یخچال ال جی کره 34 فوت X334 ساید بای ساید اینستاویو دودی 5 درب GRX-334DPB

LG Refrigerator InstaView Door-in-Door 889L Black Stainless Color GRX-334DPB

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۱۲۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GRX-334DPB
رنگ
دودی
Door IN Door
InstaView
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر 34 فوت ال جی X334

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی دودی 889 لیتری 34 فوت 5 درب X334  با فناوری های تازه و مدرنی در خدمت عموم جهان و مردم عزیزمان ایران قرار دارد که در 5 درب میتوانید داشته باشید و در عملکرد نیز میتواند داینستاویو در خدمت قرار دهد . این فناوری اینستاویو برای بارگذاری مواد خوراکی مصرفی و نوشیدنی میباشد که زودبارگذاری میکنید و زود نیز برداشت دارید که در این مرحله میزان مصرف انرژی در دفعات بالا تا 57 درصد کاهش میابد . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 5 درب 34 فوت ال جی دودی X334  اینستاویو دارای درچه هوای سرد میباشد تا در بارگیری بتواند سریع نوشیدنی شما را خنک کند و در خدمت ارایه دهد . این فناوری با یک شاسی اهرمی تجهیز میباشد که فشار میدهید تا درب باز شود همچنین با دو ضریه به شیشه اینستاویو نوردهی و روشنایی LED  روشن میشود تا فضای داخلی را در دید کافی داشته باشید . اینستاویو بسیار کارامد و مهم میباشد و یکی از 5 درب در طراحی مدرن و هوشمند میباشد و در فروشگاه اینترنتی ساوان کالا میتوانید خرید نمایید . در حالتی دیگر می توانید درب یخخچال را با یک حرکت باز نمایید که به اینستاویو نیاز نداشته باشید و در این حالبت میتوانید کارایی داشته باشید یعنی بدون محدودیت ارزو کنید و استفاده داشته باشید . 

خرید یخچال انیستاویو مدل X334 رنگ دودی

 

اتصال به موبایل هوشمند 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 34 فوت 889 لیتری 5 درب دودی ال جی X334  قابلیت هوشمند بودن را دارد زیرا از برنامه هوشمند SMART THINQ  پشتیبانی میکند و از طریق برنامه هوشمند WIFI  اتصالات را برایتان امکان میدهد تا با موبایل شما اتصال برقرار کند . یخچال فریز هوشمند ال جی ساید بای ساید در این در اینستاویو دودی 889 لیتری 34 فوت 5 درب X334  با قابلیت اتصال به موبایل هوشمند و تلویزیون امکان میدهد تا بدون د ست زدن به صفحه نمایش لمسی تنظیمات و کارایی و خاموشی و روشنی و هر امکان دیگری را بدهید و استفاده داشته باشید . این فناوری کمک میکند تا دور از خانه هستید اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید و همچنین بدون نیاز کنترل فیزیکی در خانه میزان کاربردی و امادگی یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی هوشمند 889 لیتری 34 فوت 5 درب X334 با خبر باشید . 

خرید - ساید هوشمند الجی مدل X334 رنگ دودی وای فای دار

 

موتور اینورتر خطی 

یسخچال فریزر ساید بای ساید در این در هوشمند ال جی 889 لیتری 34 فوت 5 درب دودی X334  دارای موتور اینورتر خطی میباشد که میتواند سریع تولید انرژی سرمایی کند و سریع باکس بزرگ را در بارگیری کامل در کمترین زمان سرد نماید که تولید انرژی دارای کاربرد موتور و کار کرد موتور میباشد که به لطف موتور اینورتر خطی بدون صدا و بدون لرزش و در مصرف بسیار کم عمل میکند زیرا دارای موتوری کوچک و موتوری میباشد که از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است . موتور اینورتر خطی در استارت قطعات کم مشغول فعالیت هستند و این قطعات کم اسطکاک کم و تولیسد صدای کمی دارد و در این میان نیز لرزش بسیار کمی را دارد و در نتیجه بدون صدا و بدون لرزش عمل میکند . 

خرید - یخچال ساید الجی اینورتر مدل X334 رنگ دودی

 

فیلتر تصفیه هوای داخلی 

یخچال فریزرر ساید بای ساید در این در اینستاویو 5 در 34 فوت 889 لیتری الجی دودی X334  دارای یک فیلتر بسیار قوی میباشد گکه میتواند تفکیک شده بوی هر میوه و سبزی و سیر و طالبی و یا غذای گرم شما را بگیرد که هیچ اثر بویی در مواد خوراکی و غذایی ندارید تا طعم را عوض نماید . فیلتر قدرتمند HYIGENE FRESH PLUS  تعبیه شده است که همیشه فعال میباشد و همیشه اماده برای تصفیه هوای داخلی عمل میکند . این فناوری در یخچال فریزر هوشمند الجی ساید بای ساید در این در اینستاویو 5 درب 889 لیتری 34 فوت X334  داده شده است تا د ر جریان هوای داخلی و در استارت موتور که دریچه های هوای سرد هوا را به داخل هدایت میکند تصفیه را انجام میدهد زیرا هوایی که جریان میابد از فیلترینگ هایژن عبور میکند و تمیزی و تصفیه هوا و بوگیری را به صورتی 100 درصدی انجام میدهد تا بالاترین کیفیت نگهداری مواد غذایی و بهداشتی و خوراکی و میوه و سبزیها داشته باشید . 

ساید بای ساید الجی هایژن فرش مدل X334 رنگ دودی

 

یخ ساز و ابریز 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 5 درب 34 فوت 889 لیتری الجی دودی هوشمند x334  دارای فناوری ابریز میباشد که در قسمت یخچال سمت چپ داده شده است و میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت بدهد که بازدهی اب سرد و یخ خرد و یخ مکعبی میباشد در خدمت میدهد . این فناوری دارای جنس استیل ضد زنگ میباشد که در سالیان سال و در طول عمر بالا میتواند به همراه باکس بزرگ و هوشمند یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی خدمت نماید . اهرم را فشار میدهید و اب سرازیر میشودکه اگر اب مغزن تمام شد خودکار ابگری میکند و همیشه مغزن پر میباشد زیرا به اب شهری وصل میشود . در قسمت مغزن نیز با طراحی باریکی برخوردار است که هم فضا کم میگیرد برای اینکه بارگیری را در حد بالایی داشته باشید و همچنین اب کافی میگیرد برای یخ و اب سرد تا در هر زمینه ای بالاترین کیفیت را ارای دهد و در خدمات نیز لذت زندگی همیشه اماده داشته باشید . 

خرید ساید 34 فوت کره ای مارک الجی مدل X334 رنگ دودی

 

قفسه های بارگیری 889 لیتری 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی دودی 889 لیتری 5 درب 34 فوتی x334  دارای قفسه بندی قابل انعطاف پذیری و مدرن میباشد که در خدمت دارید و برای بارگیری فراوان شما اماده میباشد همچنین برای خانواده های جمعیت زیاد یا خانه پدر بزرگ که مرکزیت طایفه میباشد میتواند بسیار عالی باشد زیرا هر بارگیری و هر خرید شما را به صورت کلی در خود بارگیری میکند . قفسه بندی یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو هوشمند الجی دودی 889 لیتری 34 فوت 5 درب x334  قابلیت انعطاف پذیری دارد که میتوانید بردارید و فضای یک دست داشته باشید برای اجسام بزرگ تا در مدت زمانی طولانی یا کم سرد نگه دارید و همچنین دارای جنس قفسه ها از شیشه سکوریت نشکن میباشد و شفاف تا نوردهی led  از قفسه عبور کند و دیدی کامل داشته باشید . بر درب ها نیز قفسه دارید که برداشتن و تمیز کردن و جای گذاری میتوانید انجام دهید همچنین در قسمت فریزر شما دارای 6 قفسه هستید که یخچال فریزر با دو قسمت بالا پایین تقسیم شده است و یخچال در بالا و فریزر در قسمت پایین طراحی شده است . دسته قفسه ها دارای استیلی نقره ای میباشد که هم مقاوم میباشد و هم زیبایی خاصی را بخشیده است . 

ساید الجی مدل X334 رنگ دودی هوشمند 5 درب

 

صفحه نمایش لمسی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو هوشمند الجی 889 لیتری 5 درب 34 فوت X334  دارای یک صفحه نمایش لمسی بزرگ میباشد که در بالای ابریز تعبیه شده است و نمای مدرن را در اختیار میگذارد همچنین برنامه های WIFI  و برنامه های استارت و خاموشی و تنظیمات را در اختیار میگذارد و در این میان نیز برنامه های فریزر و یخچال دارید تا برترین کنترل و تنظیمات را بدهید . با یک تاچ ساده هر تنظیمات را میدهید و در ابریز نیز تنظیمات داده شده است و همچنین دارای نوردهی LED  میباشد تا در استفاده روشن شود و هنگامی کارتون تمام شد خاموش گردد تا کم تر مصرف برق داشته باشید و همیشه بهینه شده عمل کند . 

خرید ساید الجی مدل X334 رنگ دودی 34 فوت 5 درب

 

قفسه کشوی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو  34 فوت 889 لیتری 5 درب دودی هوشمند ال جی X334  دارای قفسه ای کشوی میباشد که میتواند بارگیری نوشیدنی و بطری دو لیتری بلند را بدهد و به شیوه ای عمل میکند که قفسه دارای یک ریل میباشد که شیشه دو تیکه داده اند و در استفاده اسان شما میتوانید قسمت یا تکه اولی را به داخل هل دهید تا فضای کافی برای بارگیری بطری به وجود اید .

خرید یخچال الجی مدل X334 رنگ دودی 34 فوت 5 درب هوشمند

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
5 درب
سازنده
ال جی
مدل
GRX-334DPB
رنگ
دودی
Door IN Door
InstaView
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
889 لیتر
گنجایش یخچال
561 لیتر
گنجایش فریزر
328 لیتر
طبقات یخچال
3 طبقه
طبقات در یخچال
6طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
6 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
Hygiene Fresh Gen2
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
Smart DiagnosisTM
اتصال به Wifi
هوش مصنوعی
LG ThinQ
SmartThinQ
اتصال به موبایل
عیب یابی هوشمند
پشتیبانی IOT
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
40 DB
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1793) (عرض912) (عمق919)
وزن
155 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
کره
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL