یخچال ال جی X267 اینستاویو ساید 3 درب دودی GR-X267CQES

LG InstaView Side by Side Refrigerator Matte Black GR-X267CQES

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۶۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GR-X267CQES
رنگ
دودی
Door IN Door
InstaView
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر ال جی X267 رنگ دودی

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در ال جی 30 فوت 3 درب اینستاویو X267  دودی در سال 2021 و سال گذشته میلادی عرصه بازار گردیده است که در خدمت مصرف کنندگان قرار دارد و میتواند از کیفیت برتر  نگه داری مواد غذایی و میوه جات و سبزیجات برخوردار باشید . اینستاویو در یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 30 فوت 3 درب دودی ال جی X267  وجود دارد که در یک شاسی قسمت دسته جیبی قابل باز شدن میباشد و میتوانید اسان برداشت خود را داشته باشید همچنین با دو ضربه اهسته و یواش به شیشه اینستاویو نوردهی روشن میشود که به لامپ های LED مجهز میباشد و میتواند محیط روشن را در اختیار بگذارد تا سریع برداشت داشته باشید بدون اینکه درب اصلی را باز کنید . همچنین مقدار مصرف انرژی را در کمترین میزان دارد و تا 41 درصد مصرف انرژی را کاهش می دهد زیرا درب اصلی یخچال باز نمی شود و این مقدار مصرف انرژی در استفاده شما متفاوت میباشد که بهینه شده عمل می کند . 

ساید الجی رنگ دودی مدل X267 اینیستاویو

موتور اینورتر 

یخچال فریزرساید بای ساید اینستاویو در این در 30 فوت 3 درب دودی الجی X267  کر ه ای 601 لیتری با موتور قدرتمند اینورتر تجهیز شده است که میتواند تولید انرژی را در مدت زمان کم و به صورت مستقیم انتقال دهد که بسیار کم مصرف میباشد زیرا دارای قطعات کم مکانیکی میباشد . قطعات کم مکانیکی اسطکاک کمی را شامل میشود و در اسطهلاک نیز کمترین میزان اسطهلاک را دارا میباشد که در کمپانی الجی دارای 10 سال گارانتی موتور میباشد و این بدین معنی میباشد که تا 20 سال در بالاترین کیفیت خدمات را میدهد  . به دلیل قطعات کم مکانیکی لرزش کمی ایجاد میشود و در لرزش کم نیز تولید صدای کمی در نویز کم 39 دسیبل دارد که در نسل جدید تر این نویز کاهش میابد به 36 DB  دسیبل که در قسمت پایین یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو در این در 30 فوت 3 درب 601 لیتری دودی X267   الجی کره ای قرار گرفته است و دارای دریچه ها و هوا گیری مدرن میباشد که مانع از گرم شدن موتور میشود و از گاز  فریون R600A  بهره میبرد . 

مدل مشابه یخچال 2022 ال جی ساید

تفاوت یخچال 2021 و 2022

خرید ساید الجی اینورتر دار مدل X267 رنگ دودی

 

فیلتر تصفیه هوا 

یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو در این در 30 فوت 3 درب دودی الجی X267  کره ای با فیلترینگ تصفیه هوای قدرتمند HYIGENE FRESH +  تجهیز میباشد که هر بوی مواد غذایی را به صورت کامل میگیرد . این فیلتر مانع از وجود ذرات معلق در محیط بسته یخچال میشود . فیلتر هایژن پلاس بوی هر مواد را به صورت کامل میگیرد یعنی در انتشار بو جلوگیری میکند , در نتیجه وقتی باز میکنید بویی مطبوع در تازگی و پاکیزگی میوه ها و سبزیجات و غذاها دریافت میکنید .

ساید الجی مدل X267 دودی فیلتر هایژن فرش

 

اتصال به موبایل هوشمند 

یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو در این در الجی رنگ دودی X267  از برنامه هوشمند SMART THINQ و امکانات یخچال پشتیبانی میکند که در یخچال فریزر تعبیه شده است و میتوانید مورد استفاده داشته باشید . این برنامه از طریق فناوری WIFI  امکان میدهد تا اتصال به موبایل هوشمندتان را بدهد و هر تنظیمات و هر کارایی و هر برنامه را به اجرا بگذارید که دخیل در برنامه ها هستید . اتصال به موبایل هوشمند شما را قادر میسازد تا بدون اتصال فیزیکی به یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب دودی الجی X267  2021 برنامه ها را به اجرا بگذارید . این برنامه هوشمند در یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو X267  دودی الجی SMART THINQ  امکان میدهد تا با تلویزیون هوشمند نیز اتصال برقرار کند که کنترل را از تلویزیون داشته باشید یعنی زندگی کاملا مدرن را در محیط خانه شما ایجاد میکند . 

ساید الجی متصل به گوشی مدل X267 رنگ دودی

 

DOOR COOLING 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب دودی الجی X267  دارای فناوری تعبیه هوای سرد بر درب ها میباشد که میتواند هوای سرد به درب بدهد و دارای یک طرحی مدرن میباشد  که نوردهی LED  نیز در کنار ان تعبیه شده است و میتواند یک فضای زیبا و مدرن و در عین حال کارامد را برایتان بدهد همچنین برای قفسه بندی بطری نیز مفید میباشد که در سریعت دادن هوای سرد به قفسه میتواند عمل کند و هم درب دارای هوای سرد میشود و هم به قفسه بطری نیز نزدیک میباشد که در زمان کمی نوشیدنی های شما را خنک میکند تا خنک میل بفرمایید و همیشه برای مهمانیهایتان نوشیدنی سرد در خدمت داشته باشید و پذیرایی کامل بدهید . 

ساید دور کولینگ الجی مدل X267 رنگ دودی 30 فوت

 

یخ ریز , اب ریز , صفحه نمایش لمسی 

یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو در این در 30 فوت 3 درب LG X267 2021 دارای صفحه نمایش لمسی با نوردهی LED  میباشد که میتوانید در اختیار داشته باشید و این به شما کمک میکند تا با یک لمس ساده و نازک با دستان ظریفتان دخالت در تنظیمات داشته باشید و هر برنامه را به اجرا بگذارید که در تمیز کردن نیز میتوانید راحت تمیز نمایید و در اثر انگشت شما نمایش و منعکس تاری نمیشود که همیشه براق در خدمت شما نمایان میباشد .

یخچال فریزر ساید بای ساید الجی دودی در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب 601 لیتری X267 2021  با فناوری و طراحی زیبای ابریز میتواند خدمات را بدهد که در اختیار دارید. این فناوری همیشه اب سرد و خنک را در اختیا میگذارد و در مراحل دیگر یخ خرد و یخ مکعبی میدهد . جنس ابریز از استیل ضد زنگ میباشد که سالم و بدون ایجاد حساسیت و یا از دست دادن کیفیت اب لیوان و یا پارچ اب را برایتان پر میکند و همچنین دارای یک مغزن باریک میباشد که در درب فریزر بسته میشود و کمترین فضا را میگیرد که در برداشتن و تمیز کردن و دادن فضای بیشتری میتواند خدمات رابدهد . 

ساید الجی ابریز و یخریز دار مدل X267 رنگ دودی

 

24 ساعت نگه داری مواد غذایی 

یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو ال جی X267  دارای قفسه نگه داری غذای اماده و یا قفسه حفظ رطوبت میباشد که در بسته میتواند دمای داخلی را در 0 درجه نگه دارد و یا اینکه میتواند غذای گرم شما را تا 24 ساعت در دمای معینی نگه دارد و از کیفیت غذا کاسته نشود و همچنین در حفظ رطوبت غذا و میوه بسیار موثر میتواند عمل کند زیرا در بارگیری که انجام میدهید قفسه ای بسته میباشد و دمای داخلی قفسه را میتوانید تنظیم کنید .

خرید ساید الجی مدل X267 رنگ دودی 30 فوت 3 درب

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
ال جی
مدل
GR-X267CQES
رنگ
دودی
Door IN Door
InstaView
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
668 لیتر
گنجایش یخچال
422 لیتر
گنجایش فریزر
246 لیتر
طبقات یخچال
3 طبقه
طبقات در یخچال
4 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
Hygiene Fresh Gen2
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
اتصال به Wifi
هوش مصنوعی
LG ThinQ
SmartThinQ
اتصال به موبایل
عیب یابی هوشمند
پشتیبانی IOT
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
40 DB
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1790) (عرض912) (عمق738)
وزن
134 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL