یخچال ساید بای ساید ال جی J287 سیلور 3 درب 30 فوت GC-J287SLUV

LG Side by Side Refrigerator 601L Door-in-Door Silver Color GC-J287SLUV

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
قیمت : ۵۳/۹۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GC-J287SLUV
رنگ
سیلور
Door IN Door
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر J287 ال جی نقره ای

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 30 فوت 3 درب نقره ای ال جی J287 با برترین موتور اینورتر دنیا مجهز میباشد تا در اشپزخانه های شما بدون وقفه و بدون مشکلی تا بیش از 2 دهه کار کند که بدون صدا , نویز  و لرزش عمل میکند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد زیرا مزاحمت صوتی ندارد و فقط باکسی بزرگ یخچال فریزر در خدمت دارید که نگه داری مواد خوراکی را عهده دارد . موتور انیورتر خطی تفاوتی که در دیگر موتور های دیگر دارد جریان متناوب رفت و برگشت ندارد بلکه از جریان متناوب پیستونی خطی بهره میبرد که به قطعات کم مکانیکی نیاز دارد و اسطکاک کمتری را ایجاد میکند که این سبب میشود تا 10 سال ضمانت کمپانی کره ای الجی داشته باشد و همچنین میزان مصرف انرژی را تا 51 درصد کاهش میدهد که بسیار به صرفه میباشد . اسطکاک کمتر لرزش کمتری ایجاد میکند و در نتیجه اسطکاک کم تولید صدای کمی ایجاد میکند و تقریبا میزان نویز 41 db  دسیبل را دارد یعنی بسیار کم صدا و کم لرزش ثابت عمل خود را انجام می دهد . همچنین در فضایی هم بسته و باز در قسمت پایینی یخچال فریزر ساید بای ساید در ایدر 30 فوت 3 درب نقره ای j287  قرار دارد که میتواند نویز را در خفقان باکس و مکانی حذف نماید . 

خرید ساید بای ساید الجی مدل j287 رنگ نقره ای ساخت 2021

 

فیلترینگ بو گیر 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 3 درب 30 فوت نقره ای j287  دارای فیلتر پلاس HYIGENE FRESH PLUS  میباشد که هر بوی بد و مواد معلق و بوی هر سبزی و میوه و غذا را به صورت کامل میگیرد که در باکس داخلی حذف میکند . یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی نقره ای J287  در این در 3 درب 30 فوت با فیلتر قوی HYIGENE FRESH PLUS در قسمت روبروی داخلی تجهیز شده است که میتواند هر بو را بگیرد و این مولکول های هر مواد غذایی و سبزیجات و میوه جات نمیگذارد بر روی بارگیری میوه ها و سبزی ها و غذا بنشیند تا هر غذا و هر میوه و هر اجیل و بارگیری شما در تازگی کامل و همان طعم و بو حفظ شود که این فرایند مدت زمان نگه داری را افزایش میدهد تا بارگیرتان تازه داده اید تازه تحویل بگیرید . 

ساید الجی قیمت مناسب مدل j287 رنگ سیلور

 

جریان هوا 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در ال جی نقره ای J287  دارای جریان هوای متناوبی میباشد که در دریچه های متعددی میتوانید در هوای سرد را در باکس داخلی دریافت نمایید . جریان هوای متناوب در 3 قسمت داده میشود گه هر قفسه سرمادهی مختص به خود داشته باشد همچنین این مانع از انتشار بوی مواد  غذایی میشود در این میان نیز یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 30 فوت 3 درب ال جی نقره ای  J287 در قسمت بالایی برای درب ها دارای جریان هوای قوی میباشد که در صورت باز کردن درب سریع میزان هوای سرد و خنک از دست داده شده را جبران میکند تا میزان درجه سردی به حد و میزان خود برسد و مواد غذایی و نوشیدنی و هر بارگیری شما در خنکی کامل و در تازگی کامل نگه داری شود . 

ساید مارک الجی هوشمند مدل j287 رنگ سیلور 30 فوت

 

ابریز و یخ ریز 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 30 فوت 3 درب الجی نقره ای GC-J287SLUV دارای فناوری ابریز میباشد که در بالای ابریز نیز صفحه نمایش لمسی وجود دارد که تنظیمات ابریز و تنیظیمات فریزر و یخچال را برایتان در دسترس میدهد . ابریز در 3 حالت میتواند خدمات را بدهد به شیوه ای که یخ خرد و یخ مکعبی و اب سرد در خدمت دارید و هر زمان ارزو کنید میتوانید استفاده داشته باشید . صفحه نمایش لمسی با زیبایی خاص و نوردهی خاص LED  خود میتواند خدمات و کارایی و تنظمات را در اختیار بگذارد تا از باکس بزرگ یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 30 فوت نقره ای 3 درب GC-J287SLUV الجی نهایت استفاده را ببرید . ابریز دارای یک مغذن باریک و طراحی مدرن میباشد که کمترین فضای داخلی را میگیرد و در تمیز کردن مغزن میتوانید بردارید و تمیز نمایید و دباره جای گذاری کنید تا همیشه از تمیزی مغزن اب تان مطمئن باشید و در سلامتی کامل به زندگی خود ادامه دهید . 

ساید بای ساید یخریز دار مارک الجی مدل j287 سیلور

 

قفسه بندی و بارگیری 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 3 درب 30 فوت ال جی نقره ای J287  دارای قفسه بندی با طراحی هوشمندانه میباشد تا بتوانید بارگیری کامل را در هر شرایطی داشته باشید و یک یخچال برای کل افراد خانواده در اختیار دارید که با قفسه بندی باشد هر کدام از افراد میتوانند خوراکی خود را بارگیری نمایند بدون کم و کاستی . قفسه بندی دارای کشوی و دربی میباشد که کشوی را میکشید و بارگیری مینمایید و دربی نیز  اسان در خدمت دارید که در کشوی بارگیری شما دارای دریچه هوای سرد  خود میباشد که در خدمت دارید و همچنین درب ها دارای قفسه خود میباشد که برای خوراکی های ریز همانند کنسرو و تخم مرغ و سوسیس بسیار عالی میباشد که در میزان 600 لیتر شما فضای کافی برای بارگیری دارید . 

خرید یخچال ساید الجی مدل j287 رنگ  نقره هایژن فرش

 

قابلیت اتصال به موبایل هوشمند 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 600 لیتری 30 فوت 3 درب ال جی نقره ای J287  دارای فناوری انلاین بودن میباشد که از طریق WIFI   میتوانید اتصال به موبایل هوشمند داشته باشید و همچنین انلاین کنترل یخچال فریزر ساید J287  در اختیار داشته باشید . انلاین شدن به شما کمک میکند تا در خانه نیستید کنترل کامل و اطلاعات کامل در اختیار داشته باشید که خدمات را در بالاترین کیفیت بدهید و همچنین در تلویزیون هوشمند شما میتواند اتصال برقرار کند که در یک دستگاه هوشمند بتوانید کنترل لوازم خانگی متعدد و از جمله یخچال فریزر ساید بای ساید 600 لیتری ال جی نقره ای 30 فوت 3 درب J287  داشته باشید و این به شما کمک میکند تا همیشه انلاین استفاده داشته باشید . SMART THINQ برنامه هوشمند و کاربردی شما میباشد که در خدمت دارید و میتوانید در موبایل هوشمندتان تنظیمات را بدهید . 

ساید الجی متصل به گوشی مدل j287 رنگ سیلور

 

قفسه بطری 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 600 لیتری 30 فوت 3 درب اینورتر الجی نقره ای J287  دارای قفسه بطری میباشد که میتوانید نوشیدنی خود را بر این قفسه بگذارید و در خدمت داشته باشدید که هر وقت ارزو کنید بردارید و خنک بنوشید . همچنین قابلیت برداشتن قفسه را دارید تا فضای بزرگ تری داشته باشید و در بارگیری نیز در مدت زمان بسیار کمی میتوانید نوشیدنی سرد را در خدمت داشته باشید که در تعداد 4 عدد میتوانید نوشیدنی متعدد را بارگیری نمایید . 

ساید بای ساید الجی هوشمند ساخت 2021 رنگ سیلور اصل

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
ال جی
مدل
GC-J287SLUV
رنگ
سیلور
طرح بنتلی
Door IN Door
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
668 لیتر
گنجایش یخچال
422 لیتر
گنجایش فریزر
246 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
4 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
SmartThinQ
عیب یابی هوشمند
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
41dB
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1790) (عرض912) (عمق738)
وزن
125 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو