تلویزیون سامسونگ 43 اینچ 4k اسمارت کریستال مدل TU7002

Samsung Crystal UHD 4K Smart TV TU7002

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : تلویزیون سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۱۲/۳۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
سامسونگ
مدل
AU7002
کیفیت تصویر
4K UltraHD
قابلیت ارتقاء تصویر
قابلیت هوشمند
سال ساخت
2020
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 43 اینچ 4K سامسونگ

تلویزیون سامسونگ 43 اینچ 4K UHD  اسمارت TU7002  قابلیت پخش تصاویر را در کیفیتی چهار برابر HD  و دو برابر FHD  دارد که میتواند وضوح بیشتر تصاویر را در بالاترین کیفیت ULTRA HD  به نمایش بگذارد . کیفیت تصویر 4K  به صورتی صفحه نمایش را اراسته میکند که روشنایی و تاریکی در هر گوشه و قسمت صفحه نمایش میدهد تا هر کیفیت را در چاش قرار دهد و کیفیت تصاویر با فریم بندی پایین را تقویت میبخشد و همچنین جزئیات از دست رفته تصاویر را به اشتراک *میگذارد به شیوه ای که کیفیت تصاویر را در نزدیک به کیفیت 4K  به اشتراک بگذارد . تصویر و یلم و موزیک در صاف  و  روان به اشتراک گذاشته میشود زیرا کنتراست دقیق را بر هر محتوا میدهد و میزان رزولویشن تصویر 3840*2160 را در صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ 43 اینچ TU7002 به اشتراک میگذارد . کیفیت تصویر در محدوده دینامیکی بالا به اشتراک گذاشته میشود تا کیفیت HDR  را به اشراک بگذارد که این کیفیت تصویر تاری محتوا را حذف مینماید و تصویری برابر با کیفیت UHD  را به نمایش میگذارد . محدوده دینامیکی بالا تصاویری که فریم بندی پایین را دارند دارای تاری تصویری و تاری رنگ میباشد که این فناوری هم تاری را  از بین میبرد و هم ترکیب رنگ را تقویت میدهد تا ترکیب رنگ در تفکیک هر رنگ به اشتراک گذاشته شود . کیفیت تصویر 4K UHD  در دنیای مدرن تصویری بسیار مهم میباشد زیرا فیلم های اکشن و سریع و بازیهای کنسولی و گسترده و همچنین طبیعتی در عمق تصویر که نیاز به تفکیک را دارد در این کیفیت و بالاتر ضبط و اکران میشود و در نتیجه تلویزیون سامسونگ 43 اینچ 4K UHD اسمارت TU7002 این کیفیت را با نرخ تازه سازی 60 هرتز در خدمت میدهد تا کیفیت 4K  را برایتان به اشتراک بگذارد . کیفیت تصویر در زمینه کنتراست دقیق و پیکسل بندی و وضوح و رزولویشن و همچنین در میزان جبران کیفیت تصویری در فریم بندی و جزئیات در هر تصویر را در کیفیت تصویر 4K UHD  دارید که از محدوده دینامیکی بالا HDR  پشتیبانی میکند هر کیفیت برتر را در خدمت پردازش میکند . در زمینه کیفیت تصاویر فناوری +HDR 10  تعبیه شده است تا بتوانید نهایت کیفیت 4K  را دریافت نمایید و همچنین از HDR10 پیروی میکند تا هر فرمت تصویری را به اشتراک بگذارد و بتوانید در صفحه نمایش 43 اینچ این کیفیت هوشمند را داشته باشید . ترکیب رنگ روشن را در رنگ بندی طبیعی به اشتراک گذاشته میشود تا بتوانید کیفیتی طبیعی را دریافت نمایید . نمایشگر کریستالی تصاویر شفاف را خلق مکند و در کیفیت 4K UHD  به اشتراک گذاشته می شود .

خرید تلویزیون مارک سامسونگ 43 اینچ اسمارت مدل TU7002

 

طراحی تلویزیون 43 اینچ سامسونگ 

تلویزیون 43 اینچ سامسونگ 4K UHD  اسمارت TU7002 دارای طراحی بسیار زیبا و مدرن در زمینه باریکی و بدون قاب و فریم میباشد که در خدمت دارید . تلویزیون 43 اینچ سامسونگ TU7002 قابلیت نصب بر دیوار را دارد که میتوانید تلویزیون را بر دیوار نصب دهید و از استفاده مدرن در یک پایه دیوار برخوردار باشید و هچنین نصب بر دیوار خدمات بدون کابل  را میدهد زیرا تلویزیون هوشمند سامسونگ 43 اینچ TU7002 قابلیت اتصال به اینترنت و موبایل را دارد و نیاز نیست با کابل اتصال به تلویزیون را داشته باشید . طراحی تلویزیون به شیوه ای مدرن میباشد زیرا از فناوری بلوتوث نیز بهره میبرد که اتصال بدون کابل را انجام میدهد . تلویزیون سامسونگ 43 اینچ TU7002 کمترین فاصله را بین دیوار و تلویزیون دارید و کمترین فضای خارجی را میگیرد و همچنین یک تابلوی با سایز نرمال متحرک را دارید که روشنایی را در رنگ بندی میدهد تا تصاویر با کیفیت را خلق نماید . تلویزیون سامسونگ بدون قاب و فریم مدل TU7002 در سایز 43 اینچ بسیار باریک میباشد که در دو پایه در بغل میتواند بر روی میز تلویزیون قرار بگیرد . کمترین کابل را دارید که شلوغی را کمتر میکند و یک دکوراسیون مدرن را خلق میکند . 

تلویزیون 43 اینچ بدون قاب مارک سامسونگ مدل TU7002

 

پردازنده 4 هسته ای 

تلویزیون 43 اینچ سامسونگ 4K UHD  اسمارت TU7002  دارای پردازنده هوشمند 4 هسته ای میباشد که تصاویر کریستالی و بلورین را خلق میکند . این فناوری مدیریت تلویزیون را عهده دار میباشد که در کیفیت تصویر و صوت میتواند خدمات را بدهد . پردازنده 4 هسته ای میتواند خدمات کیفیت را به صورتی به اشتراک بگذارد تا از رزولویشن بالا و وضوح دقیق که در کنتراست دقیق تطبیق داده میشود و همچنین برنامه های کیفیت تصویر +HDR 10 , HDR 10  پشتیبانی میکند تا برترین کیفیت کریستالی را ایجاد نماید و در کنار این کیفیت نیز کیفیت صوت تطبیق با تصویر هماهنگ به جریان پخش گذاشته میشود . کیفیت صدا در مدیریت این چیپ قدرتمند کریستالی قرار میگیرد که با نام انحصاری CRYSTAL PROCESSOR 4K هر کیفیت تصویر و صوتی را در مدیریت به اشتراک میگذارد تا نهایت کیفیت بلورین و کریستالی را در روشنایی و ترکیب رنگ زنده  و واقعی به اشتراک بگذارد و همچنین در زمینه کیفیت تصویر و موضوع محتوا کیفیت صوت را به دوران میگذارد . 

تلویزیون 43 اینچ مارک سامسونگ هوشمند ساخت 2020

کیفیت HDR 

تلویزیون سامسونگ 43 اینچ 4K UHD  اسمارت TU7002 2020 دارای محدوده دینامیکی بالا میباشد که هر تصویر را در تقویت روشنایی و ترکیب رنگ قرار میدهد تا بتوانید کیفیت تصویر 4K UHD  را دریافت نمایید . این کیفیت تصویر برای رنگ بندی هوشمند در تصاویر روشن و تاریک میباشد که رنگ تیره را تیره تر میکند و همچنین رنگ روشن را در تفکیک قرار میدهد تا کنتراست دقیق را بر هر تصویر به اشتراک بگذارد و همچنین در عمق تصویر بتوانید برترین کیفیت را با جزئیات کامل دریافت نمایید . محدوده دینامیکی بالا میزان فریم بندی را در تقویت قرار میدهد تا با تازه سازی تصاویر بتوانید برترین کیفیت را در تلویزیون هوشمند سامسونگ 4K UHD  اسمارت TU7002  دریافت نمایید . 

تلویزیون HDR مارک سامسونگ 43 اینچ اسمارت بدون قاب

تلویزیون - مانیتور 

تلویزیون 43 اینچ سامسونگ 4K UHD  اسمارت TU7002 قابلیت تبدیل شدن به مانیتور خانگی را دارد و میتوانید تلویزیون را در دفتر کارتان داشته باشید و همچنین این تلویزیون را به تلویزیون کاری تبدیل نمایید و یا اینکه تلویزیون را به صفح نمایش دوربین مدار بسته تبدیل کنید که در صفحه نمایش بزرگ میتوانید استفاده را داشته باشید . در کنار تبدیل شدن به مانیتور کامپیوتر نیز اتصال به اینترنت را دارد و میتواند خود تلویزیون همیشه انلاین باشد . کیفیت تصویر 4K UHD  در مانیتور کامپیوتر تعبیه شده است که استفاده همیشگی را برایتان امکان پذیر میکند . 

خرید تلویزیون مارک سامسونگ 43 اینچ اسمارت مدل TU7002

 

حالت رعد و برق درخشندگی

تلویزیون سامسونگ 43 اینچ 4K UHD اسمارت TU7002 2020  دارای فناوری هوشمند کیفیت تصویری میباشد که در هر زمینه تصاویر میتواند خدمات را بدهد . رفرش تصاویر را به شیوه ای انجام میدهد که در یک ان رنگ بندی را در تقویت قرار میدهد و روشنایی را در کیفیتی برتر به اشتراک میگذارد و همچنین رفرش تصاویر را به شیوه ای به اشتراک میگذارد که تاری تصاویر را کم میکند و از بین میبرد  و همچنین تصویری صاف و روان را تولید مینماید . حالت رعد و برق برای کیفیت تصویر میباشد که بازی کنسولی شما را در تقویت قرار میدهد تا بتواند کیفیت بازی را به 4K UHD  برساند و همچنین از نرخ تازه سازی تصویر 60 هرتز بهره میبرد . 

43 اینچ سامسونگ ساخت 2020 کیفیت 4K UHD

 

فناوری هوشمند DIMMING 

تلویزیون 43 اینچ سامسونگ 4K UHD  اسمارت TU7002 2020  دارای فناوری هوشمند UHD DIMMING  میباشد که این فناوری میتواند در صفحنه نمایش کیفیتی برابر با نوردهی صفحه را تشکیل نماید و همچنین رنگ بندی را در صفحه نمایش به اشتراک میگذارد . کیفیت تصویر را در زمینه UHD DIMMING  به زمینه جزئیات کوچک تری تبدیل میکند تا کیفییت صاف و روان تصاویر را به اشتراک بگذارد . کیفیت تصویر در زیمنه رنگ بندی و جزئیات و روشنایی و تاریکی بسیار مهم میباشد تا بتوانید کیفیتی برابر با 4K UHD  را دریافت نمایید . 

تلویزیون با کیفیت 43 اینچ سامسونگ اسمارت مدل TU7002

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
سری
AU7
مدل
AU7002
سایز
43 اینچ
تکنولوژی صفحه
Crystal
نوع تلویزیون
LED
پردازنده تصویر
Crystal Processor 4K
سیستم تصویری
نورپردازی
Edge-LED
دقت رنگ
PurColor
Picture Quality Index
2000
کنتراست
Mega Contrast
پنل
VA
نوع پنل
تخت
زاویه دید
مناسب
رزولوشن صفحه نمایش
2160*3840
کیفیت تصویر
4K UltraHD
قابلیت ارتقاء تصویر
فرکانس تصویر
60 هرتز
محدوده دینامیکی
HDR10+ HDR10 HDR HLG
مناسب بازی
سیستم صوتی
سیستم صوتی
2 کاناله
صدا هر کانال
10 وات
مجموع قدرت
20 وات
سیستم اسمارت
قابلیت هوشمند
سیستم عامل
Tizen
هوش مصنوعی
Smart Things
مرورگر وب
وای فای
اتصال به موبایل
Google Assistant
دستیار Alexa
بلوتوث
Apple AirPlay
اتصالات جانبی
پورت HDMI
3 عدد
پورت USB
2 عدد
پورت اپتیکال
پورت شبکه
پورت آنتن
گیرنده دیجیتال
سایر امکانات
طراحی
پایه کنار
نصب به دیوار
ریموت کنترل
مدل ریموت کنترل
TM1240A
سال ساخت
2020
رنگ
مشکی
تکنولوژی
کره
مونتاژ
روسیه
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو