تلویزیون QLED سامسونگ Q80B اسمارت QA55Q80B

Samsung 55Inch 2022 Q80B QLED 4K Smart TV

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : تلویزیون سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
سامسونگ
مدل
Q80B
کیفیت تصویر
4K QLED
قابلیت ارتقاء تصویر
قابلیت هوشمند
سال ساخت
2022
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 55 اینچ Q80B 

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q80B 2022  فناوری روز دنیا میباشد و در عرضه تولید و خط تولید قرار دارد تا تصاویر را با کیفیت بروز شده QLED  به اشتراک بگذارد . میزان روشنایی و میزان نوردهی از نور پس زمینه DIRECT  FULL ARREY پشتیبانی میکند که به صورت هوشمند میتواند خدمات تولیدی تصویری را بدهد و بنا به محیط روشنایی را میدهد تا در مصرف انرژی بهینه شده عمل کند . تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q80B 2022  از پک و کارتون قابل بازیافت و قابل تبدیل به منظور باکس کفش یا میز بازی و پازل و هر حالت دیگری برای بازی بچه ها تبدیل نمایید که در پک دارای برنامه تبدیلی تعبیه شده است . تلویزیون خود 85 درصد قابل دریافت میباشد و کارتن تلویزیون نیز بدون رنگ بندی و بدون هیچ مواد شیمیایی در خدمت ارایه میشود و کره خاکی را برای نسل های اینده تمیز میکنیم . فناوری QUANTUM DOT  برای ترکیب رنگ تعبیه شده است تا رنگ بندی را در تفکیک و در روشنی و کنتراست دقیق به پخش برساند و از هر کیفیت در تاریکی و روشنایی کفیت تصویر QLED  را دریافت نمایید همچنین برای تاریکی و یا صحنه های تاریک رنگ های تیره را تیره تر و رنگ روشن و رنگ بندی را در تقویت قرار میدهد که توسز CONTRAST ENHANCER  قابل اجرا میباشد و میتواند خدمات تصویری را بدهد . نقطه کوانتومی میتواند خدمات تصویری را بدهد به شیوه ای که از فرمت های HDR 10 , HDR 1+  و فناوری HLG  پشتیبانی میکند تا کیفیت تصویری برابر با 4K QLED  دریافت نمایید . MOTION RATE  فناوری برای عکس های با کیفیت شما میباشد که میزان 200 MOTION RATE  پشتیبانی به عمل میاورد . فناوری DIRECT FULL ARREY  در تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q80B 2022  پشتیبانی میشود تا جزئیات هر تصویر براورد شود و در کیفیت تصاویر کم فریم و جزئیات از دست رفته دخالت میکند تا جبران کیفیتی بدهد و کیفیت FHD OR HD OR 564P  و هر کیفیت دیگری را به کیفیتی بلورین و نزدیک به 4K  به اشتراک بگذارد . فناوری QUANTUM DOT  تعبیه شده است تا رنگ بندی را در سایه بیش از یک میلیون رنگ پردازش نماید یعنی میتواند هر رنگ بندی را پردازش نماید که از ترکیب رنگ بسیار بالایی برخوردار میباشد و میتواند تصاویری با کیفیت بلورین خلق نماید . وضوح تصویری 3840*2160 میباشد تا کنتراست دقیق را در هر LED  پشتیبانی نماید و نقطه رنگ بندی را در LED  به اشتراک بگذارد همچنین وضوح بالا برای تطبیق تصویری بسیار عالی میباشد تا تصویر های بلورین را خلق نماید . کیفیت تصویر 3800 PQI  میباشد و از فناوری 4 هسته ای QUANTUM PROCESSOR 4K  پشتیبانی میکند . فناوری MICRO DIMMING  تعبیه شده است تا بنا به محیط نوردهی تلویزیون را تنظیم نماید . حالت فیلم FILME MODE  پشتیبانی میشود تا کیفیت فیلم را در اندازه تصویری و در کیفیت تصویری در گرافیک فیلم تصاویر را صاف و روان به اشتراک بگذارد . FILMMAKER  در تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED  اسمارت Q80B 2022  تعبیه شده است تا فیلم را به حالت اکران باز گردانید و فیلم را بدون الایش و ارایش دیجیتالی به اشتراک بگذارد و همچنین افکت های اضافی را حذف میکند تا نظریات و هدف از کارگردان در تولید فیلم را بیشتر درک نمایید . 

خرید تلویزیون کیولد- مارک سامسونگ مدل Q80B

 

فناوری 4 هسته ای 

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q80B 2022 با فناوری AI QUANTUM PROCESSOR 4K  پشتیبانی میشود تا تصویری با کیفیت تر و تصویری درخشنده تر و تصویری با طیف وسیع رنگ بندی دریافت نمایید . این چیپ قدرتمند 4 هسته ای کمک میکند تا تقویت فیلم ها را بدهد و یا تقویت بازیهای انلاین را بدهد که در زمینه فریم بندی و در زمینه جزئیات براورد کیفیت را بدهد و کیفیت از دست رفته را جبران نماید و میتواند کیفیتی برابر با 4K  و ترکیب رنگ با QLED  خلق نماید و همه این فناوری برای کیفیت تصویر به صورت هوشمند انجام میشود و میتواند هر محتوای شما را در تقویت قرار دهد و به پخش برساند . 

تلویزیون کیولد- 55 اینچ اسمارت مدل Q80B

 

تلویزیون هوشمند 

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q80B 2022 از سیستم عامل TIZEN  قابلیت اتصال به موبایل هوشمند و اتصال به اینترنت را دارد که میتواند همیشه انلاین در خدمت قرار بگیرد و از مرور گB ر ها و برنامه های موبایلتان در صفحه نمایش بزرگ تری برخوردار باشید . قابلیت اتصال به اینترنت با WIFI  و اتصال مستقیم انجام میشود . مرور گرها در تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q80B 2022 پشتیبانی میشود یعنی از FACE BOOK ,TWITTER , AMAZONE , CHROME , YOUTUBE , GOOGLE ASSISTANT , GOOGLE , INTERNET , و هر مرور گر دیگری پشتیبانی به عمل میاورد و میتوانید اولین افرادی باشید تا موزیک ویدیو و فیلم سینمایی جدید را میبینید . برنامه های جهانی NETFLIX  و ALEXA  پشتیبانی میشود تا با کیفیت 4K  هر محتویات خود را ببینید و کافیست اشتراک گذاری دهید . اتصال به موبایل هوشمند پردازش عکس و موزیک و فیلم و فایل های شخصی شما را انجام میدهد همچنین برنامه های اینستاگرام و تلگرام و واتساپ را در صفحه نمایش بزرگ تر میتوانید در اختیار داشته باشید و از فناوری دوربین اتصالی پشتیبانی به عمل میاورد تا انلاین با دوستان تان گفتوگو و چت نمایید یعنی مدرن زندگی کنید . برای بچه های شما محدودیاتی تعبیه شده است و میتوانید تنظیمات را بدهید تا برنامه کودکان سرچ شود و دیگر اینترنت ازاد در دسترس نباشد . فناوری TAP VIEW  تعبیه شده است تا موبایل خود را اسان تر به تلویزیون اتصال دهید یعنی با نزدیک کردن و فناوری NFC  موبایل شما به تلویزیون همسان میشود و صفحه نمایش بزرگ تلویزیون را به صفحه نمایش موبایلتان تبدیل میکنید . برای گوشی های اندروید سامسونگ از مدل S10  به بالا میتوانید با برنامه WIRELESS DEX اتصال برقرار نمایید که یک گزینه بیشتری برای موبایل و شرکت کره جنوبی سامسونگ میباشد همچنین برای اتصال موبایل های هوشمند ایفون و اپل IOS 10.0 پشتیبانی به عمل میاورد و میتواند همسان در تلویزیون اتصال برقرار نماید تا پردازش در سیستم تلفن هوشمند ایفون را به عمل اورد . MICROSOFT 365  برنامه هوشمند تعبیه شده میباشد تا بیشترین بهره در تلویزیون داشته باشید که فقط اشتراک گذاری لازم میباشد . 

خرید تلویزیون سامسونگ- ساخت 2022 مدل Q80B هوشمند

 

کیفیت صدا 

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q80B 2022  از فناوری DOLBY ATMOS / DOLBY DIGITAL PLUS 5.1ch   پشتیبانی به عمل میاورد که با محتویات تصویری شما میتواند همسان شود و  از کیفیت صدای تطبیقی با کیفیت تصویری برخوردار باشید . کیفیت صدا قدرت خروجی 60Wمیباشد که در 2.2.2 کانال خروجی تعبیه شده است و هر کانال 20W قدرت خروجی دارد که در سیستم بلندگوها از فناوری HOLE ARRAY SPEAKER  پشتیبانی به عمل میاورد یعنی بلنگوهای ارایه سوراخی که باریک و مماس با بدنه با کیفیت عالی خدمات را میدهد . فناوری WOOFER تعبیه شده است تا کیفیتی برابر با بیس و تریبل قوی داشته باشید وبدون داشتن یک باس قدرتمند ضربات سنگین کیفیتی صوتری دریافت نمایید . Bluetooth Audio  در تلویزیون تعبیه شده است تا براورد کیفیت برتر و بهتر با اتصال ساندبار و سینماخانگی و هر اتصال sound bar sorround انجام دهید و کیفیت صدا را بالاتر تا حد 6000 هزار وات ارتقا و بیشتر ارتقا دهید همچنین از فناوری Q-SYMPHONY پشتیبانی به عمل میاورد تا کیفیت صدا را برابر با کیفیت زنده در تئاتر و هول های موزیک و اپرا ها به اشتراک بگذارد و هم با صدای تلویزیون و هم بدون صدای تلویزیون پشتیبانی به عمل میاورد . دنبال کردن صدا یا دیالوگ انجام میشود که با فناوری OTS  انجام میشود و پشتیبانی کامل میشود تا در محیط شلوغ شما درک کامل از محتویات سریالی و اخبار داشته باشید .  

خرید تلویزیون 2022 کیولد- مارک سامسونگ مدل Q80B

 

D E S I G N

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q80B 2022  دارای طراحی بسیار زیبا با یک پایه در وسط میباشد که تعادل تلویزیون را بر روی میز تلویزیون و بر روی دکوراسیون شما حفظ میکند و همچنین دارای طراحی بدون قاب و فریم میباشد که تجه و فوکوس شما بر محتویات میباشد و فیزیک تلویزیون را در دید ندارید تا حواس شما را پرت نماید . ستایل یا STYLISH Q  سری کیو میباشد که در تلویزیون های سامسونگ دارای طراحی به خصوص خود میباشد و میتواند خدمات دکوری برای شما ایفا نماید . نوع قاب رنگ مشکی 4 BEZEL LESS FN بدون حاشیه میباشد که در تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q80B 2022  تعبیه شده است و میتواند به دیوار و یا پایه تلویزیون نصب گردد که از باریکی کم ترین فضای محیط را میگیرد و همچنین فاصله مابین دیوار و تلویزیون بسیار کم میباشد که در پشت تلویزیون هیچ اتصال دیگری را نمیتوانید انجام دهید پس بایستی در هنگام نصب به دیوار برنامه ریزی خود را داشته باشید و اتصالات لازمه انجام شده باشد همچنین دارای اتصالات بلوتوثی و WIFI  میباشد که بدون سیم و وایرلس اتصالات را انجام میدهد و در نتیجه بدون کابل و بدون سیم میتواند محیط را اراسته نماید . تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q80B 2022 در کناره از باریکی بسیار عالی با طراحی هوشمندانه قرار دارد که در باریکی دارای جای پیچ های اتصالی به دیوار و پایه تلویزیون میباشد . رنگ جلو FRONT COLOUR : CARBON SILVER  میباشد و STAND TYPE  نوع پایه بشقابی شناوری FLOATING PLATE میباشد و بسیارزیبا در خدمت تلویزیون قرار میگیرد . همچنین رنگ پایه SAND CARBON  میباشد . 

خرید تلویزیون کیولد- مارک سامسونگ 55 اینچ وای فای

 

پردازش بازی 

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q80B 2022  قابلیت پردازش بازیهای کنسولی و گسترده را دارد که میتواند در کیفیت 4K QLED  به پخش برسد یعنی در رنگ بندی و در سایه ها که در  بازیهای حرفه ای زیاد کاربرد دارد تا مافیا را به گیر بیاندازید هر جزئیات بازی را به اشتراک میگذارد . تلویزیون 55 اینچ سامسونگ Q80B 2022  از پورت ورودی HDMI 2.1 پشتیبانی میکند تا اتصالات بازیها بدون تاخیر ورودی و بدون کاستی کیفیت پردازش شود که از فناوری کیفیت ALLM  پشتیبانی به عمل میاورد و همچنین در پورت ورودی HDMI 2.1  فناوری eARC  پشتیبانی میشود تا در برابر کیفیت بازی برترین نمایش را به اشتراک بگذارد . فناوری AMD FREE Sync PREMIUM PRO  تعبیه شده است در تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED  اسمارت Q80B 2022  تا بازی ها بدون تاری تصویری و کاستی ترکیب رنگ و شکستگی تصویری به اشتراک گذاشته شود و همگام سازی با نرخ فریم GPU تلویزیون پشتیبانی میشود تا بازی صاف و روان را به اشتراک بگذارد . میزان 120 فریم در ثانیه پردازش پورت ورودی HDMI2.1  میباشد همچنین فناوری نسبت تصویر 32.9 / 21.9  پشتیبانی میشود تا بازیتان در کیفیت بالاتری و در هر صحنه بازی را به صورت کامل در هر قسمتی دریافت نمایید و برد را در زمینه مراحل بازی داشته باشید . GAME MODE  در تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q80B 2022  تعبیه شده است تا بازی را در سطح حرفه ای پردازش نماید و تصویری همیشه با کیفیت QLED  به اشتراک بگذارد . 

تلویزیون گیمینگ 2022- مارک سامسونگ 55 اینچ مدل Q80B

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
سری
Q8
مدل
Q80B
سایز
55 اینچ
تکنولوژی صفحه
QLED
نوع تلویزیون
QLED اسمارت
پردازنده تصویر
Quantum Processor 4K
سیستم تصویری
نورپردازی
Edge QLED
دقت رنگ
Quantum Dot
Picture Quality Index
3800
کنتراست
Mega Contrast
پنل
QLED
نوع پنل
تخت
زاویه دید
Wide Viewing Angle
هوش مصنوعی تصویر
تنظیم روشنایی
رزولوشن صفحه نمایش
2160* 3840
کیفیت تصویر
4K QLED
قابلیت ارتقاء تصویر
حالت فیلم
حالت طبیعی تصویر
فرکانس تصویر
120 هرتز
محدوده دینامیکی
HDR10 Pro-HDR10-HDR-HLG
Quantum HDR
Motion Rate
200
گیمینگ
حالت بازی
مناسب بازی
ALLM
Game Motion Plus
Dynamic Black EQ
صدا فراگیر بازی
همگام سازی پیشرفته
سیستم صوتی
سیستم صوتی
2.2.2 کاناله
صدا هر کانال
20 وات
ساب ووفر
2*10
مجموع قدرت
60 وات
Dolby Digital Plus
Blutooth Audio
Q-Symphony
تقویت کننده صدای فعال
سیستم اسمارت
قابلیت هوشمند
سیستم عامل
Tizen
هوش مصنوعی
Smart Things
مرورگر وب
وای فای
اتصال به موبایل
گالری
Google Assistant
دستیار Alexa
Bixby
اتصال به دوربین موبایل
بلوتوث
Apple AirPlay
اتصالات جانبی
پورت HDMI
4 عدد
HDMI 2.1
eARC
3 HDMI
پورت USB
2 عدد
پورت اپتیکال
پورت شبکه
پورت آنتن
گیرنده دیجیتال
سایر امکانات
طراحی
پایه وسط
نصب به دیوار
AirSlim
قاب بدون حاشیه
ریموت کنترل
مدل ریموت کنترل
TM2280E
سال ساخت
2022
ابعاد(میلیمتر)
(عرض1227) (ارتفاع706.7)(ضخامت54.7)
وزن
17.9 بدون پایه - 21 با پایه
رنگ
مشکی
تکنولوژی
کره
مونتاژ
چین
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL