ماشین لباسشویی سامسونگ سفید 8 کیلو اکوبابل ادواش WW80K54E0WW

Samsung AddWash Washing Machine ecobubble 8kg White WW80K54E0WW

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۱۴/۸۰۰/۰۰۰ تومان
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی ادواش سفید سامسونگ W80K

ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو اکوبابل سفید W80K  دارای مصرف انرژی +++A میباشد و به صورت بهینه شده عمل میکند . 61 کیلوگرم وزن ماشین لباسشویی سامسونگ W80K  میباشد تا با راحتی بتوانید جابجا نمایید که در فضای استاندارد میتواند در اشپزخانه شما قرار بگیرد که دکوراسیون و کابینت کاری مدرن را خلق میکند . در قسمت موتور دارای موتوری اینورتر دیجیتالی میباشد که مصرف انرژی بهینه شده ای دارد و در تولید صدا و لرزش بسیار کم صدا و بدون لرزش عمل میکند زیرا طراحی موتور اینورتر خطی دیجیتالی به شیوه ای میباشد که از قطعات کم بهره می برد و موتوری خلاصه شده دارد با کارایی بالا . موتور اینورتر خطی دارای 10 سال گارانتی میباشد زیرا جنس موتور از فولاد میباشد و با روغن کاری همیشگی می تواند از قطعات سالم بهره ببرد . قطعات کم لرزش و تولید صدا را پایین میاورد و همچنین اسطکاک کمتر و اسطهلاک بسیار کمی را دارد که در بیش از 1 دهه خدمات شستن لباس ها را برایتان به انجام میرساند . 

لباسشویی 8 کیلو ادواش سامسونگ مدل W80K سفید

 

فناوری ECO BUBBLE 

ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو سفید W80K  دارای فتاوری اکو بابل میباشد که میتواند لباس ها را در هر تکه و هر الیاف بدون لک نماید . لباسشویی سامسونگ 1400 دور سفید W80K با فناوری اکوبابل تجهیز گردیده است که کارایی را به شیوه مدرن میدهد و از بخار شور یک قدم جلوتر میباشد که سریع تر چرخه شستن را به پایان می رساند . اکوبابل از طریقی ساخت و تولید و توزیع میشود که این فناوری به الیاف و بافت لباس ها نفوذ میکند که  جنس لباس را شل میکند در نتیجه لک بر ریزترین قسمت پارچه قرار دارد و لک نیز شل میشود و بافت سخت خود را از دست میدهد در ثانی اکوبابل دارای حبابهای بارور مواد شوینده میباشد که لک را در همان زمان از بین میبرد . اکوبابل به شیوه ای ساخت میشود که اب گیری میشود و اب گرم جوشانده میشود تا دمای مورد نیاز 60 درجه که توسط دستگاه دینامیکی در فضای دیگ لباسشویی تزریق میکند و بدین شیوه بخار به هر بافت میرسد . همچنین بخار از قسمت زیرین به بالا تزریق میشود تا لباسهای انباشته در تاثیر حبابهای بارور مواد شوینده قرار بگیرد . 

لباسشویی اکوبابل سامسونگ 8 کیلو مدل W80K رنگ سفید

 

فناوری اددواش ADDWASH 

ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو سفید 1400 دور W80K  دارای سیستم اد واش میباشد که در چرخه شستن میتوانید لباس را به چرخه اضافه نمایید تا در یک زمان هر لباس را بشورید و تمیز تحویل بگیرید . ماشین لباسشویی سامسونگ W80K  رنگ سفید با فناوری ادواش بارگیری را از جلو انجام میدهد که بر روی درب اصلی یک درب کوچک و مدرن تعبیه شده است که در عمل اضافه کردن لباس از درب کوچک برای اضافه لباس استفاده میکنید . PAUSE - PLAY  توسط این دکمه اد واش انجام میشود که پاوس را میزنید و دری یک ثانیه چرخه شستن ایست میزند تا ادواش را انجام دهید و دباره پلی را میزنید که چرخه شستن به ادامه روند شستن لباس ها بپردازد و در نیم ساعت باقی مانده میتوانید لباس تمیز را دریافت نمایید . اد واش سیستمی هوشمند میباشد که در صورتی برنامه ها 60 درصد گذرا شده باشد دیگر نمیتوانید ادواش را انجام دهید در نتیجه خدمات به شیوه ای میباشد که حتما بایستی برنامه طی شده کمتر از 50 درصد برنامه ها باشد تا تکه جامانده از چرخه شستن نیز بسیار تمیز و بدون لک تحویل بدهد . برنامه های اصلی شستن لباس در اولین مراحل میباشد همانند اکوبابل و تزریق مواد شوینده و اگر برنامه ها در میزان تعادل بیشتر گذرا شده باشد دیگر نمیتوانید اضافه بار را انجام دهید زیرا اجازه نمی دهد و این بدین معنی میباشد که کیفیت تمیزی لباس ها برای کمپانی لباسشویی سامسونگ کره ای بسیار مهم میباشد . در کیفیت فیزیکی دنیا زندگی کنید . 

خرید لباسشویی ادواش رنگ سفید 8 کیلو مدل W80K

 

صفحه نمایش 

ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو سفید W80K  دارای 1400 دور بر دقیقه موتور میباشد که از موتور اینورتر خطی دیجیتالی بهره میبرد و بسیار کم مصرف میباشد . صفحه نمایش لمسی در دید شما از نوردهی LED بهره میبرد که میتواند خدمات را به شیوه ای بدهد تا در دور نیز بتوانید نهایت دید را داشته باشید که در زاویه نیز برترین دید را در اختیار میگذارد و در این بین نیز گوی گردان برنامه ها وجود دارد که برنامه های کاربردی در دوران گوی قرار دارد و بنا به تنظیمات و نیاز میتوانید برنامه را تعبیه کنید و استارت را بزنید و همچنین اتصال به موبایل هوشمند میتواند خدمات را به شیوه ای مدرن بدهد تا از هر برنامه طی شده  با خبر باشید . صفجه نمایش لمی و دکمه های روشن و خاموش و گوی گردان و کشوی بارگیری مایع شوینده لباس ها زیبایی خاصی را میدهد که در استفاده دارید . 

لباسشویی لمسی هوشمند 8 کیلو سامسونگ رنگ سفید

 

درب دو کاره 

ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو سفید 1400 دور W80K  دارای دربی شیشه ای میباشدکه از جنس کریستالی براق بهره میبرد و در عمری بیش از 10 سال میتواند خدمات را بدهد . درب همچنین دارای قسمت اددواش میباشد که میتوانید در چرخه شستن لباس را اضافه کنید . درب کریستالی براق CRYSTAL GLOSS از جنس درجه یک میباشد که در هر بار استفاده تمیز و براق میباشد و میتواند خدمات را برای دفعات دیگری داشته باشید . ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کیلو سفید W80K با 1400 دور بر دقیقه چون دارای دربی کریستالی میباشد دیگ داخلی را در نمایان و دید شما قرار میدهد که دیگ از جنس استیل ضد زنگ میباشد و با هر بار کارایی  و شستن لباس ها دیگی کاملا تمیز خواهید داشت که فضا را از دور برایتان بسیار زیبا و مدرن قرار میدهد . 

لباسشویی دودرب سامسونگ ادواش سفید 8 کیلو 1400 دور

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو