ماشین لباسشویی 10.5 کیلو ال جی V5 نقره ای 1400 دور F4V5RYP2T

LG V5 Washing Machine 10/5 KG Silver 1400RPM F4V5RYP2T

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۰/۸۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
ال جی
مدل
F4V5RYP2T
رنگ
سیلور
ظرفیت
10.5کیلوگرم
تعداد برنامه
14 برنامه
قابلیت بخارشور
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو رنگ نقره v5  با 1400 دور بر دقیقه مدل F4V5RYP2T دارای فناوری هوشمند AI DD  میباشد که میتواند خدمات لباس تمیز را به صورت هوشمند میدهد . این برنامه هوشمند در تشخیص جنس لباس و وزن لباس به صورتی خودکار عمل میکند و بنا به جنس لباسها چرخش شستن لباسها را به اجرا میگذارد . این برنامه ها در یک دوره یک ساعتی عمل شستن را برایتان میدهد که برنامه ها در دیگ اجرا میگزدد و در طراحی دیگ به شیوه ای میباشد که با برنامه های شستن هماهنگ باشد و در هماهنگی برنامه و دیگ عمل میکند . ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو V5  نقره 1400 دور بر دقیقه با برنامه هوشمند AIDD  میتواند تا 18 درصد از بافت لباسها حفاظت نماید که در نسل قبلی DD6  این برنامه میتواند 18 درصد بیشتر نگه داری از پارچه و لباس و پشم و هر جنس دیگری برایتان انجام میدهد . AI DD  یک فناوری هوشمند میباشد که وزن و جنس بارگیری را تشخیص میدهد و بنا به محتوای بارگیریتان برنامه شستن را تعبیه می کند و به اجرا میگذارد . 

ماشین لباسشویی 10.5 کیلو الجی رنگ نقره مدل V5

 

موتور اینورتر 

ماشین لباسویی ال جی 10.5 کیلو نقره 1400 دور V5  دارای موتوری اینورتر میباشد که در ضمانت 10 سال کمپاینی ال جی میباشد که این بدین معنی است تا بیش از یک دهه میتواند خدمات را به صورت کلی بدهد . موتور اینورتر خطی قابلیت انتقال انرژی را به صورت مستقیم دارد و در سایلنت عمل میکند . طراحی موتور اینورتر خطی به صورتی هوشمند انجام شده است که از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است و این قطعات کم مکانیکی اسطکاک کمی را ایجاد میکند و در نتیجه اسطکاک کم لرزش کمی را نیز ایجاد میکند و همچنین لرزش کم و اسطکاک کم اسطهلاک موتور را به حداقل میرساند و میتوانید ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو 1400 دور نقره V5  تا بیش از 1 دهه استفاده کامل را داشته باشید . 

محصولات مشابه لباسشویی ال جی

لباسشویی V7 ال جی
لباسشویی V9 رنگ دودی 7کیلو خشک کن

خرید لباسشویی مارک الجی 10.5 کیلو نقره

 

بخار شور STEAM 

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو نقره 1400 دور  V5  دارای سیستم بخار شور میباشد که میتواند تا 99.9 درصد میزان مواد مضر و باکتری و هر قارچی را از لباس بزداید تا در تحویل لباس ها لباسی بدون لک را تحویل بگیرید . این فناوری میتواند به شیوه ای طی یک برنامه عمل شود . بدین شیوه که اب گرم میشود و تا 60 درصد میرساند و همچنین اب جوش را به بخار تبدیل میکند و مایع لباسشویی را در بخار مخلوط مینماید و این تبخیر و بخار را تبدیل میکند که در دیگ منتشر میشود و این فرایند اولیه میباشد . در مراحل بعدی که بخار به دیگ داده میشود در هر تکه از لباسها نفوذ میکند به شیوه ای که بافت لباس را هدف قرار میدهد و بافت را شل میکند و اگر لکی وجود داشته باشد را از هم میپاشد و لک را با مایع شوینده حذف مینماید . این فناوری LG STEAM 99.9  درصد بالای حذف مواد الرژن  زا را دارد که در تحویل لباس ها هیچ بوی نامطبوع و هیچ لکی را نمیبینید .

لباسشویی بخارشور دار الجی 10.5 کیلو رنگ نقره

 

 

هوشمند با اتصال به WIFI 

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو نقره 1400 دور V5  دارای فناوری اتصال به موبایل هوشمند و اینترنت میباشد که از طریق WIFI  مدیریت میشود و میتوانید لباس شویی را به موبایل هوشمندتان اتصال دهید . اتصال به موبایل هوشمند هر امکان و کارایی را در موبایلتان امکان پذیر مینماید تا برترین استفاده را داشته باشید . هر برنامه شامل تنظیمات و کارایی و برنامه تعبیه برای شستن لباسها دخیل باشید و همچنین میتوانید لباسشویی را به تلویزیون اتصال دهید . این برنامه هوشمند میتواند خدمات را بعد بارگیری برایتان بدهد که در زمان دیگری و دور از خانه میتوانید استارت را بزنید و از تایم باقی مانده با خبر باشید . ALEXA و  GOOGLE ASSISTANT  در تلویزیون های هوشمند پردازش میشود که در لباسشویی ال جی V5  نیز تعبیه شده است و میتوانید لباسشویی را از طریق این برنامه های هوشمند به تلویزیون اتصال دهید و در براورد کارایی هر تنظیمات و استارت و تایم باقی مانده در تلویزیون دارید . خرید لباسشویی ال جی نقره V5  با 1400 دور 10.5 کیلو در فروشگاه اینترنتی ساوان کالا در کمترین زمان درب منزل تحویل میگیرید . 

لباسشویی الجی 10.5 کیلو رنگ سیلور بخارشور

 

صفحه نمایش LED   

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو نقره 1400 دور V5  دارای صفحه نمایش لمسی میباشد که در یک تاچ میتوانید تنظمیات و برنامه ها را در تنظیم قرار دهید. زاویه دید در صفحه نمایش به صورتی عالی میباشد که در فاصله نیز برترین دید را دارید و همچنین نوردهی LED  میتواند زیبایی خاص را در دکوراسیون بدهد . صفحه نمایش LED  با گردان که در دور گردان برنامه ها تعبیه شده است میتوانید تنظیمات را بدهید و طبق نیاز تنظیمات را بدهید که نهایت استفاده را همیشه برایتان امکان پذیر مینماید . 

خرید لباسشویی لمسی الجی 10.5 کیلو رنگ نقره

 

درب شیشه ای 

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو نقره 1400 دور V5  دارای درب شیشه ای از جنس کریستالی میباشد که بدون محدودیت زمانی و کاری همیشه تمیزی خود را نگه میدارد و در تمیزی کامل میتواند اشپزخانه شما را تزئین نماید . دیگ دارای جنس استیل ضد زنگ میباشد که بعد از استارت و در پایان دیگ تمیز میباشد و شیشه درب نیز در تمیزی قرار میگیرد که بدون لک همیشه خود را تمیز نگه میدارد . درب شیشه ای به شیوه ای طراحی شده است که خدمات و کارایی را به صورتی کامل میدهد و همیشه تمیز و براق خود را نگه میدارد . 

خرید لباسشویی 10.5 کیلو رنگ نقره درب فضایی

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
F4V5RYP2T
رنگ
سیلور
ظرفیت
10.5کیلوگرم
دورموتور
1400 RPM
ضمانت 10سال
ویژگی شستشو
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد اپشن
8
فقط شستشو
شستشو خودکار
شستشوی سریع
لباس ورزشی
سنسور کف
سنسور کف زدایی
قابلیت بخارشور
6 Motion DD
Intello DD
شست و شو با اب سرد
دما شست و شو
سرد تا 90 درجه
شستشوی سریع
تمیز کردن خودکار
اضافه کردن لباس
محافظت رنگ
ضدچروک
ضد الرژی
ضد آلرژی لباس کودک
ویژگی موتور
نوع موتور
Inverter Direct Drive Motor
موتور گیربکسی
سایلنت
Inverter DD Motor
رده مصرف انرژی
+++A
موتور اینورتر
Wifi
هوش مصنوعی
ThinQ
تشخیص هوشمند
تشخیص وزن لباس
اتصال به موبایل
دستیار صوتی
عیب یابی
قفل کودک
زنگ هشدار
دانلود برنامه
مشخصات بدنه
بارگیری
از جلو
باز شدن درب
به چپ
جنس درب
شیشه ای سکوریت
صفحه نمایش
صفحه لمسی
ولوم چرخشی
ضدزنگ
ورودی آب
سرد
ابعاد
(ارتفاع850) (عرض600) (عمق620)
وزن
70 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو