تلویزیون 55 اینچ Q70B سامسونگ 55Q70B

Samsung QLED TV 55 Inch Q70B

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : تلویزیون سامسونگ
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
سامسونگ
مدل
Q70B
کیفیت تصویر
4K QLED
قابلیت ارتقاء تصویر
قابلیت هوشمند
سال ساخت
2022
نقد و بررسی محصول

تلویزیون سری QLED سامسونگ Q70B

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q70B 2022  باریک بدون قاب بدون فریم بدون حواس پرتی فیزیکی تلویزیون طراحی شدهه است که از باریکی 26 میلیمتر ضخامت دارد همچنین در گوشه های تلویزیون بدون فریم ساخت شده است و سایز 55 اینچ تلویزیون صفحه ای کامل را تشکیل میدهد . پایه وسط تعادل تلویزیون را نگه میدارد و قادر میسازد تا در دکوراسیون و در محیط بگذارید تا از زیبایی و مدرنی نشیمن خود بهره ببرید همچنین قابلیت اتصال به دیوار را دارد که میتواند به نصب گردد و با یک پایه اکسترنال اتصالات را به شیوه ای متفاوت دیواری انجام دهید همچنین دارای 4 پیچ در پشت تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4k qled  امارت q70b 2022  تعبیه شده است و از باریکی تلویزیون در فضای داخلی شاسی اتصالی قرار دارد تا نصب به دیوار بدهید و فقط از 26 میلیمتر برخوردار میباشد . طراحی و دیزاین محیط با تلویزیون 100 درصد کامل میشود و نسل جدید تلویزیون های سامسونگ با کیفیت qled  معادلات مدرن بودن  را در سطح بالایی ارتقا میدهد . نصب بر روی دیوار و در زیر تلویزیون یک باکس باریک و جادار و با قفسه بندی میتوانید نصب کنید که هر اتصال اکسترنال مانند فلش دیسک و یا ریموت کنترل را همیشه میتوانید در کنار تلویزیون سامسونگ بگذارید . دیزاین داخلی خانه شما با پریز بندی و تعبیه پریز های بیشتر میتواند کنترل کابلی را بهتر بدهد  زیرا اتصال xbox or PS5 OR PS4  و هر اتصال دستگاه دیجیتالی دیگری کابل برق برای روشن شدن دارد در نتیجه فضای شما در کابل برقی شلوغ تر میشود که در نشیمن خود و تعبیه تلویزیون در ان قسمت میتوانید پریز بندی برنامه ریزی شده نصب کنید و دکوراسیون را اماده برای هر امکان شلوغی نمایید که دکوراسیون را در مدرنیزه بودن و ساده بودن تولید میکنید . تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q70B 2022 با هوشمند بودن و با داشتن فناوری های اتصالی WIFI  میتواند در کم تر شدن اتصال کابلی بسیار خوب عمل کند یعنی شلوغی کابلی را حذف میکند و شما فقط برنامه های هوشمند را در موبایل و تلویزیون به اجرا میگذارید و در فاصله بیشتری این اتصالات خیلی ساده و اسان انجام میشود . 

خرید تلویزیون 55 اینچ- مارک سامسونگ مدل Q70B اسمارت

 

ریموت کنترل هوشمند 

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED  اسمارت Q70B 2022  از یک ریموت کنترل هوشمند بهره میبرد که هیچ زمانی نیاز ندارید تا باتری را عوض نمایید و اقدام به تازه کردن باتری نمایید زیرا خود دارای سنسور شارژ باتری میباشد که فقط با لامپ داخلی شارژ میشود و نیاز نیست تا به شارژر بزنید و تا 100 درصد شارژ نمایید . ریموت کنترل هوشمند برنامه های کنترل صوتی را در تلویزیون به اجرا میگذارد که دارای دکمه VOICE  میباشد تا کنترل صوتی و دستورات صوتی را به تلویزیون بدهد و فقط کافیست برنامه های BIXBY / ALEXA / GOOGLE ASSISTANT  با صدای خود به استارت و اجرا بگذارید و در هر برنامه اینترنتی و تلویزیون با صدای طبیعی خودتان کنترل نمایید . ریموت کنترل هوشمند با این دکمه نگه میدارید و اتصال صوتی را به صورت مستقیم با تلویزیون دارید که هر برنامه را در خدمت میدهد . در زاویه و در هر قسمتی میتوانید اشاه به تلویزیون بدهید زیرا دارای 360 درجه گیرندگی اشاره های ریموت کنترل میباشد و اسان ترین استفاده را همیشه در خدمت شما ارایه میدهد . 

تلویزیون کیولد 2022- مارک سامسونگ مدل Q70B فورکا

 

برنامه های هوشمند 

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q70B 2022  دارای برنامه های متعدد هوشمند میباشد که میتواند از برنامه SMART THINQ  پشتیبانی به عمل اورد و خدمات اینترنتی را در مدیریت قرار میدهد یعنی اتصالات موبایلی و اتصالات ایپد و هر اتصال هوشمندی را میدهد . تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q70B 2022  با سیستم عامل هوشمند TIZEN  پشتیبانی میشود که در مرور گر ها و اتصالات میتواند خدمات را بدهد . مرورگرهای FACEBOOK , ALEXA , GOOGLE ASSISTANT , CHROME , NETFLIX , YOUTUBE , GOOGLE SEARCH , PRIME VIDEO ,  و هر مرورگری پشتیبانی به عمل میاورد و میتواند خدمات اشتراک گذاری بدهد همچنین فناوری WIFI  تعبیه شده است تا اتصال موبایل هوشمند را بدون کابل به تلویزیون بدهد . اتصال موبایل هوشمند به تلویزیون از ANDROID 6.0  و IOS 10.0  به بالا پشتیبانی به عمل میاورد و میتواند فیلم و موزیک و عکس و برنامه های سوشیال میدیا و اجتماعی همانند اینستاگرام و واتساپ و تلگرام و هر برنامه دیگری را در تلویزیون به اشتراک گذاشت . اتصال به اینترنت و انلاین بودن تلویزیون و پشتیبانی از برنامه TV PLUS  میتواند شبکه های تلویزیونی را بیش از پیش به جریان پخش بگذارد فقط کافیست و نیاز دارید تا تلویزیون را به WIFI  خانه و یا خط مستقیم اینترنت LAN  اتصال دهید و تلویزیون همیشه انلاین در خدمت شما قرار بگیرد و یا اینکه میتوانید B تلویزیون  اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q2022  را به صفحه نمایش کامپیوتر خود تبدیل نمایید و از بزینس ها و کارهای اداری در تلویزیون بهره ببرید . 

خرید تلویزیون QLED- ساخت 2022 کیفیت 4K اسمارت

 

فناوری کنترل صوتی BIXBY 

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q70B 2022  از برنامه هوشمند کنترل صوتی پشتیبانی میکند و از زبانهای ایتالیایی و اینگلیسی و المانی و چینی و کره ای و اسپانیایی و زبانهای دیگری که در سطح دنیا کاربرد زیادی دارند را پشتیبانی به عمل میاورد و میتوانید تلویزیون را با صدای طبیعی تان کنترل نمایید که در مرورگر ها و در موتور های جستوجوی گوگل میتوانید فیلم و موزیک و عکس مورد علاقه خود را به نمایش بگذارید . مرورگر ها را از طریق برنامه هوشمند GOOGLE ASSISTANT , ALEXA , BIXBY  میتوانید دنبال نمایید که هر ویدیوی جدید و موزیک و عکس جدید در وبسایت های اشتراک گذاری شده را اطلاع رسانی میکند تا ببینید و لذت ببرید . این فناوری با گفتن HI XIXBE  فعال میشود و تلویزیون صدای شما را سریع میشناسد تا دستورات صوتی را پردازش نماید . بر روی رمیوت کنترل VOICE  دکمه کنترل صدا میباشد که تعبیه شده است و با هر دستوری که میدهید دکمه را فشار میدهید و جمله و برنامه خود را به تلویزیون میگویید همچنین دکمه صوتی VOICE  را نگه میدارید و اتصال صوتی را بدون فشار دادن این دکمه برقرار میکند تا هم صحبت تلویزیون با شید و در تنهایی از رفیق دیجیتالی و هوشمند خود برخوردار باشید . هر صحبت را طبق برنامه و هر دیالوگ را به صورت هوشمند SMART  پشتیبانی و جواب میدهد . 

خرید تلویزیون 55 اینچ- کیولد 2022 اسمارت مدل Q70B

 

کیفیت صدا 

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q70B 2022  دارای کیفیت صدای 20W قدرت خروجی میباشد که در دو کانال خروجی تعبیه شده است و هر کانال قدرت خروجی 10W  را دارد که  از فناوری مدرن DOLBY DIGITAL PLUS  پشتیبانی میکند . کیفیت صدا به حالتی چند بعدی به اشتراک گذاشته میشود و میتواند کیفیتی برابر با 2D , 3D , 4D  تولید نماید که در محیط شما انتشار میود و محیط را با تارهای صوتی دیاولگ و موزیکی احاطه میکند و در این میان نیز دارای باس و تریبل بسیار عالی میباشد تا کیفیت موزیک را در تقویت بیشتری و در کیفیت بالای حرفه ای به پخش برساند . کیفیت صدا بر اساس محتوای پخش شما و بر اساس رایت کیفیتی شما همانند 128 BPS  و 360 BPS  متفاوت میباشد تا میزان کیفیت را بر طبق محتوایتان به اشتراک بگذارد همچنین از برنامه هوشمند SPACE FITE  پشتیبانی به عمل میاورد تا صدا را در محیط شما و در فضای شما به دوران بیاورد همچنین میتواند تار صوتی دیالوگ را در تقویت قرار دهد و اینکه برای محیط شلوغ بسیار عالی درک کامل را از اخبار میدهد زیرا به صورت تفکیکی و دنبال صوتی محتوای شما به پخش گذاشته میشود . 

تلویزیون 55 اینچ کیولد- مارک سامسونگ مدل Q70B هوشمند

 

کیفیت تصویر 

امروزه زندگی روزمره و بخشی از زندگی ادمها یک پردازنده هوشمند تصویری میباشد تا در سارسر دنیا اخبار و اتفاقات و حیته زندگی دیگر قوم ها و ملت ها و کشورها را به نمایش بگذارد  و چون اینترنت در سطح دنیا و قرن 21 پیشرفت چشم گیری داشته است میتوانیم ما مردم جهان با هر طیف و قشری از طریق برنامه های ارتباطی تصویری صحبت کنیم و صحبت کنید که پردازنده تصاویر شما در قالب تلویزیون بسیار مهم میباشد که در زمینه ترکیب رنگ و در زمینه تفکیک هر صحنه و تازه سازی کیفیت تصویری و گرافسک هر محتوای مورد پخش بالاترین کیفیت را بدهد زیرا در سال 2022 میلادی و 1401 هجری شمسی هستیم که ما مردم جهان بایستی رضایت کامل را در زمینه کیفیت  تصویری داشته باشیم و باشید که در برند های متعدد تلویزیون رقابت بسیار بالایی وجود دارد تا مشتریان خرید تلویزیون را به خود جلب کنند و از بیشترین فروش تجاری برخوردار باشند . تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4k qled  اسمارت q70b 2022  با کیفیت تصویر  4k  یعنی میزان رزولویشن 3840*2160 میتواند تصاویر و ویدیوهای شما را به اشتراک بگذارد . کیفیت تصویر از ترکیب رنگ بیش از یک میلیون سایه رنگی پشتیبانی به عمل میاورد همچنین از چیپ قدرتمند و هوشمند 4 هسته ای ai quantum processor 4k  پشتیبانی به عمل میاورد که این سخت افزار در زمینه کیفیت ویدیو و کیفیت صدا مدیریت به عمل میاورد تا کنتراست دقیق و وضوح تصویر و ترکیب رنگ تفکیک شده که از hlg , hdr10 hdr 10 + , contrast enhancer  پشتیبانی به عمل میاورد تا کیفیت برابر با 4k qled  به اشتراک بگذارد .تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED اسمارت Q70B 2022  برای جزئیات تصویر میتواند برترین خدمات را بدهد یعنی برای تصاویر کم کیفیت فریم بندی را در تقویت قرار میدهد و همچنین ترکیب رنگ را در تقویت قرار  میدهد و برای روشنایی و برای تاریکی و همچنین میتواند تقویت تصویری در میزان نزدیک به 4K  اشتراک گذارد و همچنین این کیفیت که دهه زیر 2000 میلادی ضبط و اکران شده است کیفیت و فریم بندی و وضوح کمتری دارد و در نیتجه میتواند در هر زمینه کیفیت تصویری به تقویت بپردازد و محتوای سینمایی و موزیکی و عکس را به اشتراک بگذارید . 

خرید تلویزیون - 55 اینچ مدل Q70B اسمارت ساخت 2022

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
سری
Q7
مدل
Q70B
سایز
55 اینچ
تکنولوژی صفحه
QLED
پردازنده تصویر
Quantum Processor 4K
سیستم تصویری
نورپردازی
Edge QLED
دقت رنگ
Quantum Dot
Picture Quality Index
3400
کنتراست
Mega Contrast
پنل
QLED
نوع پنل
تخت
زاویه دید
Wide Viewing Angle
هوش مصنوعی تصویر
تنظیم روشنایی
رزولوشن صفحه نمایش
2160* 3840
کیفیت تصویر
4K QLED
قابلیت ارتقاء تصویر
حالت فیلم
حالت طبیعی تصویر
فرکانس تصویر
120 هرتز
محدوده دینامیکی
HDR10 Pro-HDR10-HDR-HLG
Quantum HDR
Motion Rate
200
گیمینگ
حالت بازی
مناسب بازی
ALLM
Game Motion Plus
Dynamic Black EQ
صدا فراگیر بازی
همگام سازی پیشرفته
سیستم صوتی
سیستم صوتی
2 کاناله
صدا هر کانال
10 وات
مجموع قدرت
20 وات
Dolby Digital Plus
Blutooth Audio
Q-Symphony
تقویت کننده صدای فعال
سیستم اسمارت
قابلیت هوشمند
سیستم عامل
Tizen
هوش مصنوعی
Smart Things
مرورگر وب
وای فای
اتصال به موبایل
گالری
cpu
4 هسته ای
Google Assistant
دستیار Alexa
Bixby
اتصال به دوربین موبایل
بلوتوث
Apple AirPlay
اتصالات جانبی
پورت HDMI
4 عدد
HDMI 2.1
eARC
3 HDMI
پورت USB
2 عدد
پورت اپتیکال
پورت شبکه
پورت آنتن
گیرنده دیجیتال
سایر امکانات
طراحی
پایه وسط
نصب به دیوار
AirSlim
قاب بدون حاشیه
ریموت کنترل
مدل ریموت کنترل
TM2280E
سال ساخت
2022
ابعاد(میلیمتر)
(عرض1232.9)(ارتفاع708.7)(ضخامت25.7)
وزن
18.4kg با پایه
رنگ
مشکی
تکنولوژی
کره
مونتاژ
مصر
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو