یخچال بالا پایین ال جی 652 نقره ای 28 فوت GL-F652HLHU

LG Net 438L Top Freezer Refrigerator GL-F652HLHU

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۷/۱۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
بالا پایین
سازنده
ال جی
مدل
GL-F652HLHU
رنگ
سیلور
اینورتر
آب ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال ال جی بالا پایین 652

یخچال فریزر بالا پایین الجی 652 نقره ای 28 فوت با برنامه های هوشمند و اتصالات هوشمند در خدمت میباشد تا در محیط با دیزاینی زیبا و در کارایی با خدماتی نوین و خدماتی همیشه انلاین در خدمت نگه داری محتویات شما قرار بگیرد . فناوری SMART DIAGNOSIS  تعبیه شده است تا همه باکس یخچال فریزر بالا پایین الجی را باز نکنید و از صرف وقت و از صرف هزینه بیشتر جلوگری به عمل اورد . این فناوری در صورت بروز مشکل از طریق موبایلتان به شرکت الجی وصل میشوید تا از شرکت و کمپانی الجی ره گیری نقص فنی را دنبال کند و مکان مورد نقص فنی را به شما اطلاع میدهد تا مستقیم به رفع مشکل بپردازید . یخچال بالا پایین الجی 28 فوت نقره ای 652 قابلیت اتصال به اینترنت و موبایل هوشمند را دارد که میتواند در دسترس باشد یعنی میتواند خدمات را به شیوه ای در موبایل تان بدهد که با فناوری WIFI  تجهیز میباشد تا اتصالات را انجام دهید و یخچال فریزر بالا پایین را به صورت انلاین در اختیار داشته باشید . از برنامه هوشمند SMART THINQ  پشتیبانی میکند تا اتصالات به موبایل هوشمند و هر دستگاه هوشمند دیگری در خانه شما همانند تلویزیون هوشمند برقرار کند و از طریق تلویزیون یتوانید یخچال فریزر بالا پایین الجی 652 نقره ای 28 فوت را در اختیار داشته باشید . کمک میکند تا دور ازخانه که هستید استارت و خاموشی و تنظمات درجه سردی و خنکی بدهید و با خیال راحت دسترسی کامل را دور از خانه به یخچال فریزر بالا پایین الجی 652 داشته باشید . 

خرید بالا پایین- مارک الجی مدل 652 رنگ سیلور

 

موتور اینورتر خطی 

یخچال بالاپایین الجی 652 نقره ای 28 فوت از یک کمپرسور و موتور قدرتمند و با کیفیت استفاده میکند تا بنا به بارگیری شما میزان انرژی مورد نیاز را همیشه تولید نماید و از طول عمر بسیار بالایی برخوردار میباشد زیرا دارای 10 سال ضمانت میباشد . موتور اینورتر خطی جریان متناوب را به جریان مستقیم تبدیل میکند و در جریان قطعات مکانیکی که از ساخت مختصری برخوردار میباشد و هوشمند در خدمت یخچال فریزر بالا پایین قرار دارد انرژی تولیدی را مستقیم به باکس یخچال فریزر انتقال میدهد . موتور اینورتر خطی با طراحی بسیار مدرن که از قطعات کم و گاز خنک کننده R600A  بهره میبرد میتواند در تولید صدا و در تولید نویز موتور و لرزش موتور بسسیار بکاهد زیرا قطعات کم مکانیکی کار میکنند و در نتیجه ساییدن کمتری دارد که باعث میشود تا لرزش کم و تولید صدای کمی داشته باشد و برای تولید انرژی در باکس یخچال فریزر بالا پایین الجی نقره ای 652 کمک میکند که با استارت اولیه خیلی سریع سرمادهی را شروع میکند تا در کمترین زمان بارگیری شما را خنک کند و در قسمت فریزر سریع منجمد دهد . 

خرید یخچال بالا پایین- مارک الجی مدل 652 رنگ سیلور

 

دریچه هوای سرد 

یخچال فریزر بالا پایین ال جی 28 فوت نقره ای 652 دارایدریچه های متعددی در یخچال میباشد تا هوای سرد به هر قفسه برسد و اسان و سریع و کارامد سردی و خنکی در فضای داخلی منتشر نماید که دارای بازدهی بسیار بالایی میباشد زیرا بوی هر قفسه در قفسه دیگری نمیپیچد و همچنین باعث میشود تا رطوبت را در خود نگه دارد و در مدت زمان بیشتری نگه داری به عمل اورد . دریچه هوای سردی برای هر قفسه بسیار مهم میباشد که در علم یخچال سازی امروزه کاربرد فراوانی دارد . این فناوری کمک میکند تا بدون محدودیت دارای رطوبت و خشک و نوشیدنی و باز کردن درب پی در پی سرمادهی از دست بدهد  و با تمام شدن کار شما در بارگیری و باردهی خیلی سریع جبران سرمای از دست رفته را جبران میکند . فناوری MULTI AIR FLOW  جبران سریع هوای سرد را در یخچال میدهد و در فریزر دریچه هوا تعبیه شده است تا سریع انجماد دهد تا در رطوبت نگه داری و استریلیزه کردن گوشت ماهی و قرمز و سبزیجات را سریع تر انجام دهد و این باعث میشود تا ارگانیک بودن را در خود حفظ نماید . 

خرید بالا پایین- مارک الجی رنگ سیلور قیمت مناسب

 

قفسه بسته 

یخچال فریزر بالا پایین الجی 28 فوت نقره ای 652 دارای قفسه FRESH ZONE  میباشد تا غذای اماده و گوشت اماده و ماهی و هر غذای اماده را بارگیری دهید  نگه داری به عمل میاورد . این قفسه دارای درجه حرارت 0 میباشد و از یخ زدگی و یا از دست دادن رطوبت جلوگیری میکند و باعث میشود تا تازگی را در خود حفظ نماید . قفسه فرش زن در یخچال فریزر بالا پایین الجی نقره ای 28 فوت 652 در قسمت بالایی قرار دارد و میتواند بدون اینکه فضای بارگیری را تنگ نماید بازدهی کاری را بدهد و کمک میکند تا خدمات بارگیری را در کیفیتی تازه و ارگانیک حفظ نماید . 

خرید یخچال بالا پایین- 28 فوت مدل 652 رنگ سیلور هایژن فرش

 

فیلتر تصفیه 

یخچال فریزر بالا پایین 28 فوت الجی نقره ای 652 دارای فیلتر تصفیه بسیار قوی میباشد که فیلترینگ HYGIENE FRESH  میباشد و همیشه فضای داخلی را در معرض تصفیه قرار میدهد و باعث میشود تا با باز کردن درب یخچال تازگی و بویی مطبوع به مشام بخورد . این فناوری در قسمت فیلترینگ HYGIENE FRESH  باعث میشود تا هر ذرات معلق در فضای داخلی را بگیرد و فضا را در پاکی نگه دارد زیرا با استارت موتور و باز شدن دریچه های تعبیه هوا , هوا به تحرک درمیاید و اولین مرحله از فیلترینگ عبور میکند و در معرض تصفیه قرار میگیرد و همچنین چون هر قفسه دارای دریچه هوای سرد میباشد کمترین بو منتشر میشود و اگر منتشر گردد فیلترینگ هیژن فرش تمام بو را میگیرد و فضای داخلی را بهداشتی و تمیز و بدون بو نگه میدارد . 

بالا پایین الجی - مدل 652 رنگ سیلور وای فا دار

 

توضیحات بیشتر 

یخچال فریزر بالا پایین ال جی نقره ای 28 فوت 438 لیتری 652 دارای یک صفحه نمایش در قسمت درب فریزر میباشد و میتواند تنظیمات و کارایی را فقط با لمس اسان در اختیار بگذارد و میتوانید برنامه WIFI  را انتخاب نمایید تا اتصال به موبایل هوشمند امکان شود و بتوانید انلاین در خدمت داشته باشید . صفحه نمایش لمسی LED  در عریض و طراحی و دیزاین یخچال فریزر را در زیبایی بسیاری قرار داده است و همچنین در قسمت درب یخچال دارای ابریز میباشد تا همیشه اب خنک را بنوشید و همیشه با یک قسمت ابریز با فشار دادن اهرم اب لیوان را از اب خنک پر کنید که داری مغزن اب باریک میباشد و در فضای داخلی مماس به دب طراحی شده است تا کمترین فضای بارگیری را بگیرد همچنین دارای یخ ریز میباشد تا در استفاده داشته باشید . در اندازه و ابعاد زیر فضا و مکان مورد نیاز را میگیرد تا بتوانید فضای داخلی خانه را مدرن تر کنید یعنی دارای 178 سانتیمتر ارتفاع و 73 سانتیمتر عمق  و 70 سانتیمتر عرض میباشد و بنا به این اندازه شما بایستی دکوراسیون را بسازید و باکس یخچالی در کابینت کاری طراحی نمایید . 

خرید یخچال بالا پایین- مارک الجی مدل 652 رنگ سیلور هوشمند

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
بالا پایین
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
2 درب
سازنده
ال جی
مدل
GL-F652HLHU
رنگ
سیلور
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
28 فوت
گنجایش یخچال
18 فوت
گنجایش فریزر
10 فوت
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
3 طبقه
تعداد کشو یخچال
1 عدد
طبقات فریزر
2 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
مخزن آب
Smart DiagnosisTM
اتصال به Wifi
هوش مصنوعی
LG ThinQ
SmartThinQ
اتصال به موبایل
عیب یابی هوشمند
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
هوای فراگیر
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
40 DB
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1780) (عرض700) (عمق730)
تکنولوژی
کره
مونتاژ
هند
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL