یخچال ساید اینستاویو X247 ال جی سفید 668 لیتر

LG Side by Side Refrigerator InstaView Door-in-Door White Color X247

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال ال جی
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۶۷/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
ال جی
مدل
X247
رنگ
سفید
Door IN Door
InstaView
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال 3 درب X247 ال جی سفید

یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو در این در ال جی سفید X247 با گنجایش حجم زیاد 668 لیتری 30 فوت 3 درب دارای اینستاویو میباشد . این فناوری مدرن به شیوه ای اسان و کارامد در اختیار شما قرار میگیرد که با دو ضربه اهسته و نرم به شیشه روشن میشود و در باز کردن درب نیز با شاسی کنار دستگیره جیبی میتوانید درب اینستاویو را باز نمایید . همچنین در نوردهی از لامپ led  بهره میبرد تا نوردهی و روشنایی را دربالاترین کیفیت بدهد . همچنین دارای دریچه هوای سرد کیباشد که محتویات را خیلی سریع خنک میکند و با دو ضربه اسان میتوانید دید داشته باشید و در برداشت نیز سریع درب را ببندید که این فناوری و امکانات میزان مصرف انرژی را کاهش میدهد و از 47 درصد به بالا میتواند مصرف انرژی را کمتر نماید . این فناوری همچنین کمک میکند تا موتور کمتر کار کند و همچنین درب اصلی نیز کمتر باز میشود و شما میتوانید محتویاتی بارگیری نمایید که سریع برداشت می کنید و در نتیجه درب اصلی کمتر باز میشود و این باعث میشود تا سرمادهی را کمتر از دست دهید . 

ساید الجی مدل X247 رنگ سفید اینیستاویو

 

ابریز 

یخچال فریزر  ساید بای ساید اینستاویو در این در 30 فوت 3 درب 668 لیتری سفید الجی x247  دارای صفحه نمایش لمسی و در پایین تر نیز ابریز تعبیه شده است تا بتوانید هم تنظمیات در اختیار داشته باشید و هم بتوانید همیشه اب سرد برای بچه هایتان در اختیار بگذارید . صفحه نمایش لمسی با نوردهی led  مجهز میباشد که در فاصله نیز برترین کیفیت دید را میدهد و همچنین میتوانید هر برنامه را در کنترل و تنظیم و تغییر خود داشته باشید . در قسمت پایین تر نیز ابریز وجود دارد که 3 مرحله خدمات را میدهد اب سرد و یخ خرد و یخ مکعبی از بازدهی میباشد تا در خدمت شما ارایه شود و همچنین در قسمت داخل نیز که فریزر میباشد مغزن و تنگ اب تعبیه شده است که دارای طراحی بسیار باریک و مینمالیستی میباشد که به درب بسته میشود و کمترین فضا را میگیرد تا برترین فضای بارگیری برایتان بدهد . این مغزن اب قابل برداشتن و تمیز کردن میباشد و راحت میتوانید در جای خود بگذارید که به اب شهری وصل میشود و هر موقع نیاز بود مغزن پر میشود . 

ساید الجی متصل به ابشهری مدل X247 سفید

 

فیلتر تصفیه هوا و بو گیر 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب 668 لیتری سفید الجی x247 دارای فیلتر بسیار قوی میباشد که هر بوی خوب و بد به مشام شما را میگیرد که این بو ناشی از بارگیری میوه ها و سبزیجات و غذا ها میباشد که همه را میگیرد و مانع از انتشار میشود . این فیلتر hyginen fresh  میباشد و در مکانی قرار دارد که مرکزیت یخچال میباشد و میتواند تصفیه کامل را هر ان انجام دهد در نتیجه هوای خنک و سرد در فضای داخلی دوران پیدا میکند و اگر میکروب یا بو یا باکتری ناشی از بارگیری شما در محیط باشد را میگیرد و هنگامی درب را باز میکنید بویی تازه و طعمی از برداشت تازه و در بالاترین کیفیت تمیزی و بهداشتی خدمات را دریافت میکنید . 

خرید ساید الجی دارای هایژن فرش مدل X247 رنگ سفید

 

smart thinq app 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو  30 فوت 3 درب هوشمند 668 لیتری الجی سفید X247  قابلیت اتصال به اینترنت و موبایل هوشمند و تلویزیون هوشمند را دارد که میتوانید تنظیمات را از دور داشته باشید و یخچال فریزر را هدایت نمایید . WIFI  برنامه های داده شده به یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 668 لیتری 30 فوت 3 درب الجی سفید X247  میباشد که از برنامه هوشمند SMART THINQ  پشتیبانی میکند تا برنامه ها را به صورت هوشمند پردازش نماید و در بالاترین کیفیت هر تنظیمات و هر برنامه و روشن و خاموشی را در اختیار بگذارد . تلویزیون هوشمند که قابلیت اتصال به اینترنت را دارد و از برنامه WIFI  پشتیبانی میکند و میتواند برنامه SMART THINQ را ساپورت نماید میتواند تنظیمات یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب 668 لیتری سفید ال جی X247 عهده دار شود و از طریق تلویزیون تمام برنامه ها را از ابریز و یخ ریز و خاموشی و روشنی و تنظیمات سرمادهی بدهد که بهره داشته باشید . 

ساید الجی متصل به گوشی مدل X247 رنگ سفید

 

دریچه های هوا 

یخچال فریزر ساید بای ساید اینستاویو در این در 30 فوت 3 درب سفید ال جی 668 لیتری X247  دارای دریچه های هوای متعددی میباشد که تامین هوای خنک و سرد را میدهد و میتواند برترین کیفیت رطوبت و هوای خنک و سردی را در کنترل کامل بدهد تا نهایت نگه داری و تازگی مواد را داشته باشد و حفظ نماید . دریچه های هوای سه گانه داده شده است که میتواند به هر قفسه هوای سرد بدهد و در استفاده نیز برترین کیفیت را میدهد . هوای سرد در دریچه ای دیگر در قسمت بالا تعبیه شده است تا قفسه های درب را سرد نماید و همچنین اینستاویو را سرد میکند که خنک برداشت نوشیدنی را داشته باشید و بهره ببرید . دریچه های هوا همیشه طبق نیاز هر قفسه عمل میکند به شیوه ای که هر قفسه هوای سرد از دست دهد جبران میکند و در تامین هوای خنک روشن و خاموش میگردد که توسط موتور اینورتر خطی این سرمادهی را جبران میکند که در سرعت بالا انجام میشود تا کیفیت مواد نگه داری شده در تازگی و ارگانیک کامل باشد . 

خرید ساید بای ساید الجی مدل X247 رنگ سفید 30 فوت

 

قفسه میوه ها و سبزیها 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب سفید 668 لیتری الجی X247 دارای یک قفسه با تنظیمات هوای خنک میباشد که برای میوه ها FRUIT میباشد و برای سبزیجات نیز  VEGETABLE  میباشد که میتوانید در انتخاب داشته باشید و طبق برنامه و بارگیری شما میتوانید تنظیم دهید تا رطوبت را در کنترل قرار دهد و این رطوبت در زمان کمی گرفته میشود که رطوبت میوه و سبزیجات در فضای یخچال اشباع یا منتشر نمیشود بلکه بر سقف قفسه متراکم میشود و همچنین این رطوبت را بر میوه ها نمیگذارد تا میوه و سبزی در مدت زمان تا 7 روز نگه داری داشته باشید و در تازگی باقی بماند . 

خرید ساید الجی مدل X247 هوشمند رنگ سفید

 

موتور اینورتر خطی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب سفید الجی x247  کره ای دارای یک موتور قدرتمند میباشد که از نویز بسیار پایینی برخوردار میباشد که میزان تولید صدای 39 db  دسیبل دارد یعنی بسیار کم صدا و بسیار کم لرزش و این نتیجه طراحی مدرن و هوشمندانه میباشد که کوچک اما کارامد میباشد و در خدمت شما عمل میکند . موتور اینورتر خطی دارای طراحی مدرن میباشد که انرژی تولیدی را به باکس یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب سفید ال جی x247  به صورت مستقیم میدهد . این موتور از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است که در کار کردن اسطکاک کمی دارا میباشد و در نتیجه لرزش کمی را شامل میشود همچنین در لرزش کم نیز نویز کم 39 دسیبل را تولید میکند که در فضایی قرار دارد که بسته و دارای هوادهی و یا هواکش محدود به خود میباشد تا از گرم شدن موتور جلوگیری نماید و این خود باکس یا جعبه بزرگ  موتور باعث میشود تا متوجه نشوید که موتور روشن میباشد یا خاموش و همچنین از گاز با فریون و فرمول شیمیایی R600A  بهره میبرد که در صورت نشت در محیط اشتعال نمیشود و برای لایه ازون نیز مضر نمیباشد . 

ساید الجی متصل به وای فای موتور اینورتر مدل X247 سفید

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
ال جی
مدل
X247
رنگ
سفید
Door IN Door
InstaView
هوم بار
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
668 لیتر
گنجایش یخچال
422 لیتر
گنجایش فریزر
246 لیتر
طبقات یخچال
4 طبقه
طبقات در یخچال
5 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر +Hygiene Fresh
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز اتوماتیک
اتصال به Wifi
هوش مصنوعی
LG ThinQ
SmartThinQ
اتصال به موبایل
عیب یابی هوشمند
پشتیبانی IOT
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
41dB(A)↓
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1790) (عرض912) (عمق738)
وزن
134 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL