یخچال ساید ال جی 3 درب سفید 30 فوت J287

LG Refrigerator 601L Side-by-Side White J287

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
قیمت : ۵۳/۹۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
J287
رنگ
سفید
Door IN Door
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال J287 ال جی سفید 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 600 لیتری سفید الجی J287  دارای ذخیره سازی هوشمندانه میباشد که فضای کافی در اختیار دارید تا بارگیری کاملی داشته باشید و از اندازه بزرگ تا اندازه کوچک خدمات را دریافت نمایید . قفسه بندی از جنس قفسه ها شیشه ای نشکن استفاده شده است که میتوانید به کشوی و دربی اشاره کنید و در اختیار دارید و در برداشتن نیز اسان برمیدارید تا همه قفسه ها را تمیز نمایید . همچنین قفسه بندی قابل انعطاف پذیری میباشد که فضا را بازتر و تنگ تر میکند و در چیدمان و فضای بارگیری طبق نیاز شما خدمات را میدهد . درب ها نیز دارای قفسه میباشد که خوراکی های ریز و داروها و اجیل و یا نوشیدنی کوچک همانند نوشابه را میتوانید بارگیری دهید که در میزان 600 لیتر فضای بارگیری دارید .  

ساید بای ساید الجی رنگ سفید جدید مدل j287

 

موتور اینورتر خطی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در سفید 30 فوت 3 درب 600 لیتری J287 دارای موتوری قدرتمند پیستونی خطی میباشد که در جریان متناوب تولید انرژی و دادن انرژی به صورت مستقیم عمل میکند که به موتور اینورتر خطی مشهور میباشد و در اندازه کوچک و طراحی هوشمندانه برخوردار میباشد و به نسبت موتور های با جریان رفت و برگشت میزان مصرف انرژی بسیار کم تری دارد که 51 درصد کمتر مصرف برق دارد تا بهینه شده و به صرفه و برای محیط زیست دوست دار باشد و در اختیار خودتان برترین کیفیت موتور داشته باشید زیرا بدون صدا و بدون لرزش و بدون نویز عمل میکند چونکه موتور در فضایی هم باز و هم بسته قرار دارد و در تولید صدای خود همان صدای کم نیز خفه میشود در نتیجه موتوری بدون صدا و لرزش و نویز دارید که همیشه ثابت کار میکند و دارای 10 سال ضمانت کمپانی کره جنوبی الجی میباشد . 

یخچال ساید اینورتر رنگ سفید مدل j287

 

فناوری اتصال به موبایل هوشمند 

یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت 3 درب 600 لیتری الجی سفید J287  دارای فناوری هوشمند SMART THINQ  میباشد که قابلیت اتصال یخچال فریزر ساید بای ساید در این در الجی 600 لیتری J287 به هر دستگاه هوشمندی میدهد از جمله موبایل هوشمند شما که در اختیار دارید و دور از خانه و هر موقعیت جغرافیایی میتوانید برترین کارایی و هر کارایی را در اختیار داشته باشید که شامل تنظیمات و برنامه ها و ابریز و یخ ریز و خاموشی و روشنی و میزان درجه سردی و هر برنامه دیگری که ارزو کنید در یخچال فریزر در اختیار دارید و بدین معنی میباشد که بدون محدودیت میتوانید بهره کامل را داشته باشید . اتصال به تلویزیون هوشمندتان میسر میسازد تا زندگی مدرنی داشته باشید و در کنار لباسشویی و ظرفشویی و هر لوازم خانگی الکترونیکی هوشمند دیگری در یک دستگاه کنترل کامل همه لوازم خانگی الکترونکی در اختیار بگیرید . 

ساید متصل به گوشی هوشمند مارک الجی مدل j287

 

فیلترینگ ضد باکتری و بو گیر 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 600 لیتری 30 فوت 3 درب سفید الجی J287  دارای فیترینگ ضد باکتری و میکروب و بوی نامطبوع ناشی از مواد غذایی و میوه جات و سبزیجات میباشد که فیلتر HYIGENE FRESH PLUS معروف میباشد و در اختیار دارید و میتوانید نهایت بهره تمیزی در هر حالت و بارگیری داشته باشید و در اختیار دارید . این فیلتر به شما کمک میکند تا بوی هیچ مواد غذایی بر مواد غذایی دیگر یا میوه ها و یا سبزیجات ننشیند زیرا با انتشار حذف میشود چون که در دوران متناوب هوا در یخچال این مواد از فیلتر HYIGENE FRESH PLUS عبور میگردد و همیشه هوای تازه و تمیز  بدون باکتری و بدون میکرب و بدون بو در اختیار میگذارد و در مدت زمان بسیار بیشتری تازگی میوه ها و سبزیحات و یا تخم مرغ نگه داری میکند و این باعث میشود تا با خیال راحت خرید زیادی داشته باشید و ذخیره یک هفته ای را انجام دهید و بارگیری نمایید . 

ساید الجی ساخت 2021 مدل j287 رنگ سفید

 

درب در درب 

خچال فریزر ساید بای ساید در این در 30 فوت 3 درب 600 لیتری الجی سفید J287  دارای فناوری درب در درب میباشد یعنی قبل از باز کردن درب اصلی به یک درب مجزا برخورد میکنید که در اختیار دارید و مدرن میباشد زیرا بدون باز کردن درب اصلی میتوانید نوشیدنی و اجیل و بارگیری در سایز استاندارد در این در داشته باشید و بهره ببرید . در این در  که باز میکنید نوردهی و روشنایی LED روشن میشود تا فضای داخلی و درب را در دید کامل داشته باشید و اگر خواستید انتخاب خود را انجام میدهید و برداشت میکنید همچنین دارای قفل نیز میباشد که در یک مرحله میتوانید درب اصلی را باز نمایید . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 30 فوت 3 درب 600 لیتری رنگ سفید الجی J287  برای در این در دارای شاسی زیر درب میباشد که شاسی را فشار دهید درب باز میشود . 

ساید دور این دور الجی مدل j287 رنگ سفید 30 فوت

 

جریان هوای چند گانه 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 3 درب 30 فوت 600 لیتری سفید الجی J287  دارای جریان هوای متناوب و چند گانه میباشد که در هر قفسه میتوانید هوای مورد نیاز دریافت نمایید زیرا دارای تعبیه دریچه هوای سرد در هر قفسه میباشد و در جریان هوای سرد و در مدت زمان کمتری میتواند هر بارگیری شما را سرد نماید و در خنکی نگه دارد . در قسمت بالا نیز جریان هوای سرد داده شده است که درب باز میکنید جریان هوا فعال میشود تا مانع از نفوذ مواد معلق به داخل شود و اگر مواد معلق نفوذ داشت توسط فیلترینگ HYIGENE FRESH PLUS حذف میشود و مانع از اشباع در فضای داخلی میشود . این دریچه هوا برای درب نیز بسیار مفید میباشد زیرا میزان اختلاف درجه سردی در کل -+.5 درجه سانتیگراد میباشد . 

خرید ساید مارک الجی مدل j287 رنگ سفید هوشمند

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
ال جی
مدل
J287
رنگ
سفید
طرح بنتلی
Door IN Door
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
668 لیتر
گنجایش یخچال
422 لیتر
گنجایش فریزر
246 لیتر
طبقات یخچال
3 طبقه
طبقات در یخچال
4 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
اتصال به Wifi
هوش مصنوعی
LG ThinQ
SmartThinQ
اتصال به موبایل
عیب یابی هوشمند
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
41dB
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1790) (عرض912) (عمق738)
وزن
125 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو