یخچال فریزر ال جی L247 ساید 30 فوت رنگ نقره ای GC-L247CLAV

LG Refrigerator 668L Side-by-Side Silver GC-L247CLAV

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۵۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GC-L247CLAV
رنگ
سیلور
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر نقره ای L247

یخچال فریزر الجی رنگ نقره ای 668 لیتری 2 درب 30 فوت دارای قسمت ابریز میباشد . ابریز در سه مرحله بازدهی میدهد : یخ خرد و مکعبی و اب سرد  میدهد و در پر کردن مغزن اب از داخل میتوانید ابگیری نمایید تا استفاده را داشته باشید . ابریز دارای طراحی مدرن میباشد که در انتخاب بازدهی یخ یا اب میتوانید تنظیمات را بدهید همچنین در بالای ابریز دارای صفحه نمایش LED  میباشد تا برنامه ها و کارایی یخچال فریزر ساید بای ساید الجی 2 درب 30 فوت 668 لیتری L247 نقره ای به اجرا بگذارید . صفحه نمایش لمس میباشد و با یک تاچ ساده میتوانید تنظیم نمایید . برنامه های متعددی تعبیه شده است که از ابریز تا یخ ساز و فیلترینگ و درجه سردی و هر تنظیمات دیگر را در اختیار دارید . ابریز بسیار زیبا میباشد لیوان را در جای ابریزر میگذارید با فشار دادن اهرم اب سرازیر میشود در عمل یخدهی نیز همین عمل را به انجام می رسانید . مغزن یخ ساز دارای طراحی بسیار باریک و در عین حال با اب گیری کامل میباشد که در صورت نیاز میتوانید بردارید و فضای بیشتری برای بارگیری داخلی داشته باشید . این فناوری در ارتقا میزان بارگیری خیلی کمک میکند تا در صورت نیاز و یا اینکه خرید زیادی داشته اید همه خرید را در قسمت یخچال بارگیری نمایید . SPACE PLUS  برای مغزن با طراحی مدرن یخ ساز یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 668 لیتری نقره ای 2 درب 30 فوت L247  طرح شده است که میتوانید راحت و اسان بردارید و سریع دباره جای گذاری نمایید .

خرید سای بای ساید مارک الجی مدل L247 سیلور

 

موتور اینورتر خطی 

یخچال فریزر ساید بای ساید الجی 30 فوت 2 درب نقره ای L247  دارای موتوری بی صدا میباشد که به موتور اینورتر خطی مشهور میباشد و امروزه در عصر تکنولوژی لوازم خانگی بسیار پر طرفدار میباشد زیرا بدون صدا و بدون لرزش عمل میکند . موتور اینورتر خطی دارای طراحی مدرن میباشد که در نسل قبلی بهتر عمل میکند و  انرژی را به صورت مستقیم انتقال میدهد. این موتور  در تامین انرژی باکس یخچال فریزر سریع و هوشمند عمل میکند . موتور اینورتر خطی با طراحی مدرن و هوشمندانه قطعات کمی را مورد استفاده دارد و این باعث میشود تا اسطکاک کمتری داشته باشد و همچنین در مورد اسطکاک کمترین اسطکاک را دارا میباشد که در 10 سال ضمانت شرکتی کمپانی کره ای ال جی قرار دارد و همچنین در لرزش نیز چون قطعات مکانیکی کم میباشد کمترین لرزش و تقریبا 100 درصد ثابت میباشد . موتور اینورتر خطی تولید صدای بسیار کمی دارد زیرا قطعات کمتری مشغول به تولید انرژی برای یخچال فریزر ساید بای ساید الجی L247  نقره ای میباشد در نتیجه سایلنت خدمات را برای باکس بسته یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت 2 درب نقره ای الجی L247  تامین میکند . موتور اینورتر خطی بدون صدا و بدون لرزش و در طول عمر بسیار بالایی خدمات را میدهد و همچنین بسیار کم مصرف میباشد که ارام و نرم استارت را میزند و ارام و نرم خاموش میگردد . 

ساید قیمت مناسب الجی مدل L247 هوشمند

 

فیلتر HYIGENE 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 30 فوت 2 درب 668 لیتری نقره ای L247  دارای فناوری فیلترینگ بسیار قدرتمند همیشه تازه میباشد که به فیلتر HYGIENE FRESH  معروف میباشد و تا 99.99 درصد میزان باکتری را همیشه از فضای داخلی میگیرد تا فضایی تمیز داشته باشید و برای نگه داری میوهن جات و سبزیجات نیز بسیار مفید عمل میکند که طول عمر مواد نگه داری شده را بالا میبرد . این فیلترینگ میتواند تمام مواد حساسیت زا را حذف نماید که باکتری ها و میکروب و مواد الرژن زا به صورت کامل گرفته میشود و در هر بار دوران هوا مواد معلق در فضای داخلی به سمت فیلترینگ هل داده میشود که همیشه هوایی تازه و تمیز در باکس و فضای داخلی یخچال فریزر ساید بایس ساید 668 لیتری الجی نقره ای 2 درب 30 فوت دارید . درب را باز میکنید تمیز و بدون بو محتویات را برمیدارید که در قفسه بندی تاثیر گذار میباشد تا بوی مواد غذایی و میوه جات و سبزیجات در محیط انتشار نیابد . LG LIFES GOOGL  کمپانی کره ای برترین کیفیت را در تمیزی و در بوی مطبوع برایتان هدیه میدهد . 

ساید بای ساید مارک الجی 30 فوت جادار رنگ نقره

 

تشخیص عیب یابی 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 668 لیتری نقره ای 2 درب 30 فوت L247  دارای فناوری تشخیص هوشمند میباشد که با تلفن هوشمندتان با شرکت الجی تماس میگیرید و لپ تاپ را به یخچال فریزر اتصال میدهید تا در برنامه داده شده عیب یابی را سریع انجام دهد و در صورت وجود هر عیبی مکان مورد نقص فنی را مشخص میکند تا سریع رفع عیب نمایید . یخچال فریزرز ساید بای ساید الجی 668 لیتری 30 فوت 2 درب نقره ای L247  دارای فناوری هوشمند SMART DIAGNOSIS  میباشد که موبایل هوشمند را بعد از تماس با شرکت خدماتی ال جی و اتصال به رایانه شرکت سریع عیب یابی را انجام میدهد . این امکان به شما کمک میکند تا بدون دست زدن به قسمت های فابریک و دست نخورده یخچال فریزر سریع عیب یابی داشته باشید و رفع عیب نمایید . 

خرید ساید مارک الجی رنگ سیلور مدل L247

 

اتصال به موبایل هوشمند 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 30 فوت 668 لیتری 2 درب L247 نقره ای قابلیت اتصال به موبایل هوشمند را دارد که میتوانید از طریق WIFI  این امکان را بدهید . در هر زمینه و هر مشکلی و یا دور از خانه که هستید میتوانید انلاین از طریق برنامه هوشمند LG THINQ  در موبایلتان خدمات کلی و کارایی کلی باکس بزرگ یخچال فریزر ال جی L247  نقره ای را انجام دهید . میتوانید در تنظیم دمای داخلی فریزر و یخچال عمل کنید و یا اینکه روشن و خاموش نمایید و یا اینکه هر برنامه را در تنظیم قرار دهید و یا اینکه یخ ریز را به اب ریز  تغییر نمایید . در رفع عیب و نقص بسیار هوشمندانه عمل میکند تا در صورت بروز هر مشکلی سریع رفع عیب را برایتان هشدار دهد تا اقدام به رفع عیب نمایید . 

ساید الجی هوشمند مدل L247 ساخت 2021 رنگ سیلور

 

قفسه بطری 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 668 لیتری 2 درب 30 فوت نقره ای L 247  دارای قفسه بارگیری بطری های نوشیدنی میباشد تا همیشه بارگیری نوشیدنی را در خدمت داشته باشید و برای مهمانی و برای اشامیدن نیز در هر زمانی امادگی برای پذیرایی از خود و مهمانان داشته باشید . برترین و بهترین قفسه برای نسل جوان میباشد که با بازکردن درب اسان در اختیار دارید وسریع میتوانید نوشیدنی خود را بردارید . به شما کمک میکند تادر تنوع بیشتری نوشیدنی را نگه دارید .

اندازه ساید بای ساید مارک الجی 30 فوت مدل L247

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
2 درب
سازنده
ال جی
مدل
GC-L247CLAV
رنگ
سیلور
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
668 لیتر
گنجایش یخچال
422 لیتر
گنجایش فریزر
246 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
4 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
هوش مصنوعی
LG ThinQ
عیب یابی هوشمند
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
DB 39
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1790) (عرض912) (عمق738)
وزن
114 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL