2021 کره ای بدهد . این برنامه و امکانات برتر در یخچال فریزر به شما کمک میکند تا دور از خانه و یا مسافرت و یا در خارج از کشور هستید تنها با انلاین بودن یخچال فریزر ال جی کره ای X267 2021  در موبایل هوشمندتان میتوانید تنظیمات را بدهید و یا خاموش نمایید  و از اطلاعات بارگیری و از برنامه های کاربردی با خبر باشید که برنامه ها طبق بارگیری شما میتواند داده شود و نهایت نگه داری میوه ها و سبزی ها و اجیل و هر غذای اماده برایتان بدهد که در خاموشی و روشنی نیز میتوانید دخیل باشید . اتصال به موبایل هوشمند و یا تلویزیون هوشمند میتواند کنترل را در تلویزیون هوشمند بدهد که از برنامه SMART THINQ  پشتیبانی میکند و در تلویزیون شما میتواند اتصال برقرار کند و از یک سیستم خانگی هوشمند الکترونیکی تمام لوازم خانگی الکترونکی را در کنترل کامل داشته باشید . 

ساید الجی وای فای دار مدل X267  رنگ سیلور

لینک مفید

قیمت انواع یخچال

 یخچال X267 ال جی سفید

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
ال جی
مدل
GCX-267PXHN
رنگ
سیلور
Door IN Door
InstaView
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
668 لیتر
گنجایش یخچال
422 لیتر
گنجایش فریزر
246 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
5 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز دستی
یخ ساز اتوماتیک
اتصال به Wifi
هوش مصنوعی
LG ThinQ
SmartThinQ
اتصال به موبایل
عیب یابی هوشمند
پشتیبانی IOT
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
40 DB
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1790) (عرض912) (عمق738)
وزن
134 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL