یخچال ساید فرنچ سامسونگ RF25 نقره ای 470 لیتر RF25A5202SL

Samsung French Door Refrigerator 470L Silver RF25A5202SL

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : یخچال سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۳۷/۸۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
سازنده
سامسونگ
مدل
RF25
رنگ
سیلور
اینورتر
آب ریز
نقد و بررسی محصول

یخچال نقره فرنچ سامسونگ RF25

یخچال فریزر ساید بای ساید درب فرنچ سامسونگ 3 درب نقره ای RF25  با فناوری سرمادهی TWIN COOLIN PLUS  مجهز میباشد تا سرمادهی و هوای خنک به هر قسمت یخچال برسد و از نگه داری مواد غذایی و خوراکی در تازگی و ارگانیک عمل نماید . این فناوری در یخچال فریزر ساید بای ساید درب فرنچ سامسونگ نقره ای 470 لیتری RF25  تعبیه شده است تا دوران هوای سرد را در کل فضای داخلی کابینت یا باکس یخچال بدهد و در بارگیری شما هر مواد غذایی و هر میوه و سبزی را در طراوت  و تازگی و حفظ رطوبت نگه میدارد . دوران هوای سرد در محیط داخلی به صورتی هوشمندانه انجام میشود که از ط ریق دریچه های هوای سرد ورودی تقویت میشود تا هدف از کارایی که نگه داری محصولات خوراکی و میوه ای و . . . میباشد انجام دهد . هر قفسه و هر قفسه درب سرمادهی را به صورت کامل دریافت میکند که مانع از برفک سازی میشود چون نوسان هوا ندارد و باکس محافظت شده دارید که ارتباطی میان فضای بیرونی و داخلی را ندارد . در قسمت فریزر نیز همان فناوری TWIN COOLIN PLUS تعبیه شده است که دوران کلی هوای سرد انجام میدهد و در هر گوشه و قسمت میتواند محیط داخلی را سرد نماید تا در منجمد کردن گوشت و سبزی خرد شده و ماهی و هر محتوای خوراکی شما که در مدت زمان کمتری میتواند منجمد نماید و در تازگی نگه داری به عمل اورد . یخچال فریزر ساید بای ساید 3 درب نقره ای درب فرنچ 470 لیتری سامسونگ RF25  دارای فناوری POWER FREEZE  و  POWER COOL  می باشد تا در صورت نیاز سریع تر هوای سرد و خشک را بدهد و محتویات گوشت در فریزر سریع انجام شود که در مدت زمان 6 ماه میتواند نگه داری به عمل اورد . 

خرید ساید طرح فرنچ مدل RF25 رنگ سیلور مارک سامسونگ

دیزاین زیبا 

یخچال فریزر ساید بای ساید 3 درب 470 لیتری نقره ای درب فرنچ RF25  با طراحی بسیار زیبا روبرو میشوید که میتواند دکوراسیون و طراحی داخلی را طبق سلیقه شما اراسته نماید که در انتخاب این یخچال فریزر ساید بای ساید درب فرنچ RF25  نقره ای سامسونگ اطمینان حاصل داشته باشید . دکوراسیون خانه شما در اشپزخانه بسیار مهم میباشد تا مدرن باشد و راحت بارگیری و باردهی بدهد و همچنین میزان فضای تعیین شده و تعبیه شده برای یخچال فریزر ساید بای ساید نقره ای 470 لیتری 3 درب درب فرنچ سامسونگ RF25  در حد استاندارد میتواند باشد که نه کم فضا بدهید و یا زیاد که محیط را از نظم بکاهد . دیزاین درب ها مسطح و صاف با رنگ بندی نقره ای و دودی میباشد و طبق سلیقه خود میتوانید انتخاب نمایید همچنین درب ها اثر انگشت را انعکاس نمیدهد و در شفافیت و در تمیزی همیشه خود را جذاب در محیط نمایان میسازد . دسته درب ها جیبی فرورفته در وسط میباشد که با کشیدن به سمت بیرونی فضای داخلی در دسترس میدهد . رنگ نقره ای یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ 470 لیتری درب فرنچ 3 درب RF25  با محیط شما بسیار عالی ست میگردد و از استفاده اسان و مدرن در خدمت قرار میگیرد . 

ساید سامسونگ طرح فرنچ 3 درب مدل RF25 رنگ سیلور

 

ابریز و یخ ریز 

یخچال فریزر ساید بای ساید 3 درب 470 لیتری نقره ای درب فرنچ سامسونگ RF25  با ابریز بسیار زیبا و با طراحی شیک در درب سمت راست دارید که میتواند اب سرد را همیشه بدهد و از دریافت یخ نیز میتوانید سهیم باشید که یخ مکعبی و یخ خرد را میدهد تا در هر زمینه ای بتوانید خدمات داشته باشید . ابریز دارای جنس استیل ضد زگ میباشد که در طول عمر بالا و در سالمی و سلامت بدون هیچ نوع افزودنی مواد دیگری همچون باکتری اب سرد را با فشار دادن اهرم تحویل میدهد که تازه و تمیز دریافت میکنید . یخ ریز نیز همان کیفیت را دارد که با تغییر تنظیمات میتوانید بجای اب یخ دریافت نمایید که یخ مکعبی برای نوشیدنی بسیار عالی میباشد تا سریع نوشابه را سرد نماید . 

خرید ساید فرنچ ابریز دار مارک سامسونگ مدل RF25 رنگ سیلور

 

موتور اینورتر 

یخچال فریزر سامسونگ 470 لیتری 3 درب نقره ای فرنچ درب RF25  از موتوری بی صدا و در سایلنت کامل و بدون لرزش بهره میبرد تا برترین کارایی در میزان زیاد و کم و اتومات را بدهد و متوجه نشوید که سرمای مورد نیاز را تامین میکند . موتور اینورتر خطی هوای سرد مورد نیاز که تولید انرژی میباشد به صورت مستقیم انتقال میدهد تا سریع محیط داخلی را به سرمای مورد تنظیم  برساند . موتور اینورتر خطی از قطعات کمی بهره میبرد که در استارت نرم و در همین حالت نیز قطعات کمی کار میکنند تا اسطکاک کمی تولید نماید و همچنین اسطکاک را به کمترین حالت برساند و در این میان نیز تولید نویز و صدای کمی را ایجاد میکند و در نتیجه بدون صدا و بدون لرزش عمل میکند . فریون گاز استفاده شده R600A  میباشد تا یخچال فریزر ساید بای ساید فرنچ درب 470 لیتری 3 درب نقره ای سامسونگ RF25  موتوری با دوام و همیشه اماده به کار در خدمت یخچال فریزر سامسونگ قرار بگیرد . 

یخچال سامسونگ اینورتر مدل RF25 رنگ سیلور

 

صفحه نمایش داخلی 

یخچال فریزر ساید بای ساید درب فرنچ 470 لیتری 3 درب نقره ای سامسونگ RF25  دارای یک صفحه نمایش بر روی دیواره داخلی میباشد که از نوردهی LED  یخی بسیار زیبا بهره میبرد تا امکانات اگر چه کم باشد اما تنظیمات اسان را در اختیار میدهد و با یک لمس ساده که صفحه نمایش لمسی میباشد میتوانید میزان سرمادهی و میزان خنکی داخل یخچال را تنظیم نمایید . صفحه نمایش لمسی دارای طراحی مینیمالیستی و سایز استاندارد و بسیار زیبا و مدرن میباشد که در باز کردن درب در دسترس دارید و همچنین بچه ها نیز میتوانند دسترسی داشته باشند و افرادی که از  ویلچر استفاده میکنند میتوانند اسان استفاده داشته باشند یعنی طراحی یخچال فریزر ساید بای ساید درب فرنچ نقره ای 3 درب 470 لیتری سامسونگ RF25  بسیار هوشمندانه برای هر قشر از جامعه جهانی میباشد . 

خرید ساید سامسونگ مدل RF25 رنگ سیلور 3درب

 

نوردهی LED 

یخچال فریزر ساید بای ساید نقره ای 470 لیتری 3 درب ساموسنگ RF25  دارای روشنایی و نوردهی LED  میباشد که میتواند فضای داخلی را به صورت کامل روشن نماید و با باز کردن درب هیچ نقطه کور یا کدر نوری یا تار نوردهی ندارید تا نهایت استفاده را در هر قسمت داشته باشید . نوردهی LED  کم مصرف میباشد که به نسبت لامپ های قدیمی تر گرمادهی ندارد و از طول عمر بالایی برخوردار میباشد و همچنین در هر قفسه که جنس قفسه از شیشه نشکن میباشد نوردهی کاملا عبور میکند و میتواند خدمات را در ساده ترین حالت بدهد . 

خرید ساید بای ساید  طرح فرنچ مارک سامسونگ مدل RF25 رنگ سیلور

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
ساید بای ساید
نوع دستگاه
یخچال و فریزر
تعداد درب
3 درب
سازنده
سامسونگ
مدل
RF25
رنگ
سیلور
French Door (فرنچ)
نوع موتور
Digital Inverter Compressor
ظرفیت کلی
گنجایش کلی
563 لیتر
گنجایش یخچال
370 لیتر
گنجایش فریزر
193 لیتر
طبقات یخچال
6 طبقه
تعداد کشو یخچال
2 عدد
طبقات فریزر
2 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 عدد
جنس قفسه
شیشه نشکن
قفسه تخم مرغ
قفسه مخصوص بطری
قفسه مواد غذایی کوچک
قفسه میوه و سبزیجات
نگه دارنده بطری
امکانات ویژه
سیستم ضد برفک
تهویه بهداشتی
رفع بوی بد
فیلتر تصفیه آب
مخزن آب
یخ ساز دستی
عیب یابی هوشمند
قفل کودک
زنگ هشدار
زنگ باز بودن در
سیستم سرمایش
گاز موتور
R6000a
چرخه هوای سرد
اینورتر
سرمایش سریع
انجماد سریع
سیستم تنظیم رطوبت
تازه نگه داشتن مواد
کنترل سرمای هوشمند
مشخصات بدنه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
آب ریز
سنسور دیجیتال
تنظیم ارتفاع پایه
تنظیم قفسه ها
نوع دسته
استیل نشکن
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
LED
لمسی
نمایش دما
نمایش خطا یا هشدار
میزان صدا
دسیبل 40
لامپ یخچال
لامپ فریزر
ابعاد(میلیمتر)
(ارتفاع 1776) (عرض 817) (عمق 765)
وزن
99 کیلو
تکنولوژی
کره
مونتاژ
تایلند
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL