یخچال فریزر 2022 ال جی نقره ای X267 ساید بای ساید اینستاویو GR-X267CSHS

LG InstaView Side by Side Refrigerator 2022 UVnano Steel Color GR-X267CSHS

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۷۸/۶۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GR-X267CSHS
رنگ
سیلور
Door IN Door
InstaView
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال ساید 2022 ال جی X267 سیلور

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی نقره ای X267 2022  دارای دیزاین و طراحی بسیار بالایی میباشد که در خدمت دارید و در عصر تکنولوژی هوشمند در اختیار دارید زیرا دارای امکانات اتصال به موبایل هوشمند دارد و به صورتی سایلنت و بدون نویز کار میکند که از موتور اینورتر خطی بهره میبرد . ابریز و یخ ریز از امکانات عالی میباشد که در خدمت دارید و همچنین اینستاویو از دیگر دیزاین مدرن میباشد که در طراحی و در استفاده دارید . فناوری اینستاویو بسیار زیبا و بسیار مدرن میباشد که در اشپزخانه اتان دارید و میتوانید استفاده نمایید که در نسل قبل در این در بود اما در توجه به پیشرفت صنعتی در یخچال فریزر اینستاویو داده میشود تا زیبایی خاص را داشته باشید . اینستاویو با دو ضربه ارام روشن میشود و نوردهی LED  داده میشود تا فضای داخلی را ببینید و در نمایش شما سریع انتخاب نمایید و برداشت نوشیدنی و هر مواد دیگری داشته باشید . اینستاویو هوشمندانه در خدمت شما قرار می گیرد که با شاسی زیر درب فشار میدهید و درب باز میشود و با دو ضربه اهسته به شیشه میزنید روشن میشود تا محتوای داخلی را دید بزنید و سریع انتخاب خود را انجام دهید . 

خرید ساید بای ساید الجی مدل X267 سیلور ساخت 2022

 

ابریز و یخ ریز با فیلتر 

یخچال فریزر ساید با بای ساید در این در اینستاویو ال جی 30 فوت 3 درب X267 2022  دارای یخ ریز و اب ریز میباشد , با یک فیلتر نوری UV  مجهز شده است تا همیشه با اب ریز شما هر باکتری و میکروب را از بین ببرد و میزان تمیزی اب را  9 9.99 درصد به شما تضمین میدهد  . جنس اب ریز از استیل ضد زنگ میباشد و طول عمر بالایی خدمت میکند و بدون خرابی و اخلالی در کار میتوانید استفاده داشته باشید . همچنین دارای 3 مرحله بازدهی یخ و اب میباشد که یخ خرد و یخ مکعبی دریافت مینمایید . همیشه اب سرد در اختیار دارید همچنین در قسمت مغزن نیز طراحی باریک و مینیمالیستی دارید که کاملا به درب چسپیده کمترین فضا را میگیرد که هم میتوانید بردارید و هم جای گذاری نمایید همچنین همیشه اماده میباشد تا بازدهی اب سرد و یخ برایتان بدهد . فیلتر نوری UV  در یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 30 فوت 3 درب نقره ای ال جی اینستاویو X267 تعبیه شده است که همیشه فعال میباشد و با فشار دادن نازل اب سرازیر میشود و از این فیلترینگ عبور میکند تا اب بدون هر محتوایی در خصوص میکروب و باکتری و مواد حساسیت زا دریافت نمایید . فیلتر HYIGENE FRESH  داده شده است که این فیلتر همیشه فعال از نسل جدید Gen2 میباشد که بسیار قوی میتواند خدمات تمیزی و بهداشتی را در فضای داخلی حفظ نماید . پوششی قدرتمند برای محتویات بارگیری شما میدهد تا هیچ بوی سبزی ها و میوه ها بر روی مواد غذایی و غذایی اماده شما ننشیند و در تراکم شدن هر بوی هر مواد غذایی گرفته میشود تا در همان کیفیت و ارگانیک بودن نگه داری برایتان به عمل اورد .

رنگ سفید یخچال X267 سفید 2022

ساید الجی 2022 مدل X267 سیلور فیلتر دار هوشمند

 

حذف نوسانات دمای داخلی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی کره ای نقره ای 30 فوت 3 درب X267  دارای فناوری حفظ دمای داخلی یک نواخت میباشد که به فناوری LINEARCOOLING مجهز میباشد و این فناوری حفظ تازگی و طراوت غذا ها و میوه ها و سبزیجات را تا 7 روز حفظ میکند که تازه و با رطوبت نگه داری کامل میکند . درب را که باز میکنید مقداری هوای سرد از دست داده میشود که دریچه های تعبیه هوای سرد سریع فعال میشوند تا جبران کاستی هوای سرد را بدهند و این فرایند در مدت زمان بسیار کمی انجام میپذیرد همچنین میزان نوسانات دمای داخلی تقریبا زیر نیم درجه سانتیگراد میباشد که خدمات را میدهد و فضای کاملا بسته و بهداشتی و قفسه بندی کاملا هوشمندانه و مدرن و همچنین تعبیه هوای سرد در قفسه بندی ها میتواند خدمات تازگی و طراوت و حفظ طعم محتوای نگه داریتان را با کیفیت بالا انجام دهد . 

یخچال ساید الجی ساخت 2022 مدل X267 نقره اینیستاویو

 

دریچه های هوا 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوتی نرقه ای الجی کره ای X267  2022  دارای دریچه های هوای سرد میباشد که در یخچال شامل 3 دریچه و در قسمت درب اصلی و اینستاویو یک دریچه مدرن و فوی داده شده است تا همیشه هوای یک نواخت و تازه را بدهد همچنین به شما کمک میکند تا در مدت زمان بیشتری نگه داری داشته باشید . هوای سرد در هر قفسه بسیار مهم میباشد و دریچه هوای سرد DOOR COOLING به شما کمک میکند تا در قسمت درب نوشیدنی و اجیل و یا غذای اماده شما سریع تر سرد شود و بدون از دست دادن رطوبت غذا نگه داری به عمل اورد که این امر باعث میشود تا تازگی خود را در هر بارگیری شما حفظ نماید . 

ساید الجی هایژن فرش 2022 مدل X267 سیلور 30 فوت

 

قفسه میوه و سبزی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو نقره ای 30 فوت 3 درب الجی کره ای X267 2022  دارای قفسه بندی برای میوه جات و سبزیجات میباشد که به قفسه FRUIT و VEGETABLES  مشهور میباشد که اسان و با کشیدن کمیتوانید بارگیری دهید وسریع به فضای خود باز گردد . قفسه های میوه و سبزیجات به شیوه ای عمل میکند که شما دارای انتخاب هستید و طبق بارگیری شما میتواند خدمات را بدهد یعنی سبزیجات تازه قرار داده اید طبق این برنامه رطوبت و میزان درجه سردی هوا داده میشود که رطوبت را در خود حفظ مینماید و در سقف قفسه حفظ مینماید همچنین برای میوه ها نیز هوای سرد مختص به میوه داده میشود تا رطوبت و تازگی میوه ها حفظ شود و این کمک میکند تا بوی سبزی و میوه ها در فضای داخلی منتشر نشود FRSH BALANCER برنامه هوشمندیست که در خدمت دارید و خدمات را در بالاترین کیفیت میدهد . 

خرید یخچال X267 ساید الجی ساخت 2022 سیلور

 

طراحی داخلی و بیرونی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو الجی کره ای نقره ای X267 2022  دارای طراحی و دیزاین مدرن میباشد که در بارگیری اسان و دکوراسیون بسیار زیبا میتواند خدمات را برایتان بدهد . طراحی داخلی شامل قفسه بندی نیز میباشد که همه قفسه ها را میتوانید بردارید و دباره جای گذاری نمایید که جنس قفسه ها از شیشه نشکن میباشد و همچنین فضای داخلی با یک بدنه باریک از جنس فولاد ضد زنگ با روپوش پلاستیکی داده شده است که از عایق بسیار مقومی بهره میبرد و خدمات را در بالاترین کفیت میدهد یعنی حفاظت از بارگیری مواد غذایی و خوراکی و بهداشتی شما . در قسمت بیرونی که درب ها بسیار باریک و مدرن و مقاوم میباشند دارای قفل کودک میباشند و دارای شاسی اینستاویو در قسمت وسط درب همچنین دسته درب جیبی دارید که اسان میتوانید درب را باز نمایید و در باز کردن درب ها زاویه ای کاملا متفاوت و باز در اختیار میگذارد تا بارگیری اسان بدهید و اسان نیز برداشت نمایید . رنگ نقره ای بسیاز زیبا و جذاب میتواند در کنار کابینت قرار بگیرد که با هر کابینت شما ست میگردد . قفسه بندی نیز قابل انعطاف پذیری میباشد یعنی میتوانید قفسه را بردارید و یا خم نمایید و یا کمی ارتفاع را بیشتر کنید تا بارگیری قابلمه دارای سالاد بزرگ یا غذای اماده را جای دهید و نگه داری به عمل اورید . درب یخچال نیز در اینستاویو و درب اصلی قفسه های شیشه ای داده شده است تا بارگیری مواد مصرفی ریزر و درشت و بطری های نوشیدنی تا ارتفاع 2 لیتر را بارگیری نمایید و فضای کافی همیشه در اختیار دارید زیرا 30 فوت بارگیری دارید . 

ساید بای ساید زیبا اینیستاویو الجی 2022 مدل X267 سیلور

 

نوردهی LED  و متالیک 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو نقره ای الجی کره ای 30 فوت 3 درب X267 2022  دارای نوردهی LED  میباشد که در کنار دریچه هوای سرد DOOR COOLENG  قرار دارد و میتواند روشنایی کامل را به هر قسمت بدهد . نوردهی از قفسه های روشن شیشه ای نشکن عبور میکند و با بارگیری کامل نیز این نوردهی میتواند برترین کیفیت در روشنایی بدهد تا بدون نقطه کوری خدمات دریافت نمایید . لامپ LED  با لامپ های نسل قبل کم مصرف تر و تولید گرمای کمی دارند یعنی دارای بازدهی بسیار بالایی هستند . جنس قفسه ها از شیشه روشن میباشند که با یک فلز متالیک پوشش داده شده اند که بسیار زیبا و مقاوم میتوانند خدمت کنند که در برداشتن و در جای گذاری دادن و تمیز کردن بسیار اسان در خدمت شما میباشند و میتوانید خدمات را بدهید . 

خرید ساید بای ساید X267 سیلور ساخت 2022 وای فای دار

 

موتور اینورتر خطی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب الجی کره ای نقره ای x267 2022 از موتور اینورتر خطی بهره میبرد که میزان مصرف انرژی را 51 درصد یا بیشتر و یا طبق کارایی و روشن بودن موتور کاهش میدهد که میزان تولید صدای 36 db  دسیبل را دارد . موتور اینورتر خطی به صورتی عمل میکند که دارای پیستونی میباشد وانرژی را به صورت مستقیم انتقال میدهد و مصرف انرژی را کمتر و بازدهی بیشتری دارد . این موتور قدرتمند کم مصرف میباشد کم صدا و کم لرزش و نویز بسیار پایینی را تولید میکند که در فضای خود دارای مکانی بسته اما با دریچه های هوا میباشد که در خدمت دارید و میتواند هم خنک باشد وهم همیشه فعال . 

ساید اینورتر الجی 2022 مدل X267 سیلور متصل به گوشی

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
ال جی
مدل
GR-X267CSHS
رنگ
سیلور
Door IN Door
InstaView
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
604 لیتر
گنجایش یخچال
412 لیتر
گنجایش فریزر
192 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
5 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
Hygiene Fresh Gen2
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز دستی
یخ ساز اتوماتیک
اتصال به Wifi
هوش مصنوعی
LG ThinQ
SmartThinQ
اتصال به موبایل
عیب یابی هوشمند
پشتیبانی IOT
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
36dB(A)↓
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1790) (عرض913) (عمق738)
وزن
134 کیلو
سال ساخت
2022
تکنولوژی
کره
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL