یخچال فریزر J247 ساید بای ساید ال جی رنگ سفید GC-J247SVUV

LG Refrigerator 601 Liter White Color Inverter GC-J247SVUV

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۶۴/۱۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GC-J247SVUV
رنگ
سفید
Door IN Door
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

ساید رنگ سفید J247

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 30 فوت بنتلی سفید J247   دور این دور 3 درب با فناوری های مدرن جهانی در سطح یخچال فریزر تعبیه شده است که میتوانید در اختیار داشته باشید و در رضایت بیشتر مشتری خدمات را به صورت انلاین نیز میدهد که قابلیت عیب یابی در موبایل هوشمندتان را دارد . این فناوری به شما کمک میکند تا با شرکت ال جی تماس بگیرید و در قسمت بالایی اتصال یخچال با موبایل را انجام دهید که در شرکت ارتباط مستقیمی با یخچال فریزر ساید بای ساید برقرار میکند و در مسیر عیب یابی میتواند رفع عیب را برایتان بدهد تا بدون دست زدن به قسمت های دیگر مسیر عیب را مشخص نماید و در رفع نقص اقدام نمایید . SMART DIAGNOSIS  فناوری  عیب یابی برای یخچال فریزر الجی بنتلی سفید در این در ساید بای ساید J247 می باشد که در استفاده دارید همچنین این برنامه قابل بروزرسانی میباشد و در خدمات شرکتی داخل کشور شما تا 2 سال ضمانت و گارانتی در اختیار دارید تا اطمینان کامل حاصل نمایید و از خریدی برتر برخوردار باشید . 

ساید الجی مدل J247 سیلور 30 فوت 3 درب

 

درب در درب 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 30 فوت 3 درب سفید بنتلی J247  دارای درب هایی میباشد که در اختیار دارید و برای مصرف انرژی بهینه شده عمل میکند تا در کمترین مصرف برق و از دست دادن سرمای یخچال نهایت استفاده را داشته باشید . در این در در یخچال فریزر تعبیه شده است که با باز کردن درب اولیه یخچال به یک درب شیشه ای برخورد میکنید و در روشنایی و نوردهی کامل میتوانید محتوای داخلی را در دید داشته باشید و در صورت انتخاب درب اصلی را باز میکنید و برداشت خود را انجام میدهید . درب در این در که باز میکنید قابلیت بارگیری نوشیدنی های شما را دارد که در باز کردن درب سریع تر میتوانید خدمات را داشته باشید یعنی نوشیدنی را بردارید و مصرف نمایید . در این در با یک دسته اسان میتوانید باز کنید و بعد نیز به درب اصلی برسید در همان امکانات نیز میتوانید در یک مرحله درب اصلی باز نمایید بدون اینکه درب در این در را باز کنید . در هر صورتی میتوانید بهره کامل را داشته باشید و در راحتی و اسانی خدمات را برایتان میدهد . 

ساید دور این دور الجی مدل J247 رنگ سفید 30 فوت

 

موتور اینورتر کم مصرف 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 30 فوت 3 درب رنگ سفید بنتلی J 247 دارای موتوری کم مصرف میباشد و در ارامی و بدون صدا تولید انرژی لازمه را میدهد و تامین مینماید . موتور اینورتر خطی به شیوه ای عمل میکند تا انرژی تولیدی را به صورت مستقیم انتقال دهد و در یخچال و فریزر خدمات سردی را به صورت کامل و همیشگی میدهد که این روند تا 2 دهه بدون اختلالی میدهد . موتور اینورتر خطی بدون صدا و بدون لرزش عمل میکند و این برای طراحی هوشمند و کوچک میباشد که از قطعات کم مکانیکی بهره میبرد . نتیجه طراحی هوشمند و قطعات کم مکانیکی در کار معلوم میشود که قطعات کم ساییدگی کمتری دارد و در اسطکاک کمتری عمل میکند و در نتیجه اسطهلاک بسیار بسیار کمی را دارا میباشد که در گارانتی 10 ساله کمپانی بزرگ جهانی کره ای الجی برخوردار میباشد و همچنین در قطعات کم مکانیکی تولید صدای بسیار کمی ار شاهد میباشید زیرا اسطکاک کمی دارد . لرزش کم تر نیز به شما کمک میکند تا در سایلنت همیشه یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت 3 درب سفید بنتلی در این در الجی j247  استفاده نمایید . بدون وقفه همیشه روشن میباشد و بدون اینکه شما متوجه باشید همه خدمات برای نگه داری بهداشتی و سرمادی را تامین مینماید . 

یخچال ساید اینورتر الجی 30 فوت مدل J247 رنگ سیلور

 

یخ ریز و اب ریز 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی سفید بنتلی 30 فوت 3 درب در این در J247  دارای فناوری اب ریز میباشد که در یخچال فریزر دارید و به شما کمک میکند تا همیشه اب سرد و یخ اماده داشته باشید . یخ ریزر و اب ریز در سه مرحله عمل میکند به شیوه ای که در تنظیمات در اختیار دارید و بنا به انتخاب خودتان میتوانید یخ ریز را انتخاب نمایید و یا اب . در قسمت یخ ریز 2 مرحله یخ خرد  و یخ مکعبی تعبیه شده است تا بنا به نیاز خودتان استفاده نمایید . اب ریز نیز سریع عمل میکند و با فشار دادن یک دکمه لمسی میتوانید استفاده را داشته باشید و در صورت تمام شدن مغزن اب قابلیت اتصال به اب شهری را دارد که اتومات در صورت کم شدن اب ابریز اب گیری مینماید تا همیشه اماده به خدمت باشد و نهایت بهره را در کیفیت بالا داشته باشید . 

ساید بای ساید الجی مدل J247 رنگ سفید هوشمند

 

سرمادهی یخچال فریزر ال جی بنتلی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 30 فوت 3 درب سفید بنتلی J247  دارای سرمادهی در هر قسمت و هر قفسه میباشد که بدون نقطه کور میتوانید بهره کامل را داشته باشید و از سرمادهی کامل بهره میبرد . دریچه هایی که تعبیه شده است شامل 3 دریچه در قسمت یخچال میباشد که در دادن سرمادهی بسیار سریع عمل میکند و در صورت باز کردن درب نیز سرمادهی سریع جبران میشود که در 3 دریچه خدمات را میدهد . همچنین در قسمت بالایی یک دریچه قوی تعبیه هوای سرد  وجود دارد که در باز کردن درب هوا داده میشود و مانع از نفوذ مواد معلق به فضای داخلی میشود و در تمیزی کامل میتوانید خدمات را همیشه داشته باشید . 

ساید الجی مدل J247 سفید 30 فوت 3 درب دور این دور

 

سرمادهی قفسه 

یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت 3 درب در این در سفید بنتلی J247 دارای فناوری MOIST BALANCE CRISPER  میباشد که در خدمت دارید . این فناوری به شما کمک میکند تا در بارگیری خودتان سبزیجات و میوه جات با یک دکمه ساده انتخاب نمایید تا هوای داده شده برای سبزیجات باشد و یا برای میوه جات که به شما کمک میکند میوه همیشه تازه داشته باشید و همچنین در سبزیجات طراوت و تازگی سبزی را همیشه و در مدت زمان بیشتری حفظ مینماید . سرمادهی در قفسه ای بسته انجام میشود که رطوبت را در خود حفظ مینماید و مانع از انتشار در فضای یخچال میشود و در نتیجه طعم و بوی مواد غذایی شما در همان کیفیت تازگی حفاظت میشود . 

ساید الجی 3 درب 30 فوت رنگ سفید مدل J247 هوشمند

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
ال جی
مدل
GC-J247SVUV
رنگ
سفید
طرح بنتلی
Door IN Door
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
601 لیتر
گنجایش یخچال
209 لیتر
گنجایش فریزر
405 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
5 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
41dB(A)↓
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1790) (عرض912) (عمق727)
وزن
124 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL