ماشین لباسشویی ال جی V5 سفید 9 کیلو 1400 دور F4V5VYPOW

LG V5 Washing Machine 9Kg Washer AI DD Steam F4V5VYPOW

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۰۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
ال جی
مدل
F4V5VYPOW
رنگ
سفید
ظرفیت
9کیلوگرم
تعداد برنامه
14 برنامه
قابلیت بخارشور
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی V5 ال جی 

ماشین لباسشویی ال جی V5  سفید 9 کیلو 1400 دور بر دقیقه دارای برنامه شستن حفاظت از لباسها میباشد که این برنامه AI DD  میباشد و در لباسشویی تعبیه شده است . این برنامه تا 18 درصد بیشتر از برنامه DD6  حفاظت از لباسها را عهده دار میباشد که میتواند لباس را در تازگی و بدون هر گونه اشکالی در بافت تحویل نماید . برنامه های AI DD  به صورتی کاربردی تمام کارایی دیگ را عهده دار میباشد که در ساخت دیگ و این برنامه هوشمند ست کاملی را دارد یعنی برنامه با دیگ کارایی را میدهد . AI DD  به صورت هوشمند برنامه ها را در کنترل میگذارد که با تغییرات هر برنامه میتواند برترین کارایی را بدهد به شیوه ای که از لباسها با جنس مختلف نگه داری میکند یعنی پشم و پارچه و هر جنس دیگری را در نگه داری کامل تمیز مینماید و عاری از لک لباس تمیز را در خدمت ارایه می دهد . AI DD  فناوری هوشمند در برنامه های لباسشویی ال جی V5  سفید 9 کیلو 1400 دور بر دقیقه میباشد که وزن لباسشویی را در کنترل قرار میدهد و تشخیص وزن را میدهد و همچنین نرمی لباسها را در تشخیص قرار میدهد و بنا به بارگیری برنامه ها را در تنظیم قرار میدهد و استارت را میزند . برنامه ها به صورت ترکیبی به کار گذاشته میشود که بنا به بارگیری شما میتواند خدمات را بدهد . 

خرید- لباسشویی 9 کیلو مدل V5 رنگ سفید

بخار شور 

ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو سفید v5  با 1400 دور بر دقیقه دارای فناوری بخار شور میباشد که این فناوری در زمینه اب گرم تولید میشود و در اب گیری دمای اب را افزایش میدهد تا 60 درجه سانتیگراد که میتواند اب را تا حدی بجوشاند و این اب گرم به بخار تبدیل میشود که در دیگ به همراه مایع شوینده لباسها قاطی میشود که در نتیجه انتشار میابد و در هر لباس نفوذد میکند که ابتدا الیاف را نرم میکند و در نفوذ لک اسانتر میتواند عمل کند که لک را از هم میپاشد . لک ها از روغن های صنعتی و خوراکی و درات سخت بر روی لباس و کک و مک ناشی از گرد بر روی لباس و همچنین هر لک دیگری را به صورت کامل حذف میکند و در کنار این نیز میتواند این مواد لک را به صورت کامل حذف نماید تا لباس تمیز و سالم را در خدمت بدهد .ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو 1400 دور سفید V5  با فناوری LG STEAM 99.9  درصد از این میکروب و باکتری و قارچ ها را از بین میبرد که تولید لک را در لباس انجام میدهد و به صورت کامل حذف لک را انجام میدهد . 

لباسشویی بخار شور مارک الجی 9 کیلو مدل V5

 

حذف مواد الرژن زا 

ماشین لباسشویی ال جی V5  سفید 1400 دور 9 کیلو قابلیت حذف مواد الرژن زا را دارد که به صورت 99.9 درصد مواد را حذف میکند و میتواند لباس را عاری از لک تحویل نماید . مواد الرژن زا شامل کک ناشی از ذرات بر روی لباس و شوره حیوانات خانگی و مو ها و هر مواد دیگر را از بین میبرد و میتواند لباس را تمیز نماید . AI DD  فناوری شستن برای برنامه ها و فناوری بخار شور دار و حذف مواد الرژن زا  همگی بسیج در تمیزی لباس میباشد که میتواند هر لباس را در تمیزی تحویل نماید و بدون هر باکتری و هر مواد الرژن زا میدهد . 

خرید لباسشویی مارک الجی 9 کیلویی رنگ سفیدV5

 

درب شیشه ای 

ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو 1400 دور سفید V5  دارای درب ورودی لباس و بارگیری میباشد که از جنس ضد رسوب ساخت شده است که این رسوب باعث کدری شیشه میشود و در تمیزی کامل همیشه میماند . درب شیشه ای به شیوه ای مدرن ساخت شده است که در پایان شستن نیز هیچ مواد رسوبی را به خود نمیگیرد . درب شیشه ای همیشه به صورت تازه نگه داشته میشود و در استارت نیز میتواند محتوای داخلی را در دوران دیگ برایتان نمایش دهد . دیگ نیز به شیوه ای مدرن ساخت شده است که میتواند از هر لباس با هر جنس محافظت نماید که در کارایی میتواند تمیز و عاری از لک همیشه باشد و همیشه دیگی تمیز و دربی تمیز را دارید . 

خرید لباسشویی درب فضایی مارک الجی مدل V5

 

صفحه نمایش LED 

 ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو سفید 1400 دور V5  دارای صفحه نمایش LED  میباشد که تمام لمسی میتوانید استفاده را داشته باشید و در طراحی لباسشویی زیبایی خاصی را داده است و همچنین دارای نوردهی مدرن میباشد که در نگاه کردن به صفحه نمایش و گرفتن اطلاعات میتوانید در هر زاویه ای دید داشته باشید و نهایت استفاده را ببیرد . هر برنامه و هر  تایم باقی مانده را میتوانید با خبر باشید که در صفحه نمایش برایتان به نمایش گذاشته میشود . صفحه نمایش تمام لمسی اسان میتوانید تنظیمات را بدهید که در کنار این صفحه نمایش گردان برنامه ها تعبیه شده است و میتوانید با چرخاندن این گوی تنظیمات را بدهید و در یک دکمه نیز استارت را بزنید .دکمه پاوس PAUSE  و  PLAY  تعبیه شده است تا در زمان مورد نیاز استارت را بزنید و همچنین نیاز باشد چرخه شستن را نگه دارید . همچنین در قسمت زیرین میتوانید MINI WASH را تعبیه نمایید که برای یک تا 3 کیلو بارگیری و یا لباس بچه بسیار مفید میباشد که در نصب میتوانید بهره ببرید . لباسشویی ال جی 9 کیلو رنگ سفید V5  با 1400 دور بر دقیقه میتواند یک فناوری دیگر را در خود داشته باشد که در برنامه های شستن میتوانید مینی واش را به کار ببرید . 

محصولات مشابه

لباسشویی نقره ای رنگ سفید 9 کیلو
لباسشویی نقره 10 کیلو V5الجی 

لباسشویی لمسی مارک الجی 9 کیلو مدل V5,خرید ارزان

 

 

هوشمند 

ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو سفید 1400 دور V5  دارای فناوری هوشمند اتصال به اینترنت میباشد که میتواند خدمات را در زمینه انلاین بودن لباسشویی بدهد و همچنین یک باکس بزرگ شستن لباس را دارید که به موبایل هوشمندتان اتصال برقرار میکند و اتصال WIFI  امکان پذیر میباشد . اتصال به موبایل هوشمند میتواند به شیوه ای مدرن در خدمت شما قرار بگیرد که در موبایلتان میتوانید تنظیمات را بدهید و برنامه ها را به اشتراک بگذارید و همچنین هر برنامه را در مرحله شستن و استارت میتوانید دخیل دهید و در کنار این برنامه ها نیز بروز رسانی را میتوانید در لباسشویی انجام دهید تا برنامه ها در کارایی بروز شرکت ال جی برایتان لباس را تمیز نماید . اتصال به  WIFI  ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو سفیذ 1400 دور V5  را مقدور میسازد تا به تلویزیون نیز ارتباط برقرار کند و برنامه های لباس شویی را در تلویزیون مورد تنظیم قرار دهید و همان جا نیز استارت را بزنید . اتصال به اینترنت پیشرفتی چشم گیر میباشد که بعد از بارگیری در هر زمان و هر مکانی از طریق موبایلتان استارت را بزنید و همچنین از برنامه ها با خبر باشید . 

لباسشویی 9 کیلو رنگ سفید مارک الجی مدل V5

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
F4V5VYPOW
رنگ
سفید
ظرفیت
9کیلوگرم
دورموتور
1400 RPM
ضمانت 10سال
ویژگی شستشو
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد اپشن
8
فقط شستشو
شستشو خودکار
شستشوی سریع
لباس ورزشی
سنسور کف
سنسور کف زدایی
قابلیت بخارشور
6 Motion DD
Intello DD
شست و شو با اب سرد
دما شست و شو
سرد تا 90 درجه
شستشوی سریع
تمیز کردن خودکار
اضافه کردن لباس
محافظت رنگ
ضدچروک
ضد الرژی
ضد آلرژی لباس کودک
ویژگی موتور
نوع موتور
کیربکس مستقیم
موتور گیربکسی
سایلنت
Inverter DD Motor
رده مصرف انرژی
+++A
موتور اینورتر
Wifi
تشخیص هوشمند
تشخیص وزن لباس
اتصال به موبایل
عیب یابی
قفل کودک
زنگ هشدار
دانلود برنامه
مشخصات بدنه
بارگیری
از جلو
باز شدن درب
به چپ
جنس درب
شیشه ای سکوریت
صفحه نمایش
صفحه لمسی
ولوم چرخشی
ضدزنگ
ورودی آب
سرد
ابعاد
(ارتفاع850) (عرض600) (عمق620)
وزن
70 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL