تلویزیون OLED الد 2022 ال جی C2 سایز 55 اینچ

LG OLED TV 2022 4K Smart 55 inch C2

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : تلویزیون ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
ال جی
مدل
C2 2022
کیفیت تصویر
4K OLEDevo
قابلیت ارتقاء تصویر
قابلیت هوشمند
سال ساخت
2022
نقد و بررسی محصول

تلویزیون ال جی C2

تلویزیون 55 اینچ ال جی C2 2022  اسمارت 4K OLED  دارای کیفیت تصویر OLED  میباشد که متناسب با هر کیفیت و محور پخش شما میباشد که میتواند پردازش بازهای کنسولی و گسترده را در بالاترین کیفیت به اجرا بگذارد و بتوانید بهره ای بالا را دریافت نمایید . کیفیت تصویر OLED  به شما این امکان را میدهد تا بدون محدودیت هر محتوا را به پخش برسانید زیرا پردازش هر نوع کیفیت و مدیایی را دارد  . صفحه نمایش دارای کیفیت 4K OLED  میباشد که بازپخش محتواهای با کیفیت شما را عهده دار میباشد که در روشنایی و نوردهی و رنگ بندی بالاترین کیفیت را به اجرا میگذارد که از رزولویشن 3840*2160 بهره میبرد تا بالاترین کیفیت را داشته باشید و در پیکسل بندی با نرخ تازه سازی 100 هرتز میتواند بدون تاخیر و بدون شکستگی تار تصویر محتوایتان را به اشتراک بگذارد که دارای گرافیک بالای تصویری میباشد و میتواند تصاویر را عوض نماید که این رزولویشن با پیکسل بندی هوشمند در صفحه نمایش تلویزیون ال جی 55 اینچ C2 2022 OLED 4K SMART  به اشتراک گذاشته میشود . ترکیب رنگ عالی و بدون نقص توانسته تلویزیون C2 2022  را جزو برترین تلویزیون های جهانی قرار دهد که با خرید اسان از شرکت اینترنتی ساوان کالا میتوانید دریافت نمایید و در بالاترین کیفیت خدمات تصویری را داشته باشید . PRFECT CONTRAST  در تلویزیون تعبیه شده است تا رزولویشن را در گرافیک دقیق به اشتراک بگذارد و میزان کنتراست دقیق و رنگ بندی میلیونی را در سایه بیش از یک میلیارد سایه رنگی صحنه های جذاب شما را به وجود بیاورد که در نرخ تازه سازی 100 هرتز میتوانید برترین کیفیت تصویری را در زمینه 4K OLED EVO  دریافت نمایید که شما را همیشه مهمان میکند تا جذابیت را در هر محتوایتان دریافت نمایید . 

جبران کیفیتی به شیوه ای انجام میپذیرد که کیفیت تصاویر در 4 دهه گذشته متفاوت میباشد که در 7 دهه قبل تقریبا کیفیت رنگی در تصاویر و فیلم ها اکران شده است و این فناوری اولیه دارای جزئیات بسیار کم میباشد و در نسل های نزدیک تر کیفیت تصویر میزان فریم بندی ضعیف میباشد و جزئیات کم تر که همواره دارای ترکیب رنگ با تفکیک نبوده است . اما در نسل جدید و نرخ تازه سازی 100 هرتز میتوانید برترین کیفیت تصاویر را در هر کیفیت و فرمت ضبط داشته باشید که جبران فریم بلندی و تقویت فریم بندی را به اشتراک میگذارد و جزئیات تصاویر و ترکیب رنگ را در تقویت قرار میدهد تا کیفیت تصویر را در نزدیک به 4K  به اشتراک بگذارد و این زمینه کیفیتی بسیار مهم میباشد زیرا کیفیت تصویر را در تقویتی قرار میدهد تا نهایت درک را در هر محتوایتان داشته باشید که در عمل پخش محتوایتان میتواند خدمات برتر کیفیت را بدهد  . کنتراست دقیق بر هر محتوایتان به اشتراک گذاشته میشود به شیوه ای که رنگ بندی متنوع بسیار بالا میتواند تفکیک ترکیب رنگ را برایتان به اشتراک بگذارد تا کیفیت بالاتر 4K OLEDevo برایتان خلق نماید . 

خرید تلویزیون الجی مدل C2 ساخت 2022

 

کیفیت ویدیو , تصاویر و عکس 

تلویزیون 55 اینچ ال جی 4K OLEDevo اسمارت C2 2022 دارای فناوری های هوشمند برای تولید تصاویر با کیفیت شما می باشد که میتواند خلق تصاویر در بالاترین کیفیت را به اجرا بگذارد . کیفیت تصویر از فرمت هوشمند  AI PICTURE  PRO  بهره میبرد که میتواند تقویت تصاویر به صورتی هوشمند انجام پذیرد تا تصویری صاف را به اشتراک بگذارد و در تکمیل عکس شما رنگ بندی را در تقویت قرار میدهد و تصویر در روشنایی نیز صاف مینماید که در زمینه تاری تصویری حذف مینماید تا تصویری شفاف را داشته باشید . در زمینه هوشمندی تلویزیون 55 اینچ ال جی 4K OLEDevo اسمارت C2 2022  به شیوه ای عمل میکند که هوشمند روشنایی را تقویت میکند ( AI BRIGHTNESS CONTROL )  همچنین در کیفیت ترکیب رنگ HDR دارای فناوری هوشمند سینما و دالبی ویژن هوشمند DOLBY VISION IQ  بهره میبرد که در باکس تلویزیون یا تابلوی باریک متحرک در خدمت دارید . همچنین فناوری هوشمند HDR 10 PRO  و  HLG  پشتیبانی میکند و دارای فناوری هوشمند فیلم ساز FILM MAKER  میباشد که در زمینه حذف افکت ها و نگارش و گرافیک اضافی عمل میکند یعنی برای افراد بسیار حساس میتواند خدمات را بدهد تا فکر و ایده کارگردان را بیشتر به نمایش بگذارد و درک کامل را در محتوایتان داشته باشید . فناوری هوشمند 4K HFR  و  2K HFR  تعبیه شده است و از فناوری HEVC پشتیبانی میکند تا تصاویر ویدیویی شما را در بالاترین کیفیت به اشتراک بگذارد و تلویزیون ال جی 55 اینچ 4K OLEDevo  اسمارت C2 2022  دارای نرخ تازه سازی 120 هرتزی میتواند خدمات را در بلاترین کیفیت بدهد همچنین دارای فناوری سازگاری با FREE SYNC  میباشد تا تصاویر کامل و= بدون حذف گوشه ها و هر نوع کیفیت به اشتراک گذاشته شود و در فرمت های شما بالاترین کیفیت به اجرا بگذارد و در زمینه برترین نرخ تازه سازی تا 120 هرتز میتواند خدمات را بدهد و در ترکیب رنگ و روشنایی در تاریکی نیز رنگ روشن روشن تر و رنگ تاریک تاریک تر یا مات تر میشود تا درک کامل را داشته باشید و در زمینه خدمات کیفیتی برابر با 4K OLED EVO  برایتان خلق نماید . تلویزیون 55 اینچ ال جی 4K OLEDevo  اسمارت c2 2022  دارای پورت ورودی HDMI 2.1  میباشد  که سرعت انتقال تصاویر را در بالاترین سطح میدهد و از ورژن بالا و هوشمندی کاملی برخوردار میباشد تا بازیهای کنشولی و گسترده شما را ساپورت نماید که این فناوری توسط HGIG  مدیریت میشود تا بازیهای شما در صحنه های بسیار سریع و خشن و سرعتی پردازش کامل را داشته باشد و در همان کیفیت و گرافیک و در همان خط تولید انتقال تصاویر را به اشتراک بگذارد . در زمینه کیفیت تصویری 9 فرمت برجسته وجود دارد , درج مینماییم تا اطلاعات بیشتری داشته باشید : VIVID , STANDARD , ECO , CINEMA , FOOTBALL , GAME , FILMMAKER , DARK ROOM , BRIGHT ROOM  اشاره نمود که به صورت هوشمند پردازش میشود و در زمینه دستی نیز میتوانید تنظیمات را بدهید . 

خرید تلویزیون الجی 55 اینچ مدل C2 ساخت 2022

 

کیفیت صدا 

تلویزیون 55 اینچ ال جی 4K OLED  اسمارت C2 2022  دارای 2.2 کانال خروجی صدا میباشد که در اختیار شما کیفیت برتر صدای هر حالت محتوایتان را به پخش میرساند و در باس و تریبل قدرتمند این خدمات را میدهد تا برترین کیفیت داشته باشید . قدرت خروجی صدا 40W میباشد که پردازش و دوران صدای قدرتمند در محیط به چرخش درمیاورد و در بعدیت بیشتری میتوانید به موزیک گوش دهید یعنی دوران صدا را در 3D , 4D  و زمینه های مختلف محتوای پخش به اشتراک میگذارد . باندها در قسمت پایین قرار دارد که دوران صدا را از جهت تصویر شما به اشتراک میگذارد و در زمینه بیس و تریبل نیز کیفیت بالایی را دارد و همچنین در تقویت کیفیت صدا میتوانید ساندبار را بدون کابل به تلویزیون اتصال دهید که  فناوری بلوتوث امکان میدهد و تقویت کیفیت صدا انجام میپذیرد و یا اینکه سینما خانگی را بدون کابل و سیم به صورت وایرلس به تلویزیون اتصال دهید تا ارتقا کیفیت صدا را تا 6000 وات داشته باشید و این بدین معنی میباشد بدون محدودیت میتوانید اتصالات را به انجام برسانید تا در یک مهمانی و جشن تولد کیفیتی خاص را در محیط به اجرا بگذارید و در شادی هایتان شریک شود . کیفیت صدا به صورت هوشمند تشخیص داده میشود که میتواند خدمات را در زمینه سینمایی و موزیک و بازی و ورزش و استاندارد که دارای درجه کیفی چند مرحله ای میباشد در اختیار میگذارد تا به کمک درک بیشتر شما در محتوا برسد . تلویزیون 55 اینچ ال جی 4K OLEDevo اسمارت C2 2022  دارای فناوری تنظیم اکوستیک هوش مصنوعی CLEAR VOICE PRO  میباشد که تاری صوتی را به صورت هوشمند از بین میبرد و صدایی روان و رسا را به اشتراک میگذارد همچنین دارای فناوری DOLBY ATMOS AI SOUND PRO (VIRTUAL 7.1.2 UP MIXE ) میباشد که میتواند کیفیت صدای امواج دریا و صدای پردنگان در اسمان و صدای بازی والیبال در ساحل و موزیک ساحلی را در همه جوانب  اشتراک بگذارد که بعدیت کیفیت صدا را در هر زمینه ای بیشتر از حد نظر به جریان پخش میگذارد و این بدین معنی میباشد که جزئیات کیفیت صدا در بالاترین کیفیت به اشتراک گذاشته میشود . تلویزیون ال جی 55 اینچ 4K OLEDevo اسمارت C2 2022  دارای برنامه SOUNDBAR YES TV  حالت کیفیت صدا میباشد که ارتقای کیفیت را به انجام میرساند و در فناوری های دیگر بنا به محیط زندگی و جغرافیایی میتوانید توان بهره خود را در زمینه های دیگری داشته باشید مثلا از EAC3 , HE AAC , AAC , MP2 , MP3 , PCM , WMA , AC3 , AC4 , APT/X  و هر برنامه دیگر صوتی پشتیبانی کامل را انجام میدهد . بلوتوث نیز ار ورژن 5.0 بهره میبرد که میتواند صدای فراگیر را ارتقا دهد و اتصالات بدون سیم را به صورت ورلس انجام دهد که میتوانید در دسترس داشته باشید . 

تلویزیون الجی ساخت 2022 مدل C2 OLED

 

تلویزیون هوشمند C2 

 تلویزیون 55 اینچ ال جی 4K OLEDevo اسمارت C2 2022 دارای قابلیت هوشمند پرو را دارد که به  فناوری AI THING  تجهیز میباشد و پشتیبانی را به انجام میرساند که مدیریت دنیای اینترنتی و مجازی را در همه زمینه ها عهده دارد که میتواند موبایل هوشمند را در تلویزیون ال جی 55 اینچ C2 2022  مدیریت کند که هر برنامه را به اجرا بگذارد که از بازی و برنامه های اجتماعی همانند اینستاگرام و تلگرام و واتساپ و هر برنامه دیگری پشتیبامی کامل را به اجرا میگذارد . تلویزیون هوشمند ال جی از چیپ قدرتمند 4 هسته ای A9 GEN5 AL PROCESSOR  پشتیبانی میکند که میتواند خدمات تلویزیون را در کیفیت صوت و تصویر و در برنامه های اینترنتی و دنیای مجازی عهده دار شود که مدیریت کامل را در نسل اینده به اجرا میگذارد بدین معنی میباشد که تلویزیون ال جی C2  تا دو دهه اینده بروز میباشد و در تعبیه برنامه ها و یا کیفیت تصویر و صوت میتواند بروزرسانی داشته باشد که امروزه بسیار مورد توجه قرار دارد تا بتواند زمینه استفاده از تلویزیون ال جی 55 اینچ 4K OLEDevo  اسمارت C2 2022  را در بالاترین حد بدهد . این چیپ قدرتمند 4 هسته ای دارای زیر برنامه های متعددی میباشد که دالبی ویژن DOLBY VISION  و  DOLBY ATMOS  میباشد مدیریت میکند تا محتوای پخش شده در بالاترین کیفیت به اجرا گذاشته شود و همچنین برنامه های اینترنتی از کنترل صوتی تلویزیون گرفته تا برنامه های مرورگر پشتیبانی کاملی را به اجرا میگذارد که اشاره مینماییم . GOOGLE ASSISTANT  و  AMAZON  و  ALEXA  و  BIXBY  و برنامه های دیگری پشتیبانی میکند تا بتواند دستورات صوتی شما را به اجرا بگذارد که دارای ریموت کنترل هوشمند نیز میباشد و این به شما کمک میکند تا در فاصله نیز دستورات صوتی به تلویزیون بدهید . VOICE  دکمه در تلویزیون میباشد که دستورات صوتی را در کیفیت بالا به تلویزیون میدهد تا پردازش برنامه های شما را به اجرا بگذارد . این دکمه را نگه دارید اتصال به صورت مداوم انجام میپذیرد و با هم صحبت خود تلویزیون میتوانید گفتوگو نمایید و در زمینه کمک به شما و دادن اطلاعات و همچنین در زمینه جستوجوی برنامه ها برایتان امکانات را فراهم میکند . دستورات صوتی به صورت هوشمند پردازش میشود و فقط شما خواست خود را بیان میکنید تا برنامه به اجرا گذاشته شود . ریموت کنترل در 360 درجه میتواند دستورات را بدهد که از AIR PLAY 2  پشتیبانی میکند که توسط برنامه AI THINQ  پردازش میشود و میتواند خدمات را بدهد . WIFI  اتصالات اینترنتی را به صورت نوری در تلویزیون ال جی 55 اینچ 4K OLEDevo اسمارت C2 2022  پشتیبانی میکند که میتوانید از طریق این فناوری نیز موبایل هوشمند به تلویزیون اتصال دهید تا خدمات را داشته باشید و همچنین این فناوری به شما کمک میکند تا تلویزیون همیشه انلاین باشد و در زمینه اشتراک گذاری در برنامه های متعدد خبرات جدید را بازگو میدهد و همیشه شما را در اولین نفرات قرار میدهد که از تحولات انرژی گرمایی و محیطی و تکنولوژی و دنیای مجازی و فیلم و موزیک برخوردار هستید . تلویزیون از طریق کابلی نیز اتصال به اینترنت را دارد . اتصال به موبایل هوشمند از طریق فناوری WIFI  انجام میپذیرد که هر برنامه موبایلتان را پشتیبانی میکند و میتواند خدمات را بدهد . اتصال به اینترنت تلویزیون ال جی 55 اینچ C2 2022  با کیفیت 4K OLEDevo  به شما در مرورگرهای متعدد و بروز جهانی کمک میکند تا اشتراک گذاری داشته باشید و این برنامه ها نظیر alexa , youtube , netflix , google play , google search , facebook , twitter , internet  و هر برنامه دیگری که در دسترس دارید پشتیبانی میکند و بنا به استفاده مشتریان از این تلویزیون هوشمند ال جی کره ای میتواند خدمات متفاوت باشد که در دسترس داشته باشید . اتصال به اینترنت ازاد میتواند بدون محدودیت باشد و همچنین میتوانید یک سری محدودیت برای بچه هایتان بدهید که در سرچ بچه ها برنامه های مخصوص به فرزندان جستوجو میشود و دیگر خواسته های بزرگ سالان سرچ نمیشود و میتوانید این تنظیمات را بدهید تا با خیال راحت تلویزیون هوشمند ال جی  اینچ 4k oledevo  اسمارت را در اختیار بگذارید . ACR  حالت هتل میباشد که در هتل ها نیز میتوانید استفاده را داشته باشید و خدمات را برایتان میدهد تا برنامه های هتل را در اختیار داشته باشید . YES LIVE PLUS  در تلویزیون ال جی AI THINQ  تعبیه شده است تا برنامه های دیگری را در جستوجو نداشته باشید تا بد اموزی برای فرزندان وجود نداشته باشد و فرهنگ سازی را در بالاترین حد میدهد . SPORT ALERT  در تلویزیون هوشمند ال جی تعبیه شده است که در اشتراک گذاری مثلا برنامه های ورزش اروپایی با انلاین شدن شما اگهی وقت پخش ورزش انلاین را در اختیار میگذارد . 

خرید تلویزیون- مارک الجی ساخت 2022 کیفیت 4K مدل C2

 

اتصالات مدرن و بیشتر 

تلویزیون 55 اینچ ال جی 4K OLEDevo اسمارت C22022  دارای اتصالات بیشتری میباشد که میتواند مستقیم به اینترنت اتصال برقرار کند که دارای پورت ورودی VLANE  میباشد تا تلویزیون همیشه انلاین بتواند پردازش برنامه ها را برایتان انجام دهد . تلویزیون ال جی c2 2022  دارای گیرنده دیجیتالی  میباشد که سرخود میتواند تلویزیون ایران را ساپورت کند و بتوانید از کانلا ورزش و شبکه خبر و هر برنامه کودکانه بهرهمند باشید . تلویزیون دیجیتالی کابلی و زمینی و ماهواره ای میباشد که کانال ها را به صورت رایگان در اختیار میگذارد . این گیرنده براساس کشور مورد استفاده در تنظیم قرار میگیرد تا بنا به برنامه های ان کشور پخش ویدیویی را به اشتراک بگذارد . teletext  که از برنامه های مورد نیاز برای اخبار کتبی میباشد همانند یک روزنامه همیشه انلاین عمل میکند که در اختیار دارید و فقط کافیه تلتکس را فعال نمایید و در صفحه نمایش به اشتراک بگذارید . free view play EPG  از فناوری های تلویزیون میباشد که در مدیریت چیپست قدرتمند a9 Gen 5 AI Processor  قرار دارد تا پخش ویدیویی را در مدیریت داشته باشید و برای فیلم های دارای زیر نویس میتواند خدمات را بدهد . در ورودی پورت HDMI  چهار عدد وجود دارد که دارای فناوری HDMI2.1  میباشد تا پردازش بازیهای کنسولی و گسترده را داشته باشد و بدون تاخیر ورودی و تاری تصویری و بدون شکستگی تصویری در همان کیفیت گرافیکی انتقال تصویری را به انجام میرساند . ورژن VERSION HDMI 2.1  تعبیه شده است تا در بالاترین کیفیت و بالاترین سطح خدمات کیفیتی را انتقال دهد و ورودی بازیهایتان را در همان گرافیک به اشتراک بگذارد . 3 عدد ورودی USB  تعبیه شده است که همزمان میتوانید فلش مموریهای کاربردی را اتصال دهید . پورت ورودی اسلات CI  و  RF  و IR  را پردازش میکند تا خدمات را در شیوه ای بدهد که اتصال نوری کابلی را برایتان میسر سازد و از طریق کابلی نیز میتوانید سینما خانگی به تلویزیون ال جی 55 اینچ 4K OLEDevo اسمارت C2 2022  بدهید و دوران را بیشتر تقویت دهید و این دوران شلوغی صوتی میباشد تا محیط را احاطه کند .  AC 100~240V 50-60Hz میزان برق مورد نیاز و انرژی مورد نیاز برای استارت میباشد که نیاز دارید و با برق ساده خانگی میتوانید استارت را بدهید و برق مورد نیاز زیر 5W  میباشد . همچنین دارای سنسور تشخیص نوردهی میباشد که هوشمند انرژی را به صورت بهینه شده مصرف مینماید و همچنین دارای سنسور روشنایی سبز میباشد تا همیشه بهینه شده مصرف برق داشته باشد .

خرید تلویزیون اولد مدل C2 مارک الجی کیفیت عالی

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
سری
OLED
مدل
C2 2022
سایز
55 اینچ
تکنولوژی صفحه
4K OLEDevo
نوع تلویزیون
OLED
پردازنده تصویر
A9 GEN 5 AI PROCESSOR
سیستم تصویری
نورپردازی
Direct-LED
دقت رنگ
HIGH DYNAMIC HDR
Picture Quality Index
DYNAMIC
پنل
IPS
نوع پنل
تخت
زاویه دید
X WIDE ANGLE
رزولوشن صفحه نمایش
3840*2160
کیفیت تصویر
4K OLEDevo
قابلیت ارتقاء تصویر
Dolby Vision IQ
Dolby Vision
حالت فیلم
حالت طبیعی تصویر
فرکانس تصویر
120 هرتز
محدوده دینامیکی
HDR10 Pro-HDR10-HDR-HLG
Quantum HDR
مناسب بازی
سیستم صوتی
سیستم صوتی
2.2 کاناله
صدا هر کانال
10 وات
مجموع قدرت
40 وات
Dolby Atmos
Dolby Digital Plus
Blutooth Audio
سیستم اسمارت
قابلیت هوشمند
سیستم عامل
WebOS
هوش مصنوعی
AI THINQ
مرورگر وب
وای فای
اتصال به موبایل
گالری
Google Assistant
دستیار Alexa
Bixby
بلوتوث
Apple AirPlay
اتصالات جانبی
پورت HDMI
4 عدد
HDMI 2.1
پورت USB
3 عدد
پورت اپتیکال
پورت شبکه
پورت آنتن
گیرنده دیجیتال
سایر امکانات
طراحی
پایه وسط
نصب به دیوار
ریموت کنترل
مدل ریموت کنترل
MR22GN (NFC)
ریموت کنترل موسی
سال ساخت
2022
رنگ
مشکی
تکنولوژی
کره
مونتاژ
اندونزی
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL