یخچال فریزر L267 ال جی 2 درب 30 فوت نقره GCL-267PXL

LG Side by Side Refrigerator 668L Silver Color GCL-267PXL

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۴۱/۴۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
GCL-267PXL
رنگ
سیلور
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال ساید ال جی L267 

یخچال فریزر ساید بای ساید الجی 2 درب 30 فوت نقره ای GCL-267PXL از امکانات فراوانی بهره میبرد که بدون صدا و در سایلنت کامل عمل میکند .موتور اینورتر خطی در یهخچال ساید بای ساید الجی 30 فوت GCL-267PXL تعبیه شده است تا در اشپزخانه شما کمترینصدا را تولید نماید . موتور اینورتر خطی دارای طراحی مدرن میباشد که در تولید انرژی بسیار سریع عمل میکند همچنین در استارت برای تامین سردی و خنکی اراام استارت را میزند و تامین انرژی را به صورت مستقیم میدهد . طراحی مدرن موتور اینورتر خطی در سایز موتور و قطعات موتور میباشد تا در انتقال انرژی سریع عمل کند و بدون وقفه سرما دهی بدهد . قطعات کم مکانیکی باعث میشود تا در یک سری موارد خاص و مهم بدون صدا عمل کند و این بدین معنی میباشد که قطعات کم مکانیکی ساییدن کمتری دارد و تولید صدای کمتری دارد و همچنین لرزش را میکاهد . قطعات کم مکانیکی اسطکاک کمی را دارا میباشد به همین دلیل طول عمر بیش از 10 سال را دارد و در ضمانت کامل میتوانید خدمات را دریافت نمایید . موتور اینورتر خطی لرزش بسیار کمی دارد یعنی ارام استارت میخورد و در خاموشی نیز نرم خاموش می گردد که متوجه وشن بودن و خاموش بون نمیشوید مگر توجه خود را به یخچال فریزر ساید بای ساید الجی 30 فوت 2 درب نقره ای GCL-267PXL دهید و از صدایی کم توجه را جلب نماید . 

خرید ساید بای ساید 30 فوت دو درب مدل L267

 

دیزاین و طراحی 

یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت نقره ای 2 درب L267  دارای طراحی بسیار زیبا میباشد که دارای اب ریز میباشد و در مغزن داخلی میتوانید بارگیری اب داشته باشید . درب ها دارای طراحی مینیمالیستی میباشد و در ارتباط فضای بیرون با فضای داخل 30 فوت قطع کامل را انجام میدهد با توجه به درب های باریک این امکان را همیشه میدهد تا حفاظت از مواد خوراکی و تازه سبزیجات و اجیل را برایتان بدهد . جنس بدنه از فولاد ضد زنگ میباشد که از استقامت بسیاربالایی برخوردار است و در سالیان سال خدمت میکند . در هنگام دست زدن بچه ها به درب ها جای دست و اثر انگشت باقی نمایماند به شیوه ای نوردهی را در خود منعکس میکند تا همیشه تمیز ببینید و اگ خواستید یک دستمال ساده تمیزی را به بدنه همیشه میدهد . درب ها در باز کردن قابلیت بارگیری در خود را دارد و در قسمت قفسه بندی به توضیحات بیشتری میپردازیم . صفحه نمایش LED  دربالای اب ریز تعبیه شده است تا اسان تنظیمات را بدهید همچنین در این صفحه نمایش لمسی قسمت فریزر و قسمت یخچال را در نمایش میگذارد تا در میزان درجه سردی و میزان کاردهی اگاه باشید و اگر نقصی رخ داد سریع هشدار میدهد . صفحه نمایش لمسی با نوردهی LED  بسیار زیبا امکان میدهد در فاصله نیز دید کامل داشته باشید و با یک لمس ساده برنامه های کاربردی را به اجرا بگذارید . سایز بزرگ باکس یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 30 فوت نقره ای 2 درب L267  ارتفاع 179 سانتیمتری و عرض 91.2 سانتیمتر و عمق 73.8 سانتیمتری محیط شما را در فضای استاندارد و مدرن و زیبا میگیرد که در خدمت دارید . دسته ها در وسط قرار دارد که حالت تورفتگی دارد با کشیدن اسان باز میشود . محیط یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 30 فوت 2 درب نقره ای L247  با کابینت کاری شما میتوانید دیزاین و طراحی خاصی را بدهید همچنین دارای جذابیت خاصی میباشد که توجه را به خود جلب میکند . 

خرید ساید بای ساید الجی رنگ سیلور مدل L267

 

قفسه بندی 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی L267  نقره ای 30 فوت 2 درب دارای گنجایش 600 لیتر میباشد که قفسه بندی را مدرن در خدمت قرار میدهد . 600 لیتر ظرفیت بسیار موثر میباشد یعنی در بارگیری فضای بالایی را در خدمت میدهد و برای خانواده های پر جمعیت انتخاب عالی به شمار میاید . قفسه بندی بر درب ها و در فضای داخلی وجود دارد به شیوه ای که در فریزر سرمادهی خیلی سریع انجام میشود و بارگیری مواد خام همانند گوشت را بسیار سریع منجمد میکند وتا ارگانیک بودن حفظ شود همچنین در قفسه بندی یخچال نیز انعطاف پذیری وجود دارد تا بارگیری قابلمه با سایز بزرگ را داشته باشید و در این میان نیز قفسه بر درب ها وجود دارد که در ارتفاع قفسه بطری تا 2 لیتر میتوانید بارگیری دهید . قفسه بندی برای میوه جات و سبزیجات پایین قرار دارد و با فضای بسته روبرو میشود که در حفظ رطوبت میوه ها بسیار عالی عمل میکند . سرمادهی در هر قفسه تعبیه شده است که دارای ورودی هوا میباشد در نتیجه هوای سرد سریع به قفسه میرسد تا تازگی مواد نگه داری شده را همیشه داشته باشد و در مدت زمان بیشتری میوه های تازه را حفظ نماید . 

خرید ساید مارک الجی مدل L267 رنگ سیلور 30 فوت

 

سرمادهی 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 30 فوت 2 درب نقره ای L267 دارای فن های تعبیه هوای سرد در قفسه میباشد که نقطه کوری نمیگذارد . هوای سرد به هر قسمت همیشه میرسد که در یخچال هوای خنک داده میشود و در فریزر هوای خشک و سرد . هایی که در فریزر داده میشود بدین شیوه میباشد تا مواد مصرفی داخلی را تا 6 ماه نگه دارد و این نیاز به هوایی دارد تا طعم مواد و پروتئین مواد مصرفی همانند گوشت را نگه دارد تا در موقع مصرف همان حس تازگی را داشته باشید . هوایی که در قسمت فریزر داده میشود خشک و سرد میباشد تا در هنگام بارگیری سریع انجماد نماید و از حفاظت کامل نگه داری را انجام دهد . در قسمت یخچال نیز هوای سرد توسط ورودی هایی تعبیه شده است که هر قفسه دارای هوای سرد خود میباشد یعنی رطوبت در محیط و بوی میوه ها در یخچال انتشار نمیابد در نتیجه بارگیری مواد شما در تازگی و ارگانیک کامل نگه داری میشود و در مدت زمان بیشتری میتوانید حفاظت میوه ها و سبزیجات و اجیل و هر خوراکی دیگری داشته باشید . 

یخچال هوشمند مارک الجی مدل L267 رنگ سیلور

 

تبخیر رطوبت سریع 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 668 لیتری 2 درب 30 فوت نقره ای L247  دارای فناوری هوشمند MOIST N FRESH  میباشد که در بارگذاری میوه جات و سبزیجات در قفسه پایینی رطوبت را سریع تبخیر و اشباع میکند در همان قفسه تا هم سریع خنک شود و هم بوی میوه و سبزیجات در فضای یخچال فریزر ساید بای ساید 668 لیتری 30 لیتری 2 درب نقره ای ال جی L247 انتشار نیابد که یکی از فناوری های هوشمند میباشد تا بوی مواد در فضا پخش نشود و همچنین فضای بهداشتی را همیشه دارا میباشد و در کنار فیلترینگ هوا نیز تمیزی خاص را به فضا میدهد . FRESH BALANCER  در یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 2 درب 30 فوت 668 لیتری نقره ای L247  تعبیه شده است تا در فضای بسته و در فضای هر قفسه میزان تمیزی و تازگی و سردی و بوی هر قسمت را در خود نگه دارد تا برترین کیفیت را همیشه برایتان بدهد . 

خرید ساید بای ساید مارک الجی مدل L267 رنگ سیلور جادار

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
2 درب
سازنده
ال جی
مدل
GCL-267PXL
رنگ
سیلور
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
668 لیتر
گنجایش یخچال
422 لیتر
گنجایش فریزر
246 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
4 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
هوش مصنوعی
LG ThinQ
SmartThinQ
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
DB 39
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1790) (عرض912) (عمق738)
وزن
114 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو