یخچال فریزر کره ال جی X274 ساید بای ساید اینستاویو 5 درب دودی GRX-274DPB

LG InstaView Door-in-Door Refrigerator 705L Black Stainless GRX-274DPB

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۹۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GRX-274DPB
رنگ
دودی
Door IN Door
InstaView
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال ساید بای ساید اینستاویو X274 ال جی

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 5 درب X274 دارای موتوری قدرتمند میباشد که از کارایی نرم و بدون صدا و بدون لرزش پیروی میکند تا در کمترین مصرف انرژی بیشترین بازدهی را بدهد که انرژی را به صورت مستقیم انتقال میدهد تا براورد سرما در کمترین زمان انجام شود . موتور اینورتر حطی دارای طراحی هوشمندی میباشد که از قطعات کم مکانیکی بهره میبرد که در کار اسطکاک کمی دارد و در نتیجه اسطهلاک را بسیار پایین میاورد که در بیش از  دهه بدون عیب میتواند کار کند و همچنین در اسطکاک کم نیز لرزش کمتری و تولید صدای کمی دارا میباشد و در نویز  40 DB  میتواند محیط را احاطه کند که کمتر از یک دیالوگ ساده با خانواده میباشد و در نتیجه بدون صدا و لرزش همیشه عمل میکند که دارای 10 سال گارانتی کمپانی الجی میباشد و در باکس یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو ال جی دودی X274  میزان 3 سال خدمات ضمانتی می دهد . 

خرید ساید - الجی مدل X274 رنگ دودی 30 فوت

 

اینستاویو 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 30 فوت 3 درب دودی الجی  کره ای  X274  دارای طراحی مدرن اینستاویو میباشد که در خدمت دارید و میتوانید اسان بارگیری نمایید و اسان نیز بردارید . با دو ضربه اهسته و ارام میتوانید نوردهی LED را روشن نمایید که فضایی مدرن و زیبا را در نمایش میدهد همچنین میتوانید ببینید که چه چیزی در باکس ذخیره دارید و نیاز دارید میل نمایید و یا استفاده کنید . نوشیدنی را میتوانید بگذارید که سریع خنک شود و سریع برای مهمانان بگذارید  . اینستاویو دارای یک شاسی در قسمت دستگیره در جیبی میباشد که با فشار دادن اینستاویو باز میشود تا برداشت داشته باشید . این فناوری کمک میکند تا میزان مصرف انرژی کمتری داشته باشید و سریع بازدهی بدهد . زیرا درب اصلی کمتر باز میشود و در نتیجه موتور اینورتر خطی کمتر  روشن میشود که در دفعات بیشتر خود را نشان میدهد تا 47 درصد بالانس بالا پایین مصرف بهینه شده ای دارد .

ساید الجی - 30 فوت 5 درب دودی مدل X274 اینستاویو

 

SMART BTHINQ  هوشمند 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 53 درب الجی کره ای دودی X274  دارای فناوری انلاین بودن میباشد که در خدمت دتارید و میتوانید موبایل هوشمند خود را به یخچال فریزر اتصال دهید که از فناوری WIFI  پشتیبانی میکند تا اپ و برنامه هوشمند را در یخچال فریزر فعال نمایید . این برنامه به شما کمک میکند تا در دور از خانه و یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو الجی دودی X274  بتوانید در خدمت داشته باشید و هر برنامه نیمه تمام را تمام نمایید و یا تنظیمات را بدهید و یا در صورت لزوم خاموش نمایید و یا اگر ختلالی در کارایی به وجود امد اگاه باشید و یا هر برنامه دیگری به صورت کامل در اختیار دارید . SMART THINQ  برنامه هوشمند میباشد که میتواند تنظیمات و اتصالات بیشتری برایتان بدهد که در تلویزیون هوشمندتان این اتصالات را میدهد تا از طریق تلویزیون نیز تنظیمات را بدهید . 

ساید الجی 5 درب متصل به گوشی رنگ دودی مدل X274

 

فیلتر تصفیه هوای داخلی 

یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو در این در 30 فوت 5 درب الجی دودی X274  دارای فیلترینگ هایژن میباشد که میتواند همه مواد و ذرات معلق در فضای داخلی را همیشه بگیرد و در انتشارات بو نیز جلوگیری نماید . فیلتر تصفیه هوا HYIGENE FRESH PLUS  تعبیه شده است ه همیشه فعال میباشد یعنی اگر شما میوه ای بارگیری نمایید که بویی مخصوص دارد و در سرما نیز خیلی سریع عما میکند همانند موز یا عنبه یا طالبی رطوبت را میگیرد که این رطوبت دارای بو میباشد و در نتیجه اگر منتشر شود محط را بو میدهد و مواد غذایی شما دارای طعم میوه ای میشود که این فناوری کمک میکند تا بو در محیط انتشار نشود و در نتیجه همیشه بدون محدودیت میتوانید بارگیری داشته باشید . فیلتر هوشمند هایژن برای ذرات ریز و میکروب و باکتری میباشد که در محیط حذف نماید و همیشه تازگی و ارگانیک میوه ها و سبزیجات را حفظ نماید که این عمل طول عمر  محتویات را در هر زمینه ای بالا میبرد . 

ساید الجی مدل X274 رنگ دودی ساخت کره هایژن فرش

 

قفسه بندی میوه و فضای داخلی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 5 درب 30 فوت الجی دارای فناوری FRUIT & VEGETABLE  میباشد که در قفسه زیرین قرار دارد و طبق بارگیری میتوانید انتخاب نمایید که هوای قفسه برای میوه باشد یا سبزی تا رطوبت را بگیرد و در محیط انتشار ندهد و رطوبت را در حد توازن نگه دارد تا میوه خشک نشود و سبزی تازه بماند . این فناوری بسیار مهم میباشد زیرا تازگی و کیفیت ارگانیک و پروتئین و رطوبت میوه ها را تا 7 روز نگه داری میکند که در بعد از باردهی به شما تازگی را حس میکنید . همچنین دارای قفسه های قابل انعطاف پذیری میباشد که در سه قفسه داخلی و قفسه زیرین برای میوه ها و در درب نیز اینستاویو و قفسه های بارگیری برای تخم مرغ و نوشیدنی و هر خوراکی ریز داده شده است که میتوانید هر استفاده را داشته باشید . قفسه بندی دارای جنسی شیشه ای سکوریت نشکن میباشد که اگر بخواهید تمیز نمایید اسان میشورید و دباره جای گذاری میکنید که قابل انعطاف پذیری میباشد و میتوانید فضا را بزرگ و کوچک نمایید و این طبق برنامه استفاده شما قابل اجرا میباشد .

خرید ساید الجی مدل X274 رنگ دودی 30 فوت 5درب

 

هوای سرد چند گانه 

یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو در این در 30 فوت 5 درب الجی دودی X274  دارای تعبیه هوای چند گانه میباشد که خنک و سرد تحویل میدهد و در قسمت اینستاویو نیز دریچه هوا داده شده است تا سریع سردی را به همه قسمت ها بدهد . این فناوری در قفسه ها داده شده است که در میوه و سبزیجات و 3 قفسه بالایی دارید که در انتشار بو نیز کمترین میزان بوی متغیر را دارید زیرا بارگیری یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 5 درب دودی الجی X274  همیشه اماده بارگیری زیاد شما میباشد و در این میان تعبیه هوای سرد بسیار مفید میباشد که بویی منتشر نمیشود و در کمترینزمان بیشترین بازدهی سردی و خنکی میدهد . در قسمت فریزر نیز دریچه هوای سرد داده شده است که میتواند هوای سرد و خشک را سریع بدهد تا بارگیری شما در هر زمینه خوراکی را سریع منجمد نماید و در مدت زمان بالایی بهره برداری دارید که حفظ گوشت و سبزی خرد شده و گیاه هان بهاری و هر بارگیری انجام میدهد . 

خرید ساید الجی مدل X274 رنگ دودی 5 درب 30 فوت هوشمند

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
5 درب
سازنده
ال جی
مدل
GRX-274DPB
رنگ
دودی
Door IN Door
InstaView
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
705 لیتر
گنجایش یخچال
500 لیتر
گنجایش فریزر
205 لیتر
طبقات یخچال
3 طبقه
طبقات در یخچال
6طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
6 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
Hygiene Fresh Gen2
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
Smart DiagnosisTM
اتصال به Wifi
هوش مصنوعی
LG ThinQ
SmartThinQ
اتصال به موبایل
عیب یابی هوشمند
پشتیبانی IOT
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
40 DB
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1802) (عرض912) (عمق759)
وزن
155 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
کره
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو