یخچال فرنچ سامسونگ کره ای 28 فوت دودی 4 درب RF28 French4

Samsung 4Door French Door Refrigerator Black Stainless RF28

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۱۵۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
سامسونگ
مدل
RF28 French4
رنگ
دودی
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال درب فرنچ RF28 سامسونگ سری فرنچ4

یخچال فریزر ساید بای ساید 4 درب 28 فوت سامسونگ دودی RF28  سری فرنچ 4 دارای فضای بارگیری 28 فوت مکعبی میباشد که در قسمت فریزر 2 عدد  کشوی بارگیری دارید و هر کشوی قابلیت تنظیم هوای مناسب را دارد و هر کشوی میتواند یک دست بارگیری به عمل اورد و میتوانید با کشیدن اسان بارگیری دهید . قسمت یخچال که هر طرف ساید بارگیری یخچال ارایه میدهد میتواند قابلیت تنظیم فضای یکدست باشد تا بارگیری بزرگ و کوچک انجام دهید . FRENCH DOOR 4 PCS  میتواند بارگیری 28 نوع خرید شما را انجام دهد و در حفاظت قرار دهد . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در سامسونگ دودی فرنچ دوور 4 درب RF28  در قسمت بدنه بدنه ای فلزی و طراحی مینیمالیستی ساخت شده است تا فضای بیشتری برای بارگیری بدهد .

خرید ساید فرنچ- مارک سامسونگ مدل RF28 رنگ دودی

کشوی FLEX ZONE 

یخچال فریزر ساید بای ساید 28 فوت 4 درب سامسونگ دودی RF28  با فریزری فرنچ DOOR  ساخت شده است که از طراحی بسیار زیبا و مدرنی برخوردار میباشد . کشوی بالایی فریزر فرنچ دور 4 از کشوی زیبای FLEX ZONE  بهره میبرد که در تنظیم دمای چند حالته خنک و سرد و انجماد برخوردار میباشد و میتواند خدمات را برای نگه داری به عمل اورد . قفسه FLEX ZONE  دارای تقسیم بندی میباشد تا بارگیری را به صورت برنامه ریزی شده انجام دهید و هی نریزید در قفسه کشوی FLEX ZONE  که مرتب نباشد . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در فرنچ DOOR  سامسونگ 28 فوت 4 درب دودی FR28 با دو کشوی بارگیری در فریزر و تنظیم دما و تنظیم برنامه کاربردی و کشیدن اسان و همچنین برای دسترسی اسان کودکان و یا قفل کودکان طراحی شده است تا خدمات را در اوج مدرنی و ساده بدهد . دسته کشوی فریزر اسان کشیده میشود که با ریلی میتواند قفسه را به بیرون بدهد و اسان استفاده داشته باشید که در اسانی دباره میتوانید جای دهید . دسته کشوی دارای طراحی بسیار زیبا میباشد که خوش دست و خوش فرم میباشد و در راحتی استفاده شما میتواند خدمت کند . 

خرید ساید سامسونگ مدل RF28 رنگ دودی 4 درب 28 فوت

فناوری حفظ رطوبت 

یخچال فریزر ساید بای ساید طرح فرنچ 4 درب 28 فوت دودی سامسونگ RF28  از فناوری برتر حفظ رطوبت TWIN COOLING PLUS  بهره میبرد که میتواند خدمات نگه داری در قسمت فریزر و یخچال را  در حفظ رطوبت به انجام برساند . این فناوری کمک میکند تا در بارگیری میوه جات و سبزیجات و غذای اماده در قسمت یخچال حفظ رطوبت نماید و همچنین رطوبت اضافی را میگیرد و یا رطوبت مورد نیاز را حفظ میکند که در مدت زمان بیشتری نگه داری به عمل میاورد و میتواند در تازگی و مدت زمان بیشتری نگه داری به عمل اورد . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 28 فوت 4 درب دودی سامسونگ RF28  با فناوری حفظ رطوبت TWIN COOLING +  برای فریزر میتواند خدمات را به شیوه ای بدهد که منجمد کردن گوشت را سریع انجام میدهد تا رطوبت را در مواد نگه داری حفظ نماید همچنین تازگی مواد نگه داری را بیشتر حفظ میکند . 

خرید ساید فرنچ سامسونگ مدل RF28 رنگ دودی ابریز و یخریز

 

قفسه یخ ساز 

یخچال فریزر فرنچ درب ساید بای ساید 4 درب 28 فوت دودی سامسونگ RF28  دارای قفسه ICE MAKED  یا  ICE MASTER به معنی یخساز میباشد که در REFRIGERE & FREEZE  تعبیه شده است و میتواند خدمات را در زمینه یخ امده بدهد . این فناوری در قسمت فریزر و در یک جعبه با طراحی بسیار زیبا و کارامد میباشد که اب گیری مینمایید و میتواند در مدت زمان کمی به یخ های مکعبی تبدیل نماید که در صورت برداشت نکردن در این قفسه میزان سرمادهی تنظیمی میدهد تا انقباض نشود و یخ ها در برنامه و مکعبی بودن و طراحی ساخت خود رد نشود . 

خرید یخچال سامسونگ مدل RF28 رنگ دودی یخساز

 

انتی لک 

یخچال فریزر ساید سامسونگ دودی 28 فوت 4 درب RF28  دارای ضد اثر انگشت و یا ضد لک انگشت میباشد که در صورتی انگشتان شما به بدنه بخورد و دستان الوده بچه به بستنی به بدنه داده شود اثر انگشت منعکس نمیشود و در دید و جذب کثیفی چشمان شما قرار نمیگیرد . یخچال فریزر ساید بای ساید فرنچ درب 4 درب 28 فوت دودی سامسونگ RF28 از طراحی مدرن بهره میبرد که انتی لک میباشد و رنگ دودی خود لک را میگیرد که با یک دستمال ساده میتوانید تمیز نمایید. تمیز به نظر رسیدن همیشه زیبایی را درون اشپز خانه تداعی می کند.

 

یخچال ارزان قیمت فرنچ درب سامسونگ

خرید یخچال - سامسونگ مدل RS28 رنگ دودی

 

روشنایی کامل 

یخچال فریزر ساید طرح فرنچ سامسونگ 28 فوت 4 درب دودی RF28  دارای نوردهی LED  میباشد که فضای داخلی را در بالاترین حد روشن میکند که اگر بارگیری کامل بدهید میتواند دید کافی و کامل در اختیار بگذارد و همچنین نوردهی LED  با لامپ های باریک و مدرن تعبیه شده است تا کم مصرف باشد و تولید گرمایش نداشته باشد که نوسانات دمایی ایجاد نماید زیرا مصرف کننده عزیز گاهی بایستی درب در دفعات بیشتری باز شود زیرا مهمان دارید و یا اینکه مجبورید برای جای گذاری خرید , درب زمان بیشتری باز بماند که در نتیجه لامپ اگر گرم شود تولید گرما میدهد ولی LED LIGHT  این میزان تولید گرمایش را همیشه حذف میکند و دارای طول عمر بالایی نیز میباشد . 

خرید یخچال سامسونگ 28 فوت فرنچ مدل RF28 رنگ دودی هوشمند

 

قفسه بندی قابل تنظیم 

یخچال فریزر درب فرنچ ساید بای ساید 28 فوت 4 درب دودی سامسونگ RF28  دارای قفسه بندی بسیار عالی و مدرن میباشد که در هر قفسه میزان کارایی و بهره ای میدهد تا همیشه بتوانید اسان استفاده نمایید و اسان بارگیری بدهید که در سایز بزرگ و کوچک بارگیری داشته باشید . قفسه بندی دارای جنس شیشه نشکن میباشد که روشن به حالت ابی روشن در کل محیط ار تقسیم بندی قفسه ای میکند که قفسه های تحتانی کشوی و یا دارای انعطاف میباشد تا بتوانید بارگیری بزرگ داشته باشید . قفسه ها را میتوانید بردارید و فضای یک دست داشته باشید همچنین میتوانید تنظیم فضا بدهید تا کیک دو طبقه و یک هندوانه بزرگ را باردهی دهید . 

خرید یخچال فرنچ- مارک سامسونگ مدل RF28 رنگ دودی 28 فوت

 

صفحه نمایش لمسی و ابریز 

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ 28 فوت دودی 4 درب rf28  دارای یک قسمت برای تنظیمات میباشد که از صفحه نمایش لمسی بهره میبرد و دارای نوردهی ICE LED  میباشد که نوردهی یخی برای روشنایی میدهد و نمایی خاص و مدرن را میدهد که با یک لمس اسان میتوانید تنظیمات یخچال فریزر و ابریز و یخ ریز را بدهید . صفحه نمایش لمسی و ابریز ستی بسیار زیبا در درب سمت چپ میباشد که ابریز میتواند 3 مرحله خدمات بدهد و از یخ خرد و یخ مکعبی و اب سرد خدمات بدهد و بنا به خواست و نیاز خودتان میتوانید دریافت نمایید . همچنین در طراحی ابریز میتوانید فضایی مناسب در اختیار داشته باشید تا لیوان بلند تزئینی و پارچ اب را سریع پر نمایید . یخچال فریزر 28 فوت 4 درب دودی سامسونگ RF28  در قسمت ابریز با یک مغزن باریک و مماس به درب ها میتواند اب گیری داشته باشد و برای تولید یخ و اب سرد همیشه اماده و فعال برای خدمات میباشد که قابلیت اتصال به اب شهری را دارد .

خرید ساید فرنچ - 28 فوت سامسونگ مدل RF28 رنگ دودی

 

DELIVERY 

 یخچال فریزر 4 درب 28 فوت سامسونگ RF28  دودی با سایز بزرگ 28 فوتی در قسمت فریزر و یخچال به صورت ساید بای ساید میتوانید فضایی مناسب و دکوراسیونی مناسب بدهید و چون دارای وزنی خاص میباشد بایستی فضای قرار دادن اماده باشد تا دلیویری یا تحویل بگیرید و بایستی بسیار مراقب باشید تا خط نخورد همچنین دارای اندازه استاندارد میباشد تا در اسان سور جای بگیرد و یا اینکه از راه پله بالا میبرید بتوانید در طبقات بالاتر اسان حمل نمایید . همچنین دارای مصرف انرژی کم میباشد که از TECHNOLOGY ENERGY STAR  بهره میبرد و از تست کم مصرفی رد شده است و همچنین براورد کیفیتی  بالاتر از حد میدهد .

یخچال فرنچ سامسونگ مدل RF28 رنگ دودی بسیار زیبا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
4 درب
سازنده
سامسونگ
مدل
RF28 French4
رنگ
دودی
French Door (فرنچ)
French4
نوع موتور
Digital Inverter Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
28.15 فوت
گنجایش یخچال
15.98 فوت
گنجایش فریزر
8.35 فوت
طبقات یخچال
5 طبقه
طبقات در یخچال
6طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
فیلتر آب HAF-CIN/EXP
مخزن آب
یخ ساز دستی
یخ ساز اتوماتیک
یخ مکعبی و خرد شده
عیب یابی هوشمند
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R134a
چرخه هوای سرد
هوای فراگیر
اینورتر
+DoorCooling
سرمایش سریع
انجماد سریع
All-Around Cooling
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
40 DB
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1778) (عرض912) (عمق850)
وزن
169.5 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
کره
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL