یخچال ساید شاسی وسط J247 ال جی نقره ای 30 فوت GC-J247JABV

LG Refrigerator with Inverter Linear Compressor GC-J247JABV

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۵۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GC-J247JABV
رنگ
سیلور
Door IN Door
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

ساید ال جی شاسی وسط J247

یخچال فریزرساید بای ساید 30 فوت 3 درب در این در ال جی J247  دارای درب باز کن در این در شاسی وسط میباشد که در خدمت دارید . شاسی وسط به شیوه ای عمل میکند که با فشار دادن دکمه در این در باز میگردد و در بستن نیز سریع میتوانید درب را ببندید . شاسی وسط با شاسی زیر درب در طراحی جداگانه میتواند خدمت کند یعنی در فشار دادن اسان درب باز میشود و در بستن نیز کامل درب بسته میشود . شاسی وسط با شاسی زیر درب بنا به خواست خودتان میتوانید انتخاب داشته باشید که استفاده را برایتان میدهد همچنین در باز کردن درب اسان میباشد و قفسه بارگیری بطری نوشیدنی و یا اجیل و هر مواد خوراکی که سریع مصرف نمایید در خدمت دارید . نوردهی LED   تامین روشنایی را میدهد تا در صورت بازکردن درب سریع انتخاب را داشته باشید و سریع درب را ببندید . مصرف انرژی بسیار کم تر میشود زیرا قبل از باز کردن درب شما انتخاب خود را داشته اید وسریع درب را باز می نمایید و همچنین  دید کامل فضای یخچال در اختیار دارید و همیشه از خوراکی ها و سبزیحات و هر مواد مصرفی خودتان با خبر هستید که اگر کم و کاستی وجود داشته باشد سریع جبران نمایید .

ساید بای ساید الجی دکمه وسط مدل J247 سیلور

 

یخچال فریزر ساید بای ساید شاسی وسط 

یخچال فریزر در این در ساید بای ساید ال جی 30 فوت 3 درب J247  از جنس فولاد ضد زنگ ساخت شده است که در مقاومت بسیار بالایی برخوردار میباشد و همچنین دارای موتوری قدرتمند میباشد که میزان تولید صدای 41 دسیبل را دارد و در خدمات شما و در ارامش و در هر زمانی میتواند تامین انرژی سرمایش را برایتان بدهد . سرمادهی در موتور اینورتر خطی تولید میشود که انتقال انرژی را سریع و مستقیم میدهد که در زمان کمتری تامین انرژی را میدهد . تولید انرژی میتواند در ارامش و بدون لرزش و بدون نویز انجام شود زیرا دارای طراحی مدرنی میباشد که در خدمت دارید . موتور اینورتر خطی با قطعات کم ساخت شده است که کارکردن اسطکاک کمی را دارد و همچنین این اسطکاک کم لرزش کمی را دارد و در تولید صدا نیز بدون نویز عمل میکند که میزان سایلنت بودن موتور را همیشه تظمین میکند و در این میان نیز جای موتور در عقب و قسمت پایینی قرار دارد که صدا را بیشتر میگیرد در نتیجه متوجه نمیشوید که موتور روشن است یا خاموش . موتور اینورتر خطی دارای گاز با فریون R600A  میباشد که در صورت نشت به محیط هیچ ضرری ندارد و فقط اشباع میشود و در صورت قرار گرفتن در معرض اتش مشتعل نمیشود . در لیست گازهای گلخانه ای میباشد که در سال 1997 میلادی قرار گرفته است و میتواند در خدمت موتور های یخچال فریزر ها قرار بگیرد . 

یخچال دور این دور الجی دکمه وسط مدل J247 هوشمند

 

تعبیه دریچه های هوا 

یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت 3 درب شاسی وسط در این در ال جی j247  دارای دریچه های هوای سرد میباشد که در خدمت باکس یخچال و فریزر قرار دارد که به صورت T  خدمات را میدهد و هوای سرد منتشر میگردد . در هر قفسه و در هر قسمت 3 درچه هوای سرد تعبیه شده است تا بتوانید در نگه داری کامل و امنیت سرمادهی کامل خدمات را دریافت نمایید . هوای سرد در هر قفسه داده شده است و در بالای یخچال نیز دریچه خروجی هوای سرد داده شده است تا در صورت باز کردن درب سریع هوای سرد از دست ندهید و در جبران کاستی هوای سرد سریع عمل میکند همچنین از نفوذ مواد معلق ردر هوا به داخل یخچال جلوگیری میکند . 

خرید ساید- مارک الجی دکمه وسط مدل J247 رنگ سیلور

 

فناوری رطوبت و سرمادهی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در شاسی وسط نقره ای بنتلی 30 فوت 3 درب J247  دارای فناوری هوشمند MOIST BALANCE MONSTER  میباشد که میتواند در حفاظت رطوبت و تازگی مواد غذایی و میوه جات و سبزیجات عمل کند یعنی در بارگیری شما قفسه بسته میشود و هوایی که داده میشود سریع رطوبت را میگیرد و مانع از انتشار میگردد که در سقف قفسه اشباع میشود و طعم و بو و ارگانیک بودن حفظ میشود و مانع از انتشار بو در محیط فضای یخچال میشود که در صورت استفاده قفسه را به بیرون میکشید و مواد خوراکی خود را برمیدارید . 

خرید یخچال ساید الجی دور این دور دکمه وسط مدل J247

 

ابریز و یخ ریز 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در شاسی وسط 30 فوت 3 درب ال جی j247  دارای فناوری اب ریز میباشد که در خدمت دارید و این فناوری به شما کمک میکند تا همیشه اب سرد و همیشه یخ داشته باشید که یخ در دو حالت مکعبی و خرد داده میشود و با تنظیمات ساده میتوانید انتخاب خود را داشته باشید همچنین در بالای ابریز نیز صفحه نمایش لمسی وجود دارد که میتوانید هر تنظمیات و هر برنامه را در اختیار داشته باشید و به اجرا بگذارید . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 30 فوت 3 درب شاسی وسط ال جی J247  نقره ای دارای نصب به اب شهری میباشد که همیشه مغزن پر دارید و همیشه و اماده میتوانید اب سرد و یخ را دریافت نمایید . 

یخچال یخساز ساید الجی دکمه وسط قیمت مناسب مدل J247

 

مخزن اب 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در ال جی 30 فوت 3 درب شاسی وسط J247  نقره ای دارای مخزنی با طراحی باریک میباشد که با درب فریزر مماس و حالت یک باکس باریک دارد که اب گیری را میتواند برایتان بدهد و میتوانید بردارید تا فضای بیشتری را داشته باشید برای بارگیری . مخزن اب با وصل شدن یخچال فریزر ال جی J247 به اب شهری میتواند سریع پر شود همچنین در باریکی نیز فضای بسیار عالی را در خدمت میدهد تا با خیال راحت بارگیری و فضای کافی داشته باشید . 

ساید بای ساید الجی مدل J247 سیلور دکمه وسط

 

اندازه و ابعاد 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در شاسی وسط 30 فوت 3 درب نقره ای بنتلی LG J247  دارای اندازه استانداردی میباشد که در خدمت دارید و میتوانید در فضای خانگی و اشپزخانه خودتان بگذارید . ارتفاع 179 سانتیمتر و عرض 91.2 سانتیمتر و عمق 73.8 سانتیمتری میتواند خدمات را در اشپزخانه بدهد که بسیار زیبا میباشد و میتوانید بهره برداری از امکانات را در زمینه نگه داری مواد گوشتی و خوراکی و سبزی و میوه ها و اجیل برایتان بدهد . یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت 3 درب شاسی وسط در این در نقره ای بنتلی J247  دارای نوردهی LED  میباشد که روشنایی را در هر قسمت و بدون نقطه کوری میدهد تا بتوانید بهره کامل را در بارگیری و باردهی داشته باشید . فریزر دارای قفسه شیشه ای مقاوم میباشد که نشکن میباشد و در برابر ضربه مقاوم میباشد و اسان میتوانید بردارید و بشورید و اسان جای گذاری نمایید . برای کشوهای یخچال و فریزر زه های باریک فلزی تعبیه شده است هم خوش دست و خوش فرم میباشد و هم مقاومت را بالا میبرد و میتوانید از بالاترین کیفیت جنس برخوردار باشید . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در شاسی وسط نقره ای شاسی وسط 30 فوت 3 درب  ال جی J247  دارای قفسه بطری میباشد که در خدمت شما عمل میکند و تا 4 بطری میتوانید بارگیری بر روی قفسه داشته باشید و اسان میتوانید بهره برداری داشته باشید و همیشه نوشیدنی سرد در خدمت دارید . 

ساید شاسی وسط الجی رنگ سیلور مدل J247

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
ال جی
مدل
GC-J247JABV
رنگ
سیلور
طرح بنتلی
Door IN Door
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
663 لیتر
گنجایش یخچال
416 لیتر
گنجایش فریزر
247 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
4 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
مخزن آب
یخ ساز دستی
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
41dB
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1790) (عرض912) (عمق738)
وزن
125 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL