تلویزیون 2022 سامسونگ Neo QLED 8K اسمارت 65 اینچ مدل QN800B

Samsung 2022 65 Inch Class QN800B Neo QLED 8K Smart TV

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : تلویزیون سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
سامسونگ
مدل
QN800B
کیفیت تصویر
8K
قابلیت ارتقاء تصویر
قابلیت هوشمند
سال ساخت
2022
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 2022 سامسونگ Neo QLED 

تلویزیون سامسونگ 65 اینچ دارای صفحه نمایش مدرن و جدید با تکنولوژی فرا کیفیتی میباشد که در رزولویشن 8K  پردازش تصاویر را انجام میدهد که در سایز 65 اینچ کیفیتی بلورین و کریستالی را به نمایش میگذارد و این کیفیت تصویر چهار برابر کیفیت 4K  میتوانید محتوایتان را به اشتراک بگذارد . یک تلویزیون برای نسل های اینده در اختیار دارید و با صفحه نمایش Neo QLED  تجهیز گردیده است . رزولویشن 8K  در پیکسل بندی مینی LED  میتواند برترین نوردهی صفحه نمایش و ترکیب رنگ را برایتان بدهد و این رزولویشن 7680*4320 میباشد که برای یک محیط گران قیمت طراحی شده است و میتواند چالش تصاویر را به صورت واقعی انجام دهد . چالش به کیفیت تصاویر و فیلمی میگویند که کیفیت تصویرHD  و  FHD  و حتی 4K  را دارد که در نسل برتر کیفیت تصویر را تقویت میکند و کیفیت را تا 8K  پردازش میکند و این میتواند خدمات کیفیتی تصاویر باشد که در تلویزیون گران قیمت Neo QLED  سامسونگ QN800B 2022 در سایز 65 اینچ تعبیه شده است . یک تکنولوژی مدرن در سایزی نرمال 65 اینچ همه این خدمات کیفیتی را میدهد که محیط را در کیفیت و دکوراسیون و هر احتمال دیگری برایتان ارگانیک کیفیتی میکند . رزولویشن 4320*7680 وضوحی بسیار بالا میباشد که هر رنگ را در تفکیک 8K  قرار  میدهد و همچنین کنتراست دقیق را بر هر تصویر میدهد و در براورد و جبران جزئیات هر تصویر به صورتی حرفه ای عمل میکند که کیفیت پایین را در فریم بندی تقویت نماید و این کیفیت را در بالاترین حد که بالاتر از 4K  میباشد به اشتراک میگذارد و تصویری نزدیک به 8K  در صفحه نمایش به اشتراک میگذارد . کیفیت تصویر در سطوح پایین به صورتی مدرن که با تکنولوژی روز دنیا 2022 مجهز میباشد تقویت داده میشود که هر جزئیات را به صورت کلی بازیابی میکند و میتواند کیفیت برتر 8K  را به اشتراک بگذارد . چهار پورت ورودی HDMI  دارید که به HDMI2.1  تجهیز میباشد و در 3 پورت ورودی USB  میتوانید اتصال را داشته باشید و خدمات در سریع ترین زمان امکان پذیر میباشد و میتواند پردازش تصاویر و فایل ها را در زمانی کمتر از 1 ثانیه برایتان به اشتراک بگذارد .

خرید تلویزیون مارک سامسونگ 65 اینچ مدل 8K NEO QLED

 

فناوری کوانتوم مینی ال ای دی 

تلویزیون سامسونگ QN800B 8K در سایه برترین کیفیت را در تصویری کامل برایتان به اشتراک میگذارد . کیفیت تصویر در تاریکی برای رنگ های روشن بسیار مهم میباشد زیرا رنگ بندی در تاریکی مبهم میباشد و ترکیبی تفکیک شده را به نمایش نمیگذارد اما این فناوری هر رنگ زرد مثال در تقویت کامل قرار میدهد که در کنار رنگ ابی تیره عمق دریا نمایان میشود و همچنین رنگ بندی تیره در تقویت قرار می گیرد و رنگ های تیره تیره تر میشود و در رنگ های روشن در تصویر تاریک ترکیب رنگ تفکیک میشود و با فناوری هوشمند کوانتوم ماتریکس پرو با مینی ال ای دی میتواند به این فناوری همیشه دسترسی داشته باشد که تصویر فوق کیفیت را در صفحه نمایش 65 اینچ تولید نماید و این کیفیت 8K  میباشد . میلیاردها ترکیب رنگ و سایه رنگ در تصاویر ازاد میشود تا تصویری واقعی و طبیعی را خلق نماید که در چشمانتان و در زندگی تجربه مینمایید . 

تلویزیون QLED مارک سامسونگ 65 اینچ

 

عمق تصاویر 

تلویزیون سامسونگ 65 اینج NEO QLED 8K اسمارت QN800B دارای کیفیتی هوشمند میباشد که عمق تصاویر را در زووم تصویری میتوانید در صافی و روانی داشته باشید . عمق تصاویر در بعدیت بیشتری قرار میگیرد و همچنین در هر گوشه و هر قسمت برترین کیفیت را دارید که هر جزئیات به صورت زنده به اشتراک گذاشته میشود زیرا از فناوری کوانتومی ماتریکس پرو با فناوری مینی LED  می گذرد و در صفحه نمایش نیز تولید تصویر را با جزئیات میدهد . 

خرید تلویزیون مارک سامسونگ 65 اینچ اسمارت مدل QLED NEO 8K

 

پردازنده 8 هسته ای 

تلویزیون سامسونگ 65 اینچ QN800B دارای فناوری سخت افزاری 8 هسته ای میباشد که کیفیت تصویر را در مدیریت دارد و میتواند رزولویشن تصویر 7680*4320 را خلق نماید که این کیفیت شامل وضوح و کنتراست دقیق و همچنین روشنایی LED  که در ریزتر شدن این فناوری و با تقسیم به دو مینی ال ای دی نوردهی هر پیکسل را تقویت میکند که فریم بندی و جزئیات کامل در اشتراک گذاشته و کیفیت 8K  را خلق نماید . این چیپ قدرتمند 8 هسته ای 8K  پردازدنده ای قوی میباشد که مدیریت کلی کیفیت تصویر را دارد و خلق تصاویر با کیفیت زنده و هوشمند را برایتان انجام میدهد تا ارتباط با تلویزیون در محتوایتان را داشته باشید . NEO QUANTOM PROCESSOR 8K  چیپ هشت هسته ای میباشد که به صورت هوشمند کیفیت تصویر را براورده میکند و در صقحه نمایش NEO QLED  به اشتراک میگذارد تا وضوح بالای 4320*7680 را برایتان خلق نماید . SAMSUNG AI NEO QUANTOM PROCESSOR 8K  چیپ قدرتمند هوشمند میباشد که در اولین استارت پخش محتوا در کمترین زمان یعنی هزارم ثانیه پردازش کیفیت را انجام میدهد و کیفیت 8K NEO QLED  را همیشه خلق میکند . 

65 اینچ سامسونگ مدل QLED کیفیت 8K اسمارت

 

 

طراحی بسیار باریک کمتر از یک اینچ 

تلویزیون سامسونگ 65 اینچ NEO QLED 8K  اسمارت QN800B دارای طراحی بسیار باریک میباشد که در عمق کمتر از یک اینچ طراحی شده است و در سیستم داخلی نیز از بورد فوق پیشرفته بهره میبرد که فناوری نانو بکار گرفته شده است و چیپست ها و سخت افزار های مدرن را در بورد تلویزیون سامسونگ 65 اینچ NEO QLED 8K  اسمارت QN800B بکار برده است که از توانایی های شرکت مدرن تلویزیون سامسونگ میباشد و خدمات را در بالاترین سطح کیفیت برایتان میدهد . طراحی تلویزیون بسیار باریک و یبدون قاب و بدون فریم میباشد که توجه و فوکوس شما بر محتوایتان همیشه قرار دارد زیرا کیفیت فوق پیشرفته تلویزیون حواس شما را عاری از حواس پرتی جمع مینماید و در محتوایتان فوکوس میکند و همچنین بدون قاب و بدون فریم در پخش تصاویر خدمات را به شیوه ای مدرن و هوشمند میدهد که در صفحه نمایش فقط تصویر را میبیند و دیگر فیزیک تلویزیون را در مشاهده ندارید . تلویزیون هوشمند سامسونگ QN800B در سایز 65 اینچ ثابلیت نصب بر روی دیوار را دارد که در باریکی بسیار بسیار میتواند بر دیوار نیز نصب گردد زیرا دارای عمق کمتر از یک اینچ میباشد و میتواند یک تابلوی یک سانتیمتری در دیوار را برایتان تشکیل نماید . این تابلوی بدون قاب و فریم در قالب تلویزیون سامسونگ 65 اینچ NEO QLED 8K  اسمارت QN800B کمترین فاصله و یا حتی هیچ فاصله ای را مابین دیوار و تلویزیون ندارید که در کیفیت 8K  پردازش تصاویر را برایتان انجام میدهد . تلویزیون هوشمند سامسونگ 65 اینچ QN800B قابلیت اتصال به اینترنت در یک کابل اتصال به برق میتواند تمام خدمات را برایتان بدهد که هیچ اتصال کابلی ندارید و فقط از طریق WIFI  میتوانید هر اتصال به تلویزیون را داشته باشید که بدون کابل محیط را برایتان در خدمت میدهد و شما یک دکوراسیون مدرن را دارید . تلویزیون مئرن سامسونگ QN800B سایز 65 اینچ دارای پایه وسط میباشد و در میز دکوراسیون به شیوه ای بسیار زیبا قرار میگیرد و همچنین به دلیل اتصالات وایرلس و اینترنتی با فناوری WIFI  هیچ شلوغی کابلی ندارید . تلویزیون کمتر از یک اینچ عمق به صورتی ایستاده در سایز 65 اینچ سامسونگ NEO QLED 8K  اسمارت QN800B برمیز تلویزیون تان قرار میگیرد و در مهار کابلی نیز میتواند به صورت یک خط به پریز برق اتصال دهید و روشنایی را در کیفیت باور نکردنی NEO QLED 8K  دریافت نمایید که این تلویزیون ساخت سال 2022 میلادی میباشد که با خرید از سایت ساوان کالا میتوانید درب منزل این تلویزیون هوشمند و مدزن و با امکانات را دریافت نمایید .

تلویزیون بدون فریم مارک سامسونگ 65 اینچ مدل QLED

دالبی اتمس 

تلویزیون 65 اینچ سامسونگ Neo qled 8k  اسمارت QN800B 2022 دارای کیفیت صدای هوشمند میباشد که دوران صدا را به صورت 3d , 4d  به اشتراک میگذارد که میتواند خدمات کیفیت صدا را  در هر زمینه ای بدهد . تلویزیون سامسونگ QN800B 2022 دارای 70w  قدرت خروجی صدا میباشد که محیط را احاطه میکند و در باریکی تلویزیون 4.2.2 کانال خروجی صدا تعبیه شده است . تلویزیون بسیار باریک با کیفیت صدای هوشمند میتواند خدمات کیفی صدا را بدهد که در قسمت زیرین باندها کار گذاشته شده است و میتواند خدمات صوتی را در برترین کیفیت پردازش کند . قدرت خروجی صدای 70w  و در خروجی 4.2.2 کانال بیس و تریبل و زیر و بم را در تقویت قرار میدهد و همچنین در زووم صوتی میتواند دیالوگ را تقویت نماید که تار صوتی را افزایش میدهد و در محیط شلوغ شما به اشتراک میگذارد . دالبی اتمس dolby atmos  و  OBJECT TRACKING  فناوری صدا میباشد که به صورت هوشمند کیفیت صدا را  به جریان پخش میگذارد به شیوه ای که سینمایی و موزیک و ورزش و انلاین را تشخیص میدهد و همچنین در تصویرتان محتوای موج اب و موزیک در قسمت ساحل و صدای توپ والیبال در قسمت دیگر دوران صدای بیشتری را ایجاد میکند که این فناوری دالبی اتمس و خروجی کانال های صوتی بیشتر کیفیت صدای 3D , 4D  را خلق میکند تا در تلویزیون سامسونگ 65 اینچ NEO QLED اسمارت QN800B 2022 برترین کیفیت صدا و تصویر را داشته باشید و با خرید اسان از شرکت انلاین ساوان کالا در نزدیک ترین زمان میتوانید تلویزیون را تحویل بگیرید . OTS+  فناوری هوشمند میباشد که در تلویزیون تعبیه شده است و در مدیریت دالبی اتمس قرار دارد که شما را همیشه اماده میکند تا در محتوایتان در قرار بگیرید که دوران صدا شما را در عمق محتوا قرار میدهد و درک کامل را خواهید داشت و همچنین لذت بسیاری را خواهید برد . 

خرید 65 اینچ QLED سامسونگ اسمارت 2022

 

33 میلیون پیکسل 

تلویزیون 65 اینچ سامسونگ NEO QLED  اسمارت QN800B 2022 دارای 33 میلیون پیکسل میباشد که در صفحه نمایش پراکنده میباشد و در هر گوشه کناری و وسط و هر مکان دیگری از صفحه نمایش شما دارای هزاران پیکس میباشید که به نوردهی مینی LED  تجهیز میباشد و میتواند خدمات برترین کیفیت تصویر 8K  را برایتان خلق نماید که در رزولویشن 4320*7680 میتواند هر تصویر را به چالش بکشد که هوشمند تصویرتان را در کیفیت 8K  به پخش میرساند و در محتوایتان تار خورشیدی و شاخه باریک درخت که در میان برگها به سویتان میتابد را در نمایش میگذارد و همچنین کیفیت 8K  میتواند براساس محتوایتان که در چه فرمت تصویری رایت شده باشید متفاوت میباشد . 

تلویزیون 65 اینچ 2022 مارک سامسونگ QLED

 

ضد انعکاس نور خورشید 

تلویزیون 65 اینچ سامسونگ NEO QLED  8K  اسمارت  QN800B 2022 دارای صفحه نمایش فوق پیشرفته میباشد که تابش نور محیط و نور خورشید را بازتاب نمیکند و در کیفیتی روان هر تصویر را به نمایش میگذارد و در کل مچبور نیستید بنا به نوردهی محیط و پنجره ها تلویزیون را بگذارید و همچنین در هر قسمت و گوشه میتوانید بنشینید و بدون محدودیت به تلویزیون نگاه کنید . زاویه دید بسیار گسترده ای دارد که در کاناپه و صندلی گوشه و بدون نیاز به روبرو بودن به تلویزیون میتوانید برترین کیفیت NEO QLED 8K  را دریافت نمایید . 

خرید تلویزیون مارک سامسونگ 65 اینچ ساخت 2022 اسمارت

 

 

رنگ کوانتومی 

تلویزیون 65 اینچ سامسونگ NEO QLED 8K  اسمارت  QN800B 2022 دارای 100 درصد ترکیب رنگ کوانتومی میباشد و در سایه رنگی بیش از 1 میلیارد سایه رنگی وجود دارد که تصویر رنگی را در کیفیت 8K  خلق مینماید . ترکیب رنگ به شیوه ای در مینی LED  و رنگ کوانتومی ترکیب میشود که نور روشن را به رنگ در صحنه ها تبدیل میکند و تصویری برابر با کیفیت NEO QLED 8K  را همیشه دارید و در هر محتوایتان به صورت هوشمند که از پردازنده 8 هسته ای AI QUANTOM PROCESSOR 8K  بهره میبرد و چالش کیفی را به وجود میاورد تا برابر با 8K  هر محتوایتان را دریافت نمایید . 

خرید تلویزیون QLED سامسونگ مدل NEO QLED 8K اسمارت

 

تقسیم صفحه نمایش 

تلویزیون سامسونگ 65 اینچ NEO QLED 8K  اسمارت  QN800B 2022 دارای فناوری تقسیم صفحه نمایش به دو قسمت میباشد که در قسمتی موبایل هوشمندتان را در تلویزیون نصب میدهید و صفحه نمایش را به موبایل را در تلویزیون دارید و همچنین در قسمت دیگر میتوانید برنامه ها و شبکه های تلویزیون را به پیش ببرید . صفحه نمایش دو قسمتی هر برنامه موبایل هوشمندتان را در تلویزوین به اشتراک میگذارد و در قسمتی دیگر نیز میتوانید بازی کنسولی و اتصالات را به تلویزیون داشته باشید . 

خرید تلویزیون مارک سامسونگ 65 اینچ اسمارت 2022

 

 

سمفونی 

تلویزیون 65 اینچ سامسونگ NEO QLED 8K  اسمارت  QN800B 2022 دارای فناوری Q-SYMPHONY  میباشد که موزیک را در تار صوتی زنده به اشتراک میگذارد به شیوه ای میتوانید ساندبار را در قسمتی از تلویزیون با اتصال از طریق بلوتوث به تلویزیون نصب دهید و در موزیک نیز کیفیت  سمفونی زنده را دارا باشید که در محیط و مهمانی و جشن تولدتان میتواند تولید صدای با کیفیت را برایتان بدهد که موزیک زنده و شاد را میتوانید در محیط دوران داشته باشید . میتوانید صدای تلویزیون را ببندید و از صدای SOUNDBAR  موزیک را به چخش برسانید و همچنین صدای ساندبار را به صرتی جداگانه به پخش برسانید و در این میان نیز کیفیت صدا و تصویر در هماهنگی کامل به جریان پخش گذاشته میشود و نهایت کیفیت را برایتان خلق میکند . 

خرید تلویزیون مارک سامسونگ 65 اینچ QLED

 

 

کیفیت صدای SPACE FIT 

تلویزیون سامسونگ 65 اینچ NEO QLED  اسمارت QN800B 2022 8K  دارای سنسورهای هوشمند میباشد که در فضای شما حسگر اکوستیک را همیشه فعال دارد و تا در انتشار صدا بتواند فضایتان را در دوران موزیک قرار دهد . تشخیص میدهد محیط شلوغ است و یا فرد در نشیمن در کدام قسمت میباشد که کیفیت صدا را بنا به حضور شما و بنا به شلوغی کیفیت را میدهد و دوران موزیک را در سطح پایین و در بالاترین سطح شلوغی صدا را میدهد تا در محیط دورانی ترکیبی را داشته باشید و در این میان نیز باس و تریبل هوشمند را دارید که در تقویت قرار میگیرد . 

خرید تلویزیون مارک سامسونگ 65 اینچ QLED ساخت 2022

 

نرخ تازه سازی 120 Hz 

 تلویزیون سامسونگ 65 اینچ neo qled 8k  اسمارت QN800B 2022 دارای نرخ تازه سازی تصاویر به نسبت 120 هرتز میباشد که در سرعت بالا و بدون تاخیر میتواند کیفیت تصاویر را در تعویض قرار دهد . نرخ تازه سازی تصاویر 120 هرتز هر جزئیات تصاویر را به نمایش میگذارد و همچنین میزان فریم بندی تصاویر را در تقویت میگذارد و کنتراست دقیق را بر محتوا اشتراک میگذارد تا پیکسل بندی و وضوح تصاویر  را در بالاترین کیفیت داشته باشید . فناوری MOTION XCELERATOR TURBO+ در تلویزیون تعبیه شده است تا هر کیفیت تصویر گه سریع عوض میشود و همچنین بازیهای سریع و صحنه های اکشن که در فریم بندی بالا قرار دارد و در مدت زمان بسیار کمی تصاویر عوض میشود هر تصویر را در تقویت کامل قرار میدهد تا کیفیت برتر 8K  را همیشه برایتان به اشتراک بگذارد .

تلویزیون مارک سامسونگ 65 اینچ ساخت 2022

 

 

نسبت تصویر 

تلویزیون 65 اینچ سامسونگ NEO QLED 8K  اسمارت هوشمند QN800B 2022 دارای نسبت تصویر 32.9 و 21.9 میباشد که در چشمان شما صفحه نمایش نسبت به راحتی و تصویر بازیتان دارد که تصویر به صورتی کامل بریاتان به اشتراک گذاشته میشود و همچنین نسبت تصویر بسیار تاثیر گذار میباشد تا بتواند خدمات کلی و تکمیلی هر بازیتان را به اشتراک بگذارد . بدون کاستی و بدون بریدگی تصویری میتوانید بازیتان را دریافت نمایید . برنامه هوشمند GAME BAR در تلویزیون تعبیه شده است که بازیتان را در برنامه ها مدیریت میکند و میتوانید بازیتان را در تنظیم قرار دهید تا برترین کیفیت را در بازیتان به نمایش بگذارید و در تنظیم بازی گرافیک کامل را به اشتراک بگذارید و در کیفیت 8K NEO QLED  جریان بازیتان را داشته باشید . HDMI 2.1  در تلویزیون تعبیه شده است که اتصال به تلویزیون را برای بازیهای کنسولی و گسترده برایتان امکان پذیر میکند و میتواند خدمات را بسیار سریع و بدون تاخیر ورودی تصویری برایتان بدهد و از سرعت بازی هیچ کمی کیفی را ندارید و خدمات را به صورت کلی دریافت مینمایید  . GAME VIEW & GAME BAR SUPER ULTRA WIDE فناوری برای بازیهای هوشمند میباشد تا کیفیت بازی را در بالاترین حالت داشته باشید و همچنین تصاویر را در زاویه دید بالا ببینید . یک منو در صفحه نمایش دارید که تنظیمات را برایتان انجام میدهد و میزان تاخیر ورودی تصویر را رتبه بندی میکند که بنا به پورت ورودی HDMI 2.1  کمترین تاخیر ورودی را دارید و از FPS , HDR  برنامه بدون سیم میتوانید تنظیمات را انجام دهید و در کنسول بازی و گسترده بتوانید برترین کیفیت را داشته باشید . GAME BAR SUPER ULTRA WIDE این فناوری برای بازیهای شخصی مورد استفاده میباشد که در بازی گسترده نیز میتوانید کیفیت بازی را در کاملترین صحنه ها و NEO QLED 8K  دارید . 

خرید تلویزیون سامسونگ QLED اسمارت ساخت 2022 بدون قاب

 

برنامه VIEW 

تلویزیون 65 اینچ سامسونگ NEO QLED 8K  اسمارت QN800B 2022 دارای فناوری برنامه هوشمند VIEW  میباشد که میتواند خدمات اتصال بدون سیم را برایتان امکان پذیر نماید که این امکان با نزدیک کردن موبایلتان به گوشه صفحه نمایش امکان پذیر میباشد که تلویزیون را به تلویزیون وصل مینماید و میتواند خدمات کیفیتی را ایجاد نماید و در پخش تصاویر نیز میتوانید هر برنماه اموزشی و هر برنامه کاربردی و اشپزی را در تلویزیون و صفحه نمایش بزرگ سامسونگ NEO QLED 8K  اسمارت QN800B 2022 به اشتراک بگذارید . 

تلویزیون VIEW مارک سامسونگ 65 اینچ QLED اسمارت

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
سری
Neo QLED
مدل
QN800B
سایز
65 اینچ
تکنولوژی صفحه
Neo QLED
نوع تلویزیون
QLED
پردازنده تصویر
Neural Quantum Processor 8K
سیستم تصویری
نورپردازی
Edge Neo QLED
دقت رنگ
100% Quantum Dot
Picture Quality Index
Ultimate 8K Dimming Pro
کنتراست
Quantim Matrix Technology Pro
پنل
VA/NeoQLED
نوع پنل
تخت
زاویه دید
Ultra Viewing Angle
رزولوشن صفحه نمایش
7680*4320
کیفیت تصویر
8K
قابلیت ارتقاء تصویر
فرکانس تصویر
120 هرتز
محدوده دینامیکی
HDR10+ HDR10 HDR HLG
مناسب بازی
سیستم صوتی
سیستم صوتی
4.2.2 کاناله
صدا هر کانال
10 وات
ساب ووفر
مجموع قدرت
60 وات
سیستم اسمارت
قابلیت هوشمند
سیستم عامل
Tizen
هوش مصنوعی
Smart Things
مرورگر وب
وای فای
اتصال به موبایل
گالری
Google Assistant
دستیار Alexa
بلوتوث
Apple AirPlay
اتصالات جانبی
پورت HDMI
4 عدد
HDMI 2.1
پورت USB
2 عدد
پورت اپتیکال
پورت شبکه
پورت آنتن
گیرنده دیجیتال
سایر امکانات
طراحی
پایه وسط
نصب به دیوار
ریموت کنترل
مدل ریموت کنترل
TM2280E
سال ساخت
2022
رنگ
مشکی
تکنولوژی
کره
مونتاژ
مصر
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL