یخچال فریزر ال جی X337 دودی ساید اینستاویو 3 درب 872 لیتر GRX-334DPB

LG InstaView Door-in-Door Side by Side Refrigerator Matte Black GRX-334DPB

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۷۹/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GRX-334DPB
رنگ
دودی
Door IN Door
InstaView
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

ساید ال جی X337 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی دودی 3 درب 872 لیتری x337  هنگامی کار میکند دریچه های هوا فعال میشوند که باعث میشود رطوبت مواد غذایی و مواد نگه داری شده همانند اجیل و میوه ها و سبزیجات گرفته شود که در حد معینی رطوبت را میگیرد در فضای یخچال مولکول و رطوبت و بو ها منتشر میشود در نتیجه بایستی یک فیلتر تصفیه هوا وجود داشته باشد تا این تصفیه هوا در فضای داخلی را انجام دهد و این عمل و فرایند عهده دار فیلترینگ قوی هایژن میباشد که تمام باکس و مراحلی که شما فکر میکنید و در نسل قبل یخچال ها تجربه کرده اید بوگیری میکند تا بدون بو درب باز نمایید . HYIGENE FRESH PLUS  فیلتر قدرتمند تصفیه هوا می باشد که در خدمت دارید و بایستی کنترل هوای تمیز را برایتان بدهد . این فیلترینگ هوشمند هایژن فرش در یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 3 درب 872 لیتری 34 فوت دودی الجی X337  بوی هر مواد غذایی را میگیرد و مانع از انتشار میشود در نتیجه هر مواد نگه داری شده شما عاری از رطوبت محصولات دیگری همانند سبزی و میوه ها میباشد و هر بار درب باز میشود بویی مطبوع دارید و تازگی را در محصولات در مدت زمانی بیشتری دارید . این فناوری کمک میکند تا بارگیری شما در همان کیفیت باشد که میدهید و در برداشت نیز همان کیفیت ارگانیک را دریافت مینمایید که برای سبزیجات و میوه جات تا یک هفته تازگی را حفظ میکند . 

خرید ساید الجی مدل X337 رنگ دودی 3 درب

 

فناوری اینستاویو 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی 34 فوت 872 لیتری دودی X337  دارای اینستاویو میباشد که در خدمت دارید و با یک شاسی اهرمی میتوانید درب را باز نمایید که این درب با باز شدن نوردهی LED  فعال میشود تا روشنایی داشته باشید و برداشت را انجام دهید که این فرایند در دفعات بالا باعث میشود تا در مصرف انرژی بهینه شده عمل کند و تا 47 درصد مصرف برق را کاهش میدهد زیرا موتور اینورتر خطی کمتر روشن میشود . یخچال فریزر ساید با یاسد در این در اینستاویو الجی X337  با این فناوری زیبایی خاصی را در طراحی داده است که میتوانید بهره ببرید در روشنایی بیرونی برای اینکه درب را باز نکنید دو ضربه اهسته به شیشه میزنید که نوردهی روشن میشود و میتوانید انتخاب نمایید که بدون باز کردن در نیز اطلاعات کافی در خدمت ارایه میدهد تا در کمترین زمان درب برداشت داشته باشید . در قسمت اینستاویو فضای داخلی یخچال در دید میباشد و اسان تر میتوانید برنامه ریزی برای برداشت و بارگیری داشته باشید . 

خرید ساید الجی مدل X337 رنگ دودی 3 درب هوشمند

 

موتور اینورتر خطی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 34 فوت 3 درب دودی الجی X337  دارای یک موتور قوی میباشد که انرژی را به صورت مستقیم انتقال میدهد و در مدت زمان کمی میتواند سردی کامل را به یخچال فریزر بدهد . موتور اینورترخطی دارای طراحی باریک میباشد که در خدمت دارید یعنی میتوانید استفاده داشته باشید که دارای طراحی کوچک با قطعات کم میباشد و در استارت این قطعات کم مکانیکی شروع به فعالیت میکنند که اسطکاک کمی را ایجاد میکند و در لرزش نیز بدون لرزش عمل میکند و در نتیجه در تولید صدا بدون صدا عمل میکند تا در سایلنت کامل همیشه نهایت بهره و استفاده داشته باشید . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی دودی 872 لیتری 3 درب X337  با موتور اینورتر خطی تجهیز میباشد که از گاز گلخانه ای R600A  بهره میبرد و در صورت هر گونه نشت در محیط و فضا قابل اشتعال نمیباشد و در سطح بالاتری برای لایه اوزون مضر نیست همچنین بسیار کم مصرف میباشد و در استارتی ارام و خاموشی نرم میتواند عمل کند و هیچ مزاحمتی برای اشپزخانه و افراد خانواده و یا بچه ها ندارد که تولید صدای بسیار کمی دارد و در میزان 41 db  دسیبل عمل میکند . 

ساید الجی اینورتر دار مدل X337 رنگ دودی کم مصرف

 

یخ ریز و ابریز 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی دودی 872 لیتری 34 فوت x337  دارای فناوری ابریز میباشد که در سه مرحله میتواند بازدهی داشته باشد و قابلیت اتصال و نصب به اب شهری را دارد تا همیشه مغزنی پر از اب داشته باشد و هیچ گاه بدون اب سرد نباشید . این فناوری یخ خرد و اب سرد و یخ مکعبی را میدهد و فقط کافیست در تنظیمات دخالت کنید و طبق نیاز برداشت داشته  باشید . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 34 فوت 872 لیتری دودی الجی x337  با ابریز میتواند هر زمان و هر تایمی اب سرد و یخ اماده برایتان بدهد تا برای سر سفره همیشه یخ خرد داشته باشید . 

خرید ساید هوشمند الجی مدل X337 رنگ دودی

 

صفحه نمایش لمسی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی x337  دودی 872 لیتری 34 فوت دارای یک صفحه نمایش لمسی میباشد که با تاچ ساده میتوانید در تنظیمات دخیل شوید و هر برنامه را به اجرا بگذارید و همچنین دارای یک نوردهی عالی LED  میباشد که در فاصله نیز دید کافی برایتان میدهد تا برترین استفاده داشته باشید و اطلاعات در زمینه بازدهی کاری داشته باشید . در این صفحه نمایش برنامه های اینترنتی و انلاین داده شده است که برنامه WIFI  میتوانید به کار ببرید و از دور کنترل باکس بزرگ یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی دودی X337  داشته باشید .

خرید ساید الجی لمسی مدل X337 دودی اینیستاویو

 

اتصال به موبایل هوشمند 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستایو ال جی دودی 872 لیتری 34 فوت 3 درب X337 دارای فناوری WIFI  میباشد که از برنامه هوشمند SMART THINQ  بهره میبرد و میتواند خدمات را در انلاین بودن نیز بدهد تا در تنظیمات و برنامه ها و در خاموشی و روشنی بتوانید از دور و دور از خانه به یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی دودی 34 فوت 872 لیتری X337  دستورات را بدهید . قابلیت اتصال به موبایل هوشمندتان بسیار اسان میباشد که از طریق WIFI امکان پذیر میباشد و بسیار اسان از برنامه هوشمند SMART THINQ  میتوانید دسترسی کاملی داشته باشید تا در برنامه ها دخیل شوید و دیگر بدون استرس به صفر بروید زیرا باکس بزرگ یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو در این در هوشمند ال جی دودی 872 لیتری X337  34 فوت 3 درب در اختیار دارید . 

ساید الجی وای فای دار مدل X337 دودی

 

کنترل صدا 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی دودی 34 فوت 872 لیتری X337  با قابلیت هوشمند بودن و پشتیبانی از برنامه هوشمند SMART THINQ  میتواند به موبایل هوشمندتان اتصال برقرار کند که از این رو میتواند از طریق صدای شما کنترل را داشته باشید و از برنامه های ALEXA و  GOOGLE ASSISTANT  میتواند پردازش دهید و پشتبانی داشته باشد که دستورات را از طریق صدای خودتان به یخچال فریزر ساید در این در اینستاویو ال جی رنگ دودی 34 فوت 872 لیتری X337  میدهید . با صدای خودتان میتوانید تنظیمات را بدهید و یا خاموش نمایید که هر برنامه را میتوانید کنترل نمایید همچنین قابلیت وصل شدن به تلویزیون هوشمند میباشد که برنامه SMART THINQ را پردازش میکند و در نهایت میتواند از طریق تلویزیون هوشمندتان تنظیمات را داشته باشید و یا از طریق صدای طبیعی شما در کنترل داشته باشید . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی دودی 34 فوت 872 لیتری X337  هوشمند میباشد و میتواند مدرن در خدمت شما قرار بگیرد که نیاز ندارید همیشه فیزیکی تنظیمات را بدهید . 

خرید ساید الجی مدل X337 متصل به گوشی

 

قفسه بندی 

یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو در این در ال جی دودی 872 لیتری 34 فوت 3 درب X337  دارای یک قفسه بندی هوشمند میباشد که از طراحی بسیار بکری بهره میبرد و قابل  انعطاف پذیری میباشد و میتوانید بردارید و تمیز کنید و دباره جای گذاری دهید که نشکن میباشد و در عمل نیز برترین کیفیت را میدهد تا بدون محدودیت و انعطاف پذیری فضای مورد نیاز برای بارگیری را بدهید و در استفاده داشته باشید . قفسه بندی در یخچال 6 طبقه میباشد و در فریزر که در سمت چپ قرار دارد نیز 6 طبقه و قفسه میباشد که میتوانید استفاده داشته باشید . 

ساید بای ساید الجی مدل X337 دودی صفحه لمسی

 

نوردهی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی 872 لیتری 34 فوت 3 درب دودی X337  دارای نوردهی LED  میباشد که در روشنایی کامل و بدون نقطه کوری میتواند خدمات را بدهد و با بازکردن درب فعال میشود تا بتوانید اسان بارگیری نمایید . این نوردهی کم مصرف میباشد و در تولید گرما نیز صفر درصد عمل میکند زیرا لامپ های LED  دارای بازدهی بیشتر با مصرف کمتری میباشد که در خدمت یخچال فریزر ساید بای سایدر در این در اینستاویو 872 لیتری 34 فوت 3 درب الجی X337  خدمت میکند . 

خرید ساید الجی مدل X337 کم مصرف

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
ال جی
مدل
GRX-334DPB
رنگ
دودی
Door IN Door
InstaView
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
872 لیتر
گنجایش یخچال
510 لیتر
گنجایش فریزر
362 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
5 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
4 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
Smart DiagnosisTM
اتصال به Wifi
هوش مصنوعی
LG ThinQ
SmartThinQ
اتصال به موبایل
عیب یابی هوشمند
پشتیبانی IOT
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
39dB(A)↓
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1785) (عرض912) (عمق927)
وزن
132 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو