یخچال دو قلو سامسونگ RR39-RZ32 رنگ سفید 40 فوت

Samsung 2 Door Freezer White RR39-RZ32

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۵۱/۹۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
دو قلو
سازنده
سامسونگ
مدل
RR39-RZ32
رنگ
سفید
اینورتر
آب ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال دوقلو RR39-RZ32 سفید سامسونگ

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ 40 فوت 765 لیتری سفید 2 درب RR39-RZ32 دارای موتور اینورتر خطی میباشد که در قسمت فریزر و یخچال تعبیه شده است و از کلاس مصرف انرژی A+  بهره میبرد که میزان تولید صدای 39db  دسیبل دارد و  این بدین معنی میباشد که در سایلنت کامل و در خاموشی کامل در خدمت قرار میگیرد که متوجه استارت نمیشوید همچنین در هر زمان و در هر حالتی میتوانید استفاده داشته باشید و بدون مزاحمت صوتی خدمات را بدهید . موتور اینورتر خطی دارای طراحی مدرن میباشد که میتواند تامین انرژی در باکس فریزر و یخچال بدهد و از کیفیت برتر تولید  هوای خنک و سرد تامین به عمل اورد . موتور اینورتر خطی به صورت مستقیم انرژی ار انتقال مدهد و همچنین در قطعات کمی ساخت شده است که ساییدن کمتری دارد و تولید صدا و لرزش و نویز بسیار کمی را دارا میباشد و در نتیجه بدون صدا و لرزش و در سایلنت کامل عمل میکند . موتور اینورتر خطی از گاز فریون R600A  استفاده می کند که در صورت نشت در محیط هیچ ضرری ندارد و مشتعل نمیشود و همچنین برای لایه های کره خاکی زمین لایه اوزون تخریب ایجاد نمی کند . 

خرید یخچال- دوقلو مارک سامسونگ مدل RR39 RZ32 سفید

 

فضای بارگیری بیشتر 

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ سفید 40 فوت 2 درب 765 لیتری از فضای بارگیری بالایی برخوردار میباشد که میتواند برای خانواده های پر جمعیت بسیار عالی باشد که ظرفیت بالای بارگیری دارد و هر خرید زیاد را در خود بارگیری می نماید . فضای بارگیری میتواند بیشتر باشد زیرا دیواره ها از طراحی مینیمالیستی بهره میبرد و می تواند خدمات را در فضای بیشتری بدهد همچنین بدنه عریض تر ساخته شده است در کل بدنه باریک و عایق بندی عالی و همچنین سایز استاندارد برترین بارگیری و کامل ترین بارگیری در خدمت میدهد تا برای افراد خانواده در دسترس باشد . افراد خانواده و جمعیت بالای خانواده ها میتواند انتخاب مناسبی باشد و در تامین فضای کافی برای بارگیری مواد غذایی و خوراکی برترین انتخاب برای خرید یخچال فریزر  دوقلو سامسونگ سفید 40 فوت 765 لیتری 2 درب RR39-RZ32 میباشد که در کمترین زمان و تصویه درب منزل از فروشگاه اینترنتی ساوان کالا میتوانید دریافت نمایید . 

خرید یخچال - دوقلو 40 فوت فلش خور مارک سامسونگ مدل RR39 RZ32

 

فناوری ضد برفک 

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ 2 درب 40 فوت سفید 765 لیتری  RR39-RZ32 از فناوری برتری NO FROST  بهره میبرد که میتواند هوای سرد را در برترین زمینه در هر قسمت فضای داخلی بدهد و محیط را در یک سردی و خنکی همیشه حفظ نماید که محیط یکدست باعث میشود تا سیخ زدگی ایجاد نشود و همچنین این فناوری کمک میکند تا دمای داخلی از نوسان برخوردار نباشد که نوسان نباشد برفک نیز وجود نخواهد داشت . زمانی برای از بین بردن یخ زدگی صرف نمیکیند و نیاز نیست تا کل باکس یخچال فریزر دو قلو سامسونگ را خاموش نمایید و یخزدایی کنید . این فناوری در قسمت فریزر نیز بسیار عالی عمل میکند که سریع منجمد می نماید  و میزان بارگیری خوراکی های سبزی و گوشتی و میوه ای سریع منجمد می شود تا تازگی کامل و حفظ رطوبت داشته باشد و ارگانیک را حفظ نماید . 

یخچال بدون برفک - مارک سامسونگ 40 فوت رنگ سفید

 

دریچه های هوای سرد 

یخچال فریزر دوقلو 40 فوت 765 لیتری 2 درب سفید سامسونگ RR39-RZ32 دارای دریچه هوای چند گانه و 4 دریچه ای میباشد که میتواند بنا به خواست و نیاز سرمادهی بدهد و هر گوشه و هر قسمت را در  یک دمای سرد تبدیل نماید که در میزان درجه تنظیمی و در میزان تنظیم سردی داخلی بسیار تاثیر گذار میباشد تا هر قفسه سرمادهی خود داشته باشد و این بدین معنی می باشد تا بوی محصولات خوراکی و میوه ای و سبزیها در محیط کابینت داخلی منتشر نشود و بدون بو نگه داری به عمل میاورد . دریچه ها کمک میکند تا سریع هوای سرد به فضای داخلی داده شود که در مصرف و کارکرد موتور اینورتر خطی کمک میکند تا بهینه شده عمل کند . 

خرید یخچال - دوقلو سامسونگ مدل RR39 RZ32 رنگ سفید ابریز

 

فناوری سریع هوای سرد 

یخچال فریزر دو قلو سامسونگ 40 فوت 765 لیتری 2 درب سفید RR39-RZ32 دارای فناوری برتر POWER FREEZE  میباشد که در قسمت فریزر عمل میکند و در بارگیری گوشت و محتویات دیگری و یا نوشیدنی که میخواهید سریع سرد شود و به درجه یخ زدگی برسد میگذارید و دکمه POWER FREEZE  را فشار میدهید تا سردی خشک را بدهد و انجماد نماید که در مدت زمان کمی این فرایند انجام میشود و میتواند سریع منجمد نماید و در مدت زمان بیشتری نگه داری به عمل اورد . همچنین در قسمت یخچال POWER COOL  تعبیه شده است که برای نوشیدنی بسیار تاثیر گذار میباشد و برای میوه ها و هندوانه و هر بارگیری شما میتواند سریع خنک نماید و اماده استفاده برداشت نمایید که این فناوری POWER COOL  میباشد و با فشار دادن دکمه این فناوری اعمال میشود و خدمات را در زمینه سردی سریع میدهد . 

خرید یخچال دوقلو 40 فوت هوشمند مارک سامسونگ سفید

 

طراحی و دیزاین یخچال فریزر دوقلو 

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ 2 درب 40 فوت 765 لیتری سفید RR39-RZ32 دارای طراحی مدرنی میباشد که از دو موتور اینورتر خطی بهره میبرد و میتواند خدمات را به شیوه ای بدهد که فریزر را در قسمتی و یخچال را در قسمت دیگری بگذارید و عملیات خود را در اشپزخانه همیشه به اجرا بگذارد . طراحی به شیوه ای میباشد که دسته باز کردن درب ها تعبیه شده است تا اسان دسترسی داشته باشید و همچنین دارای دکمه قفل کودک میباشد تا کودکان درب ها را باز ننمایند . دیزاین با یک باکس دوقلو و جدا از هم میتواند دکوراسیون را اراسته نماید و همچنین در قسمت درب فریزر ابریز تعبیه شده است که زیبایی را در نمایی جذاب برایتان میدهد . فضای مناسب برای یخچال فریزر دو قلو سامسونگ سفید 40 فوت 2 درب 765 لیتری RR39-RZ32 طبق نیاز و اندازه استاندارد و میزان عمق میتوانید دکوراسیون را بدهید که در دو رنگ سفید و نقره ای در دسترس میباشد و با تماس با مشاورین فروشگاه اینترنتی ساوان کالا میتوانید خریداری نمایید و اطلاعات بیشتری کسب نمایید . 

 

فرق یخچال دو قلو ال جی و سامسونگ

یخچال اینورتر سامسونگ مدل RR39 RZ32 سفید

 

هوشمند 

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ 40 فوت 765 لیتری 2 درب هوشمند سفید RR39-RZ32 قابلیت اتصال به اینترنت دارد و در موبایل هوشمند تان میتواند انلاین برنامه ها را اعلان نماید . اتصال به موبایل هوشمند شما از طریق wifi انجام میشود که با یک برنامه یخچال میتوانید در موبایلتان تنظیمات را در اختیار داشته باشید . قابلیت هوشمند یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR39-RZ32 سفید 40 فوت 2 درب 765 لیتری میتواند هشدار ها را بدهد مثلا درب باز مانده است هشدار میدهد و اگر عیب فنی داشته باشد هشدار میدهد و همچنین میتوانید تنظیمات کارکرد میزان سرمادهی را انجام دهید . در خانه نیستید و یا در نشیمن استراحت میکنید میتوانید کارکرد یخچال را چک و کنترل نمایید . 

یخچال فلش خور - مارک سامسونگ دوقلو مدل RR39 RZ32 سفید

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
دو قلو
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
2 درب
سازنده
سامسونگ
مدل
RR39-RZ32
رنگ
سفید
نوع موتور
Digital Inverter
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
40 فوت
گنجایش یخچال
20 فوت
گنجایش فریزر
20 فوت
طبقات یخچال
5 طبقه
طبقات در یخچال
5 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
4 طبقه
طبقات در فریزر
5 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز دستی
Smart Dongle
اتصال به Wifi
اتصال به موبایل
عیب یابی هوشمند
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
نوع دسته
استیل نشکن
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
39dB(A)↓
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد یخچال (میلیمتر)
(ارتفاع1853) (عرض595) (عمق644)
ابعاد فریزر (میلیمتر)
(ارتفاع1853) (عرض595) (عمق644)
وزن
76 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
ویتنام
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو