یخچال 34 فوت ال جی J35 ساید کره 889 لیتر رنگ دودی GR-J35FTKHL

LG Refrigerator 889L Side-by-Side Door-in-Door GR-J35FTKHL

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۶۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GR-J35FTKHL
رنگ
دودی
Door IN Door
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال کره اصل ال جی ساید

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 34 فوت 889 لیتری 3 درب دودی j35   با فناوری در این در طراحی و ساخت شده است که دارای فضای بارگیری بسیار بالایی میباشد و در خدمت شما نگه داری را به عمل میاورد . در این در یک درب بسیار مفید میباشد که میزان مصرف انرژی را تا 47 درصد کاهش میدهد و این بدین معنی میباشد که شما درب اصلی را باز نمیکنید تا سرما از دست دهید و موتور اینورتر خطی شروع به کار کند و جبران سرمادهی بدهد در نتیجه بدون از دست دادن سرما میتوانید نوشیدنی را بردارید و یا اجیل خود را از در این در برداشت نمایید . شاسی درب در این در در زیر قرار دارد که دسته جیبی نیز تعبیه شده است و همچنین با فشار دادن این شاسی در این در باز میشود و در همان زمان نوردهی LED  شروع به تابش میکند یعنی سنسور نوری روشن میشود و لامپ های LED  روشنایی را میدهد که میتوانید انتخاب نمایید و سریع برداشت داشته باشید . همچنین در یک مرحله میتوانید درب را باز نمایید و به فضای بزرگ یخچال دسترسی داشته باشید . یخچال اصل کره جنوبی J35  ساید بای ساید در این در 34 فوت 889 لیتری رنگ دودی میتوانید در اختیار داشته باشید . 

ساید بای ساید کره الجی مدل J35 دودی 34 فوت

 

موتور اینورتر کم مصرف 

یخچال فریزر کره ای ساید بای ساید الجی در این در 34 فوت 889 لیتری دودی J35  دارای موتوری اینورتر کم مصرف خطی میباشد که در میزان کاهش انرژی و مصرف بهینه شده دارای طراحی مدرن و هوشمندانه میباشد که تا 51 درصد مصرف کم تری به نسبت نسل قبل موتور های رفت و برگشت دارد . موتور اینورتر خطی دارای فرمول گاز R600A  میباشد که از ان دسته  فریون گاز گلخانه ای میباشد در صورت نشت در محیط هیچ ضرری نداررد و قابل اشتعال نمیباشد . موتور اینورتر خطی دارای قطعات کم میباشد که یک پیستون انرژی تولیدی را در مداری به باکس یخچال فریزر به صورت مستقیم میدهد و در این میان قطعات مکانیکی کمی کار میکند که اسطکاک کمتری را دارا میباشد و در زمینه تولید صدا نیز بدون و بدون نویز و بدون لرزش میباشد تا بتوانید در ارامش کامل برترین کیفیت و بهره را داشته باشید و در زمان کمتری انرژی تولیدی سرمایشی را میدهد. موتور اینورتر خطی دارای 41db  دسیبل تولید نویز و صدا میباشد که در پشت یخچال و در قسمت زیرین قرار دارد و در یک فضای نیمه باز قرار دارد که مانند یک عایق صدا عمل میکند و در نتیجه شما متوجه نیستید که روشن میباشد و یا خاموش . 

خرید ساید الجی 34فوت رنگ دودی مدل J34 کره ای

 

حجم ذخیره سازی مواد خوراکی و مصرفی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در کره ای الجی دودی 34 فوت 889 لیتری 3 درب j35  دارای بارگیری بسیار بالایی میباشد که برای خانواده های پر جمعیت یکی از بهترین انتخاب هایی میباشد تا در برترین کیفیت استفاده نمایید . قفسه بندی دارای برنامه های و کارایی و برای برنامه ریزی شما بسیار عالی و مدرن عمل میکند تا بتوانید هر بارگیری در اندازه بزرگ و کوچک داشته باشید . قفسه بندی کشوی بسیار اسان کشیده میشود و در حنس نشکن شیشه ای میتوانید در خدمت داشته باشید یعنی برای تمیز کردن نیز از یخچال و فریزر درمیاورید و میشورید و دباره جای گذاری مینمایید . قفسه بندی روشن شیشه ای به شما کم میکند تا دید کافی داشته باشید و بتوانید خدمات را در بالاترین کیفیت دریافت نمایید . ذخیره سازی مواد غذایی در حجم 889 لیتر در یخچال و فریزر انجام میشود و در قسمت در این در نیز بارگیری دارید که در فضای کاملی میتوانید اسان بارگیری دهید و اسان باردهی داشته باشید . قفسه بندی قابل انعطاف پذیری میباشد یعنی میتوانید بالانس بالا پایین بدهید و یا اینکه قفسه را حذف نمایید تا بتوانید حجم بزرگ مواد نگه داری را جای گذاری دهید . همچنین دارای قفسه بطری میباشد تا 4 عدد را همیشه درب بسیته قرار دهید تا همیشه نوشیدنی سرد در خدمت داشته باشید و بدون گشتن به دنبال جای مناسب در قفسه های دیگر بطری بارگیری دهید . قفسه بطری نیز قابل برداشتن میباشد و میتوانید دباره جای دهید تا نهایت بهره و فضای بارگیری باز را برایتان بدهد . 

خرید ساید بای ساید  الجی مدل J34 دودی متصل به گوشی

 

تعبیه هوای سرد در دریچه های مختلف 

یخچال فریزر کره ای ال جی اصلیت و ساخت و صادره کشور کره جنوبی میباشد که واردات در کشور عزیزمان ایران وجود دارد و از طریق شرکت ساوان کالا میتوانید خرید نمایید تا در اسرع وقت تحویل نمایید . هوای سرد در یخچال فریزر ساید بای ساید 34 فوت 889 لیتری 3 درب رنگ دودری در این در J35  به شیوه ای مدرن انجام میشود که دارای دریچه های چند گانه میباشد تا هوای سرد به هر قسمت در بارگیری پر نیز برسد و برترین کیفیت سردی و خنکی و هوای سرد برایتان بدهد . هوای سرد در دریچه های هر قفسه داده شده است و در قسمت بالا نیز دریچه ای قدرتمند داده شده است تا در صورت باز کردن درب هوای سرد و خنک را سریع تر از هر زمانی جبران نماید و برترین کیفیت را همیشه داشته باشد . این دریچه ها باعث نمیشود تا بوی مواد در کل فضا بپیچد و هر مواد نگه داری شده شما بوی غیر واقعی و بوی غذا و میوه دیگری را به خود بگیرد و همان طعم خود را به صورت کامل حفظ مینماید . هوای سرد داده شده از بالا به پایین به صورتی کامل داده میشود تا هر مواد غذایی و میوه و سبزیجات و لبنیات و هر بارگیری شما را در ارگانیک کامل حفظ نماید . 

خرید بخچال 34 فوت ساید مارک الجی هوشمند مدل J35

 

فیلتر بو گیر 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 3 درب 34 فوتی 889 لیتری دودی ال جی اصل کرده J35  دارای فیلتر قدرتمند HYIGENE FRESH PLUS  میباشد که هوای داخلی را همیشه و به صورت متناوب تصفیه میکند تا برترین کیفیت را در همه زمینه های حفظ طعم و بوی خوراکیها بدهد و تازگی را نگه دارد و این در مدت زمان بیشتری میتواند خدمات نگه داری را بدهد . فیلتر ضد  بو به شیوه ای عمل میکند که شما سیر را بارگیری نموده اید و بوی سیر سریع پخش میشود که بوی نامطبوعی دارد و میتواند بر روی مواد و خوراکیهای میوه ای و هر محتوایی بنشیند و طهم سیر مخلوط شود که این فیلترینگ قدرتمند HYIGENE FRESH PLUS مانع از انتشار میشود و قبل از انتشار بوگیری همیشه فعال میباشد تا در یخچال فریزر ساید بای ساید دودی در این در کره ای ال جی 34 فوتی 889 لیتری j35  هیچ بوی نامطبوع که باعث تغییر طعم شود معلق نمیماند و سریع حذف میشود . 

یخچال هایژن فرش الجی مدل J35 رنگ دودی 34 فوت

 

اتصال به موبایل هوشمند 

فناوری هوشمند smart thinq  در یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 34 فوتی 889 لیتری الجی کره ای رنگ دودی j35  داده شده است که پشتیبانی کامل را دارد و میتواند در بالاترین خدمات برترین کارایی را بدهد . خدمات به شیوه ای انجام میشود که از طریق فناوری WIFI  میتوانید این اتصالات را برقرار کنید تا انلاین یخچال فریزر ساید بای ساید در این در ال جی J35  را در اختیار داشته باشید و به هر تنظیمات و کارایی نفوذ کنید و در اسانترین حالت تغییرات را بدهید . شما در خانه نیستید و در مکان دور از خانه هستید و یا اینکه برای مدتی برای مسافرت میروید و 1 ماه به خانه بازنمیگردید که به شما کمک میکند تا همیشه از کارایی و میزان درجه سردی و خنکی و از قسمت فریزر با خبر باشید که انلاین انجام میپذیرد و در موبایل هوشمندتان این امکانات را دارید . همچنین در خانه دارای تلویزیون هوشمند ال جی یا سامسونگ یا سونی و هر برند دیگری هستید که قابلیت اتصال به این تلویزیون های هوشمند را دارد و میتوانید اسان برنامه ها را در معرض دسترس داشته باشید و در تغییرات تنظیمات دخیل باشید و بدون دست زدن به یخچال فریزر این خدمات را میدهید و در دسترس شما قرار میگذارد . 

ساید الجی متصل به گوشی مدل J34 دودی 34 فوت هوشمند

 

ابریز و صفحه نمایش لمسی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 34 فوت 889 لیتری دودی 3 درب الجی کره ای J35  دارای یک صفحه نمایش بزرگ و لمسی میباشد که در بالای ابریز و یخ ریز تعبیه شده است که از طراحی بسیار زیبا برخوردار میباشد و میتواند در خدمت شما قرار بگیرد که با یک لمس ساده میتوانید برنامه ها را به اجرا بگذارید . صفحه نمایش لمسی با کارایی ساده و در زبان انگلیسی در خدمت شما قرار دارد و میتوانید روشن و خاموش و برنامه های انلاین اتصال به موبایل هوشمند و هر کارایی دیگری را  در اختیار داشته باشید و در صورت نیاز همیشه در خدمت شما قرار دارد همچنین دارای نوردهی LED  میباشد که در پایان کار خاموش میشود و تا استفاده دباره در تاریکی قرار میگیرد تا بهینه شده مصرف برق داشته باشد . ابریز در 3 مرحله اب سرد و یخ خر و یخ مکعبی خدمات را میدهد تا در کمترین زمان و سریع نوشیدنی را برایتان سرد نماید و گوارای وجود نمایید . ابریز دارای مغزنی میباشد که در طراحی باریک قرار دارد و میتواند فضای مناسبی را بدهد و همچنین قابل برداشتن و تمیز شدن و دباره جای گذاری میباشد تا بتوانید برترین استفاده را  داشته باشید . ابریز دارای دکمه های لمسی میباشد که WATER , ICE  میتوانید انتخاب نمایید و برداشت در زمینه یخ و اب داشته باشید . 

ساید الجی مدل J35 رنگ دودی بسیار جادار وای فای دار

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
ال جی
مدل
GR-J35FTKHL
رنگ
دودی
طرح بنتلی
Door IN Door
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
889 لیتر
گنجایش یخچال
539 لیتر
گنجایش فریزر
350 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
5 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
هوش مصنوعی
LG ThinQ
SmartThinQ
عیب یابی هوشمند
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
41dB
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1797) (عرض912) (عمق923)
وزن
134 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
کره
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL