یخچال فرنچ سامسونگ کره ای 34 فوت مشکی RF28 French5

Samsung 5Door French Door Refrigerator in Black Stainless RF28

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۱۱۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
سامسونگ
مدل
RF28 French5
رنگ
مشکی
Door IN Door
اینورتر
آب ریز
یخ ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال فرنچ5 سامسونگ 34 فوت

یخچال فریزر فرنچ ساید بای ساید مشکی  4 درب  سامسونگ 34 فوت RF28 French5 از قفسه بندی مشهور فرانسوی فرنچ درب بهره میبرد که دارای دسته کشیدن اسان میباشد و بسیار اسان میتوانید بکشید که در ریل ارام و روان کشوی به بیرون کشیده میشود . کشوی ها دو عدد میباشد که قابلیت تنظیم هوای داخلی در چند مرحله را دارد و میتواند خدمات را در زمینه بارگیری شما به انجام برساند . قفسه های کشوی برای دسترسی کودکان امکان پذیر میباشد و برای قفل کودک فناوری تعبیه شده است تا کودکان همیشه دسترسی نداشته باشند و فریزر  را باز ننمایند . قسمت بالایی یخچال میباشد که در دو درب و بر روی درب چپ ابریز تعبیه شده است تا بتوانید خدمات بیشتری دریافت نمایید . کشوی FLEX ZONE  داده شده است تا بتوانید طبق برنامه ریزی و طبق بارگیری تان که قسمت قسمت میباشد انجام دهید و این کشوی راحت تر میتواند خدمات را در اختیار بگذارد که بارگیری شما در زمینه های گوشت و سبزی و ماهی در هم و در یک قسمت مختلت قرار نگیرد بلکه هر قسمت را به بارگیری خاصی بدهید . 

خرید یخچال- فرنچ الجی مدل RF28 رنگ مشکی 34 فوت

 

فناوری سریع سرمادهی 

یخچال فریزر ساید بای ساید 4 درب مشکی 34 فوت سامسونگ RF48 FRENCH 5 دارای فناوری برتر قابل تنظیم TWIN COOLING PLUS  میباشد که میتواند طبق برنامه های شما که  بارگیری نمایید سرمادهی را تنظیم نمایید . این فناوری کمک میکند تا در قسمت فریزر چند حالت سرمادهی داده شود و تنظیمات و سرمادهی سریع را در صورت نیاز بدهید مانند بارگیری گوشت که نیاز دارد سرمای بیشتری داده شود . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در فرنچ 5 سامسونگ RF28 FRENCH5  مشکی در قسمت یخچال نیز دارای فناوری هوشمند تسریع هوای سرد میباشد که برای سرد کردن نوشیدنی شما میتواند سریع تر انجام شود و این فناوری تا 2 برابر هوای سرد را سریع تر میدهد  و در نتیجه میتواند میزان رطوبت در فریزر و یخچال را حفظ نماید که مدت زمان بیشتری نگه داری به عمل میاورد . 

خرید یخچال فرنچ- مارک سامسونگ مدل RF28 رنگ مشکی

 

موتور اینورتر دیجیتالی

یخچال فریزر ساید بای ساید 4 درب 34 فوت مشکی سامسونگ RF28  از موتور اینورتر دیجیتالی استفاده میکند که دارای 7 نوع برنامه کاری میباشد تا هم بهینه شده عمل کند و هم کم مصرف و کم کارکرد خدمات را تامین نماید . موتور اینورتر خطی دارای قطعات کم مکانیکی میباشد که اسطکاک کمی دارا میباشد چون ساییدن کم ایجاد میکند و از طول عمر بالایی برخوردار میباشد که تا 10 سال گارانتی شرکت کره ای سامسونگ پشتیبانی میکند و همچنین در قطعات کم مکانیکی استارت که میخورد لرزش کمی ایجاد میشود و همچنین در تولید لرزش کم یعنی تولید صدای کم و نویز کم که میزان 39 دسیبل تولید صدا دارد . . موتور اینورتر خطی طبق چند برنامه ای که دارد میتواند استارت بدهد و یک قفسه DOOR FRENCH  که سرمادهی از دست داده است را تامین سرما میکند یعنی موتور برای یک قفسه استارت میزند که در نتیجه قدرت کم تری برای جبران سرمادهی نیاز دارد . گاز فریون R600A  در موتور اینورتر دیجیتالی تعبیه شده است که میتواند همیشه خنک نگه دارد . تامین سرمادهی هر قسمت مصرف انرژی را بسیار کاهش میدهد . جریان برق متناوب را به خط مستقیم انرژی تبدیل میکند که انرژی را به صورت مستقیم انتقال میدهد .

یخچال اینورتر- مارک سامسونگ مدل RF28 رنگ مشکی 34 فوت

 

دریچه های هوا

یخچال فریزر ساید بای ساید 4 درب 34 فوت سامسونگ مشکی RF28  دارای دریچه های هوای متعددی در فریزر و یخچال میباشد که میتواند خدمات سرمادهی را در هر قسمت بدهد . سرمادهی در هر قسمت بسیار مهم میباشد زیرا هیچ قسمت و هیچ مکانی در فضای داخلی ندارید که خنک و سرد نباشد . دریچه های هوا در قفسه بندی بخچال چند گانه میباشد تا در حفظ رطوبت و همچنین گرفتن سرمادهی کارکند یعنی رطوبت اضافی را میگیرد و در خنکی سبزیجات و میوه ها را نگه داری به عمل میاورد . دریچه های هوا در قفسه بندی فریزر نیز بسیار تاثیر گذار میباشد زیرا در دو قفسه فرنچ درب در هر قفسه دریچه هوای خنک و سرد و خشک قرار دارد و بنا به بارگیری میتوانید تنظیمات دلخواه را به عمل اورید .

 

یخچال ارزان قیمت فرنچ درب سامسونگ

خرید یخچال- فرنچ 5 سامسونگ مدل RF28 رنگ مشکی 34 فوت

 

ابریز و یخ ریز و صفحه نمایش

در قسمت درب سمت چپ یخچال فریزر ساید بای ساید 4 درب 34 فوت سامسونگ مشکی RF28  دارای یخ ریز و اب ریز میباشد که میتواند خدمات را در زمینه اب سرد و یخ خرد و یخ مکعبی بدهد که میتوانید همیشه دریافت نمایید در شرایطی که مغزن اب همیشه پر باشد و این فناوری همیشه در حال دادن خدمات میباشد زیرا میتواند به اب شهری وصل شود و شما نیاز نیست که مغزن اب را پر نمایید . ابریز و یخ ریز دارای طراحی بسیار مدرن و شیک و باریک میباشد که میتوانید لیوان بزرگ را اب گیری دهید و همچنین پارچ اب را پر کنید که فضای مناسب برای شما ایجاد نموده است . در بالای ابریز و یخ ریز صفحه نمایش لمسی تعبیه شده است که با نوردهی LED  میتواند در هنگام تنظیمات برنامه ها و یخ ریز و ابریز روشنایی بدهد و در صورتی که برنامه ها تنظیم گردید خاموش میشود تا مصرف برق و انرژی کمتری داشته باشد . یخچال فریزر ساید بای ساید 4 درب 34 فوت مشکی سامسونگ rf28  با صفحه نمایش لمسی بر روی درب یخچال نما و جذابیت خاصی داده است تا در انتخاب و خرید یخچال فریزر ساید بدون هیچ ابهامی اقدام نمایید .

یخچال فرنچ سامسونگ مدل RF28 رنگ مشکی لمسی هوشمند

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
5 درب
سازنده
سامسونگ
مدل
RF28 French5
رنگ
مشکی
French Door (فرنچ)
French5
Door IN Door
هوم بار
نوع موتور
Digital Inverter Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
34 فوت
گنجایش یخچال
20 فوت
گنجایش فریزر
14 فوت
طبقات یخچال
3 طبقه
طبقات در یخچال
6طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
اتصال آب شهری
فیلتر تصفیه آب
فیلتر آب HAF-CIN/EXP
مخزن آب
یخ ساز دستی
یخ ساز اتوماتیک
یخ مکعبی و خرد شده
عیب یابی هوشمند
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R134a
چرخه هوای سرد
هوای فراگیر
اینورتر
سرمایش سریع
انجماد سریع
All-Around Cooling
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
یخ ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
40 DB
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع1778) (عرض912) (عمق850)
وزن
169.5 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
کره
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL