تلویزیون 85 اینچ سامسونگ Q70B سری QLED

Samsung 85 inch QLED 4K Smart TV 2022 Q70B

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : تلویزیون سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
سامسونگ
مدل
Q70B
کیفیت تصویر
4K QLED
قابلیت ارتقاء تصویر
قابلیت هوشمند
سال ساخت
2022
نقد و بررسی محصول

تلویزیون کیولد 2022 سامسونگ Q70B

تلویزیون 85 اینچ سامسونگ 4K QLED  اسمارت Q70B  از فناوری ترکیب رنگ کوانتوم دات QUANTOM DOT  پشتیبانی میکند که تصاویر رنگا رنگ را به شیوه ای به اشتراک میگذارد که از رشنایی برتر و تفکیک تصویر و سایه رنگ میلیونی پشتیبانی میکند تا کیفیت تصاویر را برابر با کیفیت QLED  به اشتراک بگذارد . نرخ تازه سازی تصاویر 200 هرتز MOTION RATE 200 میباشد که میتواند تصاویر را در کیفیت بالا صحنه به صحنه عوض نماید که بدون شکستگی تار تصویری و کیفیت تصویری و رزولویشن و کنتراست دقیق این تغییرات صحنه ای انجام میشود . تلویزیون 85 اینچ سامسونگ 4K QLED  اسمارت Q70B 2022  از کوالیتی و کیفیت تصویر 3400 پشتیبانی میکند که میتواند کیفیت تصاویر را طبیعی و در گرافیک دقیق تصویری به اشتراک بگذارد که تلویزیون 85 اینچ سامسونگ Q70B 2022  دارای رزولویشن 3840*2160 میباشد و از سخت افزار و نرم افزار مدرن و اخرین فناوری بهره میبرد . QUANTOM HDR  کیفیت و فرمت تصویری برای ارتقای رنگ بندی میباشد تا کیفیت QLED  را خلق نماید و از HDR , +HDR 10 , HLG  و از کنتراست مگا MEGA CONTRAST  پشتیبانی میکند و دارای زاویه دید بسیار بالا میباشد که نیاز نیست حتما جلوی تلویزیون بنشینید و پاپ کورن میل کنید بلکه میتوانید در گوشه ها و در کناره ها برترین دید روبرو را دریافت نمایید و با دوستان و خانواده و فامیل برنامه مورد علاقه خود را تماشا نمایید . زاویه دید بسیار مهم میباشد که از فناوری دید WIDE VIEWING ANGLE  پشتیبانی میکند و همچنین دارای روشنایی بلند مدت میباشد Brightness/Colour Detection پشتیبانی میشود . برای تنظیم روشنایی از فناوری کم نور با کیفیت عالی UHD  پشتیبانی میشود MICRO DIMMING : SUPREME UHD DIMMING که نوردهی را در تنظیم قرار میدهد و در تاریکی میتواند ترکیب رنگ را در رنگ تیره تیره تر و رنگ روشن را روشن تر نماید . فناوری CONTRAST ENHANCER  تعبیه شده است که کنتراست را در تقویت قرار میدهد و تقویت کنتراست را REAL DEPTH ENHANCER پشتیبانی میکند تا تصاویر را دقیق در رنگ بندی و روشنایی و وضوح به نمایش بگذارد . FILM MAKER  حالت فیلم ساز در تلوزیون 85 اینچ سامسونگ 4K QLED  اسمارت Q70B 2022  پشتیبانی و تعبیه شده است تا مطابق با کارگردان بیاندیشید و درک نمایید همچنین این فناوری به شیوه ای اعمال میشود که افکت های اضافی و ویرایش و موزیک را حذف میکند و تنها فیلم ساده بر صفحه نمایش بزرگ به اشتراک میگذارد . حالت فیلم FILM MODE  در تلویزیون 85 اینچ سامسونگ Q70B 4K QLED 2022  تعبیه شده است که فیلم را در گرافیک بالاتری به اشتراک میگذارد یعنی تاری تصویری را حذف میکند و تصویری اف و روان را در فیلم سینمایی شما به اشتراک میگذارد . 

خرید تلویزیون 85 اینچ- مارک سامسونگ اولد مدل Q70B

کیفیت صدای دیجیتالی 

تلویزیون 85 اینچ 4K QLED  سامسونگ Q70B 2022  اسمارت دارای کیفیت صدای خروجی RMS  20W  میباشد که در دوکانال خروجی صدای بلندگو داده شده است و هر کانال و بلندگو SPEAKER TYPE 10W  میباشد و میتواند ارتقا کیفیت صدا داشته باشد . همچنین دارای فناوری تشخیص صدا در محتوایتان میباشد که نا به محتوای شما حالت صدا تنظیم میگردد و این فناوری به صورت هوشمند و دستی در دسترس میباشد که در حالت تصویری سینمایی و ورزش و بازی و استاندارد و اخبار و جیوگرافی و طبیعت و موزیک و . . .  اشتراک گذاری صوتی میدهد . BLUETOOTH AUDIO  فناوری اتصال بدون سیم تلویزیون 85 اینچ سامسونگ 4K QLED  اسمارت Q70B 2022  میباشد که بدون سیم و وایرلس اتصال باند و سینما خانگی و ساندبار را ممکن میسازد که جهت صوتی را در تقویت قرار میدهد و میتواند ظرفیت چند بعدی را به کیفیت صدا ببخشد و این کیفیت چند بعدی میتواند 2D 3D 4D  باشد که در دسترس دارید . قابلیت پورت ورودی اتصال اسپیکر HOLE ARREY SPEAKER  میباشد همچنین فناوری تشخیص صدای AUDIO PRE-SELECTION DESCRIPTOR میباشد که از N/A  پیروی میکند و در این کیفیت برتر صوتی فناوری Q-SYMPHONY پشتیبانی میکند تا کیفیت صدای موزیک را بدون باندهای تلویزیون به اشتراک بگذارید و همچنین با SOUND BAR SURROUND به تلویزیون اتصال دهید از طریق وایرلس بلوتوثی تا کیفیت را ارتقا دهید و از صدای محتوای تان برترین کیفیت را دریافت نمایید . فناوری OTS LITE  در تلویزیون 85 اینچ سامسونگ 4K QLED  اسمارت Q70B 2022  تعبیه شده است که میتواند کیفیت صدا را در زمینه دیالوگ و زمینه موزیک و یا موج خروشان دریا تشخیص نماید که تار دیالوگ را در تقویت قرار میدهد تا کیفیت صدای چند برابر و چند بعدی را دریافت نمایید . 

خرید اولد 85 اینچ- مارک سامسونگ مدل Q70B هوشمند 2022

تلویزیون هوشمند سامسونگ Q70B 2022 

تلویزیون 85 اینچ سامسونگ 4K QLED  اسمارت Q70B 2022 قابلیت هوشمند و هوش مصنوعی دارد که از فناوری اتصال به اینترنت برخوردار میباشد و از خط مستقیم اتصال به اینترنت LAN  و فناوری WIFI  پشتیبانی میکند تا اتصال کابلی و وایرلس انجام شود و هر عکس و موزیک و فیلم شخصی و بازی هایتان را در تلویزیون با صفحه نمایش 85 اینچی به اشتراک بگذارید . SMART SERVICE فناوری هوشمند اتصال به اینترنت برنامه ها را در مدیریت قرار میدهد و از فناوری MULTI VOICE ASSISTANT پشتیبانی میکند تا با کنترل صوتی و با صدای شما در مرورگرهای اینترنتی محتوایتان را به اشتراک بگذارید . سیستم عامل یا OPERATING SYSTEM  برنامه TIZEN  پشتیبانی میکند و استفاده شده است که در شرکت کره ای سامسونگ این سیستم عامل مختص تلویزیون های سامسونگ میباشد  . هوش مصنوعی با صدای شما میتواند خدمات را بدهد که از برنامه BIXBY استفاده میکند . برنامه هوش مصنوعی یا اتصال به اینترنت در گوشی های اندروید و اپل اتصال برقرار میکند که در سیستم عامل اندروید ANDROID 6.0  به بالا و در سیستم عامل اپل IOS 10.0  به بالا پشتیبانی و ساپورت میکند . TV PLUS  برنامه های تلویزیونی انلاین میباشد که در تلویزیون هوشمند سامسونگ 85 اینچ 4K QLED اسمارت Q70B 2022  تعبیه شده است همچنین میتوانید برنامه APP SMART THINQ SUPPORT  داونلود و پشتیبانی نماید تا اسان تر در هر برنامه اینترنتی مرورگر را به راه بیاندازید همانند GOOGLE ASSISTANT , CHROME , YOUTUBE , FACE BOOK , ALEXA . BIXBY , GOOGLE SEARCH . TWITTER , AMAZONE , INTERNET ,و هر مرورگر دیگری پشتیبانی به عمل میاورد تا اشتراک گذاری داشته باشید و جدید ترین موزیک ویدیو و فیلم سینمایی و بازیهای انلاین را ببینید . فناوری WIFI  تعبیه شده است تا اتصال موبایل هوشمند ANDROID / IOS  را اتصال دهید و از برنامه های سوشیال مدیای جهانی اینستاگرام و واتساپ و لاین و تلگرام و هر برنامه و بازی دیگری در تلویزیون داشته باشید و از موبایلتان در صفحه نمایش بزرگ تر تلویزیون 85 اینچ 4K QLED  اسمارت Q70B 2022 تماشا نمایید که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد . فناوری VIEW  در تلویزیون تعبیه شده است تا موبایل هوشمندتان را از اندروید 8.0 به بالا با یک ضربه نزدیک به صفحه نمایش موبایل هوشمند را به تلویزیون هوشمند اتصال دهید و برنامه ها را در تلویزیون دنبال نمایید . ارتباط تصویری GOOGLE DUO  در تلویزیون و پشتیبانی از دوربین اکسترنال دارد برای چت های تصویری تان که میتوانید به تلویزیون اتصال دهید و نصب نمایید و از برنامه های دارای چت تصویری میتوانید استفاده نمایید . فناوری TV SOUND TO MOBILE  صدای تلویزیون به موبایل پشتیبانی میشود که از اندروید 6.0 و در ایفون IOS 11.4  به بالا پشتیبانی میکند . در شرکت سامسونگ  برنامه ای مخصوص کمپانی سامسونگ WIRELESS DEX  برای اتصال فقط تلویزیون هوشمند سامسونگ به موبایل هوشمند سامسونگ داده شده است تا و از گلکسی S10  به بالا میتوانید همسان سازی با تلویزیون داشته باشید . خط اتصال به اینترنت از 3G و LTE,  WIFI  و  4G پشتیبانی به عمل می اید تا داونلود برای تماشای محتوای موزیک و ویدیو و بازی های انلاین و برنامه های انلاین داشته باشید . 

خرید تلویزیون اولد 2022-مارک سامسونگ مدل Q70B سایز 85 اینچ

 

پشتیبانی بازیهای کنسولی و گسترده 

تلویزیون 85 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q70B 2022  از بازیهای گسترده و کنسولی شما پشتیبانی میشود که دارای گرافیک بالا و سرعت بازی بالا و صحنه های با رنگ بندی بالا و صحنه های تاریک ام دارای جزئیات تصویری بالا میباشد و همچنین در مراحل بازیهای فکری و یا مراحلی که سایز تصاویر متغیر میباشد و یا اینکه نرخ تازه سازی تصاویر بسیار مهم میباشد تلویزیون 85 اینچ سامسونگ Q70B 2022 هوشمند دارای نرخ تازه سازی 200 هرتز میباشد و میتواند هر تصویر و سرعت بازی را با بالاترین کیفیت ساپورت نماید یعنی بازیهای کنسولی در هر رنج و کیفیت و گرافیک سطح جهانی را پشتیبانی میکند و اتصال کابلی بازیهای کنسولی و باکس های بازی را در همان کیفیت اتصال میدهد زیرا دارای پورت ورودی HDMI 2.1  میباشد که حالت بازی AUTO GAME MODE ALLM  دارای میباشد و این فناوری بازیهای گسترده را به صورت هوشمند در کنترل قرار میدهد و از باکس بازی XBOX , PS3 , PS4 , PS5  و هر کنسول بازی دیگری در هر مدلی پشتیبانی میکند . GAME MOTION PLUS  فناوری نرخ تازه سازی در گرافیک و تغییر تصاویر و سرعت بازیها میباشد که در تلویزیون 85 اینچ سامسونگ 4K QLED  اسمارت Q70B 2022  ساپورت و تعبیه شده است . زاویه دید بازی بسیار مهم میباشد زیرا چند نفر و گروهی نشسته اید بازی تماشا میکنید و مراحل را به پیش میبرید پس از زاویه دید بالایی برخوردار میباشد و نیاز نیست روبروی تلویزیون بنشینید زیرا دارای فناوری زاویه دید SUPER ULTRA WIDE GAME VIEW  میباشد . اتصال بازیهای کنسولی به تلویزیون فناوری های پیشرفته ای نیاز دارد و این فناوری FREE Sync PREMIUM PRO  میباشد که در کنترل کیفیت بازی در تلویزیون بسیار تاثیر گذار میباشد . 

تلویزیون گیمینگ - مارک سامسونگ ساخت 2022 مدل Q70B

 

فناوری اتصالات به تلویزیون 

تلویزیون 85 اینچ سامسونگ 4K QLED  اسمارت Q70B 2022  دارای اتصالات بسیار مهم و بسیار مدرن میباشد زیرا نزخ تازه سازی 200 هرتزی نیاز به سخت افزار پیشرفته دارد تا اتصالات به تلویزیون در کیفیت 4K  به اشتراک گذاشته شود . پورت ورودی USB  دو عدد میباشد و این پورت از مدل USB HID SUPPORT پشتیبانی میکند و دارای 4 عدد پورت ورودی HDMI  میباشد که از HDMI 2.1  پشتیبانی میکند تا اتصال بازیهای کنسولی را بدون تاخیرو کاستی کیفیتی پردازش نماید و HDMI A / RETURN CH . SUPPORT پشتیبانی میکند و HDMI 3  از فناوری eARC  بهره میبرد تا کیفیت برتر هر اتصال به تلویزیون را به اشتراک بگذارد . فناوری WIRELESS BUILT IN LAN  در تلویزیون تعبیه شده است و از ورژن WIFI 5 استفاده میکند و در قسمت BLUETOOTH  بلوتوث از ورژن BT5.2  بهره میبرد تا در سرعت پردازش کیفیت برتر را به اشتراک بگذارد و بدون کاستی کیفیتی به پخش برساند و همچنین در فاصله بیشتری نسبت به نسل قبل اتصال برقرار میکند و در قسمت HDMI IN  فناوری HDMI QUICK SWITCH  تعبیه شده است تا پشتیبانی کامل بدهد و بدون محدودیت هر اتصال را در هر زمینه و کیفیتی بدهید . خط ورودی اینترنت ETHERNET LAN  و برای خروجی صوتی و اتصال ساندبار و سینماخانگی به تلویزیون پورت خروجی تعبیه شده است تا اتصالات بیشتری بدهید و همچنین دارای ماهواره و دیجیتالی میباشد تا برنامه های تلویزیونی را به صورت رایگان دریافت نمایید و از 1000 شبکه بیشتر در سارسر جهان برخوردار باشید و همچنین رایگان برنامه ها و شبکه های کشور عزیزمان ایران را ببینید و دریافت نمایید . فناوری تلتکس تعبیه شده است تا در شبکه های ایرانی بتوانید برنامه ها و اخبار و سرگرمی بیشتری داشته باشید و از روزنامه کانال ها و اخبار روز با خبر باشید و همیشه انلاین در اختیار دارید . 

خرید تلویزیون سامسونگ - مدل Q70B ساخت 2022 اخرین ورژن کیولد

 

طراحی 

تلویزیون 85 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q70B 2022  دارای طراحی بسیار باریک AIR SLIM  میباشد که دارای قطر 2.6 سانتیمتر میباشد و در این باریکی و در این دو سانتیمتری یک دست قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد که میتوانید صفحه نمایش بزرگ 85 اینچی را در یک پایه دیواری بزرگ نصب نمایید و از کیفیت برتر و نزخ تازه سازی 200 هرتز برخوردار باشید . از قابی بدون فریم و یا بدون قاب بهره میبرد THREE BEZEL LESS  طراحی و ساخت گردیده است تا فوکوس و زووم و حواس شما بر روی صفحه نمایش و بر روی محتوای پخش باشد که هیچ گاه متوجه فیزیک تلویزیون نمیشوید . همچنین دارای یک پایه در وسط میباشد که تعادل تلویزیون با سایز بزگ را حفظ مینماید و در تعادل نگه میدارد همچنین پایه وسط بسیار زیبا میباشد که بر روی میز تلویزیون و دکوراسیون قرار میگیرد که اصلا شلوغی کابلی ندارید زیرا اتصالات وایرلس و بدون کابل و نوری انجام میشود و همچنین برای معماری و سلیقه های شما بسیار عالی و بسیار مدرن و کارامد میباشد زیرا هر امکان هوشمند بودن SMART THINQ  و WIFI  و VIEW دارا میباشد تا همیشه بدون سیم تلویزیون انلاین باشد و اتصال به موبایل برایتان امکان دهد . قاب جلویی تیتان گری TITAN GREY و بسیار زیبا و خاص میباشد که با هر دکوراسیون و رنگ بندی شما ست میگردد و رنگ پایه SAND BLACK  و نوع پایه NARROW NECK PLATE  میباشد که در خدمت تلویزیون قرار دارد . 

خرید تلویزیون کیولد- مارک سامسونگ مدل Q70B  اسمارت 85 اینچ

 

دسترسی به برنامه ها 

تلویزیون 85 اینچ 4K QLED  اسمارت Q70B 2022  دارای چیپ قدرتمند QUANTUM PROCESSOR 4K  میباشد و مدیریت کیفیت صوتی و تصویری را به عهده دارد که میتواند در بالاترین حد کیفیتی و نرخ تازه سازی 200 هرتزی خدمات را بدهد و از یک میلیون سایه رنگی پشتیبانی میکند تا در سایه  و در تاریکی ترکیب تصویری با جزئیات را همیشه به اشتراک بگذارد . کنترل صوتی BIXBY  برای زبان های اینگلیسی و اسپانیایی و ایتالیایی و المانی و چینی و کره ای و فرانسوی در دسترس میباشد که میتوانید از طریق ریموت کنترل با فناوری دستورات صوتی همسان شوید و هم صحبت تلویزیون باشید و دستورات  به تلویزیون بدهید و همچنین  خدمات را در کمترین زمان برایتان میدهد . تلویزیون 85 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q70B 2022  دارای برنامه هوشمند AU  میباشد که تلویزیون را در زبانهای انگلیسی و اسپانیایی و فرانسوی برای یادگیری میدهد تا صفحه منوی یادگیری در اختیار داشته باشید و راحت بتوانید تلویزیون را در کنترل داشته باشید . شما که تلویزیون را خریداری نموده اید و از این سایز بزرگ 85 اینیچی انتظار دارید تا هر ارزوی شما را براورد سازد میتواند خدمات را در ENLARGE بزرگ نمایی بدهد و همچنین کنتراست یبالا و دقیق تصاویر و کیفیت صدای چند حالته و چند بعدی و و هر استفاده دیگری مانند SEE COLORS  و GRAPHIC ZOOM  و  SIGN LANGUAGE ZOOM  و هر برنامه دیگیر برای شما تا استفاده اسان و هوشمند بودن تلویزیون 85 اینچ 4K QLED  اسمارت Q70B 2022  در اختیار داشته باشید میسر و امکان میدهد . 

خرید تلویزیون 85 اینچ 2022- مارک سامسونگ مدل Q70B اسمارت

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
سری
Q7
مدل
Q70B
سایز
85 اینچ
تکنولوژی صفحه
QLED
پردازنده تصویر
Quantum Processor 4K
سیستم تصویری
نورپردازی
Edge QLED
دقت رنگ
Quantum Dot
Picture Quality Index
3400
کنتراست
Mega Contrast
پنل
QLED
نوع پنل
تخت
زاویه دید
Wide Viewing Angle
هوش مصنوعی تصویر
تنظیم روشنایی
رزولوشن صفحه نمایش
2160* 3840
کیفیت تصویر
4K QLED
قابلیت ارتقاء تصویر
حالت فیلم
حالت طبیعی تصویر
فرکانس تصویر
120 هرتز
محدوده دینامیکی
HDR10+ HDR10 HDR HLG
Quantum HDR
Motion Rate
200
گیمینگ
حالت بازی
مناسب بازی
ALLM
Game Motion Plus
Dynamic Black EQ
صدا فراگیر بازی
همگام سازی پیشرفته
سیستم صوتی
سیستم صوتی
2 کاناله
صدا هر کانال
10 وات
مجموع قدرت
20 وات
Blutooth Audio
Q-Symphony
تقویت کننده صدای فعال
سیستم اسمارت
قابلیت هوشمند
سیستم عامل
Tizen
هوش مصنوعی
Smart Things
مرورگر وب
وای فای
اتصال به موبایل
گالری
cpu
4 هسته ای
Google Assistant
دستیار Alexa
Bixby
اتصال به دوربین موبایل
بلوتوث
Apple AirPlay
اتصالات جانبی
پورت HDMI
3 عدد
HDMI 2.1
eARC
HDMI 2
پورت USB
2 عدد
پورت اپتیکال
پورت شبکه
پورت آنتن
گیرنده دیجیتال
سایر امکانات
طراحی
پایه وسط
پایه 2 حالته
نصب به دیوار
AirSlim
قاب بدون حاشیه
ریموت کنترل
مدل ریموت کنترل
TM2280E
سال ساخت
2022
ابعاد(میلیمتر)
(عرض1900.9) (ارتفاع1086.2)(ضخامت26.9)
وزن
50.9 با پایه
رنگ
مشکی
تکنولوژی
کره
مونتاژ
مصر
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL