ماشین لباسشویی V7 ال جی 10.5 کیلو نقره ای F4V710STSE

LG Washing Machine 10.5kg TurboWash AIDD Steam F4V710STSE

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
ال جی
مدل
F4V710STSE
رنگ
سیلور
ظرفیت
10.5کیلوگرم
تعداد برنامه
14 برنامه
قابلیت بخارشور
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی V7 ال جی

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو رنگ نقره 1400 دور V7  دارای خدمات برتر و پشرفته تر به نسبت V5  را دارد که در زمینه کارایی لباسشویی میتوانید خدمات هوشمند را بیشتر برایتان بدهد . در زمینه اولین پارت میتوانید به برنامه هوشمند WIFI  و اتصال به موبایل و اینترنت بپردازیم تا نهایت استفاده را برایتان امکان دهد . اتصال به موبایل هوشمند میتواند به شیوه ای مدرن باشد که از طریق صدای شما میتوانید دستورات را به لباسشویی بدهید و همچنین پردازش صدای شما به صورتی طبیعی انجام میگیرد که صدای طبیعی را برایتان در تنظیم و استارت و هر کارایی لباسشویی میدهد و همچنین از طریق موبایلتان میتوانید هر دستورات و تنظیمات را به لباسشویی ال جی V7  نقره 1400 دور 10.5 کیلو بدهید و همچنین اتصال به مانیتور و تلویزیون را دارد که پردازش برنامه های ALEXA , GOOGLE ASSISTANT  را در لباسشویی دارید که هر کارایی و برنامه ها را در ردیف برنامه ای دارید و استارت را میزنید و در تلویزیون هوشمند تان تایم سپری شده و برنامه سپری شده را نیز میتوانید با خبر باشید . 

خرید لباسشویی 10.5 کیلو الجی رنگ نقره مدل V7

بخار شور دار 

ماشین لباسشویی الجی 10.5 کیلو نقره 1400 دور V7  دارای سیستم LG STEAM  میباشد که تا 99.9 درصد میتواند هر یک و کثیفی بر روی هر تکه لباس را بگیرد و میتوانید لباس تمیز را 100 درصد تحویل بگیرید . لباسشویی ال جی 10.5 کیلو V7  نقره 1400 دور با سیستم بخار شور بافت لباس را نرم میکند و در هوشمندی نیز به لک ها حمله میکند تا هر لک را از هم بپاشد و در بافت ریز لباسها حذف نماید و همچنین لباسی تمیز را داشته باشید . سیستم بخار شور به صورتی بهداشتی عمل می کند که بخار با مایع شوینده ترکیب میشود و در بافت لباس ها نفوذ میکند تا هر لک را از هم بپاشد و این فرایند چرخه شستن را سریع ترین حالت میدهد . 

لباسشویی بخار شور دار الجی 10.5 کیلو مدل V7 نقره

توربو واش 

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو نقره V7  با 1400 دور بر دقیقه دارای فناوری توربو واش TURBO WASH میباشد . این فناوری در سریع ترین زمان قابلیت شستن لباس ها را میدهد و در کم ترین زمان میتواند خدمات را بدهد که هر لباس تمیز را دریافت خواهید کرد که چرخه شستن در یک تایم زمانی 59 دقیقه میتوانید داشته باشید . بسیار سریع و هوشمند عمل میکند که در تمیز کردن لباس ها عمل میکند و میتواند خدمات را به صورت کلی بدهد . 

لباسشویی توربو واش الجی 10.5 کیلو مدل V7

فناوری توزیع مواد شوینده

لباسشویی ال جی 10.5 کیلو نقره V7  دارای فناوری هوشمند EZDISPENSE  میباشد که در توزیع مواد شوینده به مقدار لازم توزیع مینماید که دارای سنسورهای تشخیص میباشد و در وزن لباس و جنس لباس میتواند مواد شوینده را طبق نیاز بدهد . این فناوری در قسمت بارگیری مواد شوینده عمل میکند که در عمل کردی هوشمند میتواند بدون دخیل شخصی مواد را در دیگ لباسشویی توزیع نماید که در فناوری هوشمند و بخار شور هر لک را از هم میپاشد . این فناوری در محفظه های مواد شوینده و مواد نرم کننده میتواند تا 35 بار و دفعات مکرر به طور خدکار مواد را توزیع نماید که در استارت راحت و کارایی راحت میتواند خدمات را ارایه دهد . 

تکنولوژی AI DD  هوشمند 

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو نقره 1400 دور V7  دارای فناوری هوشمند شستن و تشخیص جنس لباسها میباشد که میتواند در برنامه های متعدد و ترکیبی چرخه شستن را به انجام برساند . فناوری هوشمند AI DD  قابلیت تشخیص جنس لباس ها و وزن لباس را دارد که در چرخه شستن برنامه مورد نیاز را میدهد تا بتواند در هر تکه از لباس در لک نفوذ کند و لک را از بین ببرد و عین حال سیستم بخار شور میتواند این خدمات را در بالاترین کیفیت بدهد . 

خرید لباسشویی الجی نقره 10.5 کیلو مدل V7

 

موتور اینورتر 

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو نقره 1400 دور V7  دارای موتوری بسیار قدرتمند میباشد که میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت بدهد و همچنین برنامه شستن در موتور بسیار دخیل میباشد که با استارت ارام و خاموشی ارام میتواند خدمات را بدهد . موتور اینورتر خطی از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است که انرژی را به صورتی مستقیم ارایه میدهد تا برنامه های هوشمند و مدرن در تمیزی لباسها در بالاترین حد به اجرا گذاشته شود . طراحی موتور اینورتر خطی به شیوه ای میباشد که بدون لرزش و بدون صدا عمل میکند زیرا قطعات کم مکانیکی اسطکاک کمتری را ایجاد میکند که تولید صدا را کم میکند و همچنین اسطهلاک را به صفر میرساند و در لرزش موتور که طراحی هوشمند دارد کمترین میزان لرزش را دارد که در دور 1400 بر دقیقه میتواند به صورتی سایلنت عمل کند تا کمترین مزاحمت را برایتان ایجاد ننماید و همچنین در زمان و تایم استراک میتوانید بدون محدودیت استارت را بزنید . 

خرید لباسشویی الجی 10.5 کیلو رنگ نقره 1400 دور

 

 

دیگ بزرگ تر 

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو 1400 دور نقره V7  دارای دیگی بزرگ تر میباشد که بارگیری را انجام میدهد و همچنین سایز لباسشویی در حد همان سایز کوچک میباشد که میتوانید خدمات را دریافت نمایید و لباسها را بارگیری نمایید . دیگ استیل ضد زنگ و بزرگ در طراحی هوشمند میتواند محور کارایی را به مرکز انتقال دهد تا از محافظت لباس ها بیشترین کار را بدهد و همچنین لباس در هر الیافی تازه و بدون کدری تحویل میدهد . کدری شامل لباسهای با رنگ روشن میباشد که در همان لباس سفیدی تمیزی را تولید میکند که لباس را اماده تحویل میدهد تا استفاده نمایید . درب شیشه ای به صورتی طراحی شده است که عاری از لک و رسوب گیری میباشد و در بیش از 1 دهه میتواند سالم و بدون تاری شیشه ای خدمت نماید . 

لباسشویی دیگ بزرگ الجی مدل V7 رنگ نقره

 

 

طراحی زیبا 

ماشین لباسشویی ال جی 10.5  کیلو نقره 1400 دور V7  دارای طراحی بسیار زیبا میباشد که در اشپزخانه شما قرار میگیرد و همچنین از صفحه لمسی بهره میبرد که در یک تاچ اسان میتوانید استارت را بزنید و در مراحل شستن لباس نیز PAUSE-PLAY  را دارید که مراحل را در اختیار میگذارد تا اطلاع کافی در زمینه برنامه ها را در دید بگذارد . صفحه نمایش لمسی دارای نوردهی LED  میباشد و در هر زاویه ای میتوانید دید کامل را داشته باشید و همچنین گردان برنامه ها تعبیه شده است که از روپوش فلزی بهره میبرد و در تشکیل نمای مدرن کاریزما میباشد که  هر برنامه را اسان در اختیار دارید و طبق نیاز میتوانید تنظیمات را بدهید و بدون محدودیت هر جنس لباس و حساس استفاده کامل را داشته باشید . LG THINQ  در لباسشویی ال جی 10.5 کیلو نقره 1400 دور V7  تعبیه شده است که هر عیبی رخ بدهد را اطلاع رسانی میکند و همچنین در عیب یابی به صورت هوشمند میتواند خدمات را در اختیار بگذارد تا عیب را دفع نمایید . رفع نقص فنی در لباسشویی باعث میشود تا از خرابی بیشتر جلوگیری نمایید که با اتصال به موبایل هوشمندتان میتوانید این فناوری را در موبایلتان داشته باشید که اطلاع رسانی میکند و شما اگاه خواهید شد . 

لباسشویی زیبا الجی 10.5 کیلو نقره 1400 دور مدل V7

لیست قیمت ماشین لباسشویی 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
F4V710STSE
رنگ
سیلور
ظرفیت
10.5کیلوگرم
دورموتور
1400 RPM
ضمانت 10سال
ویژگی شستشو
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد اپشن
8
فقط شستشو
شستشو خودکار
شستشوی سریع
لباس ورزشی
سنسور کف
سنسور کف زدایی
قابلیت بخارشور
6 Motion DD
Intello DD
شست و شو با اب سرد
دما شست و شو
سرد تا 90 درجه
شستشوی سریع
تمیز کردن خودکار
اضافه کردن لباس
محافظت رنگ
ضدچروک
ضد الرژی
ضد آلرژی لباس کودک
ویژگی موتور
نوع موتور
™Inverter Direct Drive
موتور گیربکسی
سایلنت
Inverter DD Motor
رده مصرف انرژی
+++A
موتور اینورتر
Wifi
تشخیص هوشمند
تشخیص وزن لباس
اتصال به موبایل
دستیار صوتی
عیب یابی
قفل کودک
زنگ هشدار
دانلود برنامه
مشخصات بدنه
بارگیری
از جلو
باز شدن درب
به چپ
جنس درب
شیشه ای سکوریت
صفحه نمایش
صفحه لمسی
ولوم چرخشی
ضدزنگ
ورودی آب
سرد
ابعاد
(ارتفاع850) (عرض600) (عمق565)
وزن
68 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو